Premijer liga BiH - općenito

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 07 okt 2019, 17:40

redbull93 WroteColon
mohikanac12 WroteColon
Goodman WroteColonKoja je funkcija pitarskog kera Begića u savezu?

A pitarskog kera Dzemidzica?

U ova dva posta vidimo zasto je ovo ovako. Mada ovim ispranim mozgovima odgovara stanje ovako u savezu, drugacije ne znaju igrati.

Zna se ko vedri i oblaci u savezu, pitari sa satelitima iz Zenice, Krajine, rs_a uz dogovor sa bivsim predsjednikom zrinjskog koji drzi Hrvatski lobi.

Begic, Dzemidzic, Pilav, Calija, Prolic, Delic, Hodzic i ostali. Necemo se praviti budale, sve je to transparentno i zna se pa nema potrebe da glumis pajaca.

Satelit iz Zenice, supak na kvadrat sa svoje 72 godine i dalje uzima lopatom kao onih 140.000 od Turaka sto je uzeo da ćelik ostane u ligi.

Član IO Begagić Muhamed

Rođen je 4. 2. 1947. u Zenici. Po zanimanju je inžinjer mašinstva. Igrao je za mlađe kategorije FK „Čelik“ Zenica, kao i u nekoliko klubova opštinskog nivoa. 1979. godine stiče zvanje fudbalskog sudije i od tada se njegov rad veže za sudijsku oblast.

Do 1982. godine, sa zvanjem saveznog sudije, sudio je republičku ligu BiH.

Mi smo Željini Željo je naš!

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 07 okt 2019, 17:41

Taman pomisliš da ovaj savez ne može niže pasti, oni te ubrzo demantuju.
Nema se šta pametovat, ništa promijeniti ne možemo. Ove ustaše i četnici mogu biti sretni što smo mi merhametli narod i nemamo srca radit ovo što oni rade i uzvratiti istim. Inače savez je ovim aminovao da može svako isto radit, a bit kažnjen kaznom koju dobije klub kad npr. domaći navijači koriste megafon.
Al sve do jednom, dok ne pređu tu liniju krajnje granice sabura...
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Tekashi
Kontakt:

PostPostao/la Tekashi » 07 okt 2019, 17:44

Znaci nacionalizam jeftiniji od pirotehnike. Gasi savez

IlProfessore
Kontakt:

PostPostao/la IlProfessore » 07 okt 2019, 17:45

Nije da nemamo srca, nego nemamo muda

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 07 okt 2019, 17:48

Aj dokurko nemoj bgt eto, budi jednom normalan, potrudi se bar.

Eto svi protiv zelje, a najvise malverzacija vezano za zelju. I savez stiti cetvorku ko medjede.

Ja razumijem i tebe i sta pokusajes, hoces da stvoris laznu sliku svega, samo da se ne orica o cemu se treba pricati. Tebi i takvima kao ti na obraz, a sve do tad ce biti ovo sto se desava. Pa kad necija glava opet strada nemojte kukati.
RAT SAVEZU!

#SamoČelik

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 07 okt 2019, 18:10

wobly92 WroteColonTaman pomisliš da ovaj savez ne može niže pasti, oni te ubrzo demantuju.
Nema se šta pametovat, ništa promijeniti ne možemo. Ove ustaše i četnici mogu biti sretni što smo mi merhametli narod i nemamo srca radit ovo što oni rade i uzvratiti istim. Inače savez je ovim aminovao da može svako isto radit, a bit kažnjen kaznom koju dobije klub kad npr. domaći navijači koriste megafon.
Al sve do jednom, dok ne pređu tu liniju krajnje granice sabura...

Hajde napravite vi prekid ili na utakmici Sarajeva, Zeljeznicara pa ces vidjeti, kako savez kaznjava. Problem je , sto su ovi dole zasticeni kao bijeli medvjedi. Odmah bi bilo, hrvati ugrozen narod.

