Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 29 mar 2018, 20:34

sviunapad1010 je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
Gradonacelnik je napisao/la:Brato, kako te komše provališe?
Kakav brato. Veze nemam sa Mostarom ali gotivim klubove sa prefiksom radnički tako da me raduje svaka pozitiva kako u Veležu tako i u Želji Slobodi pa i RNK Split. Velez pogotovo radi nepravde koja mu je nanešena i zato jer nisu dopustili da se klub ugasi. Nije to ničija kuja. Samo prkos,ponos i inat. Teško je bogatašu skontat kako je ukusna kriška hljeba pouljena i posuta sa malo soli

Hsk zrinjski govorim o navijacima,ne poduzetnicima koji su primorani uplatiti ;)
Joj brate pastrmke sto se ofira maksimalno. Zar je toliko tesko sto ste u cvajti. Pisi tamo bola :lol:
Kakva pastrmka ne kontam :crazy: pisem na drugoj ligi tj prognoziram ishode kola. Nisam navijac nijednog kluba ali volim diskusije argumentovane
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 mar 2018, 20:37

@Neretvanska pastrmka brato nas :lol:

Radi li treća smjena na stadionu u vrapcicima.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 29 mar 2018, 20:40

sviunapad1010 je napisao/la:@Neretvanska pastrmka brato nas :lol:

Radi li treća smjena na stadionu u vrapcicima.
Ne znam. Koliko sam upratio ima pdf na PLF pa ih pitaj
Zadnja izmjena: Mexico, dana/u 29 mar 2018, 20:54, ukupno mijenjano 1 put.
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 29 mar 2018, 20:41

Mexico je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:ibro rahimić je stijena a odsjaj s njegovog porculana je svjetionik, izroniće velež
Malo je licemjerno ismijavati neciji izgled bez obzira o kome se radi. Mozda si ti Marlon Brando a možda si mjesavina orangutana sa facom posavskog goniča. Ono neukusno ali dobro možeš jer ti daje satisfakciju da misliš da si ljepotanko a znas da više bacas na mješanca ;)
prevaspitaj me moralisto
goveđigulašmajka

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 29 mar 2018, 20:45

Rigoletto je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:ibro rahimić je stijena a odsjaj s njegovog porculana je svjetionik, izroniće velež
Malo je licemjerno ismijavati neciji izgled bez obzira o kome se radi. Mozda si ti Marlon Brando a možda si mjesavina orangutana sa facom posavskog goniča. Ono neukusno ali dobro možeš jer ti daje satisfakciju da misliš da si ljepotanko a znas da više bacas na mješanca ;)
prevaspitaj me moralisto
Nemam te ja sta prevaspitavat. To je jednostavno neki ljudski manir ne issmijavati se drugima pogotovo ako nisi sebe istakao da vidimo da argumentovano to radis. Ono radi sta zelis ali neukusno. Da si se ismijavao njegovom katastrofalnom vodjenju ekipe pridruzio bi se i ja
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

fks74
Postovi: 9105
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 29 mar 2018, 21:28

Zenzo je napisao/la:
fks74 je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Sta je ovo najavljeno na Grbavici, najbolji teren u BiH i regiji od ovog ljeta. :kafa:

Ostali klubi na vas je red za bolje sutra ove lige.
Valjda ce i drugima drzava pomoci, kao i vama
Zasto ne, koliko znam i kanton SA i opcina Centar su dali za Kosevo a to sto ovima sto rukovode stadionom treba milion samo da ofarbaju ogradu je druga prica.
Kosevo je u vlasnistvu opstine, oni te pare sami sebi daju.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 29 mar 2018, 21:44

Smv jktu pdm su :wave:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hum94 » 29 mar 2018, 22:53

2000 clanova a 285 godišnjih haha...

