Premijer liga BiH - općenito

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 10 jun 2019, 23:23

Bravo Osim.

bistrik87
Kontakt:

PostPostao/la bistrik87 » 10 jun 2019, 23:47

zagor1987 WroteColonrumas da ti objasni da mi ne znamo u kakvoj smo dubiozi,i da cemo tek vidjet :cry: tako ti je kad ti drzava poklanja pare i nacelnici stotine milja maraka,pa dodje na naplatu sve,mora se hotel gradit i tacka

mi da nismo se otarasili Dine Feninga i neki ljudi bili bi isto u dubiozi, na vrijeme smo srecom reagovali, cim se neki sumljivi biznismeni motaju oko kluba i VIP loza tipa "Tigar" znao sam da se muti u Sarajvu, pa onda oni brazilci, pa Jesic, sreca uhvatili smo pravi pravac, jer smo istini u oci pogledali. A citam na onom tamo drugom forumu ljudi se neki halali sa klubom, ko da se ugasili jbg, a ovaj sto bi im mogao naslijedit Selimovica, meni se cini da covjek radi na stecajevima barem sam tako preko interneta skontao, mozda je drugi lik isto ime, al ako jest taj, covjek je ugodno sa korisnim spojio, kriminalci nece jer para nema, budala nece jer nije tolka budala, ovaj hoce jer covjek radi na stecajevima...

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 10 jun 2019, 23:53

bistrik87 WroteColon
zagor1987 WroteColonrumas da ti objasni da mi ne znamo u kakvoj smo dubiozi,i da cemo tek vidjet :cry: tako ti je kad ti drzava poklanja pare i nacelnici stotine milja maraka,pa dodje na naplatu sve,mora se hotel gradit i tacka

mi da nismo se otarasili Dine Feninga i neki ljudi bili bi isto u dubiozi, na vrijeme smo srecom reagovali, cim se neki sumljivi biznismeni motaju oko kluba i VIP loza tipa "Tigar" znao sam da se muti u Sarajvu, pa onda oni brazilci, pa Jesic, sreca uhvatili smo pravi pravac, jer smo istini u oci pogledali. A citam na onom tamo drugom forumu ljudi se neki halali sa klubom, ko da se ugasili jbg, a ovaj sto bi im mogao naslijedit Selimovica, meni se cini da covjek radi na stecajevima barem sam tako preko interneta skontao, mozda je drugi lik isto ime, al ako jest taj, covjek je ugodno sa korisnim spojio, kriminalci nece jer para nema, budala nece jer nije tolka budala, ovaj hoce jer covjek radi na stecajevima...

Samo je kod nas drugacije,pokusali su sef zavrnuo ventile i sve ih rastjero to je razlika

ZaNjuBoriSe
Kontakt:

PostPostao/la ZaNjuBoriSe » 11 jun 2019, 00:25

smanjili smo dugovanja Borca za više od devet miliona KM, čime smo riješili 70 odsto problema koji su opterećivali klub u prošlosti. Ovo što prezentujemo danas, nisu fraze i puste želje, već smo dosadašnjim potezima stvorili uslove da Borac postavimo tamo gdje mu je mjesto, da bi bio ambasador kako Banjaluke, tako i Republike Srpske", dodao je prvi čovjek "crveno-plavih"

Ako ima istine u ovome da se sav dug sveo na 2 mil to bi bila odlicna vijest, ali sve kod nas treba uzeti sa rezervom...pa i ova pompezno najavljena 2 miliona koja nam trebaju leci od Grada i Ministarstva Sporta do kraja sledece sezone.

Nego, zna li neko ista u vezi prenosa utakmica sledeće sezone? Hoće li Arena moći ući ili i dalje oni strimovi Moje tv imaju monopol?

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 11 jun 2019, 08:15

Nije provokacija jer nisam u toku. Ovo se Sloboda bazira ove sezone na Rastoki Osmankovicu i nekim pojacanjima iz federalne. Vidim otislo im nekoliko igraca iz prve postave
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 11 jun 2019, 08:31

Rade isto sto i mi prije par godina, pojacanja iz federalne ne mogu odgovoriti pl. Ako ne budu imali pravih pojacanja ispast ce, a zaboravljaju da oni nisu Čelik i da mogu ispasti.
#SamoČelik

GradKamena2
Kontakt:

PostPostao/la GradKamena2 » 11 jun 2019, 14:47

Tan :D Mujakic :D Kortjak :D Sarajevo :D

Pas vas **** jeste jaki zna li se ko pije ko plaća ?

