Premijer liga BiH - općenito

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 18 mar 2018, 13:23

sviunapad1010 WroteColon
Zasto nije govorio nakon penala protiv goska tako? Baka je isti kao i oni priča kada njega košta. Uhljup mrtvi.

Pa valjda znas da se u ovoj bajnoj PL ne smije nista govoriti sto ima veze sa sudjenjem....a Baka je frajer na kvadrat, vodio je reprezentaciju kada je trebalo imati m.u.d.a, i reci ovo ovim fekalijama iz saveza.....svaka mu cast. Valjda si mladji momak pa ne znas koji je to mangup bio i ostao.

Mexico
Kontakt:

PostPostao/la Mexico » 18 mar 2018, 13:26

Skver WroteColon
sviunapad1010 WroteColon
Zasto nije govorio nakon penala protiv goska tako? Baka je isti kao i oni priča kada njega košta. Uhljup mrtvi.

Pa valjda znas da se u ovoj bajnoj PL ne smije nista govoriti sto ima veze sa sudjenjem....a Baka je frajer na kvadrat, vodio je reprezentaciju kada je trebalo imati m.u.d.a, i reci ovo ovim fekalijama iz saveza.....svaka mu cast. Valjda si mladji momak pa ne znas koji je to mangup bio i ostao.

Baka jest mangup ali suti ko cavija kad se on pogura a kad je protiv njega nesto isto Jezdimir Uskokovic iz Boljeg zivota. Budi lafac do kraja
Nosim stari most na ramenu,mentalitet u srcu,ja znam ovaj grad kao da je džep u prsluku

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 18 mar 2018, 13:27

Raonffa WroteColon
staragarda WroteColon
Virtu4l WroteColonPenal čist kao suza.

Što se tiče ostalog, Željo je najpošteniji klub u ligi. Da je bilo ko bio u situaciji kao mi prošle sezone pred Krupu, tu utakmicu bi završili još u ponedjeljak. Željo naravno nije, otišli pošteno, odigrali neriješeno, izgubili titulu i idemo dalje.

Sarajevo bi im odnijelo kovertu i vodili bi 0-5 u prvom poluvremenu.

Ću,penal ko suza :urnebes: :urnebes: .... ti si haman pogledao previše super derbija strasne crnogorske lige tipa grbalj-buducnost pa ti se opasno prikazuje....eto,svi do jednog bar ovdje na forumu a nisu "objektivni"navijači zelje kazu da ono veze sa penalom nema i da je ono CISTO remplovanje jer covjek nije isao nogama nego ga je tijelom odgurnuo zato sto je fizički jaci samo vas par ovdje o cistom penalu :rol: :urnebes: ... ...al j e b e s penal nego je on samo reper kakav pogurac ima zeljo da mu se ONO svira u Mostaru....pa komentator govori da je remplovanje,glavni sudija koji stoji na 10 metara pokazuje na golmansku loptu a onda veliki lukavički mag Bjelica kae da je penal :rol: :urnebes: ....zato,de budi pametan malo ba

Znaš li ti šta je remplanje? To je duel u trku, kontaš trče u duelu i obojica se guraju, koji prvi padne (a obično to bude onaj koji ima loptu, tj. napadač) nastavlja se igra jer je bilo obostrano.

A ono jučer je bio zalet iz punog trka Jakovljevića i ulijetanje ramenom u igrača, pa vidi se na snimku kako izbija Ramovića iz ravnoteže, niti gleda loptu niti išta nego baš ide na Ramovića.

