Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 21 okt 2018, 11:43

1921ba je napisao/la:Izvještaj sa utakmice Zrinjski-Željo

Hvala
:opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Uz kahvicu
Ma cvoka

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 21 okt 2018, 11:46

Osim ovog protiv slobode, gdje je to i kako sarajevo pogurano, ako moze situacija ta neka. Na tu jednu ja cu 4-5 navesti gdje su nas sudije samarale.
Zabili smo 30+ golova od toga 18 u gostima, svakki trener je hvalio nasu otvorenu igru. Jucer jeate audija utivao na igru ali je to jeedina tekma do sada.
Nas je sudija zaklao protiv goska, protiv radnika je imao par uzasnih odluka.... tekme gdje smo dobili isto je bilo gresaka protiv nas
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

SNSa
Postovi: 314
Pridružen/a: 29 jan 2017, 19:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SNSa » 21 okt 2018, 11:51

sviunapad1010 je napisao/la:Sarajlice vise kmecite od nas koji smo direktno osteceni prvo protiv zeljescara a sada i protiv manjeg sarajevskog kluba. Kad nije sviran penal protiv melje kmece jufke sad cist gol ponisten kod 0:0 kmeče manejaki.
Ove godine je dogovoreno koliko vidim da savez gura sarajevo i to je to. Svaka sezona ista jedni te isti klubovi imaju vjetar u leđa od saveza i sudijske organizacije.
Sta bezveze kmecite sve je dogovoreno prije sezone kao i uvijek sto urade.
Jedne godine je bilo dogovoreno da se gura Plavi sarajevski klub, ali nazalost ni vjetar u ledja nisu znali iskoristiti, pa kupljenu titulu prosuse. Nikad vise sudija na hladjenju nije bilo nego te godine, samo zbog jednog kluba.

Pa nama ako se tako nesto desi(da nema ko suditi PL zbog nas), ja Koseva necu vidjeti nikad. Od stida bi u zemlju propao, hodati gradom nebi smio.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 okt 2018, 11:55

SNSa je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Sarajlice vise kmecite od nas koji smo direktno osteceni prvo protiv zeljescara a sada i protiv manjeg sarajevskog kluba. Kad nije sviran penal protiv melje kmece jufke sad cist gol ponisten kod 0:0 kmeče manejaki.
Ove godine je dogovoreno koliko vidim da savez gura sarajevo i to je to. Svaka sezona ista jedni te isti klubovi imaju vjetar u leđa od saveza i sudijske organizacije.
Sta bezveze kmecite sve je dogovoreno prije sezone kao i uvijek sto urade.
Jedne godine je bilo dogovoreno da se gura Plavi sarajevski klub, ali nazalost ni vjetar u ledja nisu znali iskoristiti, pa kupljenu titulu prosuse. Nikad vise sudija na hladjenju nije bilo nego te godine, samo zbog jednog kluba.

Pa nama ako se tako nesto desi(da nema ko suditi PL zbog nas), ja Koseva necu vidjeti nikad. Od stida bi u zemlju propao, hodati gradom nebi smio.
Koliko znam nakon toga krenule su donacije od saveza za izgradnju grbavice. Nisu mogli sve dobiti i titulu i lovu za stadion i jos uvijek stize lova za stadion, moralo se popeglati tako da je titula otisla u Mostar.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 21 okt 2018, 11:58

Ali interesantno je to da uvijek navijaci Slobode imaju zamjerku na sudije kada gostuju na Kosevu, pa nekad i po 7 dana unaprijed kukaju na delegiranog sudiju. I da je priznat taj gol juce (po meni trebao je biti priznat) ko zna opet kako bi se tekma zavrsila, pa na Kosevu nas niste pobjedili u ligi od 1981. godine, ima nesto i u toj tradiciji :D
A ove komentare navijaca Zelje je smijesno i komentarisati, pa bilo kod drugi sta da kaze ali vi, fkt nemam rijeci, od penala nakon prekrsaja van 16 metara, priznatih golova i ako lopta nije presla gol liniju, suspendovanih sudija koji su donosili odluke u vasu korist itd.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 okt 2018, 12:04

Osttribine je napisao/la:Ali interesantno je to da uvijek navijaci Slobode imaju zamjerku na sudije kada gostuju na Kosevu, pa nekad i po 7 dana unaprijed kukaju na delegiranog sudiju. I da je priznat taj gol juce (po meni trebao je biti priznat) ko zna opet kako bi se tekma zavrsila, pa na Kosevu nas niste pobjedili u ligi od 1981. godine, ima nesto i u toj tradiciji :D
A ove komentare navijaca Zelje je smijesno i komentarisati, pa bilo kod drugi sta da kaze ali vi, fkt nemam rijeci, od penala nakon prekrsaja van 16 metara, priznatih golova i ako lopta nije presla gol liniju, suspendovanih sudija koji su donosili odluke u vasu korist itd.
Opravdano je sto se bunimo vidi se iz prilozenog od juče.
Cuj pitanje je sta bi bilo da je priznat gol :urnebes:
Sto ga ne prizna pa bi saznali.

