Premijer liga BiH - općenito

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 14 maj 2019, 19:29

paulus WroteColonSad sam procito negdje , aplauz za momke koji su organizovali , 7 dana fore toliko bus kompanija oni nadju onu sto je onaj nakav htio zapalit, uostalom ja sam ucestvovao u par organizacija potpise se ugovor a ne rekla kazala

Mozda druge agencije nemaju osigurane autobuse ? Ili su mozda pali pod uticaju drugih. :)
!

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 14 maj 2019, 19:38

Izdati saopstenje.
Minut posla.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 14 maj 2019, 19:43

bambus WroteColon
paulus WroteColonSad sam procito negdje , aplauz za momke koji su organizovali , 7 dana fore toliko bus kompanija oni nadju onu sto je onaj nakav htio zapalit, uostalom ja sam ucestvovao u par organizacija potpise se ugovor a ne rekla kazala

Mozda druge agencije nemaju osigurane autobuse ? Ili su mozda pali pod uticaju drugih. :)

Brate ja ne znam jel se politika tih firmi promjenila al kolko se sjecam kad se ovako nes org posebno ako je vise od busa potpise se ugovor , oni moraju doc tad i tad , ti moras platit tolko i tolko , sad ja ne znam , mozda je nes vanserijski ispalo , nije ni pravedno da kritikujem al eto krivo mi pa mi se otelo.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 14 maj 2019, 19:44

:wave: :kafa:

U skladu sa statutarnim obavezama i odredbama pravilnika o licenciranju klubova NS/FS BiH za međunarodna i domaća takmičenja, nadležna komisija za licenciranje klubova u prvom i drugom stepenu vodi proces u skladu sa svim relevantim procesima vezanim za izdavanje licence klubu aplikantu.

Rad ovih komisija je potpuno nezavisan i autonoman, a propisi kojima se komisije vode prilikom izdavanja licence su vrlo jasno i precizno definisani u pravilnicima za međunarodna i domaća takmičenja.

NS/FS BiH u potpunosti podržava rad svojih organa i tijela, posebno u pravcu dosljednosti provođenja definisanih procedura i transparentnosti kod donošenja svojih odluka, kao i strogo poštivanje pravila jednakog tretmana svih aplikanata za licencu tokom ključnog procesa.

Iz tog razloga niti jedna odluka nadležnih tijela ne može, niti smije biti donijeta bez potpunog sagledavanja činjeničnog stanja, ispitana i provjerena po svim segmentima razmatranja u skladu sa UEFA pravilnicima.

UEFA je, na bazi svojih standarda, uspostavila monitoring sistem kojim se nadzire rad svih asocijacija članica, što se posebno odnosi na proces licenciranja i rad klubova tokom cijele takmičarske sezone.

Ne postoji izvanvaninstitucionalna adresa gdje se može, bez argumenata i verbalno, odlučivati o valjanosti neke odluke komisija NS/FS BiH.

Zato još jednom naglašavamo da je NS/FS BiH jedino mjesto odlučivanja, mjesto gdje će svaka komisija donijeti odluku na osnovu dostavljenih činjenica uz dosljednu primjenu propisa, jednakog i primjenjivog za svaku zainteresovanu stranu.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 14 maj 2019, 19:45

paulus WroteColon
bambus WroteColon

Brate ja ne znam jel se politika tih firmi promjenila al kolko se sjecam kad se ovako nes org posebno ako je vise od busa potpise se ugovor , oni moraju doc tad i tad , ti moras platit tolko i tolko , sad ja ne znam , mozda je nes vanserijski ispalo , nije ni pravedno da kritikujem al eto krivo mi pa mi se otelo.

vanserijski tipa rokanje sa manjejakima u Olovu? a centrini busevi i tamo bili?

neće ljudi da im se šteta pričini, a od hercegovaca ko šta naplati ikad?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 14 maj 2019, 19:56

paulus WroteColonBrate ja ne znam jel se politika tih firmi promjenila al kolko se sjecam kad se ovako nes org posebno ako je vise od busa potpise se ugovor , oni moraju doc tad i tad , ti moras platit tolko i tolko , sad ja ne znam , mozda je nes vanserijski ispalo , nije ni pravedno da kritikujem al eto krivo mi pa mi se otelo.

