Premijer liga BiH - općenito

slana_krv
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la slana_krv » 16 mar 2016, 18:00

N/FSBiH i četranest potpisanih klubova po pitanju svih okolnosti koje se odnose na takmičenje u sezoni 2015/2016, ... azmirove optuzbe su bile za proslu sezonu, kao sto vidis ovo je tekuca sezona.. Nemoj citati samo naslove.... ispadnes naivan.[/quote]

Ma ja mi smo naivci svakako.. prva utakmica kupa sa sarajevom se nije ni igrala.[/quote]
Nisam te skontao, niti sam se tebi obratio, samo sam podvukao liniju izmedu prosle i tekuce sezone.[/quote]

pa kad su nastala sranje nego ove sezone nakon prve utakmice Kupa u kojoj ste pljuvali po sucima, kad je bio onaj video sa Koševa gdje ste pljuvali po Valjiću? Prošle sezone ili? :damn:[/quote]
Ok super, vidim pratio si situaciju.

solinas
Kontakt:

Post Postao/la solinas » 16 mar 2016, 18:02

maxmore je napisao/la:
brig je napisao/la:
pa kad su nastala sranje nego ove sezone nakon prve utakmice Kupa u kojoj ste pljuvali po sucima, kad je bio onaj video sa Koševa gdje ste pljuvali po Valjiću? Prošle sezone ili? :damn:

Tarifna su roba pa je ok. Šutnja ima cijenu.

Tarifa je fiksna.
Naviknite se.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

maxmore
Kontakt:

Post Postao/la maxmore » 16 mar 2016, 18:03

solinas je napisao/la:
maxmore je napisao/la:
brig je napisao/la:
pa kad su nastala sranje nego ove sezone nakon prve utakmice Kupa u kojoj ste pljuvali po sucima, kad je bio onaj video sa Koševa gdje ste pljuvali po Valjiću? Prošle sezone ili? :damn:

Tarifa je fiksna.
Naviknite se.

Malo 20 000KM. Sramotno malo. Jedino to mi je zapalo za oko. Inače ja ne volim kvarljivu robu.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica

..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

solinas
Kontakt:

Post Postao/la solinas » 16 mar 2016, 18:05

Naravno da je malo.
Siroki se Zrinjskom naguzi za saku sice.

katarakta
x 7

Post Postao/la katarakta » 16 mar 2016, 18:05

Jok, stacemo uz Siroki. Pa vi ste opcija koja gubi, a da niste ni svjesni toga :)
Niko, niko, samo Sloboda

maxmore
Kontakt:

Post Postao/la maxmore » 16 mar 2016, 18:07

solinas je napisao/la:Naravno da je malo.

Nama je sa Zrinjskim zadovoljstvo u pitanju, ljubav. Zna se ko prodaje ljubav za lovu!! Je li sve u redu solinaš?!
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica

..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

solinas
Kontakt:

Post Postao/la solinas » 16 mar 2016, 18:10

maxmore je napisao/la:
solinas je napisao/la:Naravno da je malo.

Nama je sa Zrinjskim zadovoljstvo u pitanju, ljubav. Zna se ko prodaje ljubav za lovu!! Je li sve u redu solinaš?!

Lijepo je kada priznajes.

SaltCityAttack
x 4
Kontakt:

Post Postao/la SaltCityAttack » 16 mar 2016, 18:38

maxmore je napisao/la:
brig je napisao/la:

Stani ba vas nisam akontao jel vi ovo opet trazite evropu za zelenim stolom po treci put ? ...ja kralja i Mladost se buni pa su potpisali ljudi takodjer, Celika jebu sviraju sve na suprot njih pa su potpisali..sta trebamo sad sta je tu neregularno zato sto vi zaostajete 8 bodova da mi nesto potpisujemo za vas hahaha..mi znamo koje sudije zelimo izbjeci trojicu u ovoj ligi i to je jedino zbog cega imamo nezadovoljstvo , jer ta trojica iz nekih razloga nas nisu simpatisala do sad ..ali ne vidim razlog da mi sebi skacemo u kozu ..vi imate razlog..nama je evropa na vidiku, a vama je klimavo i vi znate da bez evrope nebi vam bilo lahko..mi kad budemo se konstantno borili za istu kad bude ulaIlo u klub novca sa strane i kad nam dodju tad generalni sponzori tek tad ce biti puno bolje
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Coromandel
Kontakt:

Post Postao/la Coromandel » 16 mar 2016, 20:43

solinas je napisao/la:
maxmore je napisao/la:
solinas je napisao/la:Nevjerovatno koliko se jedete iznutra dobicete srcani zbog Slobode.

Je li sve u redu solinaš?

Masallah.

ti si neki mu'min!?

Pantelija
x 381
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 16 mar 2016, 20:46

Sarajevo nema šanse za titulu. Ima, ali su one jako, jako male i zavise od jos 5 klubova, a to je mnogo. Katastrofalan prelazni rok, spekulisalo se o velikim pojacanjima a dovodili se menadzerski igraci. Rezultat toga je da smo realno po kvaliteti jedva u tri ekipe (i to daBogda).
Igra je amaterska, to je i Jurčić rekao, dječija, bezglava i to je svaka ekipa kaznila. E tako ti se desi kada u zivotu biras izmedju ljubavi i para, pa poletis z aparama, a one brzo "nestanu", e onda je kasno za "ljubav". Ipak sto se novca tice klub je stabilan, ali igracki je to na jednom prosjecnom nivou.

