Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la arelinho » 11 avg 2019, 00:07

prisonbreak je napisao/la:
samirr je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:I kaze sto se bunimo za sudije, majku vaaam siptarsku jeb*em lopovsku, je* bem li vam oba osimaaaa i ono slagirank a i ovog crkli dbd banda lopovska
:urnebes:
I da utvrdimo gradivo, je*bem vam oba osima, slagirano i ovog retardiranog sto izazvao publiku, matere mu se naj*bem. Lopovi jedni, da li znate igrati fudbal da vas sudije ne guraju picke jedne
Ne znamo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 11 avg 2019, 00:10

prisonbreak je napisao/la:
samirr je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:I kaze sto se bunimo za sudije, majku vaaam siptarsku jeb*em lopovsku, je* bem li vam oba osimaaaa i ono slagirank a i ovog crkli dbd banda lopovska
:urnebes:
I da utvrdimo gradivo, je*bem vam oba osima, slagirano i ovog retardiranog sto izazvao publiku, matere mu se naj*bem. Lopovi jedni, da li znate igrati fudbal da vas sudije ne guraju picke jedne
Ko tebe pljeskavicom ti njega sa 0:2 :salut:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 11 avg 2019, 00:12

Čelik za jedan level lošija ekipa od Želje, prije svega tu mislim na fizičku spremu igrača i na individualni kvalitet u ekipi.

Rutinska pobjeda i lagano spuštanje Zeničana tamo gdje im je i mjesto, a jeste se i digli vala, dobro će vam doći ovo hlađenje :)

Ovi pojedinci koji imaju obraza kukati na sudije, samo nek' pogledaju nedosuđeni penal za Želju na 0:0 krajem prvog poluvremena i nek' skontaju mozgom da utakmica nije trajno prekinuta nakon što je publika gađala trenera STAKLENIM flašama, sudija ih dva puta direktno održao u životu, ako im nije pomagao nije im ni odmogao, al' to su beskičmenjaci i ljudi bez časti koji nemaju obraza :puke: :puke:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 11 avg 2019, 00:14

Raonffa je napisao/la:Čelik za jedan level lošija ekipa od Želje, prije svega tu mislim na fizičku spremu igrača i na individualni kvalitet u ekipi.

Rutinska pobjeda i lagano spuštanje Zeničana tamo gdje im je i mjesto, a jeste se i digli vala, dobro će vam doći ovo hlađenje :)

Ovi pojedinci koji imaju obraza kukati na sudije, samo nek' pogledaju nedosuđeni penal za Želju na 0:0 krajem prvog poluvremena i nek' skontaju mozgom da utakmica nije trajno prekinuta nakon što je publika gađala trenera STAKLENIM flašama, sudija ih dva puta direktno održao u životu, ako im nije pomagao nije im ni odmogao, al' to su beskičmenjaci i ljudi bez časti koji nemaju obraza :puke: :puke:
Ja kukam što ne zna. Ovo što ti navodiš su samo dodatne greške i daj Bože da ga ne vidimo barem 5 kola.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
phillies
Postovi: 2615
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la phillies » 11 avg 2019, 00:19

GradKamena2 je napisao/la:Jel realno da Zec u 7.minuti hvata loptu rukom u terenu i da mu sudac ne daje zuti karton radi toga,?
Welcome to PLBiH

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 11 avg 2019, 00:20

S-Y-L-A-R je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Čelik za jedan level lošija ekipa od Želje, prije svega tu mislim na fizičku spremu igrača i na individualni kvalitet u ekipi.

