Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ponos Torina » 03 jul 2019, 17:34

MortemHz je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Neke informacije idu da bi mogli zaraditi oko 600K na kartama, fan shopu i ostalim stvarima što idu. Ne znam da li je baš toliko realno ali trebalo bi biti relativno blizu svakako.
Mozda do 400 000km karte plus(onako od prilike 2000 majica i 2000 salova)ako se uduplaju ove cifre od fan shopa onda na nekih 500k..
Članske + sezonske
Clanske sam uzeo obzir kada je cijena karata u pitanju pa tako i raspodjelio iznos od karata,a kupovinu clanskih i sezonskih nisam unosio u ovaj iznos(samo karte,salovi,majice)

Svakako dobra zarada sve sto ode preko je odlicno,neracunajuci tv prava,reklame i ostale stvari..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FORZZA » 03 jul 2019, 18:41

Velež - Varaždin 1-0

RASanticeva
Postovi: 1022
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RASanticeva » 03 jul 2019, 18:49

FORZZA je napisao/la:Velež - Varaždin 1-0
Varaždin nula bodova odigrao, Velež mnogo konkretniji kao ekipa i na kraju sjajan gol Cvijanovića za prednost od 1-0
Mostar u srcu, Velež do groba

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 03 jul 2019, 18:53

FORZZA je napisao/la:Velež - Varaždin 1-0
Lahko im je sa Varazdinom, taj Varazdin jedva 1-0
Zeljeznicar dobio. :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FORZZA » 03 jul 2019, 18:55

:lol:
miky_hz je napisao/la:
FORZZA je napisao/la:Velež - Varaždin 1-0
Lahko im je sa Varazdinom, taj Varadzin jedva 1-0
Zeljeznicar dobio.
:lol: :clap: :clap: :njanjanja: :bih: :bih: forza Velež

Avatar
DamirT
Postovi: 13976
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DamirT » 03 jul 2019, 19:05

FORZZA je napisao/la::lol:
miky_hz je napisao/la:
FORZZA je napisao/la:Velež - Varaždin 1-0
Lahko im je sa Varazdinom, taj Varadzin jedva 1-0
Zeljeznicar dobio.
:lol: :clap: :clap: :njanjanja: :bih: :bih: forza Velež
Kad Velez dominira protiv Varazdina i vodi samo 1-0,sta bi Zeljeznicaru tek radio :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 03 jul 2019, 19:31

Velez me ozbiljno iznenadio,mogao bi Velez biti skroz pri vrhu,i ako jisu doveli pojacanja neka, imaju uigran tim, koji je vec duze zajrdno.
Siroki Brijeg mi je nesto tanak, nisu doveli neka pojacanja, a pae igraca ih je napustilo.
Zeljo je malo jaci nego prosle sezone.
Radnik standardan i nezgodan sigurno.
Sarajevo ak zadrzi cjelokupan kadar poslije Evrope, sigurno opet uzima titulu. Jest da im je sigurno potreban stoper i zadnji vezni.

Sloboda je opet sastavila nekakav tim, nije to toliko ni ocajno, mnogima ce oni racune pomrsiti.
Zvijezda je los haos.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 03 jul 2019, 19:36

prisonbreak je napisao/la:Velez me ozbiljno iznenadio,mogao bi Velez biti skroz pri vrhu,i ako jisu doveli pojacanja neka, imaju uigran tim, koji je vec duze zajrdno.
Siroki Brijeg mi je nesto tanak, nisu doveli neka pojacanja, a pae igraca ih je napustilo.
Zeljo je malo jaci nego prosle sezone.
Radnik standardan i nezgodan sigurno.
Sarajevo ak zadrzi cjelokupan kadar poslije Evrope, sigurno opet uzima titulu. Jest da im je sigurno potreban stoper i zadnji vezni.

Sloboda je opet sastavila nekakav tim, nije to toliko ni ocajno, mnogima ce oni racune pomrsiti.
Zvijezda je los haos.
Nema se ba para nemamo budzet(kako sam ti prije rekao samo polako bez da se citaju lazi strumfova) stoper je na putu i mozda vezni mada bi ja Salcina gurnuo. Dodas jos da ce se i Pidro i Stanoje vratiti i to je vrh roster. Zrinjski mi nikad ozbiljnije nije izgledao isto i bice tesko ovo sto si rekao puno teze nego prosle sezone. Barbaric,Lendric,Hadzic,Curjucic,Jakovljevic,Mandic imaju po meni kaci vezni red plus napad Lendric i Hadzic

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FSB » 03 jul 2019, 19:58

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 03:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Hellas
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hellas » 03 jul 2019, 20:00

Da prijateljske nesto znace bilo bi Zeljo borba za opstanak Velez za titulu :rol:

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Konzerva » 03 jul 2019, 20:06

prisonbreak je napisao/la:Velez me ozbiljno iznenadio,mogao bi Velez biti skroz pri vrhu,i ako jisu doveli pojacanja neka, imaju uigran tim, koji je vec duze zajrdno.
Siroki Brijeg mi je nesto tanak, nisu doveli neka pojacanja, a pae igraca ih je napustilo.
Zeljo je malo jaci nego prosle sezone.
Radnik standardan i nezgodan sigurno.
Sarajevo ak zadrzi cjelokupan kadar poslije Evrope, sigurno opet uzima titulu. Jest da im je sigurno potreban stoper i zadnji vezni.