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la shaman7 » 29 mar 2018, 23:28

Mexico je napisao/la:Smv jktu pdm su :wave:
ljubomoran sam brato, ali nema veze :urnebes:

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 29 mar 2018, 23:56

shaman7 je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Smv jktu pdm su :wave:
ljubomoran sam brato, ali nema veze :urnebes:
Ko si ti. Poslao sam ti pp pa odg o kakvoj ljubomori govoris

Hum kakve veze imaju sezonske i clanske krsta ti :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 30 mar 2018, 00:47

Hum94 je napisao/la:2000 clanova a 285 godišnjih haha...
volio bi vidit bi li ti leto svaki vikend kentaki-mostar ili oslo-mostar. Podrška rođenima, i ibri naravno
goveđigulašmajka

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Gradonacelnik » 30 mar 2018, 05:09

Rigoletto je napisao/la:
Hum94 je napisao/la:2000 clanova a 285 godišnjih haha...
volio bi vidit bi li ti leto svaki vikend kentaki-mostar ili oslo-mostar. Podrška rođenima, i ibri naravno
Zato pruga kad pođe od Rabine, pa do Gostinih kuća sve pokupi. :lol:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 30 mar 2018, 12:34

tribalo bi jamit sva tri boda sutra
goveđigulašmajka

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 30 mar 2018, 12:51

Vesna Tuzlanka na vrhu prve stranice xvideosa danas. #ponos
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 4040deuce » 30 mar 2018, 12:54

Mexico je napisao/la:
Gradonacelnik je napisao/la:Brato, kako te komše provališe?
Kakav brato. Veze nemam sa Mostarom ali gotivim klubove sa prefiksom radnički tako da me raduje svaka pozitiva kako u Veležu tako i u Želji Slobodi pa i RNK Split. Velez pogotovo radi nepravde koja mu je nanešena i zato jer nisu dopustili da se klub ugasi. Nije to ničija kuja. Samo prkos,ponos i inat. Teško je bogatašu skontat kako je ukusna kriška hljeba pouljena i posuta sa malo soli

Hsk zrinjski govorim o navijacima,ne poduzetnicima koji su primorani uplatiti ;)
Ne znam samo sto se glup pravis :lol: citav forum te skuzio doslovno.. Koristis identicne izraze i rijeci,imas isti stil pisanja. Ako si se mislio pravit englez,trebao si barem malo promijeniti ;) Raja te provalila,sad samo sebe u jos veca **** uvaljujes. Nije sramota navijati za svoj klub,iako je u drugoj ligi :wave:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 30 mar 2018, 13:00

slika


:ljepota:
goveđigulašmajka

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 30 mar 2018, 13:15

4040deuce je napisao/la: Ne znam samo sto se glup pravis :lol: citav forum te skuzio doslovno.. Koristis identicne izraze i rijeci,imas isti stil pisanja. Ako si se mislio pravit englez,trebao si barem malo promijeniti ;) Raja te provalila,sad samo sebe u jos veca **** uvaljujes. Nije sramota navijati za svoj klub,iako je u drugoj ligi :wave:
Citav forum me skuzio :lol: vjeruj da mi gode vase paranoje. Pretpostavljam da vas je taj mentalno zlostavljao pa u svakom vasem omalovazavanju vidite njega. Nego bezveze ti pročešlja profil i uprati ovo :lol: oprosti li se legenda kluba trenutni igrac Methalegea :lol:
4040deuce je napisao/la: I ti se smijes tim svojim tvrdnjama. Ima Zrinjski svoje legende,ne brini ti. Legenda je Kreso Kordic,legenda je Sulejman Smajic,Admir Joldic,Velibor Đurić,stari Franja Dzidic itd. itd.Ako s tim nickom referiras na Tarambu,stari Tare je sad vec duzi period navijac i trener u Zrinjskom,on mozda jeste igrao u prijasnjem Velezu,ali s ovim sadasnjim nema nikakve veze. Mislio sam da ces imati mozda neki inteligentiniji odgovor,ali sam se prevario. Poceli ste kao Velez zivjeti u proslosti,kad god vas covjek podsjeti na sadasnjost,vi pocnete pricati o svojim legendama i nekim starim izgubljenim vremenima :)
slika :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 30 mar 2018, 13:17

