Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 21 jul 2019, 15:29

Nije tačno ds je utakmica prodana, poklonili smo je da bi smeće **** s našeg stadiona, al Sarajevski šupcu nas sjebali :plac:

Shvataš ti kakva je ironija taj tvoj post? Očigledno da mlijeko iz Hazmirove sise ima toksična dejstva na centralni nervni sistem.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Wolffire » 21 jul 2019, 15:30

*p!p!t@* je napisao/la:
Wolffire je napisao/la: Jest kad malo friziras statistiku onda tako ispade. Gledaš Velezove ukupne suteve a mladosti suteve u okvir gola. Činjenica je da od 22 sutra samo šest je bilo u okvir gol. Od toga tri su bila konkretna suta ostalo je bilo mrljavo nabijanje. Mladost je imala sedam od toga tri u okvir i tri gola.
Treba vam vremena ali nije ni da ste neka ekstra jaka ekipa. Sve u svemu sretno u nastavku.
Ako iko govori da nismo posebno jaka ekipa onda sam to ja. Ali isto tako nismo ni talašika kao što su to fudbalski stručnjaci brže bolje poslije utakmice htjeli da prikažu. Nama je jučer falio prvi golman, prvi napadač i vjeruj da u sljedećim utakmicama ovakvih promašaja neće biti. Jer Bukvić je jučer dva čista gola isčupao ono što se ja trenutno iz glave sjećam, jedan nakon odbitka od njegovog igrača nakon prekida ispod prečke i onaj silovit udarac Markeza glavom sa pet metara. Tako da ne može niko reći da smo neuhodana i loša ekipa, ali opet možda je bolje što neki tako misle...
Ja nisam to rekao. Samo hocu da kazem kad pogledas statistiku a ne utakmicu pomislis kako je Mladost na srecu dobila a vi napadali konstantno. Ko je gledao utakmicu vidio je sve. Hrpa izgubljenih lopti na obe stranne. Puno igraca koji izgledaju kao balvani uz par za koji se moze reci da su igraci.
Bili ste konkretniji i drzali loptu,dikitrali tempo ali nedovoljno.Naravno niste ni losi kao sto vas neki odmah poletili da etiketiraju.
Zadnja izmjena: Wolffire, dana/u 21 jul 2019, 15:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 21 jul 2019, 15:36

Penaltiky je napisao/la:Nije tačno ds je utakmica prodana, poklonili smo je da bi smeće **** s našeg stadiona, al Sarajevski šupcu nas sjebali :plac:

Shvataš ti kakva je ironija taj tvoj post? Očigledno da mlijeko iz Hazmirove sise ima toksična dejstva na centralni nervni sistem.
Niste poklonili,odradili igraci za dnevnice od Ilica kao sto i Fukare redovno odraduju sve to im se kaze za dnevnicu.Vi cak ne isplacujete igrace ni koji posteno zarade svoje pare pa moraju ganjat preko suda,a kamo li da nekom nesto poklonite.Sto se tice Sarajeva,razumljivo je da navijackog grupi koja ne krije simpatije za prekodrinske prijatelje smeta sto smo pobjedom protiv Sarajeva izborili opstanak.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 21 jul 2019, 15:37

Pa naravno da nam smetate, nakon svake vaše utakmice tri dana balega i znoj smrde na Tušnju.

Ono će o kupovini sudija. :rol:

Nikad ja Tuzlanskim Srbima neću halalit što su zemlju i kuće prodali takvim kao ti.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Addict » 21 jul 2019, 15:47

Nemam ništa protiv Siminog City Hana ili kako se već zove ali da se oni nešto pozivaju na poštenje i spominju prodaje i kupovine utakmica, e to je fakat previše.
Kako ste ostali lani, kako ste ušli uopće to znamo svi a vi najbolje. Kako će biti ove sezone ostaje da se vidi mada ja već pretpostavljam. Jaku ekipu imate ali ako zapne ima kamiondžija uhodan sistem i ići će to sigurno.
Ne bih se dalje miješao između vas samo mi pade u oko ovo tvoje pisanje.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 21 jul 2019, 15:51