Dabogda vam zeljo uzeo titulu na kosevu. Insallah. Amin.
Ko kaze bolji pitari yebem ga u usta. Isti ste kao i osimove pudlice :puke:
Ustvari bolji su manejaki oni nas otvoreno ne gotive. Znamo na cemu smo s njima.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 21 okt 2018, 12:10

sviunapad1010 je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:Ali interesantno je to da uvijek navijaci Slobode imaju zamjerku na sudije kada gostuju na Kosevu, pa nekad i po 7 dana unaprijed kukaju na delegiranog sudiju. I da je priznat taj gol juce (po meni trebao je biti priznat) ko zna opet kako bi se tekma zavrsila, pa na Kosevu nas niste pobjedili u ligi od 1981. godine, ima nesto i u toj tradiciji :D
A ove komentare navijaca Zelje je smijesno i komentarisati, pa bilo kod drugi sta da kaze ali vi, fkt nemam rijeci, od penala nakon prekrsaja van 16 metara, priznatih golova i ako lopta nije presla gol liniju, suspendovanih sudija koji su donosili odluke u vasu korist itd.
Opravdano je sto se bunimo vidi se iz prilozenog od juče.
Cuj pitanje je sta bi bilo da je priznat gol :urnebes:
Sto ga ne prizna pa bi saznali.

Dabogda vam zeljo uzeo titulu na kosevu. Insallah. Amin.
Ko kaze bolji pitari yebem ga u usta. Isti ste kao i osimove pudlice :puke:
Ustvari bolji su manejaki oni nas otvoreno ne gotive. Znamo na cemu smo s njima.
Smiri se moze ti skoditi zivcima, hoces nervni slom doziviti ovde pa sta cemo bez tebe. Ako se budes fino ponasao mozda za jedno sto i kusur godina da vam prepustimo jednu titulu PLBiH. Ni rodjen nisi bio kad je Sloboda zadnji put na Kosevu u ligi pobijedila Sarajevo, a u zadnje vrijeme ste nam i na Tusnju redovna musterija, tri puta uzastopno vas uzimamo. :salut:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 21 okt 2018, 12:12

Pitari
Sta vas briga sto kmecimo
Budite dostojanstveni

Samo ako mozete da promjeniti dresove
Ja mislim da je ovo treca sezona u jednim te istim

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 21 okt 2018, 12:13

ultrasstyle_tz je napisao/la:jbg 9 bodova ove godine ti nedostaje , zbog direktnih sudijskih gresaka. Da ne brojim indirektne

goni ih u pm , da se hoce raspast i liga i repka i svi skupa. Bolje nikako nego ovako iz godine u godinu.

Zato u evropi svi i primaju dvocifren broj golova u dvomecu. Nema tamo Došla, Petrovica koje kupe za par hiljada jer ljudi nemaju

zalosno je da ti kad stvaras ekipu moras stvarati i sudije, sto je Azmir skontao u drugoj sezoni, i nakon one lakrdije na Tusnju i penala za 2-1 u kupu, pokazao im da uvijek ima neko kome se i Begicu, Pilavu i ekipi tresu gace kad ih nazove

ako ce se liga igrati na ime generala ili bivsih generala, clanova predsjednistva, mafijasa i ratnih komandanata **** je onda
Nikad postenije sudije nisu bile nego ove sezone sve vide a to 9 bodova da su vam uzeli nema veze sa istinom.Cista pobjeda Sarajeva kao suza

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 21 okt 2018, 12:15

Kad sam ja govorio nema napretka dok se suti kada tvoj tim pokrade drugu ekipu a kmeci kad tvoj klub bude pokraden tuzlaci se nama ismijavaju.
Pokrali ste Celik i Gosk sutili ste ko picke jer je u vasu korist a sada kad se vratilo na dvije utakmice onda kmecanje.
Ne moze to tako.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 21 okt 2018, 12:17

sviunapad1010 je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:Ali interesantno je to da uvijek navijaci Slobode imaju zamjerku na sudije kada gostuju na Kosevu, pa nekad i po 7 dana unaprijed kukaju na delegiranog sudiju. I da je priznat taj gol juce (po meni trebao je biti priznat) ko zna opet kako bi se tekma zavrsila, pa na Kosevu nas niste pobjedili u ligi od 1981. godine, ima nesto i u toj tradiciji :D
A ove komentare navijaca Zelje je smijesno i komentarisati, pa bilo kod drugi sta da kaze ali vi, fkt nemam rijeci, od penala nakon prekrsaja van 16 metara, priznatih golova i ako lopta nije presla gol liniju, suspendovanih sudija koji su donosili odluke u vasu korist itd.
Opravdano je sto se bunimo vidi se iz prilozenog od juče.
Cuj pitanje je sta bi bilo da je priznat gol :urnebes:
Sto ga ne prizna pa bi saznali.