Druze nije ista situacija prije i sad.Dosta razbijenih buseva je bilo skoro pa kod svakog prevoznika.Vecina njih nakon toga nece nikakav vid suradnje,drugi padnu pod uticaj nekog a treci nemaju osigurane autobuse.Traze od tebe uz placanje prevoza da platis osiguranje stakala cca 1.500-2.000 i ako ti neko razbije gubis pare ako ne onda se vrate pare.A to je za 3-4 busa previse para za rizik. :) Nije lahko organizovati autobuse kad stalno preko medija citas kojekakve gluposti o navijacima,koju smatraju najvecim olosem i stokom.Nazalost tako je,momci koji to organizuju nisu uopste krivi.Kao da ne bi volili biti na Pecari i dignuti pehar. :thumbup: :thumbup:
!

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 14 maj 2019, 19:57

Doduse tu imas point al nemoj mi sve Hercegovce molim te sa tim, ima Hercegovaca svih vjera ljudi ko hljeb, a imas i ove fasiste koji su tako odgajani , zamisli zivis u selu gdje moda mrzit , mrzis grb svojih predaka mrzis ljude koje zive sa tobok kamaru vjekova, ugrozen si satro a sa 11 posto imas 33 posto vlast i da ne serem vise

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 14 maj 2019, 20:00

bambus WroteColon
paulus WroteColonBrate ja ne znam jel se politika tih firmi promjenila al kolko se sjecam kad se ovako nes org posebno ako je vise od busa potpise se ugovor , oni moraju doc tad i tad , ti moras platit tolko i tolko , sad ja ne znam , mozda je nes vanserijski ispalo , nije ni pravedno da kritikujem al eto krivo mi pa mi se otelo.

Druze nije ista situacija prije i sad.Dosta razbijenih buseva je bilo skoro pa kod svakog prevoznika.Vecina njih nakon toga nece nikakav vid suradnje,drugi padnu pod uticaj nekog a treci nemaju osigurane autobuse.Traze od tebe uz placanje prevoza da platis osiguranje stakala cca 1.500-2.000 i ako ti neko razbije gubis pare ako ne onda se vrate pare.A to je za 3-4 busa previse para za rizik. :) Nije lahko organizovati autobuse kad stalno preko medija citas kojekakve gluposti o navijacima,koju smatraju najvecim olosem i stokom.Nazalost tako je,momci koji to organizuju nisu uopste krivi.Kao da ne bi volili biti na Pecari i dignuti pehar. :thumbup: :thumbup:

reko sam ja povlacim 1 komentar to je bilo u afektu , ne znam situaciju nemam pravo na kritiku

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 14 maj 2019, 20:09

paulus WroteColonDoduse tu imas point al nemoj mi sve Hercegovce molim te sa tim, ima Hercegovaca svih vjera ljudi ko hljeb, a imas i ove fasiste koji su tako odgajani , zamisli zivis u selu gdje moda mrzit , mrzis grb svojih predaka mrzis ljude koje zive sa tobok kamaru vjekova, ugrozen si satro a sa 11 posto imas 33 posto vlast i da ne serem vise

jbg tako je kako je :D
moji su odozdo :rol: teški ljudi na lovi
fakti jbg

a ovo drugo ne treba ni spominjat počelo od kompleksa pa okrenulo na fašizam...

drinagold
Kontakt:

PostPostao/la drinagold » 14 maj 2019, 20:12

Denchi WroteColon
paulus WroteColonDoduse tu imas point al nemoj mi sve Hercegovce molim te sa tim, ima Hercegovaca svih vjera ljudi ko hljeb, a imas i ove fasiste koji su tako odgajani , zamisli zivis u selu gdje moda mrzit , mrzis grb svojih predaka mrzis ljude koje zive sa tobok kamaru vjekova, ugrozen si satro a sa 11 posto imas 33 posto vlast i da ne serem vise

jbg tako je kako je :D
moji su odozdo :rol: teški ljudi na lovi
fakti jbg

a ovo drugo ne treba ni spominjat počelo od kompleksa pa okrenulo na fašizam...