Addict je napisao/la:Nemam ništa protiv Siminog City Hana ili kako se već zove ali da se oni nešto pozivaju na poštenje i spominju prodaje i kupovine utakmica, e to je fakat previše.
Kako ste ostali lani, kako ste ušli uopće to znamo svi a vi najbolje. Kako će biti ove sezone ostaje da se vidi mada ja već pretpostavljam. Jaku ekipu imate ali ako zapne ima kamiondžija uhodan sistem i ići će to sigurno.
Ne bih se dalje miješao između vas samo mi pade u oko ovo tvoje pisanje.
Da imamo uhodan sistem,nebi dovodili dobre i kvalitetne igrace nego bi jednostavno ligu zavrsavali na taj nacin.
Nego nam bolje placati Ubiparipa,Crnkica,Saida,Kostica(sada povrijeden),Sesara i slicno a mozemo za te pare svakog sudca zavrsiti.
To je zapravo ovogodisnja Slobodina strategija.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 21 jul 2019, 15:53

Addict je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Ja iskreno ne ocekujem pobjedu nasu sljedecu subotu o tome sam pisao i na nasoj temi. Em niste naivna ekipa kao sto se mislilo ono zbog pojacanja i sta znam em mi nismo nikad uzeli tri boda na vasem stadionu. Vecu sansu za pobjedu dajem vama, ali realno i iskreno ne ono neko supljiranje.
Kod nas ima dosta tog inata sto se tice realnosti o mogucnostima ekipe zbog stalnih prepucavanja o Misimovicu, Amaru itd. Vidimo svi da je to kao sto sam rekao borba za 3-4 mjesto, ali nece ti svi priznati jer ako se onoj Upravi nije prastalo za titule sto bi ovoj i onda u krug. Vrti dok svima se ne zgadi zivot, a ne fudbal.
Ma neka pobijedi bolji, samo neka bude pošteno pa ko koga. Uvijek su to bile dobre utakmice između Želje i Mladosti, lani ona 2:2 kod nas jedna od najboljih u sezoni sigurno. Uvijek dođe dosta Manijaka I stadion bude pun, atmosfera prava prijateljska, ispred stadiona vaši I naši lagano uz pivo ili sok se druže, vrlo rijetka slika s naših terena.
Ko god imalo cijeni fudbal zna da je Kakanj jedna od rijetkih sredina gdje možeš doći a da ne čuješ ni uvredu a kamo li da ti šta fali, to mogu potvrditi i neki koji su na forumu a bili su kod nas, bez obzira jesu li došli iz Sarajeva, Mostara, Banja Luke... Svejedno.
Valjda su ljudi vidjeli sa nismo nikakvi seljaci i sohari nego normalna raja koja cijeni fudbal. Mala sredina jesmo ali divljaci nismo.
Ja sam na to ponosan i neka tako i ostane.
Dobro vi nama došli a i mi vama ove a i aBd i naredne sezone.
:thumbup:

Bio sam na utakmici kod vas, sve najbolje sam ponio sa tog gostovanja stvarno.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 21 jul 2019, 15:53

Penaltiky je napisao/la:Pa naravno da nam smetate, nakon svake vaše utakmice tri dana balega i znoj smrde na Tušnju.

Ono će o kupovini sudija. :rol:

Nikad ja Tuzlanskim Srbima neću halalit što su zemlju i kuće prodali takvim kao ti.
Kakve ja veze imam sa zemljom u Simin Hanu,Srpskim kucama i slicno :urnebes:
Tacno se vidi da stogodisnji post od trofeja ima ogromne traume za Fukare. :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la cadillac » 21 jul 2019, 15:57

BosanacGorstak je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Pa naravno da nam smetate, nakon svake vaše utakmice tri dana balega i znoj smrde na Tušnju.

Ono će o kupovini sudija. :rol:

Nikad ja Tuzlanskim Srbima neću halalit što su zemlju i kuće prodali takvim kao ti.
Kakve ja veze imam sa zemljom u Simin Hanu,Srpskim kucama i slicno :urnebes:
Tacno se vidi da stogodisnji post od trofeja ima ogromne traume za Fukare. :kafa:
Opet se stidiš svog porijekla, izbjeglice pogana :urnebes:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 21 jul 2019, 16:06

BosanacGorstak je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Pa naravno da nam smetate, nakon svake vaše utakmice tri dana balega i znoj smrde na Tušnju.

