Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hlive » 13 avg 2018, 08:37

semcho je napisao/la: Soudani iz Dinama je govorio kako nebi obukao dres sa logom kladionice, Mirror je pisao da je Cisse protestovao kod klupskih čelnika koji su pokusavali naci kompromis, nije htio da nosi dres Newcastlea na kojem je sponzor bio kompanija koja daje krediti koja zaradjuje na kamatama, takodje sjecam se Kanoute da nije htio nositi dres sa logom kladionice dok je igrao u Sevilli...
Mozda je govorio al bi ga garant nosio. Isto kao i ovaj iz Seville sto spominjes
slika

slika

Ili taj iz Newcastlea
slika
It's better when it's live

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 13 avg 2018, 09:26

hlive je napisao/la:
Jbte koja je to neozbiljnost. Da igrac uvjetuje klubu da hoce/nece nositi glavnog sponzora na dresu. To je smijurija samo takva i vjer unikat u svijetu.

A uredno ce taj isti Salcin od te iste kladare plaću primit :zviz:
Kakav unikat. Unikat je Johan Cruyff koji je cini mi se 1974. nosio Adidas dres s dvije linije. Nizozemska imala ugovor s Adidasom, a on s Pumom. U to doba su Puma i Adidas bili dva najjaca proizvodjaca sportske opreme.

:mrgreen:

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 13 avg 2018, 10:29

Signore je napisao/la:
hlive je napisao/la:
Jbte koja je to neozbiljnost. Da igrac uvjetuje klubu da hoce/nece nositi glavnog sponzora na dresu. To je smijurija samo takva i vjer unikat u svijetu.

A uredno ce taj isti Salcin od te iste kladare plaću primit :zviz:
Kakav unikat. Unikat je Johan Cruyff koji je cini mi se 1974. nosio Adidas dres s dvije linije. Nizozemska imala ugovor s Adidasom, a on s Pumom. U to doba su Puma i Adidas bili dva najjaca proizvodjaca sportske opreme.

:mrgreen:
Nije to nista, u nas svaki clan strucnog staba ima svog sponzora za opremu. :urnebes: :urnebes:

Hummel oprema nije sva stigla, dobavljac zakazao. Informacija za ove dusebriznike.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Marsal
Postovi: 22710
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Marsal » 13 avg 2018, 10:43

S-Y-L-A-R je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Feno je najveci kralj izlezavanja u ligi :urnebes:
Ne može s Babalom(Šišić) niko. Ali niko u ligi! Naš je, ali šta taj radi, to nisu istine. :lol:
Kad smo bili djeca i igrali lopte po stadionu samo ga mrko pogledaš on padne i valja se po blatu, traži faul da uzme slobodnjak šutat :lol: vazda prljav išao kući, a na stadion je dolazio prvi i išao zadnji, nema kakvih igara sa loptom nismo igrali, eh stara dobra vremena :mrgreen: ali i dijete kad je bio samo ga dodirneš on pada i valja se, nema veze što je i asfalt ispod :urnebes:

Mnogo mi je žao što nije napravio bolju karijeru, imao je poziv HAjduka ali Čelik mu nije tad htio dati papire, možda je i mogao bolje od ove lige. Ovo što igra zadnje dvije godine je čisto onako, mislim da je i on svjestan da nema više nikakve prilike za vani pa sada igra čisto profesionalno, ali nem vidim u njemu tu želju i volju za dokazivanjem. Jbg.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 13 avg 2018, 11:08

Ja bi generalno u svijetu sporta zabranio sponzorstvo kladionica, grobari prije svega sporta a zatim i društva.

Puna podrška za Salčina, trebali bi svi sportisti reći ne - i to ne iz vjerskih (jer i sam nisam vjernik ali i vrlo rado odbio) već iz ljudskih i moralnih razloga. Pa svakoj budali je jasno šta taj gambling svijet radi današnjem sportu. I još ih ljudi stavljaju na dresove.

Haj opet kad vidim to kod nas i ne čudi, daj šta daš situacija je takva, al kad vidim ove vodeće svjetske klubove :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

1921ba
Postovi: 286
Pridružen/a: 30 apr 2018, 22:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 1921ba » 13 avg 2018, 11:39

Izvještaj sa utakmice Zvijezda 09-Željo

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 13 avg 2018, 12:04

Osim13 je napisao/la:Ja bi generalno u svijetu sporta zabranio sponzorstvo kladionica, grobari prije svega sporta a zatim i društva.