Naučite pravila, pa onda komentarišite, kakvo crno remplanje Bog ti jadan, ko sve piše ovdje majko moja :lol:

Navijač zelje...vi imate logično objašnjenje i za amavove slomljene zastavice i zaključane sudije....sve znate,jbt...bio je penal,pogrijesio sudija, komentator,mi svi ovdje veze nemamo
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 18 mar 2018, 13:29

Skver WroteColon
sviunapad1010 WroteColon

Imam godina dovoljno mozda vise od tebe. Pamtim ligu Jugoslavije tako da nije mi sigurno 18.
Baka je uhljup mrtvi za mene jer priča u svoju korist iskljucivo i radi isto to. I u reprezentaciji je muljao i dovodio Jakirovice raznorazne i uzimao lovu.
Za mene je lik bez morala i obraza. A svako ima pravo na misljenje naravno.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 18 mar 2018, 13:31

Mexico WroteColonBaka jest mangup ali suti ko cavija kad se on pogura a kad je protiv njega nesto isto Jezdimir Uskokovic iz Boljeg zivota. Budi lafac do kraja

Tako je mehiko upravo to.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 18 mar 2018, 13:32

Što se tiče ostalog, Željo je najpošteniji klub u ligi. Da je bilo ko bio u situaciji kao mi prošle sezone pred Krupu, tu utakmicu bi završili još u ponedjeljak. Željo naravno nije, otišli pošteno, odigrali neriješeno, izgubili titulu i idemo dalje.

:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 18 mar 2018, 13:33

Mexico WroteColonBaka jest mangup ali suti ko cavija kad se on pogura a kad je protiv njega nesto isto Jezdimir Uskokovic iz Boljeg zivota. Budi lafac do kraja

Njemu je uskoro otkaz....i njegovi poslodavci su doboko u tim talovima u NSBiH.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 18 mar 2018, 13:36

Nasa kanta ubjedio sam sebe u laži. Ponavlja nesto stalno i počeo vjerovati u to :urnebes:

Mexico
Kontakt:

PostPostao/la Mexico » 18 mar 2018, 13:38

sviunapad1010 WroteColon

Dok god budemo gledali ono sto mi zelimo nema napretka u nasem fudbalu. Realno ne mogu Zrinjski ali ljudi su jucer zakinuti za nepostojeci penal i onaj gol iz ofsajda. Razumljive su Bakine frustracije ali bar reci Baka da ti je Bandic donio titulu i Spahalic tri boda nedavno. Takvi arbitri ne zasluzuju da sude utakmice lige ako vec glumis postenjacinu bez obzira sto su svirali u tvoju korist
Nosim stari most na ramenu,mentalitet u srcu,ja znam ovaj grad kao da je džep u prsluku

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 18 mar 2018, 13:40

Penaltiky WroteColon

:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

:rol: :kralj: :rol:
FK SARAJEVO.

SemirSema
Kontakt:

PostPostao/la SemirSema » 18 mar 2018, 13:41

Ni govora o penalu, start na loptu

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 18 mar 2018, 13:42

Mexico WroteColon
sviunapad1010 WroteColon

Dok god budemo gledali ono sto mi zelimo nema napretka u nasem fudbalu. Realno ne mogu Zrinjski ali ljudi su jucer zakinuti za nepostojeci penal i onaj gol iz ofsajda. Razumljive su Bakine frustracije ali bar reci Baka da ti je Bandic donio titulu i Spahalic tri boda nedavno. Takvi arbitri ne zasluzuju da sude utakmice lige ako vec glumis postenjacinu bez obzira sto su svirali u tvoju korist

Penal je cist bio ne moze se onom snagom zaletiti u igrača to je faul bio. Ofsajd kod drugog gola tu su osteceni.

Mexico
Kontakt:

PostPostao/la Mexico » 18 mar 2018, 13:44

Ma kakav penal. Duel tijelom ali svak ima svoje viđenje. Nije ga po nogama dirao. Jednostavno jači lik fizički. Ono se ne svira

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 18 mar 2018, 13:48

DANI: Da li se Vama desilo da Vam neko donese kofer para i kaže da treba da malo češće ulijećete u ofsajd, popravljate opremu i budete neprecizni?