Sloboda je opet sastavila nekakav tim, nije to toliko ni ocajno, mnogima ce oni racune pomrsiti.
Zvijezda je los haos.
Poslije ovih zadnjih utakmica ja stvarno ne znam koji je domet velexa u premijer ligi....a kad se malo vratimo unazad velez je tukao zimus u pripremoj utakmici sarajevo 3:1, a sarajevo protutnjalo ligom....bit ce interesantno pratit velez ovu sezonu sad
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 03 jul 2019, 20:06

Hellas je napisao/la:Da prijateljske nesto znace bilo bi Zeljo borba za opstanak Velez za titulu :rol:
Al Zeljeznicar ima pozitivnu gol razliku,Kamesnica je 10 fasovala :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FORZZA » 03 jul 2019, 21:13

miky_hz je napisao/la:
Hellas je napisao/la:Da prijateljske nesto znace bilo bi Zeljo borba za opstanak Velez za titulu :rol:
Al Zeljeznicar ima pozitivnu gol razliku,Kamesnica je 10 fasovala :kafa:
:lol: :lol: :lol: :lol: kuknjava kuknjava kuknjava :kafa: :kafa: :kafa: :lol: :lol: :lol: :bih: :bih: :bih: samo FORZZA

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 04 jul 2019, 00:23

Nasu ligu ne mozes nikada prognozirati, pogotovo ne ovako na pocetku. Svi smo proslu sezonu zvijezdu otpisali, ljudi zakovani bili znaci i uvezase 5 pobjeda i izvukli se. Ima jos stotinu primjera, tako da ta predvidjanja u nasoj ligi ne piju vode.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 04 jul 2019, 00:36

Konzerva je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Velez me ozbiljno iznenadio,mogao bi Velez biti skroz pri vrhu,i ako jisu doveli pojacanja neka, imaju uigran tim, koji je vec duze zajrdno.
Siroki Brijeg mi je nesto tanak, nisu doveli neka pojacanja, a pae igraca ih je napustilo.
Zeljo je malo jaci nego prosle sezone.
Radnik standardan i nezgodan sigurno.
Sarajevo ak zadrzi cjelokupan kadar poslije Evrope, sigurno opet uzima titulu. Jest da im je sigurno potreban stoper i zadnji vezni.

Sloboda je opet sastavila nekakav tim, nije to toliko ni ocajno, mnogima ce oni racune pomrsiti.
Zvijezda je los haos.
Poslije ovih zadnjih utakmica ja stvarno ne znam koji je domet velexa u premijer ligi....a kad se malo vratimo unazad velez je tukao zimus u pripremoj utakmici sarajevo 3:1, a sarajevo protutnjalo ligom....bit ce interesantno pratit velez ovu sezonu sad
Cilj je sredina tabele ove godine, da se ne bore za opstanak. Ako se desi cudo pa budu u gornjem dijelu jos bolje ali tesko. Jos 2 pojacanja mogu doci maksimalno i to je to.
Forzza Velez

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la drakensang » 04 jul 2019, 03:06

Sve cemo vas skarat

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la duplakruna46 » 04 jul 2019, 08:32

Hellas je napisao/la:Da prijateljske nesto znace bilo bi Zeljo borba za opstanak Velez za titulu :rol:
Pa tu ce to i biti negdje.
Eraa,Bogiii,Sipaa,Stanaa,Bojkaraa, Spahaaa,Krpaaa,Zelee 1, Zelee2, Vesooo. Igraci sa takvim nadimcima se ne mogu boriti za titulu! :mrgreen:
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 04 jul 2019, 10:31

Eto Željo će borbu za titulu. Fulali desetljeće s pojačanjima. Većina likova tu se s krpenjačom učila fudbala igrat.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Vanja8
Postovi: 10213
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vanja8 » 04 jul 2019, 10:37

Penaltiky je napisao/la:Eto Željo će borbu za titulu. Fulali desetljeće s pojačanjima. Većina likova tu se s krpenjačom učila fudbala igrat.
Možda nisi dobro razumio,mislili su da se upuste u borbu za titulu ,ali kvartalnim desetogodisnjicama... :kafa:

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la convict3583 » 04 jul 2019, 10:48

prisonbreak je napisao/la:Velez me ozbiljno iznenadio,mogao bi Velez biti skroz pri vrhu,i ako jisu doveli pojacanja neka, imaju uigran tim, koji je vec duze zajrdno.
Siroki Brijeg mi je nesto tanak, nisu doveli neka pojacanja, a pae igraca ih je napustilo.
Zeljo je malo jaci nego prosle sezone.
Radnik standardan i nezgodan sigurno.
Sarajevo ak zadrzi cjelokupan kadar poslije Evrope, sigurno opet uzima titulu. Jest da im je sigurno potreban stoper i zadnji vezni.

Sloboda je opet sastavila nekakav tim, nije to toliko ni ocajno, mnogima ce oni racune pomrsiti.
Zvijezda je los haos.
Ma ljudi ovo je premijer liga a ne prva liga pa skoro amateri igraju tamo treneri taraba itd.Velez nije los aki daleko je to od vrha premijer lige a u ovim prijateljskim oni imaju zelju da se pokazu kao fora da skrenu paznju na sebe pa grizu kai da je za bodove .
Bice njima po usima kad malo se istrose za par kola i splasnu kad skontaju da to nije prva liga da ovde momci ipak znaju igrat fudbala hehehe.
Sredina tabele i to je to

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: erkov, obagol, Zeko87 i 49 gostiju.