Rutinska pobjeda i lagano spuštanje Zeničana tamo gdje im je i mjesto, a jeste se i digli vala, dobro će vam doći ovo hlađenje :)

Ovi pojedinci koji imaju obraza kukati na sudije, samo nek' pogledaju nedosuđeni penal za Želju na 0:0 krajem prvog poluvremena i nek' skontaju mozgom da utakmica nije trajno prekinuta nakon što je publika gađala trenera STAKLENIM flašama, sudija ih dva puta direktno održao u životu, ako im nije pomagao nije im ni odmogao, al' to su beskičmenjaci i ljudi bez časti koji nemaju obraza :puke: :puke:
Ja kukam što ne zna. Ovo što ti navodiš su samo dodatne greške i daj Bože da ga ne vidimo barem 5 kola.
Nisam se tebi ni obratio druže, znaju oni koji su srali prije utakmice i evo seru poslije utakmice.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Epidaurus » 11 avg 2019, 00:24

Kud nisu tuljana pogodili flasom kakvom, on se nasao pljuvat po Bilinom koji je Santiago Bernabeu za ono smece od stadiona. Pitari i Husref su gospoda za ovaj tuljana i ova go.vna. Sudija zadnje smece, jedno 3-4 zuta minimalno nije htio pokazat Zelji i prvi pokazao tek kad je bilo sve gotovo. :puke:

Sto se utakmice tice, Zeljo kvalitetnija ekipa pogotovo ovaj dvojac u napadu Zec-Krpic. Da je Dila pogodio na pocetku sta je trebao druga bi se prica pricala al Boze moj. Ove godine treba ganjat Europu pa za koju godinu mozda i titula se moze ocekivat.

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 11 avg 2019, 00:25

Zeničani, hajd onako realno recite, yebo utakmicu i podjebavanja - ali što Osima gađate flašama, skandirate mu i onako mrzite ? šta vam je čovjek uradio ? ne znam je li ikad pola loše rijeci reko za Zenicu ili Čelik :roll: ne vjerujem. Naprotiv, hvalio je ZE i Čelik :lol:
Isto ste i Mulalića gađali i napadali, jel tako :facepalm: u cemu je problem?
Jel neko nekad na Grbavici napadao trenere Čelika ? bilo kad ?

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HongKong » 11 avg 2019, 00:26

Mislim da su previse ocekivali navijaci Celika odjednom. Trebaju prvo zadrzati najbolje iz trenutne ekipe poput Jamka, Vrhovca, Pavlovica, ne znam ko im je jos dobar, ali Okic i onaj drugi na krilu, Grahovac isto tako mogu posluziti solidno. Onda popuniti rupe boljim igracima umjesto Isica, Perisica, Dedica. Ostaviti trenera da radi neko vrijeme s tom ekipom i onda ce imati mnogo vecu ulogu u ligi. Napisao je neko mislim danas previse se potencira da je liga u pet deka, Zeljo los, Zrinjski los, pitari losi, Siroki propada a ne znam ima li neko podatak kada se neko ubacio medju te 4 ekipe u vrhu. Jedino mi Sloboda pada na pamet onu jednu sezonu i Radnik kad je kup uzeo. Ipak tu ima nesto vise kvaliteta. Sigurno nije nesto specijalno, ali tako je. Citao sam dosta raje pise kako Zeljo nista ne igra, los, mrljav. Sve je to tacno, ali ko se sjeca i proslog Amarovog mandata zna da je tako bilo, pa opet bruka utakmica bez poraza, bruka utakmica bez primljenog gola, godinama bez poraza u kupu...Ono sto je kod njega bitno jeste fizicka sprema i disciplina u igri. Nece tu nikad biti neke ljepote, ali ce raditi posao i skupljati bodove. Danas dosta problema Celik pravio po bokovima, drugo poluvrijeme Asima Zeca koji je najvise stekao nazad i nije pomagao Stevanovicu(onaj lijevi bek Celika imao 34 centarsuta)prebacio lijevo gdje je Celik dosta manje napadao, Boju prebacio na desnu stranu da pomogne Stevanovicu, a gore Zeca i Krpica u napad. Ne sjecam se 2 centarsuta Celika s lijeve strane u drugom poluvremenu. Da ne pricamo da su u par minuta oba napadaca dobila sansu 1 na 1 s Pavlovicem. Uvijek skonta neku carlamu na terenu koja donese bodove. Vjerovatno ce i do kraja Zeljo isto igrati. Tvrdo, odgovorno i na misice.
Eto i taj losi Zeljo vec 4 utakmice nije primio gol. Koliko god neko osporavao protivnike treba se sjetiti da 90% ovih igraca danas prosle godine uveza 6 poraza protiv i ne bas boljih protivnika.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HongKong » 11 avg 2019, 00:29

prisonbreak je napisao/la:Jeb*em vam oba Osima lopovi jedni, ne bi ni bod uzeli da nije bilo sudije pic*keee jedne ofucane,niste znali sta vas prvo polvurijeme snaslo, miiii imali jedan faul majku vam handrim poganh
:lol:
Sta ste imali jednu sansu u prvom poluvremenu i to je to. :lol:
Smiri se i malo realnije sagledaj situaciju lakse ce ti biti.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15703
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 11 avg 2019, 00:32

