Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la penke » 08 jul 2018, 15:47

Sto se tice prijelaznog roka i naredne sezone najbolji posao odradio je Zrinjski,sačuvali su glavne igrače(barem zasad) doveli su ciljano i potvrdili da su trenutno najorganiziraniji klub. Po meni favorit za osvajanje.
Sarajevo sačuvalo ekipu od prošle sezone,pretjerano kvalitetno nisu dovodili,otisao Saric ako im bude dobro stanje oko kluba mogu napraviti dobre stvari ali im predviđam poziciju 3-4 mjesta.
Spominje se Dupovac,dosta pratim Hnl i Dupovac je prije 2 godine bio očajan u Splitu, u kakvom je stanju sada ne znam
Željo dosta lutanja i s igracima i trenerom mislim da klub kao Zeljo moze to puno bolje,za mene su još nepoznanica al ih ne vidim kao osvajace titule.
Sto se tice mog Sirokog,otislo je par glavnih igraca iz svake pozicije po jedan,plus glavni ljudi svlacionice kao Wagner i trener Sablic koji je odlican trener. Dovedene su nominalno dobre zamjene,mislim da ce se pravi Siroki tek vidit nakon 4-5 kola jer ima dosta novih neuigranih i nespremnih igraca. Jos smo nepoznanica sami sebi. Ako se poklopi moze se napasti titula ali neko predvidanje 2-3 mjesto.
Od ostalih ekipa Čelika vidim oko 5-6 mjesta sa Tuzla Cityem koji su ulagali i biti ce pravo osvjezenje uz standarno stabilni Radnik.
Najlosiji posao po meni su odradili koliko sam imao prilike pratiti Mladost,Krupa i Zvijezda za koje mislim da idu u nizi rang. Biti ce zanimljiva ova godina,svak svakog moze dobiti u krugu 8 ekipa. :D
Samo jedno ime

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nagibBeg » 08 jul 2018, 15:52

Sarajevo osvaja a celik drugi

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RZ88Adnan » 09 jul 2018, 05:48

nagibBeg je napisao/la:Sarajevo osvaja a celik drugi
Ukinili su ligu za opstanak
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tale07 » 09 jul 2018, 12:22

nagibBeg je napisao/la:Sarajevo osvaja a celik drugi
Celik + kup :lol:

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la grbavicka » 09 jul 2018, 12:59

prisonbreak je napisao/la:što ih Velež lomi :D ovo je strašno koliko loše izgledaju.
prvi kandidati smo za ispadanje iz premijer lige! nas ce i zvijezda i sloboda tuci 4-0...
45515

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Guest007 » 09 jul 2018, 13:18

grbavicka je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:što ih Velež lomi :D ovo je strašno koliko loše izgledaju.
prvi kandidati smo za ispadanje iz premijer lige! nas ce i zvijezda i sloboda tuci 4-0...
Ne znam za zvijezdu al Slobodi ste stalne musterije za uzimanje vaznih bodova u zadnje vrijeme
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 09 jul 2018, 22:33

Guest007 je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:što ih Velež lomi :D ovo je strašno koliko loše izgledaju.
prvi kandidati smo za ispadanje iz premijer lige! nas ce i zvijezda i sloboda tuci 4-0...
Ne znam za zvijezdu al Slobodi ste stalne musterije za uzimanje vaznih bodova u zadnje vrijeme
Jesu..Zadnji dvomec ste ih razvalili,posebno na Tusnju u kupu.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 09 jul 2018, 22:45

BosanacGorstak je napisao/la: Jesu..Zadnji dvomec ste ih razvalili,posebno na Tusnju u kupu.
Kako si mi ovih dana ćorkane?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 09 jul 2018, 22:48

Penaltiky je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la: Jesu..Zadnji dvomec ste ih razvalili,posebno na Tusnju u kupu.
Kako si mi ovih dana ćorkane?
Dobro pasa,kako ti "deveras" na bausteli,ometa li te ovo vrijeme previse? Nije za rad na mjesalici nikako al nuzda zakon mjenja :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DenchiNL » 10 jul 2018, 17:23

danas se snima nastavak serije "kako Velež tuče kvazi-premijerligaše" :salut: :kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dvokorak » 10 jul 2018, 17:25

DenchiNL je napisao/la:danas se snima nastavak serije "kako Velež tuče kvazi-premijerligaše" :salut: :kafa:
Hvala sto nas na pripremnim utakmicama prate i kvazidivovi. :kafa:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DenchiNL » 10 jul 2018, 17:33

ko vas prati ba? slučajno ste protivnik jedne fine ekipe iz Mostara :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dvokorak » 10 jul 2018, 17:36

