Premijer liga BiH - općenito

Treba li se nastaviti sezona u Premijer ligi BiH?

Da
125
59%
Ne
86
41%

Ukupno glasova: 211

let3
x 240
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 23 maj 2020, 01:40

feniksptica je napisao/la:
23 maj 2020, 01:38
:hmmmmm: :hmmmmm: Il cete vi prihvatit bilo kakav novac jer vam treba i pustit

Kako ono ? sugavica, krmetnjak, ovo ono

Vama je taraba za sva vremena što se tice Doline cupova :kafa: moracete opet vozariti :rol:

Robust
x 47
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 23 maj 2020, 01:40

slika

al mozete i na turneju po drzavi i ove ves masine povuci jer to jedino i imate od imovine hahahahha 😂😂😂

zagor1987
x 160
Kontakt:

Post Postao/la zagor1987 » 23 maj 2020, 01:41

Nikako da budale skontaju da mnogi veliki timovi igraju na gradskom stadionu jer su gradski klubovi a ne kazna radnicka klasa. Uostalom ne prosimo sto je veoma vazno SDA kerovima,nit smo lazna radnicka klasa da dobijemo poklon zemljiste od drzave i donacije. Rekao sam im vec da im pripreme vakcine za bjesnilo jer ce im sigurno i ove i sljedece godine trebat pa preporucujem redovno pelcovanje
Zadnja izmjena: zagor1987, dana/u 23 maj 2020, 01:42, ukupno mijenjano 1 put.

feniksptica
x 531
Kontakt:

Post Postao/la feniksptica » 23 maj 2020, 01:42

let3 je napisao/la:
23 maj 2020, 01:40

Vama je taraba za sva vremena što se tice Doline cupova :kafa: moracete opet vozariti :rol:
Bojim se momak da se nista ne pitas ti. Ti ces tarabu postavljat. Veoma sposoban i uticajan.
Plavo oko plakalo je.

Robust
x 47
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 23 maj 2020, 01:42

let3 je napisao/la:

ma puci im milion cijenu i bankovnu klauzlu da nikad ni ne pomisle upitati zamisli koliko bi se trebao oprati smrad od pitara sa onakvog stadiona ta furda nije navikla na tribine sa krovom i normalan wc sa vodom to bi bilo kao da si u pionirskoj pustio zivotinje iz kaveza

let3
x 240
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 23 maj 2020, 01:44

23 maj 2020, 01:42
let3 je napisao/la:

Bojim se momak da se nista ne pitas ti. Ti ces tarabu postavljat. Veoma sposoban i uticajan.
Pa eto, i prošli ste put ponizno moljakali da vas primimo na Grbavicu, al Amar reko Sikter :wave:
I onda šta cemo, gdje cemo, pali kombije i hajmo u Zenicu :rol: :rol:

A tužno je to kad nemaš ništa svoje i kad moraš moliti druge da te prime na svoje :( :(

Robust
x 47
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 23 maj 2020, 01:46

zagor1987 je napisao/la:
23 maj 2020, 01:41
Nikako da budale skontaju da mnogi veliki timovi igraju na gradskom stadionu jer su gradski klubovi a ne kazna radnicka klasa. Uostalom ne prosimo sto je veoma vazno SDA kerovima,nit smo lazna radnicka klasa da dobijemo poklon zemljiste od drzave i donacije. Rekao sam im vec da im pripreme vakcine za bjesnilo jer ce im sigurno i ove i sljedece godine trebat pa preporucujem redovno pelcovanje
samo sto svi ostali klubovi placaju gradske stadione samo vi kao nakveca fukara niste nista platili niti eksera zakucali u njega pa je kao arheoloska iskopina teren za krompira samo dobar igraci vam ligamente lome na kosevu zbog terena i ono naslo nekoga ismijavati idi na analiticki istok i gadjaj sudije kisobranima

zagor1987
x 160
Kontakt:

Post Postao/la zagor1987 » 23 maj 2020, 01:58

Robust je napisao/la:
23 maj 2020, 01:46
zagor1987 je napisao/la:
23 maj 2020, 01:41
samo sto svi ostali klubovi placaju gradske stadione samo vi kao nakveca fukara niste nista platili niti eksera zakucali u njega pa je kao arheoloska iskopina teren za krompira samo dobar igraci vam ligamente lome na kosevu zbog terena i ono naslo nekoga ismijavati idi na analiticki istok i gadjaj sudije kisobranima
Cuj mi nista nismo platili hahaha jos jedna laz mitomana,inace taj stadion i njegovo odrzavanje i mi placamo kao gradjani ovog grada,a Sarajevo kao gradski klub da je srece marke nebi placalo

killafrommanilla
x 127
Kontakt:

Post Postao/la killafrommanilla » 23 maj 2020, 02:12

Zagor je iz onog vica "nemoj me vise branit majke ti"
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

Laznjak
x 37
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 23 maj 2020, 04:02

E cuj dolina cupova, 100 godina, 7 titula ahhahahhahahahaha
Saginjali se kralju banana i ljubili bananu da ih kupi, Siljak baco ublehe Arapima da im tusne klub. Sad Muji jaja šašmolje za marku. Stadion dobili i ukrali tribinu sa Skenderije, ostalo isprosili od SDA, a klasa je radnicka. Nek vas Brajlovic finansira i reze janje u sali za pres, a Lutvo vam vazda maskota bio. Ivica ratni Partizanovac, vam legenda kluba, Ivan Tresnjevka i Josko ustasa. Uleti tu i Oda tenkista, e da te vidi babo :urnebes: Znam ja da boli to sto se Veselinovic nudi, to sto Amar uleti koji dinar da smiri igrace, to sto ce Sarajevo uzeti titulu koju vasa djeca ne pamte, 16 Bajrama.

Najveci Evropski klub koji vam je dosao na Grbavicu je FK Sarajevo :urnebes:
Allaha mi da su nam dva kamena stative, za vas smo Mancester. Odosmo u Rim igrati Evropu, ima se moze se. Vi kad popunite uplatnicu naletite da pricamo. Do tada pozdrav sa vrha od puno veceg kluba nego sto je HNK Zeljeznicar Sarajevo.

PS. Boli ovo Sarajevo?
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

NAPADAJ
x 3
Kontakt:

Post Postao/la NAPADAJ » 23 maj 2020, 05:08

Laznjak je napisao/la:
23 maj 2020, 04:02
Saginjali se kralju banana i ljubili bananu da ih kupi, Siljak baco ublehe Arapima da im tusne klub. Sad Muji jaja šašmolje za marku. Stadion dobili i ukrali tribinu sa Skenderije, ostalo isprosili od SDA, a klasa je radnicka. Nek vas Brajlovic finansira i reze janje u sali za pres, a Lutvo vam vazda maskota bio. Ivica ratni Partizanovac, vam legenda kluba, Ivan Tresnjevka i Josko ustasa. Uleti tu i Oda tenkista, e da te vidi babo :urnebes: Znam ja da boli to sto se Veselinovic nudi, to sto Amar uleti koji dinar da smiri igrace, to sto ce Sarajevo uzeti titulu koju vasa djeca ne pamte, 16 Bajrama.

Allaha mi da su nam dva kamena stative, za vas smo Mancester. Odosmo u Rim igrati Evropu, ima se moze se. Vi kad popunite uplatnicu naletite da pricamo. Do tada pozdrav sa vrha od puno veceg kluba nego sto je HNK Zeljeznicar Sarajevo.

PS. Boli ovo Sarajevo?
Joj kosookog sto se pohasio hahaha

Hocete li prodavati pojedinacno ili paketno ulaznice za grupe LP?

Laznjak
x 37
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 23 maj 2020, 05:12

NAPADAJ je napisao/la:
23 maj 2020, 05:08
Laznjak je napisao/la:
23 maj 2020, 04:02

PS. Boli ovo Sarajevo?
Joj kosookog sto se pohasio hahaha

Hocete li prodavati pojedinacno ili paketno ulaznice za grupe LP?
Jesi to konto kupiti?
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

TheIvicnjak
x 1627
Kontakt:

Post Postao/la TheIvicnjak » 23 maj 2020, 05:21

Ova ideja navijaca zelje da prodaju glasove snsd-u i poklone im teritoriju, mogla bi biti vrlo opasna. Velike su to politicke igre koje njihovi sljedbenici i fk zeljescar ocigledno ne shvataju ili ne zele da shvate. Ne treba se sa tim zayebavati.
Ako vam je toliko stalo do tih nekoliko hiljada koje bi dobili od njih, evo ja cu vam ih uplatiti na racun samo da ne sramotite grad Sarajevo i bosnjacki narod.