Jel im treba dvije godine da izgovore nesto :rol: :rol:
KO DA MI OTME IZ MOJE DUŠE KOŠEVO!?

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 14 maj 2019, 20:22

drinagold WroteColonJel im treba dvije godine da izgovore nesto :rol: :rol:

prva 3 dana kad odem dole svi mi govore da se smirim :rol: :urnebes:

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 14 maj 2019, 20:27

Denchi WroteColon
drinagold WroteColonJel im treba dvije godine da izgovore nesto :rol: :rol:

prva 3 dana kad odem dole svi mi govore da se smirim :rol: :urnebes:

hahahahahah prebrzo im zuris lol

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 15 maj 2019, 08:48

Ne znam dal' su navijaci Zeljeznicara razmisljati o tome ali Mladen Zizovic i nije bas neki gospodin a Bgm i previse gospodski i fino je presao preko greski protiv Radnika u zadnje dvije utakmice.
Imam osjecaj da u Radniku znaju nesto vise vezano za licencu.Smijesno je da im onako ukradu dva gola protiv Zelje i Zrinjskog koji bi ih 100 % odveli u Evropu,a oni to sasvim normalno prihvataju.
Toliki novac je u igri,a oni ni mukajet protiv Saveza,nesta malo bezveze cisto reda radi.Meni je sumnjivo to,a vi kako hocete.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 15 maj 2019, 08:55

Denchi WroteColon:wave: :kafa:

U skladu sa statutarnim obavezama i odredbama pravilnika o licenciranju klubova NS/FS BiH za međunarodna i domaća takmičenja, nadležna komisija za licenciranje klubova u prvom i drugom stepenu vodi proces u skladu sa svim relevantim procesima vezanim za izdavanje licence klubu aplikantu.

Rad ovih komisija je potpuno nezavisan i autonoman, a propisi kojima se komisije vode prilikom izdavanja licence su vrlo jasno i precizno definisani u pravilnicima za međunarodna i domaća takmičenja.

NS/FS BiH u potpunosti podržava rad svojih organa i tijela, posebno u pravcu dosljednosti provođenja definisanih procedura i transparentnosti kod donošenja svojih odluka, kao i strogo poštivanje pravila jednakog tretmana svih aplikanata za licencu tokom ključnog procesa.

Iz tog razloga niti jedna odluka nadležnih tijela ne može, niti smije biti donijeta bez potpunog sagledavanja činjeničnog stanja, ispitana i provjerena po svim segmentima razmatranja u skladu sa UEFA pravilnicima.

UEFA je, na bazi svojih standarda, uspostavila monitoring sistem kojim se nadzire rad svih asocijacija članica, što se posebno odnosi na proces licenciranja i rad klubova tokom cijele takmičarske sezone.

Ne postoji izvanvaninstitucionalna adresa gdje se može, bez argumenata i verbalno, odlučivati o valjanosti neke odluke komisija NS/FS BiH.

Zato još jednom naglašavamo da je NS/FS BiH jedino mjesto odlučivanja, mjesto gdje će svaka komisija donijeti odluku na osnovu dostavljenih činjenica uz dosljednu primjenu propisa, jednakog i primjenjivog za svaku zainteresovanu stranu.

Što je bilo, bilo je, ha'jmo sad na koncert Ljube Aličića...

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 15 maj 2019, 09:30

Iskreno govoreci...Jesam pitar, jesmo uvijek kontrasi, ali Željo treba dobiti licencu za EL...
Necu da grijesim dusu ,zaslužili su je jer su je na terenu i obezbijedili...
Tacno je i to da su u par tekmi imali uvijek jednog,pa i dva igraca vise,ali bilo je sudijskih odluka koje su i njih ostetile...