DenchiNL je napisao/la:ko vas prati ba? slučajno ste protivnik jedne fine ekipe iz Mostara :wave:
Prati do kraja pa ukoliko Velez izjednaci i preokrene, ti se ono sluuucajno ponovo javi. :wave:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DenchiNL » 10 jul 2018, 17:45

dvokorak je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:ko vas prati ba? slučajno ste protivnik jedne fine ekipe iz Mostara :wave:
Prati do kraja pa ukoliko Velez izjednaci i preokrene, ti se ono sluuucajno ponovo javi. :wave:
normala, ako vam ne nestane igrača do kraja prvog poluvremena ;) :wave: :kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fukaratz » 11 jul 2018, 01:49

BosanacGorstak je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la: Jesu..Zadnji dvomec ste ih razvalili,posebno na Tusnju u kupu.
Kako si mi ovih dana ćorkane?
Dobro pasa,kako ti "deveras" na bausteli,ometa li te ovo vrijeme previse? Nije za rad na mjesalici nikako al nuzda zakon mjenja :kafa:
one 4 kile g.ovana sto smo vam istresli u labrnju prilikom naseg zadnjeg dvomeca Azmir je prezivao u Americi s uzitkom :zviz:
Sloboda Tuzla

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dvokorak » 11 jul 2018, 03:27

Jadna majko koliko li je tek ostatak podrinjskog šlj... nepismen kad im ovaj BosanacGorstak kao PR dodje. Umjesto sto u svakom 2. postu blebetas kako si ti kao nesto nacuo, kako neko radi za cvaju, blablablabla... prihvati se bolan bukvara! Ogromna sramota da covjek tvojih godina u danasnje vrijeme ne vlada maternjim jezikom.
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 11 jul 2018, 09:53

dvokorak je napisao/la:Jadna majko koliko li je tek ostatak podrinjskog šlj... nepismen kad im ovaj BosanacGorstak kao PR dodje. Umjesto sto u svakom 2. postu blebetas kako si ti kao nesto nacuo, kako neko radi za cvaju, blablablabla... prihvati se bolan bukvara! Ogromna sramota da covjek tvojih godina u danasnje vrijeme ne vlada maternjim jezikom.
Moguce da je izgubljen, bas si mu zabio lagani dvokorak, do želudac.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 jul 2018, 21:51

fukaratz je napisao/la: one 4 kile g.ovana sto smo vam istresli u labrnju prilikom naseg zadnjeg dvomeca Azmir je prezivao u Americi s uzitkom :zviz:
Navijac Slobode,urbana raja,100 godina tradicije,..pravi predstavnik Fukara,inace poznati po prozivanju ljudi s seljacinama i slicnim epitetima.Cijena 20 maraka,moze i karton "bambuca".. :mrgreen: Te 4 kile sto ste istresli su bacene u smece kad su vam mame mijenjale palene :urnebes:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 12 jul 2018, 00:15

BosanacGorstak je napisao/la:
fukaratz je napisao/la: one 4 kile g.ovana sto smo vam istresli u labrnju prilikom naseg zadnjeg dvomeca Azmir je prezivao u Americi s uzitkom :zviz:
Navijac Slobode,urbana raja,100 godina tradicije,..pravi predstavnik Fukara,inace poznati po prozivanju ljudi s seljacinama i slicnim epitetima.Cijena 20 maraka,moze i karton "bambuca".. :mrgreen: Te 4 kile sto ste istresli su bacene u smece kad su vam mame mijenjale palene :urnebes:
Jel ti fakat misliš da su 20 maraka neke pare? :urnebes: E moj ćorkane, mi uz svoje stojimo džaba, al skontaćeš jednog dana. Do tad bacaj prazne fore s pivama i cvajom :salut:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Guest007 » 12 jul 2018, 00:25

BosanacGorstak je napisao/la:
fukaratz je napisao/la: one 4 kile g.ovana sto smo vam istresli u labrnju prilikom naseg zadnjeg dvomeca Azmir je prezivao u Americi s uzitkom :zviz:
Navijac Slobode,urbana raja,100 godina tradicije,..pravi predstavnik Fukara,inace poznati po prozivanju ljudi s seljacinama i slicnim epitetima.Cijena 20 maraka,moze i karton "bambuca".. :mrgreen: Te 4 kile sto ste istresli su bacene u smece kad su vam mame mijenjale palene :urnebes:
Poznati po prozivanju ljudi bas takvih kao sto si ti, izbjeglica i seljak.
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: begla, Cernica22, GrimReaper, Lewy21, Tempero i 66 gostiju.