NAPADAJ
x 3
Kontakt:

Post Postao/la NAPADAJ » 23 maj 2020, 07:11

Sasvim slucajno zaboravljate da su Begic, Dzemidjic, Delic i jos mnogi uposlenici saveza pitarski isprdci. A ono savez protiv vas nece da se nastavi liga, a vi se kao borite. Imate zajednicke interese sa vicom, cak se i beus negdje pronasao. Tuknete na hinjaluk koliko i mi na fukarestinu.

Pantelija
x 929
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 23 maj 2020, 07:59

NAPADAJ je napisao/la:
23 maj 2020, 07:11
Sasvim slucajno zaboravljate da su Begic, Dzemidjic, Delic i jos mnogi uposlenici saveza pitarski isprdci. A ono savez protiv vas nece da se nastavi liga, a vi se kao borite. Imate zajednicke interese sa vicom, cak se i beus negdje pronasao. Tuknete na hinjaluk koliko i mi na fukarestinu.
Moze nam se. Imamo para krava ih ne mere pojes
Trešnjevka!

SaMoVelez
x 360
Kontakt:

Post Postao/la SaMoVelez » 23 maj 2020, 08:20

Ko s đavolom tikve sadi, o glavu mu se lupaju

Ima li neko da ne vjeruje u narodne izreke i poslovice?
Fudbal je više od igre a Velež je više od kluba - Zdravko Grebo

Alipasino
x 80
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 23 maj 2020, 08:23

Gradski stadion treba ti zicara da dodjes na lavor. Sta uradi neko ko tek dodje da zivi u Sarajevo. Pocne navijat za iste konta postace gradska raja. Ko vas nezna. Mojne mi suplje bacat jer vam znam navijaca vise nego vi sami.Znate sta vi nemate i necete nikad imat. Ljubavi prema klubu koju mi imamo. To imaju jos Velez i Celik ali vi nikad. Normala nemislim na sve navijace ali vecina se kiti samo zbog imena Sarajevo. Dobice te titulu i normala da ce te slavit jer i.mi da smo u vasoj situaciji bi isto uradili.

TheIvicnjak
x 1627
Kontakt:

Post Postao/la TheIvicnjak » 23 maj 2020, 08:49

Alipasino je napisao/la:
23 maj 2020, 08:23
Gradski stadion treba ti zicara da dodjes na lavor. Sta uradi neko ko tek dodje da zivi u Sarajevo. Pocne navijat za iste konta postace gradska raja. Ko vas nezna. Mojne mi suplje bacat jer vam znam navijaca vise nego vi sami.Znate sta vi nemate i necete nikad imat. Ljubavi koju mi imamo. To imaju jos Velez i Celik ali vi nikad. Normala nemislim na sve navijace ali vecina se kiti samo zbog imena Sarajevo. Dobice te titulu i normala da ce te slavit jer i.mi da smo u vasoj situaciji bi isto uradili.
Vi bas imate previse te ljubavi kad je tako dajete svima.
Zanima me ovo u vezi snsd i dodika, je li ta ljubav ista kao sto je bila prema hdz sda sbb i df?
Ako pristane na vasu ponudu, hoce li mile licno voditi klub ili ce vas prepustiti sinu kao sto je uradio sa igokeom i hocete li i vi kao lesinari pjevati ''titula nam ne treba jer bosna nije nasa drzava'' hoce li vam promjeniti boje dresova, da li ce orao na grbu ostati bijel itd.

90minut
x 180
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 23 maj 2020, 08:54

Joj nema navijaca na planeti koji prica o nekoj ljubavi, a jednima i drugima prosjek 2,500.

Denchi
x 1093
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 23 maj 2020, 09:07

Alipasino je napisao/la:
23 maj 2020, 08:23
Gradski stadion treba ti zicara da dodjes na lavor. Sta uradi neko ko tek dodje da zivi u Sarajevo. Pocne navijat za iste konta postace gradska raja. Ko vas nezna. Mojne mi suplje bacat jer vam znam navijaca vise nego vi sami.Znate sta vi nemate i necete nikad imat. Ljubavi prema klubu koju mi imamo. To imaju jos Velez i Celik ali vi nikad. Normala nemislim na sve navijace ali vecina se kiti samo zbog imena Sarajevo. Dobice te titulu i normala da ce te slavit jer i.mi da smo u vasoj situaciji bi isto uradili.
Imate 3 puta manje aktivnih clanskih

Toliko o ljubavi navijaca
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: benko21, collector, RajaBa1983, Steven11, UstanikSBII i 57 gostiju.