Mexico je napisao/la:
4040deuce je napisao/la: Ne znam samo sto se glup pravis :lol: citav forum te skuzio doslovno.. Koristis identicne izraze i rijeci,imas isti stil pisanja. Ako si se mislio pravit englez,trebao si barem malo promijeniti ;) Raja te provalila,sad samo sebe u jos veca **** uvaljujes. Nije sramota navijati za svoj klub,iako je u drugoj ligi :wave:
Citav forum me skuzio :lol: vjeruj da mi gode vase paranoje. Pretpostavljam da vas je taj mentalno zlostavljao pa u svakom vasem omalovazavanju vidite njega. Nego bezveze ti pročešlja profil i uprati ovo :lol: oprosti li se legenda kluba trenutni igrac Methalegea :lol:
4040deuce je napisao/la: I ti se smijes tim svojim tvrdnjama. Ima Zrinjski svoje legende,ne brini ti. Legenda je Kreso Kordic,legenda je Sulejman Smajic,Admir Joldic,Velibor Đurić,stari Franja Dzidic itd. itd.Ako s tim nickom referiras na Tarambu,stari Tare je sad vec duzi period navijac i trener u Zrinjskom,on mozda jeste igrao u prijasnjem Velezu,ali s ovim sadasnjim nema nikakve veze. Mislio sam da ces imati mozda neki inteligentiniji odgovor,ali sam se prevario. Poceli ste kao Velez zivjeti u proslosti,kad god vas covjek podsjeti na sadasnjost,vi pocnete pricati o svojim legendama i nekim starim izgubljenim vremenima :)
slika :lol:
slika
goveđigulašmajka

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 30 mar 2018, 13:20

Rigoletto je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
4040deuce je napisao/la: Ne znam samo sto se glup pravis :lol: citav forum te skuzio doslovno.. Koristis identicne izraze i rijeci,imas isti stil pisanja. Ako si se mislio pravit englez,trebao si barem malo promijeniti ;) Raja te provalila,sad samo sebe u jos veca **** uvaljujes. Nije sramota navijati za svoj klub,iako je u drugoj ligi :wave:
Citav forum me skuzio :lol: vjeruj da mi gode vase paranoje. Pretpostavljam da vas je taj mentalno zlostavljao pa u svakom vasem omalovazavanju vidite njega. Nego bezveze ti pročešlja profil i uprati ovo :lol: oprosti li se legenda kluba trenutni igrac Methalegea :lol:
4040deuce je napisao/la: I ti se smijes tim svojim tvrdnjama. Ima Zrinjski svoje legende,ne brini ti. Legenda je Kreso Kordic,legenda je Sulejman Smajic,Admir Joldic,Velibor Đurić,stari Franja Dzidic itd. itd.Ako s tim nickom referiras na Tarambu,stari Tare je sad vec duzi period navijac i trener u Zrinjskom,on mozda jeste igrao u prijasnjem Velezu,ali s ovim sadasnjim nema nikakve veze. Mislio sam da ces imati mozda neki inteligentiniji odgovor,ali sam se prevario. Poceli ste kao Velez zivjeti u proslosti,kad god vas covjek podsjeti na sadasnjost,vi pocnete pricati o svojim legendama i nekim starim izgubljenim vremenima :)
slika :lol:
slika
Nema sila si :kafa:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ANTIFA ! » 30 mar 2018, 13:25

Rigoletto je napisao/la:
Hum94 je napisao/la:2000 clanova a 285 godišnjih haha...
volio bi vidit bi li ti leto svaki vikend kentaki-mostar ili oslo-mostar. Podrška rođenima, i ibri naravno


Koliko Zrinjski ima clanova 10? :lol:
Vjerovatno, i u tih 10 spadaju: Sulenta, Raspudic, Kresa Bevanda jos 6 ljudi i slag na kraju Dragan Covic. :kafa:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, LaHaineLaHaine i 43 gosta.