Premijer liga BiH - općenito

Vanja8
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vanja8 » 04 jul 2019, 12:34

Joj na temi Skretnice nekih novih acc @lijevi [email protected],@lažnadevetka... :rol: :rol: :rol:
Sve isti lik... :urnebes: :urnebes: :urnebes:

alfheim
Kontakt:

Post Postao/la alfheim » 04 jul 2019, 12:35

Stroj1946 je napisao/la:Sta kaze brato imaju najboljeg trenera "sto on primjenjuje je rang onoga sto se radi u najboljim klubovim evrope" jel hahahahahahahahahahahah

Da je BIH slušala ljude poput Ibre Rahimica i ljude slični njegovom razmišljanju, ljude sa velikim ciljevima i vizijama a koji ujedno rade dan noc da bi se približili tim velikim ciljevima, od BIH bi i bilo nekog napredka.

Nažalost, zadnji 20 godina se većinski pitaju ljudi koji sjede skrštenih ruku, i smiju se ljudima sa velikim (na prvu bi rekao nerealnim) ciljevima, i govore sta će on, zato i jesmo u sivilu.

Naravno da svakom BH klubu treba biti primjer evropa. Ko uzme neki BH klub za primjer, taj je osuđen na propast. To sto učiš od dosta boljih i imaš njih kao primjer, ne znaci da ćeš izaći na teren i odigrati jednaku utakmicu sa njima jer kvaliteta u igračima je velika i u svemu ostalom, ali kad imaš njih kao primjer, radit ćeš sa onim sto imaš i unapređivati, probati malo se približiti onima sto bježe dosta ispred sebe.

Zato care ti sjedi i smiji se skrštenih ruku, a pusti ljude koji sanjaju veliko da rade. Takvi i uspiju :beba:

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 04 jul 2019, 12:36

Vanja8 je napisao/la:Joj na temi Skretnice nekih novih acc @lijevi [email protected],@lažnadevetka... :rol: :rol: :rol:

Dokoljenko lageruje profile, zna da ce mu trebati kada liga krene :urnebes:
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 04 jul 2019, 12:36

redbull93 je napisao/la:Pastrmka je inace poznat po tome kako je objektivan, kada je velez u pitanju. :mrgreen:

Nemoj ba zezat,vidis da covjek kaze Ibro je dobar sa predsjednikom Basela ,nemozes ti biti los trener i biti dobar sa predsjednikom Basela.

Ibro skener.Samo skenira igrace.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

convict3583
Kontakt:

Post Postao/la convict3583 » 04 jul 2019, 12:38

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Sta kaze brato imaju najboljeg trenera "sto on primjenjuje je rang onoga sto se radi u najboljim klubovim evrope" jel hahahahahahahahahahahah

Ne kontam sta je smijesno. Ibro je svicarska skola,cesto je na raznim seminarima i prijatelj je predsjednika Basela,Grashopersa. Sve sto se radi u Svici je prenio u Velez. Pa sa Mladosti vas je guzio sve i bio drugi kad se vratio u Velez. Razlika izmedju njega i Husrefa je sto Husrefu treba mjesecno 200 hiljada za plate a njemu samo da skenira igraca i radi minimalno godinu sa njim

Pa svi treneri idu po seminarima i skoluju se al bitno je koga je vodio kakve rwzultate je imao ne u nizim ligama hahha.
Svi smo mi aminovali velez da udze u premijer ligu da bude jaca i zanimljivij.
Samo vi ste se previse digli opet ponavljam ovo ti je level vise nije iato gostovat u Gracanici Srebreniku Gorazdu i u Sarajwvu Zenici Tuzli Banjaluci

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 04 jul 2019, 12:38

miky_hz je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Pastrmka je inace poznat po tome kako je objektivan, kada je velez u pitanju. :mrgreen:

Nemoj ba zezat,vidis da covjek kaze Ibro je dobar sa predsjednikom Basela ,nemozes ti biti los trener i biti dobar sa predsjednikom Basela.

I mi smo se qurcili sa oni Arslanom koji je 3 levela iznad svih u ligi, al brate nismo ovoliko :urnebes:
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 04 jul 2019, 12:38

Joj strpam ka' :tokralju:
Brati ne treba euforija, čovjek je sam napravi. :mrgreen:
41.21.1.

#WengerIn!

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 jul 2019, 12:39

miky_hz je napisao/la:

Hocete li nam i vi govoriti ustase,vrapcici i livada kad vas mlatnemo ko sto smo vas vazda mlatili
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Vanja8
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 04 jul 2019, 12:39

redbull93 je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:Joj na temi Skretnice nekih novih acc @lijevi [email protected],@lažnadevetka... :rol: :rol: :rol:

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ma hajde to sto lageruje,ali nazivi... :rol: :rol: :rol:
Ja ne znam majke mi kako oni izdrže ono...
Do sada nisam vidio profesionalnije razvaljivanje teme od onog tamo... :urnebes: :urnebes: :urnebes:

drakensang
Kontakt:

Post Postao/la drakensang » 04 jul 2019, 12:41

convict3583 je napisao/la:

Ne kontam sta je smijesno. Ibro je svicarska skola,cesto je na raznim seminarima i prijatelj je predsjednika Basela,Grashopersa. Sve sto se radi u Svici je prenio u Velez. Pa sa Mladosti vas je guzio sve i bio drugi kad se vratio u Velez. Razlika izmedju njega i Husrefa je sto Husrefu treba mjesecno 200 hiljada za plate a njemu samo da skenira igraca i radi minimalno godinu sa njim

Pa svi treneri idu po seminarima i skoluju se al bitno je koga je vodio kakve rwzultate je imao ne u nizim ligama hahha.
Svi smo mi aminovali velez da udze u premijer ligu da bude jaca i zanimljivij.
Samo vi ste se previse digli opet ponavljam ovo ti je level vise nije iato gostovat u Gracanici Srebreniku Gorazdu i u Sarajwvu Zenici Tuzli Banjaluci

Teze je 4 puta igrat u gorazdu kad ti sudija ne da centar da predjes, smije ti se u lice a ti se bespomocan trzas, nego na kosevu gdje igras fudbal pa ko koga.