Primjera radi, ĆŽeljezničar je doveo jako dobre igrace ali trener je sigurno najslabija karika. Ipak, prelazni rok odrađen odlično. Stevanovic M nije zaboravio igrati fudbal.. treba mu utakmica i spreme i bit ce zvijer, zahirovic isto. Lendric. Uigrana zadnja linija, na kraju Bekrić onaj pravi šmeker koji zavrsi mrtvu utakmicu. Desni bek onaj iz partizana cini se, igrac koji je trebao potpisati za Zaragozu... dovoljno govori, ozljeda je proslost i danas kod prvog gola gledam kako je uposlio savrseno memiju prije gola. Ipak, postoji mogucnost da ne odu u evropu, ali je jako bitno da ce imati strasno dobru ekipu za ligu 12. U naletu su, euforiji i bit ce svega.

Zrinjski ima jako dobru ekipu, pogotovo u sredini terena. Uigrani su,imaju stabilnost i jako dobar prelazni rok iza sebe. Dobili siroki u gostima, sarajevo u gsotima, zeljeznicar kuci... manje tekme jako dobro rjesavaju kod kuce. Također ce biti jos jaci za ligu 12.

Široki ... nesto im fali. Dobre igrace imaju sve je ok, ali im fali mentalitet. Inače k oliko sam primjetio štancaju jako dobre mlade igrače.

Sloboda.. po meni, favorit za obje titule. U velikom su naletu, sada ce poslije kupa jos veci naboj imati, jos vecu zelju. Sigurno ce i ogroman broj ljudi doci da ih gleda koji godinama nisu bili na stadionima. Husref je covjek koji ima fudbal u malom prstu i sa minimalnim pojacanjima na zimu je sacuvao duh ekipe i tim. Ekipa je fizicki na visokom nivou, zeba igra kao u najboljim danima, ordacgic iz dana u dan sve bolji i bolji, piric na golu siguran.
Mislim da vise nisu iznenadjenje ni slucajnost, jednostvno sve u klubu je na mjestu, zna se ko je glavni van terena a ko u sportskom segmentu i u svlacionici i to je jasno odmah i na tabeli i na rezultatima.
Trešnjevka!

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 16 mar 2016, 21:36

When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Coromandel
Kontakt:

Post Postao/la Coromandel » 16 mar 2016, 21:38

smijeni ga husref.

Chinaglia
x 57
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 16 mar 2016, 21:40

kako ide ono pismo Tana, nesto puna podrska Jesicu :urnebes: :urnebes:
#dodjimami

jovanmaksimovic
Kontakt:

Post Postao/la jovanmaksimovic » 16 mar 2016, 21:42

sad ce dzeno da se vrati po 50ti put, nesto kao jurcic u dinamu :D
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

Sarajlijica1946
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 16 mar 2016, 21:57

jovanmaksimovic je napisao/la:sad ce dzeno da se vrati po 50ti put, nesto kao jurcic u dinamu :D

Nemas pojma :guz:

Virtu4l
x 125
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 16 mar 2016, 22:23

14.03.2016.
"Vicent Tan daje punu podršku Miodragu Ješiću i rukovodstvu FK Sarajevo. Prije nekoliko mjeseci odlučeno je da klub ima preveiliki kadar, te su poduzete mjere o smanjenju podrške. Tan je doveo Ješića da počisti nered u klubu i trenutno je 36 igrača pod ugovorom. Postignuto je sve mukotrpnim radom. Tan daje potpunu podršku Ješiću i rukovodstvu FK Sarajevo", piše u saopštenju Vincenta Tana.

16.03.2016
Miodrag Ješić više nije trener FK Sarajevo!

Kakav je petljanac ovaj fening pa to nije normalno.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Memara
x 75
Kontakt:

Post Postao/la Memara » 16 mar 2016, 23:17

Ovaj Džeko se samo bruka. Čuj 30 stolica poklon voljenom klubu, sramota.
1946

JoseeMourinho
Kontakt:

Post Postao/la JoseeMourinho » 16 mar 2016, 23:22

yebena podrska tana, bas sam neki dan piso o tom sindromu kod nas da raja vjeruje da "tan sve aminuje", a covjek ubite me ako zna ista od ovog sta se desilo :rol:

NAJGORA_BAGRA
Kontakt:

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 16 mar 2016, 23:29

Memara je napisao/la:Ovaj Džeko se samo bruka. Čuj 30 stolica poklon voljenom klubu, sramota.

Vise para ostavio Sabanu, nego voljenom klubu.

amazon
Kontakt:

Post Postao/la amazon » 16 mar 2016, 23:30

Virtu4l je napisao/la:14.03.2016.
"Vicent Tan daje punu podršku Miodragu Ješiću i rukovodstvu FK Sarajevo. Prije nekoliko mjeseci odlučeno je da klub ima preveiliki kadar, te su poduzete mjere o smanjenju podrške. Tan je doveo Ješića da počisti nered u klubu i trenutno je 36 igrača pod ugovorom. Postignuto je sve mukotrpnim radom. Tan daje potpunu podršku Ješiću i rukovodstvu FK Sarajevo", piše u saopštenju Vincenta Tana.

16.03.2016
Miodrag Ješić više nije trener FK Sarajevo!

Kakav je petljanac ovaj fening pa to nije normalno.

A jesi mozda razmisljao o tome da je Jesic htio da ide poslije svega?
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: mujoisuljo i 22 gosta.