PAŠIĆ: Na svu sreću, nikad mi se to nije desilo. Mi smo igrali tri namještene utakmice za koje sam ja znao: jednu prijateljsku na finalu turnira u Španiji protiv Vašaša i dvije u prvenstvu kad smo osvojili šampionsku titulu.

DANI: U Skoplju i u Mostaru, obje su završene neriješeno?

PAŠIĆ: Jeste. Bila je i treća utakmica koja se trebala na Koševu namjestiti sa Zvijezdom. Te dvije utakmice su bile smiješne: ja sam pet puta izlazio sâm pred Envera Marića (golman Veleža, op.ur.) i, znajući da je utakmica namještena, šutao loptu nebu pod oblake. Protiv Vardara je isto bila namještena utakmica i ona je bila malo teža. Ja sam bio ubijeđen da smo na obje te utakmice mogli postići minimalno ono što je bilo dogovoreno - neriješen rezultat. Treća utakmica je ona sa Zvijezdom na Koševu, kad je rukovodstvo Zvijezde molilo da namjestimo utakmicu jer bi ih taj bod stavio ispred Partizana, što ja kao kapiten nisam htio. Rekao sam pokojnom Svetozaru Vujoviću: "Ako nismo u stanju da pobijedimo Zvijezdu na Koševu u zadnjem kolu, ne trebamo ni biti šampioni." I pobijedili smo.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

High

PostPostao/la High » 18 mar 2018, 13:52

A nešto ranije:

– Sud je utvrdio lažiranje utakmica Hajduk – Željezničar i Željezničar – Trešnjevka i doneo jednoglasnu odluku da se Hajduk, Željezničar i Trešnjevka iz Prve lige presele u niži rang takmičenja.

– Tadašnji treneri Željezničara i Hajduka, Vlatko Konjevod i Milovan Ćirić, takođe su kažnjeni doživotnom diskvalfikacijom.

– Fudbaleri Željezničara Ivica Osim i Drago-Mišo Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.

Po povratku ekipe Željezničara u Sarajevo među igračima je vladalo veliko nezadovoljstvo i revolt koji se ispoljio još u vozu prilikom povratka iz Splita, i to na taj način što su neki igrači, pretpostavljajući da je primljen novac zbog izgubljene utakmice, isti tražili od vođstva puta.

Zbog ispoljenog nezadovoljstva igrača, predsednik kluba Nusret Mahić odmah sutradan zakazao je sa njima sastanak, na kojem im je objasnio zašto je ova utakmica lažirana, navodeći velike zasluge Hajduka, kao i to da je splitski klub pre nekoliko godina učinio takođe izvesne usluge “Želji”.

Koliko je sve ovo negativno uticalo na igrače sarajevskog kluba, pa i na same direktne učesnike u lažiranju ove utakmice, može se utvrditi na osnovu izjave Ivice Osima koji je po povratku u Sarajevo rekao predsedniku kluba Mahiću: “Od mene kao igrača sve se može tražiti, ali ovo, kao što je bilo u Splitu – nikada”.

Poštenjačine 1921!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 18 mar 2018, 13:56

SemirSema WroteColonNi govora o penalu, start na loptu

Realno kakvi se penali sviraju ovo sudija i nije pogrijesio.

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 18 mar 2018, 13:56

Sad kad čovjek ovako pogleda, sve titule su im namještene, prijeratne i poslijeratne.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 18 mar 2018, 14:06

Stručnjaci, ne pravite od svake teme prepucavanje samo zato sto nemate sta konstruktivno napisati
Ako vam je mozak "sveden" iskljucivo na prepucavanje ,imate tamo temu koja se gle čuda zove prepucavanje
FK SARAJEVO.

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 18 mar 2018, 14:18

:clap: :clap:
Objasnio

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 18 mar 2018, 14:27

Željo nudio Krupi pare. Krupa nije htjela, odigrala pošteno. Željo je najpošteniji **** Monti Pajtona
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: GradKamena2, penke, Rigoletto, Skojevski i 20 gostiju.