Medjutim, kada čitam ovo saopštenje NSBiH,ne mogu se nikako oteti dojmu da je ovaj akt krovne kuce fudbala u nasoj zemlji,viseslojan...
Zapravo da sadrži i odluku i objasnjenje, ali i upozorenje...

Naglasavanje UEFA pravilnika nije nista drugo do Odluka ,da se se licenca Fk Željeznicar nece izdati...

"Iz tog razloga niti jedna odluka nadležnih tijela ne može, niti smije biti donijeta bez potpunog sagledavanja činjeničnog stanja, ispitana i provjerena po svim segmentima razmatranja u skladu sa UEFA pravilnicima."

Sugerisanje na monitoring UEFA-e

"UEFA je, na bazi svojih standarda, uspostavila monitoring sistem kojim se nadzire rad svih asocijacija članica, što se posebno odnosi na proces licenciranja i rad klubova tokom cijele takmičarske sezone."

Ono,mi bi vam možda i izasli u susret, ali ne možemo kad nas prate...

I na kraju i upozorenje Fk Željezničar,vjerovatno poruka izmedju redova u ovom Saopstenju,ponukana onim ublehaskim nastupima Ustamujica i Selimovica na pressu prije neki dan...

"Ne postoji izvanvaninstitucionalna adresa gdje se može, bez argumenata i verbalno, odlučivati o valjanosti neke odluke komisija NS/FS BiH.

Zato još jednom naglašavamo da je NS/FS BiH jedino mjesto odlučivanja, mjesto gdje će svaka komisija donijeti odluku na osnovu dostavljenih činjenica uz dosljednu primjenu propisa, jednakog i primjenjivog za svaku zainteresovanu stranu."

Jednostavnije prevedeno...Ne ulazite u rat sa nama,da vas glava ne zaboli...

Ne znam, možda se i varam, ali nekako mi zlokobno zvuci,sto se tice licence za nase drage kone... :kafa:

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 15 maj 2019, 09:59

Ma nista novo nema, fakti ostaju isti, sve sto su znali na prvostepenoj I sad je isto...
Jesu mozda oni htjeli prije uplatit ali to se nije desilo jednostavno...tu je kraj price...sad zasto kako uefu boli klinac...to je za njih interno da rjesavaju ali ovi samo gledaju kad je / da li je placeno na vrijeme...

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 15 maj 2019, 10:12

Samo ih zestoko kazniti zbog onakve konferencije i sramocenja Saveza.
Minut posla
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 15 maj 2019, 10:23

Savez svakako treba sramotiti na svaki mogući način
1971-72, 1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13
------
1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2010–11, 2011–12, 2017-18
------
1998, 2000, 2001
------
Rome - London - Paris - Rome - Istanbul
------
20.0 CLUB

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 15 maj 2019, 10:29

Osim13 WroteColonSavez svakako treba sramotiti na svaki mogući način

Sto su vam pomogli da napravite tribinu i teren?
Ili mozda sto niste Slavku platili bar 10 dana prije isteka roka pa se ovo ne bi desilo.
Ne bi ga prvo zivkali da potpise taj dokument da vas opere,pa onda ne bi suspendovali Siljka.
Sve ovo navedeno je dokaz da ste pogrijesili,ali avaj oni sazvase konferenciju na kojoj ne iznesose nijedan dokaz da su upravu,osim izjave da su najorgaanizovaniji klub u BIH.
A to pgt nije tacno..najavise rat onima koji su im najvise valjali ove sezone.
Kakav autogol.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 15 maj 2019, 10:30

Nisam mislio ništa zbog nas već generalno.
1971-72, 1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13
------
1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2010–11, 2011–12, 2017-18
------
1998, 2000, 2001
------
Rome - London - Paris - Rome - Istanbul
------
20.0 CLUB

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Aemon, Lik, redbull93, samoposteno, SarajevoJeBordo i 12 gostiju.