@pastrmka pa balijski mentalitet, naravno da cemo bit "mrtvi raspali velez" cim uzmemo bod gdje "ne bismo" smjeli ili ako se uguramo u gornji dom, odjednom necemo bit vise simpaticni sirokim narodnim masama :rol: simpatican si dok si mal i bezopasan

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 jul 2019, 12:41

S-Y-L-A-R je napisao/la:Joj strpam ka' :tokralju:

Brato vasa euforija je najjaca bila za jedan covjek jedan glas pa skupiste 700 clanarina :lol: :lol:
UEFA TEAM RANKING 1989

51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583

duplakruna46
Kontakt:

Post Postao/la duplakruna46 » 04 jul 2019, 12:42

Pastrmka, postujem i tebe i tvoje godine. Veleza izrazito postujem, ali stvarno se vidi da niste dugo igrali PL BiH. Fino je nafurat se i mozda ce to trajati jedno 10ak kola, ali iskreno vas vrhunac je 7. mjesto ove godine. Zivi bili pa vidjeli. Da Gvardiolz dovedete umjesto Ibre sa igracima kojim igrate i plateznom moci ne mozete preko ovog mjesta kojeg sam napisao.

Trenutno su fudbal pare/novac. Ne kazem da ga nemate, alu recimo provjereno znam da ste zagrizli za Comora i da mu ne mozete dati vise od 30 000 KM godisnje. A u Krupi koja je ispala je imao 45 000.

Ja bih stvarno volio da udjete u Evropu ili da se zajendo borimo za titulu, ali...

Ibro nije madzionicar, u fudbal se treba i uloziti.
Zivi bili pa vidjeli.
Sretni.
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 04 jul 2019, 12:42

Vanja8 je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:

Do sada nisam vidio profesionalnije razvaljivanje teme od onog tamo... :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Imena profila mu nisu jaca strana :urnebes:
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 jul 2019, 12:43

drakensang je napisao/la:
Teze je 4 puta igrat u gorazdu kad ti sudija ne da centar da predjes, smije ti se u lice a ti se bespomocan trzas, nego na kosevu gdje igras fudbal pa ko koga.

@pastrmka pa balijski mentalitet, naravno da cemo bit "mrtvi raspali velez" cim uzmemo bod gdje "ne bismo" smjeli ili ako se uguramo u gornji dom, odjednom necemo bit vise simpaticni sirokim narodnim masama :rol: simpatican si dok si mal i bezopasan

Brato bolji su ljudi u Sirokom i veci prijatelji od ovih jazavaca. Zapamti sta ti pastrmka kaze. Nema gore zumre od balidjana
UEFA TEAM RANKING 1989

51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 04 jul 2019, 12:44

miky_hz je napisao/la:

Hocete li nam i vi govoriti ustase,vrapcici i livada kad vas mlatnemo ko sto smo vas vazda mlatili

Pa sad je drugacija prica iskreno,nisam ja znao da vas vodi trener koji je prijatelj sa predsjednikom Basela.Normalno da cete nas mlatnuti kad imate takvog trenera.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 04 jul 2019, 12:45

S-Y-L-A-R je napisao/la:Joj strpam ka' :tokralju:

Brato vasa euforija je najjaca bila za jedan covjek jedan glas pa skupiste 700 clanarina :lol: :lol:

Makar nas sunce ne udara da lupamo kako je recimo Bega top trener, a nije ništa lošiji od Ibre :lol:
41.21.1.

#WengerIn!

drakensang
Kontakt:

Post Postao/la drakensang » 04 jul 2019, 12:45

Sto se fino zakuha :D al vidjecemo ko se zadnji smije hhh

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 04 jul 2019, 12:46

Samo nek se kuha, da niste djaba usli u ligu :lol:
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 jul 2019, 12:47

miky_hz je napisao/la:
Pa sad je drugacija prica iskreno,nisam ja znao da vas vodi trener koji je prijatelj sa predsjednikom Basela.Normalno da cete nas mlatnuti kad imate takvog trenera.

Znaci otvorit ces srce i urlati ustase majku vam je.bem,ukrali vam stadion,livada i ti fazoni. Mozda ste na sentimentalnost mogli uzeti one levate na foru braca i to ali znam vas ja bolje
UEFA TEAM RANKING 1989

51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583

Vanja8
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 04 jul 2019, 12:47

redbull93 je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Sve isti lik... :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Imena profila mu nisu jaca strana :urnebes:[/quote]
Ma toliko providno...
Ne znam,ciji su profili,a ne interesuje me,medjutim kad vidim ko sve pise,cast izuzecima ...
Kakvi su momci nestali sa tog PDF-a,steta zaista... :kafa:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”