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 11 jun 2019, 14:51

Marke nisu naplatili za Mhjakica :tokralju: :tokralju:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

FoSte95
Kontakt:

PostPostao/la FoSte95 » 11 jun 2019, 14:55

ja se iskreno nadam da ovo nije istina, pa ne možeš takva budala ispasti :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

GradKamena2
Kontakt:

PostPostao/la GradKamena2 » 11 jun 2019, 14:59

Prvo sam konto koja ce budala za igraca iz ove lige dat tolike novce,pa kontam ajde logicno je tako je najlakse upumpat pare u klub preko transfera a oba tvoja kluba,a na kraju ovi nista nisu dobili.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 11 jun 2019, 15:00

prisonbreak WroteColonMarke nisu naplatili za Mhjakica :tokralju: :tokralju:

GradKamena2 WroteColonPrvo sam konto koja ce budala za igraca iz ove lige dat tolike novce,pa kontam ajde logicno je tako je najlakse upumpat pare u klub preko transfera a oba tvoja kluba,a na kraju ovi nista nisu dobili.

:urnebes:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

GradKamena2
Kontakt:

PostPostao/la GradKamena2 » 11 jun 2019, 15:02

MortemHz WroteColon

GradKamena2 WroteColonPrvo sam konto koja ce budala za igraca iz ove lige dat tolike novce,pa kontam ajde logicno je tako je najlakse upumpat pare u klub preko transfera a oba tvoja kluba,a na kraju ovi nista nisu dobili.

Jel i u vas gore ćelopek ko i u nas ovde na jugu?

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 11 jun 2019, 15:05

Otkud sad da nisu nista dobili
Neretva hladna, Stari most, Velež i RAja 1922&1981

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 11 jun 2019, 15:05

GradKamena2 WroteColon
MortemHz WroteColon

Jel i u vas gore ćelopek ko i u nas ovde na jugu?

Užas, ja ne podnosim sunce toliko.. baš ne volim, ima preko 30 stepeni
Bosnian Cup - ★★★★★★

Napapijri
Kontakt:

PostPostao/la Napapijri » 11 jun 2019, 15:07

Da li bi vi radije placali porez ili izvrsili pozajmicu (nece je niko traziti nazad, ovo cisto zbog nemogucnosti privatizacije)? Mujakic otisao "besplatno", zauzvrat stigla pozajmica u iznosu od 1.1 milion eura.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 11 jun 2019, 15:08

drakensang WroteColonOtkud sad da nisu nista dobili

Zato što nije Kortrijk platio nego Tan u 2 rate. Ne vodi se u njihovim finansijama to i zato je transfer ''free'' radi poreza. Najbolji igrač ekipe koja je osvojila duplu krunu, ugovor 5 godina i free? Skontaj malo :D
Uplaćeno je već sve garantujem ti.
Bosnian Cup - ★★★★★★

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 11 jun 2019, 15:08

Ma ja, porez sa se izbjegne, kontam
Neretva hladna, Stari most, Velež i RAja 1922&1981

Zukanovic
Kontakt:

PostPostao/la Zukanovic » 11 jun 2019, 15:10

MortemHz WroteColon

Zato što nije Kortrijk platio nego Tan u 2 rate. Ne vodi se u njihovim finansijama to i zato je transfer ''free'' radi poreza. Najbolji igrač ekipe koja je osvojila duplu krunu, ugovor 5 godina i free? Skontaj malo :D

:clap:

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 11 jun 2019, 15:46

ZaNjuBoriSe WroteColon
smanjili smo dugovanja Borca za više od devet miliona KM, čime smo riješili 70 odsto problema koji su opterećivali klub u prošlosti. Ovo što prezentujemo danas, nisu fraze i puste želje, već smo dosadašnjim potezima stvorili uslove da Borac postavimo tamo gdje mu je mjesto, da bi bio ambasador kako Banjaluke, tako i Republike Srpske", dodao je prvi čovjek "crveno-plavih"

Ako ima istine u ovome da se sav dug sveo na 2 mil to bi bila odlicna vijest, ali sve kod nas treba uzeti sa rezervom...pa i ova pompezno najavljena 2 miliona koja nam trebaju leci od Grada i Ministarstva Sporta do kraja sledece sezone.

Nego, zna li neko ista u vezi prenosa utakmica sledeće sezone? Hoće li Arena moći ući ili i dalje oni strimovi Moje tv imaju monopol?

Ovo drugo druze. Yebeni kreteni, nabijem i njih i njihove kamere, realizacije i komentatore.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

MMM
Kontakt:

PostPostao/la MMM » 11 jun 2019, 16:49

MortemHz WroteColon

Zar patriJote izbjegavaju porez jednoj i jedinoj? :lol: :lol:
Vi ste htjeli živjet s nama, zato nas sad trpite!
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.