Ono će o kupovini sudija. :rol:

Nikad ja Tuzlanskim Srbima neću halalit što su zemlju i kuće prodali takvim kao ti.
Kakve ja veze imam sa zemljom u Simin Hanu,Srpskim kucama i slicno :urnebes:
Tacno se vidi da stogodisnji post od trofeja ima ogromne traume za Fukare. :kafa:
Fact.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PiazzaGrande » 21 jul 2019, 16:07

Addict je napisao/la: Ma neka pobijedi bolji, samo neka bude pošteno pa ko koga. Uvijek su to bile dobre utakmice između Želje i Mladosti, lani ona 2:2 kod nas jedna od najboljih u sezoni sigurno. Uvijek dođe dosta Manijaka I stadion bude pun, atmosfera prava prijateljska, ispred stadiona vaši I naši lagano uz pivo ili sok se druže, vrlo rijetka slika s naših terena.
Ko god imalo cijeni fudbal zna da je Kakanj jedna od rijetkih sredina gdje možeš doći a da ne čuješ ni uvredu a kamo li da ti šta fali,to mogu potvrditi i neki koji su na forumu a bili su kod nas, bez obzira jesu li došli iz Sarajeva, Mostara, Banja Luke... Svejedno.
Valjda su ljudi vidjeli sa nismo nikakvi seljaci i sohari nego normalna raja koja cijeni fudbal. Mala sredina jesmo ali divljaci nismo.
Ja sam na to ponosan i neka tako i ostane.
Dobro vi nama došli a i mi vama ove a i aBd i naredne sezone.
Sigurno jedno od najugodnijih gostovanja, ljudi fantasticni, atmosfera prijateljska...svaka cast :salut:
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 21 jul 2019, 16:08, ukupno mijenjano 1 put.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 21 jul 2019, 16:08

Da mi ovo kaže navijač kluba koji ima tradiciju, trofej ili navijače pa haj, ali kad mi to kaže navijač čiji klub ima jedno vime, fan shop u pekari i bus, puno li je.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 21 jul 2019, 16:10

Helćo činjenica je da idete stranputicom, gubite se. I kroz forum to dolazi do izražaja, svašta razlog može biti :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

FoSte95
Postovi: 12610
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 21 jul 2019, 18:27

E da vidimo šta će ponuditi prvi derbi za titulu u ovoj sezoni
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jul 2019, 18:29

BosanacGorstak je napisao/la: Da imamo uhodan sistem,nebi dovodili dobre i kvalitetne igrace nego bi jednostavno ligu zavrsavali na taj nacin.
Nego nam bolje placati Ubiparipa,Crnkica,Saida,Kostica(sada povrijeden),Sesara i slicno a mozemo za te pare svakog sudca zavrsiti.
To je zapravo ovogodisnja Slobodina strategija.
Eto ti placas nekog :tokralju: :rol:

glavniurednik
Postovi: 75
Pridružen/a: 23 feb 2019, 10:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la glavniurednik » 21 jul 2019, 18:31

Tuzla City je za Slobodu gigant realno.

Beton
Postovi: 2620
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beton » 21 jul 2019, 18:32

Penaltiky je napisao/la:Da mi ovo kaže navijač kluba koji ima tradiciju, trofej ili navijače pa haj, ali kad mi to kaže navijač čiji klub ima jedno vime, fan shop u pekari i bus, puno li je.
Imaju ljudi isto što i vi, a postoje 90 godina manje. :mrgreen:

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KenoRob » 21 jul 2019, 19:17

Sta pitarima ne udje majko...
Al dobar i Zrinjski u polju imali su i oni 100% priliku.

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dejavu » 21 jul 2019, 19:23

Koliko ima raje na Kosevu?
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 21 jul 2019, 19:26

dejavu je napisao/la:Koliko ima raje na Kosevu?
15 do 17k, al velik stadion pa se čini manje.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Gbbp21 i 33 gosta.