MMM
Kontakt:

PostPostao/la MMM » 07 okt 2019, 18:11

Tekashi WroteColonZnaci nacionalizam jeftiniji od pirotehnike. Gasi savez

Šta je tu naciionalističko?
Što su onog mekinjaša pogodili plastičnom flašom?
Njega je trebalo u bunar bacit kad se rodio :lol:
Vi ste htjeli živjet s nama, zato nas sad trpite!
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!
Gradonačelnik u sjeni!

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 07 okt 2019, 18:11

redbull93 WroteColonAj dokurko nemoj bgt eto, budi jednom normalan, potrudi se bar.

Eto svi protiv zelje, a najvise malverzacija vezano za zelju. I savez stiti cetvorku ko medjede.

Ja razumijem i tebe i sta pokusajes, hoces da stvoris laznu sliku svega, samo da se ne orica o cemu se treba pricati. Tebi i takvima kao ti na obraz, a sve do tad ce biti ovo sto se desava. Pa kad necija glava opet strada nemojte kukati.

Prvo, nije "pokusajes". Ispravi to.

Drugo, taj tvoj potpis protiv saveza je najveci apsurd trenutni na forumu. Da nema saveza ko zna gdje bi vi bili, zato skini to i ne brukaj se.

Trece, svi redom ste se smijali kada su nas "disciplinirali", crtali linije, određivali "intenzitet", kaznjavali, javno ismijavali. Isti ovaj savez kada je na Želji kandze ostrio, plakali ste od smijeha i navijali a sada kukate.

Cetvrto, jedini Željo je digao glas, tuzio savez i cekamo ishod. Gdje ste bili kada su nam licencu uzeli? Smijete se mjesecima CAS farsa, navijate da izgubimo spor.

Peto, ova farsa od strane pitara zbog pritiska i dodvoravanja navijacima je u rangu tvog potpisa. Zalosno je kakva se sve "oruzja" koriste u ovom prepucavanju koje traje odavno. Ne pratim ligu od juce, ovo u Sb nedavno je šega šala sta se sve desavalo.

Za kraj, ja se ne sjecam da sam ikada poceo nacionalisticku, fasisticku, nacionalnu, vjersku i bilo kakvu drugu temu na ovom forumu, osim sportske. Qurac me boli za pitarima, ne pada mi na pamet da se za njih zalazem, koliko god mi se gadilo divljanje fasista, nacionalista i ostale stoke koja izaziva vjersku i ostale mrznje na sportskim terenima. Posebno me qurac zaboli za zetone poput tebe koji svrsavaju dok ga lizu savezu i pitarima.

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 07 okt 2019, 18:22

MMM WroteColon
Tekashi WroteColonZnaci nacionalizam jeftiniji od pirotehnike. Gasi savez

Šta je tu naciionalističko?
Što su onog mekinjaša pogodili plastičnom flašom?
Njega je trebalo u bunar bacit kad se rodio :lol:

J.bo ti on, mamu u usta.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 07 okt 2019, 18:26

Sto jest jest mohikanac pise o zelji i fudbalu.
Slagali se s njim ili ne bar prica o klubu i fudbalu za razliku od ovih trenutnih tema..

Hans
Kontakt:

PostPostao/la Hans » 07 okt 2019, 18:28

Sariel1987 WroteColonSto jest jest mohikanac pise o zelji i fudbalu.
Slagali se s njim ili ne bar prica o klubu i fudbalu za razliku od ovih trenutnih tema..

:thumbup:

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 07 okt 2019, 18:30

Sariel1987 WroteColonSto jest jest mohikanac pise o zelji i fudbalu.

Jest, posebno mu je onaj post sto spominje mrtve familije i sestre drugim forumasima usko vezan za fudbal. Sariele sumnjam da ti ne vidis da je covjek klasican pijun uprave i sad da isti nactaju kukasti krst na centeu grbavice on bi nasao nacin da to opravda. Covjek radi za 50km na forumu, provjereno

Bar sam mislio da ti s tolikim stazom imas oko za to :)

Mada jeste previse tema koje se vrte proteklih dana.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 07 okt 2019, 18:35

Ma njegov problem ba i da jeste..
Gore mi ovo pratit jeko u srednjem vijeku koje vjere bio...
Za psovanje mrtvih slazem se mora postojat granica..

duplakruna46
Kontakt:

PostPostao/la duplakruna46 » 07 okt 2019, 18:37

mohikanac12 WroteColon
redbull93 WroteColonAj dokurko nemoj bgt eto, budi jednom normalan, potrudi se bar.