Epidaurus je napisao/la:Kud nisu tuljana pogodili flasom kakvom, on se nasao pljuvat po Bilinom koji je Santiago Bernabeu za ono smece od stadiona. Pitari i Husref su gospoda za ovaj tuljana i ova go.vna. Sudija zadnje smece, jedno 3-4 zuta minimalno nije htio pokazat Zelji i prvi pokazao tek kad je bilo sve gotovo. :puke:

Sto se utakmice tice, Zeljo kvalitetnija ekipa pogotovo ovaj dvojac u napadu Zec-Krpic. Da je Dila pogodio na pocetku sta je trebao druga bi se prica pricala al Boze moj. Ove godine treba ganjat Europu pa za koju godinu mozda i titula se moze ocekivat.
E moj epi,stalno navijas za ekipe koje su redovna musterija.Čelik Želji,Real Barci,Lakersi Celticsima :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5550
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hajdeee » 11 avg 2019, 00:34

phillies je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:Jel realno da Zec u 7.minuti hvata loptu rukom u terenu i da mu sudac ne daje zuti karton radi toga,?
Welcome to PLBiH

Svira aut za Celik. :urnebes:
- FKS -

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BadrHari » 11 avg 2019, 00:34

Navijaci Zelje pocinju navijanje sa Yebemo vam mater u pi*ku, pa psuju Celik i Zenicu, pa grad Zenicu i onda traze da cijeli stadion zapjeva Bajramsku :lol:
Inace za nijansu Zeljo bolja ekipa, zasluzena pobjeda, na ovo sam i upozoravao od Osima, mada da smo poveli u onom grotlu uzeli bi 100 % . Moglo je otic u oba smjera. Sudija katastrofa. Osuđujem napad na bilo koga, ovo je ipak igra gdje 22 momka ganjaju loptu, ne treba niko glavu izgubit. Iako je Osim provokator.
12500 ljudi na stadionu u gradu od 100 000. Drugi put preko 10 k u mjesecu. Doviđenja prijatno Beograde, Splite i ostali... BŠMO svima sto slave
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Epidaurus » 11 avg 2019, 00:35

BosniaBoston je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Kud nisu tuljana pogodili flasom kakvom, on se nasao pljuvat po Bilinom koji je Santiago Bernabeu za ono smece od stadiona. Pitari i Husref su gospoda za ovaj tuljana i ova go.vna. Sudija zadnje smece, jedno 3-4 zuta minimalno nije htio pokazat Zelji i prvi pokazao tek kad je bilo sve gotovo. :puke:

Sto se utakmice tice, Zeljo kvalitetnija ekipa pogotovo ovaj dvojac u napadu Zec-Krpic. Da je Dila pogodio na pocetku sta je trebao druga bi se prica pricala al Boze moj. Ove godine treba ganjat Europu pa za koju godinu mozda i titula se moze ocekivat.
E moj epi,stalno navijas za ekipe koje su redovna musterija.Čelik Želji,Real Barci,Lakersi Celticsima :kafa:
Neka aBd da dodje tuljan opet na Bilino pa da naredni put fakat dobije flasu u glavu. Onda nek kmeci naredna 3 dana :ljepota:

Cim se klub malo ustabili sa dugovima i svim ostalim moci ce nam ga tuljan samo pusit :ljepota:

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HongKong » 11 avg 2019, 00:35

prisonbreak je napisao/la:
HongKong je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Jeb*em vam oba Osima lopovi jedni, ne bi ni bod uzeli da nije bilo sudije pic*keee jedne ofucane,niste znali sta vas prvo polvurijeme snaslo, miiii imali jedan faul majku vam handrim poganh
:lol:
Sta ste imali jednu sansu u prvom poluvremenu i to je to. :lol:
Smiri se i malo realnije sagledaj situaciju lakse ce ti biti.
Mame ti se najebem u pi*cku, pa sekunde su falile da gol primite. Al neeee zasto niko ne kritikuje sudiju sto nas zakino, protiv Mladosti sudija normalno odradio posao kmecili ste ko picke 7 fanaaaa ovdje. Mrs nerealne selacin, lahko je s lopovimaaa uzimati mamu vam natakarim kolektivno
Je li odradio posao kad vam je Krpic zabio?
Kako sekunde, imali jednu sansu nakon centarsuta :lol:
Saberi se i malo razmisli sta pises.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15703
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 11 avg 2019, 00:37

Epidaurus je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Kud nisu tuljana pogodili flasom kakvom, on se nasao pljuvat po Bilinom koji je Santiago Bernabeu za ono smece od stadiona. Pitari i Husref su gospoda za ovaj tuljana i ova go.vna. Sudija zadnje smece, jedno 3-4 zuta minimalno nije htio pokazat Zelji i prvi pokazao tek kad je bilo sve gotovo. :puke:

Sto se utakmice tice, Zeljo kvalitetnija ekipa pogotovo ovaj dvojac u napadu Zec-Krpic. Da je Dila pogodio na pocetku sta je trebao druga bi se prica pricala al Boze moj. Ove godine treba ganjat Europu pa za koju godinu mozda i titula se moze ocekivat.
E moj epi,stalno navijas za ekipe koje su redovna musterija.Čelik Želji,Real Barci,Lakersi Celticsima :kafa:
Neka aBd da dodje tuljan opet na Bilino pa da naredni put fakat dobije flasu u glavu. Onda nek kmeci naredna 3 dana :ljepota:

Cim se klub malo ustabili sa dugovima i svim ostalim moci ce nam ga tuljan samo pusit :ljepota:
Jarane cim 22 godine treba klubu da se “ustabili” onda ne znam sta da ti kazem.Bili smo u pelenama kad ste zadnji put nesto uzeli.A sto se tice prve recenice,primitivizam ne znam stvarno kakvu poruku poslati.Zar tako se ponasati na stadionima da to djeca vide?Amar je samo fudbalski trener,nije nikome marke ukrao
Zadnja izmjena: BosniaBoston, dana/u 11 avg 2019, 00:38, ukupno mijenjano 2 puta.
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5550
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hajdeee » 11 avg 2019, 00:37

Ko je ono pjevao pjesmu o Bajramu?
Culo se nesto, al ne najjasnije.
Jel neka obrada na tu melodiju ili..
- FKS -

Avatar
redbull93
Postovi: 14396
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 11 avg 2019, 00:37

Haj na stranu sto su pobijedili sad, al onako sudjenje u ovoj ligi je dno dna eto. Maksimalno je navlacio na stranu zelje i nemojte mi spominjati taj penal kad ga nije ni bilo. Znate pizdit ovdje kad vam zuti neko da, a na ovi se smijete hinjski. Kako dodje tako i ode, bit ce jos toga. Zato ne pizdite ovdje kad odete npr. u mostar, nije vam tolko jak lobi dole.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15703
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 11 avg 2019, 00:41

prisonbreak je napisao/la:Kao bumerang ce se ovo sa sudijom vratiti. Pokradeni smo, i svjesni ste, samo ne bi priznali nikada. Svjesni ste da nikad nas ne bi dobili, da se igra jos 20 h, da niste imali sudiju. Al ne vi ste pi*cke koje pucate. Je*bo li vas retardirani Osim, steta sto ga nije jedma flasa slozila
Tvoj potpis opisuje situaciju u tvom “klubu”
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 11 avg 2019, 00:42

Hajde hajde još malo kukajte i nazivajte druge seljacima, dok psujete majke i opravdavate gađanje staklenim flašama klupu Želje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, bagniadiluca, MrkiMedo, Radobolja, Zeko87 i 59 gostiju.