Premijer liga BiH - općenito

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 07 okt 2019, 21:40

Cist crveni karton nevjerovatno da ovo nije svirao i kolko danas suspendovan sudija..

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 07 okt 2019, 21:42

Wtf kakvi su ovo kvarni zubi kod ovog mahmutovica? Zar sportist moze imat pokvarene zube??? :wtf:

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 07 okt 2019, 21:44

Sariel1987 WroteColonWtf kakvi su ovo kvarni zubi kod ovog mahmutovica? Zar sportist moze imat pokvarene zube??? :wtf:

Moze ako je iz zenice. @samoposteno ima samo krajnike.
Mi smo Željini Željo je naš!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 07 okt 2019, 21:47

Zar nije sad ruka u 16 penal??

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 07 okt 2019, 22:02

Sariel1987 WroteColonWtf kakvi su ovo kvarni zubi kod ovog mahmutovica? Zar sportist moze imat pokvarene zube??? :wtf:

Mozda krisom navija za Zeljeznicar.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 07 okt 2019, 22:04

Riziko WroteColonojoj što Azmir časti sudije, kakav crveni karton ne dobi Muminović

Nema Azmir sta čašćavati ...samo se kompenzira onaj miki maus penal za željA prošlo kolo
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 07 okt 2019, 22:12

mohikanac12 WroteColon

Moze ako je iz zenice. @samoposteno ima samo krajnike.

Ti nemas ni krajnike izbio ti Amaw kur.cinom :lol: :urnebes:

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 07 okt 2019, 22:12

staragarda WroteColon
Riziko WroteColonojoj što Azmir časti sudije, kakav crveni karton ne dobi Muminović

Nema Azmir sta čašćavati ...samo se kompenzira onaj miki maus penal za željA prošlo kolo

Brnjo, imas izvjestaj na 1921tv je li ili nije bio penal. A koliko Azmir casti moze se vidjeti na ovom forumu gdje preko noci dobija temu, na kojoj su cak iznajmili i nekakvu prodanu dusu iz Tuzle za moderatora.

Ah, pa to si ti.
Mi smo Željini Željo je naš!

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 07 okt 2019, 22:12

mohikanac12 WroteColon
staragarda WroteColon

Brnjo, imas izvjestaj na 1921tv je li ili nije bio penal. A koliko Azmir casti moze se vidjeti na ovom forumu gdje preko noci dobija temu, na kojoj su cak iznajmili i nekakvu prodanu dusu iz Tuzle za moderatora.

Ah, pa to si ti.

Dobar :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

ZaNjuBoriSe
Kontakt:

PostPostao/la ZaNjuBoriSe » 07 okt 2019, 22:19

"Ovdje je uvijek fino igrati. Uvijek se radujem utakmicama protiv Borca jer znam da će biti napeto, da će biti pozitivnog naboja. A sad, ljepše je igrati u Banjaluci nego negdje drugo zato što je ambijent fudbalski. To kod nas podrazumijeva parole i pjesme koje možda nisu primjerene, ali živimo u takvoj državi. Zato se na to ne obazirem niti kritikujem, ali ljepše je definitivno igrati ovdje nego negdje drugo. S te strane, jedva čekam iduću utakmicu protiv Banjalučana",
...rekao je šef struke sarajevskih plavih. ;)
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 07 okt 2019, 22:20

mohikanac12 WroteColon
staragarda WroteColon

Ah, pa to si ti.

Brnjo,ni sa lojavim moržom,ni sa smiješnim penalima nećete titulu uzet....again
Gdje ćete vi tuljane o namjestanju i cascavanju progovorit...zabij se u kakav podrum pa kad bude tema o propasti ove naše lige ti opleti....vi ste ubjedljivo najveće zlo ovog kvazi fudbala na ovim prostorima a Azmir mora još pure jesti da dostigne level "pukla zastavica " i "nestalo vode"....kad navijač želje oplete o suđenju :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

VratiloSeZlo
Kontakt:

PostPostao/la VratiloSeZlo » 07 okt 2019, 22:26

Hans WroteColon
IlProfessore WroteColonNemate pare, samo imate jake H lobije. HDZ pumpa pare u nk zrinjski, zato šb gine protiv njih kao protiv najvećih dušmana čak i onda kada se zrinjski bori za titulu sa fks.

Baš je jednom Ivanu Eninu, rodom iz Ukrajine, Rusu po nacionalnosti, stalo do HDZ, Zrinjskog, Hrvata i ostalog, pa mu ne fali motiva da zgazi Zrinjski. Daj gledaj nogomet i ne zamaraj se pizdarijama

Jedan od rijetkih fudbalera da nije ustasa da je dole igrao vjerovatno covjek nije ni znao da dolazi u to kamenjarsko selo

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 07 okt 2019, 22:30

Sariel1987 WroteColonZar nije sad ruka u 16 penal??

Kako za koga za Zelju se svira i kad neko glavom igra al ne uvijek samo kad im treba :lol:

elvirbaljic
Kontakt:

PostPostao/la elvirbaljic » 07 okt 2019, 22:42

mohikanac12 WroteColon
staragarda WroteColon

Ah, pa to si ti.