Drugo, taj tvoj potpis protiv saveza je najveci apsurd trenutni na forumu. Da nema saveza ko zna gdje bi vi bili, zato skini to i ne brukaj se.

Trece, svi redom ste se smijali kada su nas "disciplinirali", crtali linije, određivali "intenzitet", kaznjavali, javno ismijavali. Isti ovaj savez kada je na Želji kandze ostrio, plakali ste od smijeha i navijali a sada kukate.

Cetvrto, jedini Željo je digao glas, tuzio savez i cekamo ishod. Gdje ste bili kada su nam licencu uzeli? Smijete se mjesecima CAS farsa, navijate da izgubimo spor.

Peto, ova farsa od strane pitara zbog pritiska i dodvoravanja navijacima je u rangu tvog potpisa. Zalosno je kakva se sve "oruzja" koriste u ovom prepucavanju koje traje odavno. Ne pratim ligu od juce, ovo u Sb nedavno je šega šala sta se sve desavalo.

Za kraj, ja se ne sjecam da sam ikada poceo nacionalisticku, fasisticku, nacionalnu, vjersku i bilo kakvu drugu temu na ovom forumu, osim sportske. Qurac me boli za pitarima, ne pada mi na pamet da se za njih zalazem, koliko god mi se gadilo divljanje fasista, nacionalista i ostale stoke koja izaziva vjersku i ostale mrznje na sportskim terenima. Posebno me qurac zaboli za zetone poput tebe koji svrsavaju dok ga lizu savezu i pitarima.

Ukratko, tvoja majka je rodila idiota.
Mislim da si svjestan toga.
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 07 okt 2019, 18:39

Dokurko neka te eto, mogu ti duplo toga napisati sta si ti i jace argumentivano. Al nema smisla.
RAT SAVEZU!

#SamoČelik

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 07 okt 2019, 19:10

Ma ja, treba vjerovati sta Ti i ovih par poluinteligentnih kreatura pise. Otjerali ste svu normalnu raju sa foruma, skupina idiota i polupismenih kompleksaša. Stoka, da prostite.

Kad se samo sjetim ko je prije bio biran za forumasa godine a ko sada, i kakvi su se postovi mogli procitati.

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 07 okt 2019, 19:14

mohikanac12 WroteColonMa ja, treba vjerovati sta Ti i ovih par poluinteligentnih kreatura pise. Otjerali ste svu normalnu raju sa foruma, skupina idiota i polupismenih kompleksaša. Stoka, da prostite.

Kad se samo sjetim ko je prije bio biran za forumasa godine a ko sada, i kakvi su se postovi mogli procitati.

:urnebes:

Eto ti mi inteligentnim postovima odusevljavas siroke narodne mase.
RAT SAVEZU!

#SamoČelik

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 07 okt 2019, 19:24

mohikanac12 WroteColon
najrodjeniji WroteColonmohikanac = mlohav ku rac

Je li i ti kao @drakesang prodajes sestru strancima oko starog mosta?

Koja je cijena da joj se popisam po zubalu kad budem dolazio.

Inteligentan kulturan i samo o fudbalu pise :lol: :lol:
i onda se pitaju sto sami sebi na uho sapcu

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 07 okt 2019, 19:28

mohikanac12 WroteColon

Gdje je to nama savez pomogao, gdje su nas sudije gurnule? Nije nam 3-4 cista penala svirano, jedina ekipa uz Zvijezdu kojoj nije sviran nijedan penal.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 07 okt 2019, 19:39

Sve lopovi u savezu na celu sa Begicem kojeg je na celo postavio naj veci osudjeni kriminalac u BiH fudbalu kud ces dalje

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Demi, simidobar i 28 gostiju.