Dabogda vam zeljo uzeo titulu na kosevu. Insallah. Amin.
Ko kaze bolji pitari yebem ga u usta. Isti ste kao i osimove pudlice :puke:
Ustvari bolji su manejaki oni nas otvoreno ne gotive. Znamo na cemu smo s njima.
Ko je kriv za poraz od 0-3 na domaćem terenu od najgore ekipe lige koja je tek ušla u ligu?
Ko je kriv što ste dali 8 golova u 14 utakmica, najgora ekipa lige po tom parametru?
Ko je kriv što u 100 godina nemate nijedan jedini osvojen trofej a imate tradiciju veću od 90% ovih sad klubova?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 21 okt 2018, 12:18

avenija je napisao/la:Kad sam ja govorio nema napretka dok se suti kada tvoj tim pokrade drugu ekipu a kmeci kad tvoj klub bude pokraden tuzlaci se nama ismijavaju.
Pokrali ste Celik i Gosk sutili ste ko picke jer je u vasu korist a sada kad se vratilo na dvije utakmice onda kmecanje.
Ne moze to tako.
Pokrao je Celik nas za penal trebala su bit dva :(

Usta te **** kako uvijek zaboraviš da sudija nije čist penal svirao.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la joker90 » 21 okt 2018, 12:21

Ne treba biti pogan kao Osim familija, treba reci da je Sloboda ostecena jucer, ruku na srce..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 21 okt 2018, 12:26

Penaltiky je napisao/la:
avenija je napisao/la:Kad sam ja govorio nema napretka dok se suti kada tvoj tim pokrade drugu ekipu a kmeci kad tvoj klub bude pokraden tuzlaci se nama ismijavaju.
Pokrali ste Celik i Gosk sutili ste ko picke jer je u vasu korist a sada kad se vratilo na dvije utakmice onda kmecanje.
Ne moze to tako.
Pokrao je Celik nas za penal trebala su bit dva :(

Usta te **** kako uvijek zaboraviš da sudija nije čist penal svirao.
Sutili ste na penal i Sehovica protiv Celika
Sutili ste na neregularan gol i penal za Gosk
Dragi Allah vam vratio odmah dva puta
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 21 okt 2018, 12:27

joker90 je napisao/la:Ne treba biti pogan kao Osim familija, treba reci da je Sloboda ostecena jucer, ruku na srce..
Bravo
:clap: :clap:
To su odlike FINE GRADSKE RAJE

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la joker90 » 21 okt 2018, 12:32

svrakino1921 je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Ne treba biti pogan kao Osim familija, treba reci da je Sloboda ostecena jucer, ruku na srce..
Bravo
:clap: :clap:
To su odlike FINE GRADSKE RAJE
Pomjesao si me sa nekim.. :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

FoSte95
Postovi: 12649
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 21 okt 2018, 12:33

Sljedecu Zrinja da kiksa, Sarajevo i Željo da uzmu i osame se na vrhu, Sarajevo +5 u odnosu na Zrinju, Željo +3. Kakav bi to derbi bio :tokralju: :tokralju:

Sarajevo pobjedom na +8 od Želje i najmanje +8 od Zrinje
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 21 okt 2018, 12:34

avenija je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
avenija je napisao/la:Kad sam ja govorio nema napretka dok se suti kada tvoj tim pokrade drugu ekipu a kmeci kad tvoj klub bude pokraden tuzlaci se nama ismijavaju.
Pokrali ste Celik i Gosk sutili ste ko picke jer je u vasu korist a sada kad se vratilo na dvije utakmice onda kmecanje.
Ne moze to tako.
Pokrao je Celik nas za penal trebala su bit dva :(

Usta te **** kako uvijek zaboraviš da sudija nije čist penal svirao.
Sutili ste na penal i Sehovica protiv Celika
Sutili ste na neregularan gol i penal za Gosk
Dragi Allah vam vratio odmah dva puta
Sto ti šutiš za regularan penal koji Šehović nije svirao?

Čuj nas nekog gura a regularan penal protiv Čelika nam nisu svirali. Pa ko da protiv vas trwba pomoć sudija.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 21 okt 2018, 12:37

tu nema dileme, svi se slazemo da je Sehovic protiv Celika samo trebao posteno da odsudi.

ishod bi bio isti

a i ovo , mene boli **** koliko puta je ko poguran, bitno je da smo mi osteceni svaki put kad gostujemo u Sarajevu, kome god.

nesto pricamo protiv Zrinjskog a najmanje ekipa je direktno osteceno protiv njih
Zadnja izmjena: ultrasstyle_tz, dana/u 21 okt 2018, 12:38, ukupno mijenjano 1 put.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 21 okt 2018, 12:37

Samo da sudije nastave ovako posteno sudit i liga ce napredovat zadnja 2 kola skidam im kapu sitne greskice se desavaju i u jacim ligama

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: begla, Cernica22, Redred, tabba77 i 55 gostiju.