Da imas obraza, koliko nemas, samo bih napisao mi navijaci zmolje nemamo pravo na komentar o sudjenju....( Sve sto se moglo kupiti u PL, kupili ste!) Knozi brnjo jedan...
Igrao sam u Realu, al nije to ni blizu karanja gorkog!

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 07 okt 2019, 22:47

mohikanac12 WroteColonMa ja, treba vjerovati sta Ti i ovih par poluinteligentnih kreatura pise. Otjerali ste svu normalnu raju sa foruma, skupina idiota i polupismenih kompleksaša. Stoka, da prostite.

Kad se samo sjetim ko je prije bio biran za forumasa godine a ko sada, i kakvi su se postovi mogli procitati.

Koji ti je ovo nick ljudino?Ja prije 9 godina s ovim poceo i jos mi traje a tvoj???
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

Hans
Kontakt:

PostPostao/la Hans » 07 okt 2019, 23:10

VratiloSeZlo WroteColon
Hans WroteColon
IlProfessore WroteColonNemate pare, samo imate jake H lobije. HDZ pumpa pare u nk zrinjski, zato šb gine protiv njih kao protiv najvećih dušmana čak i onda kada se zrinjski bori za titulu sa fks.

Baš je jednom Ivanu Eninu, rodom iz Ukrajine, Rusu po nacionalnosti, stalo do HDZ, Zrinjskog, Hrvata i ostalog, pa mu ne fali motiva da zgazi Zrinjski. Daj gledaj nogomet i ne zamaraj se pizdarijama

Jedan od rijetkih fudbalera da nije ustasa da je dole igrao vjerovatno covjek nije ni znao da dolazi u to kamenjarsko selo

A evo i Hrvatima koji igraju za ŠB je to zen karijere, čitav roster tog kluba je sanjao da jednog dana zaigra tamo.

Previše se ložite na ovu ligu, normalno je bodriti svoj klub, ali idete dotle da spominjete neke "više ciljeve" igrača, motive, blabla, a ustvari je svakom igraču iz ove lige njegov klub samo pokušaj odskočne daske da ode vani, da osiguraju životnu egzistenciju. Primjer Nemanje Bilbije, Mešanovića, Pirića... Samo mi navedi jednog igrača koji je imao dobru statistiku u nekom klubu vani, pa došao u BiH igrati nogomet. Nema ga.
I pored svega toga, dođeš na temu i napišeš da se netko loži da igra protiv HDZa ili koga već :damn:

slobodaTZ
Kontakt:

PostPostao/la slobodaTZ » 07 okt 2019, 23:55

Robijas007 WroteColonLjudi sorry za off, ali ako neko zna gdje mogu gledati BHT online, ovo sa google nista ne radi, ako neko zna gdje sigurno radi neka posalje, hvala unaprijed

Live.bhrt.ba

rodjak
Kontakt:

PostPostao/la rodjak » 08 okt 2019, 03:59

Hans WroteColonPa dobili su 2 utakmice bez gledatelja, to je u prijevodu mjesec dana bez svoje publike (2 gostovanja + 2 domaće).

Zabrinjavajuće je što se ni riječi nije govorilo o onom ćelavom s klupe Sarajeva što je mlatio igrače ŠB usred utakmice.

ove kazne da se utakmica igra bez publike mi nikako ne idu u glavu.Ovom kaznom oni su kaznili i gostujuce navijace( ne samo Siroki).Evo recimo Mi igramo sa njima tu jednu utakmicu kao gosti i necemo moci otici na utakmicu a nikakve veze nemamo sa ovim izgredima na terenu.Prava kazna bi bila da kazne domacu publiku a da dozvole 5% gostujucih navijaca da moze doci na utakmicu.Ovo jednostavno nije fer kazna jer i drugi timovi osjecaju tu kaznu.Vidio sam u Evropi da je bilo gostujucih navijaca na nekim utakmicama na kojima je kaznjena domaca publika
Da je savez normalan ovu bi primjedbu usvojio,a posto je nikakav ne bi me zacudilo da se ova kazna preinaci da Skripari ne mogu biti na onom svom mjestu nego moraju izabrati drugu tribinu po njihovoj volji.
Smrt ovakvo savezu :bih:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

IlProfessore
Kontakt:

PostPostao/la IlProfessore » 08 okt 2019, 06:38

rodjak WroteColonVidio sam u Evropi da je bilo gostujucih navijaca na nekim utakmicama na kojima je kaznjena domaca publika

Na kojim?

crozla
Kontakt:

PostPostao/la crozla » 08 okt 2019, 07:08

ZaNjuBoriSe WroteColon
"Ovdje je uvijek fino igrati. Uvijek se radujem utakmicama protiv Borca jer znam da će biti napeto, da će biti pozitivnog naboja. A sad, ljepše je igrati u Banjaluci nego negdje drugo zato što je ambijent fudbalski. To kod nas podrazumijeva parole i pjesme koje možda nisu primjerene, ali živimo u takvoj državi. Zato se na to ne obazirem niti kritikujem, ali ljepše je definitivno igrati ovdje nego negdje drugo. S te strane, jedva čekam iduću utakmicu protiv Banjalučana",
...rekao je šef struke sarajevskih plavih. ;)

On je pozitivna i normalna osoba. Nije usref, posvecuje pobjedu mrtvom huliganu, sda talibanius, ono bi ulje na vatru.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Demi, simidobar i 24 gosta.