Puna podrška za Salčina, trebali bi svi sportisti reći ne - i to ne iz vjerskih (jer i sam nisam vjernik ali i vrlo rado odbio) već iz ljudskih i moralnih razloga. Pa svakoj budali je jasno šta taj gambling svijet radi današnjem sportu. I još ih ljudi stavljaju na dresove.

Haj opet kad vidim to kod nas i ne čudi, daj šta daš situacija je takva, al kad vidim ove vodeće svjetske klubove :lol:
Kladionice zaradjuju na sportu i prvo bi im trebala biti obaveza da vrate nesto sportu. Prije par sezona u Hrvatskoj je bilo da kladionice moraju davati svim klubovima neke pare. Ne znam sta je proizaslo iz toga, al bilo je nesto tipa 'ako nam ne placas onda izbaci nasu utakmicu iz ponude'. Ne sjecam se da li je to zazivilo i ako jeste do kad je trajalo i da li uopce traje vise.

Misljenja sam da ako ikoga treba oprati onda su to oni. Porez na hranu nam je 17%, a na igre na srecu 10%. Treba guliti i igrace i kladionice.
Zadnja izmjena: Signore, dana/u 13 avg 2018, 13:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 13 avg 2018, 12:08

Signore je napisao/la:Misljenja sam da ako ikoga treba oprati onda su to oni. Porez na hranu nam je 17%, a na igre na srecu 10%. Treba guliti i igrace i kladionice.
Teško da će se to desiti u skorije vrijeme, previše su bitni političarima i kriminalnim krugovima da bi se našao konsenzus i da bi ih nagazili. Bukvalno tabu tema za viši nivo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 13 avg 2018, 12:15

kad jedan igrac nece da nosi logo sponzora, to je za sponzora bolje nego da nosi hehehe

dobijes cak i kod nas extra medijske paznje, svi su objavili clanak da Feno ne nosi, mi ovdje vodimo diskusiju je li upravu ili ne.

sigurno veci marketing za WWIN nego da Feno nosi na dresu wwin
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Chinaglia » 13 avg 2018, 12:29

feno ne zeli da nosi logo jer je satro vjernik, a ovamo mu wwin iskesirao da ne nosi :mrgreen:

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tale07 » 13 avg 2018, 13:01

hlive je napisao/la:
semcho je napisao/la: Soudani iz Dinama je govorio kako nebi obukao dres sa logom kladionice, Mirror je pisao da je Cisse protestovao kod klupskih čelnika koji su pokusavali naci kompromis, nije htio da nosi dres Newcastlea na kojem je sponzor bio kompanija koja daje krediti koja zaradjuje na kamatama, takodje sjecam se Kanoute da nije htio nositi dres sa logom kladionice dok je igrao u Sevilli...
Mozda je govorio al bi ga garant nosio. Isto kao i ovaj iz Seville sto spominjes
slika

slika

Ili taj iz Newcastlea
slika
Ne znam zasto se toliko palite na te reklame kada igrac ne zeli nositi, pa svaki normalan covjek bi trebao biti protiv tih istih kladionica. Koliko su te kladionice(kocka) donijele srece ljudima, a koliko su zivota, porodica unistile ?

A vidim ovdje spominjes kanutea iz seville, covjek jedno vrijeme nije nosio reklamu a onda naknadno su se nagodili da nosi tu reklamu i da ta sredstva idu u humanitarne svrhe.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 13 avg 2018, 13:05

irfo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Evo opet show Nadina pravi :lol:
Gledam i ne vjerujem majke mi, je li moguce da ona radi na televiziji :wtf:
Ma sve su to uhljebi. Ova Nadina, kladim se da joj je mati (ili su nešto u rodu) ona Mirela Čanović što radi za FTV, spikerica iz Tuzle, a i ova mala je Tuzlanka. Isto kao i ona Adisa Šehić, pojma nemam al' nešto mislim da je u rodu sa Medinom Šehić, urednicom sportskog programa BHT-a :)

Edit: Evo vidim da joj ova Mirela jeste mama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zlajci » 13 avg 2018, 13:09

Evolve je napisao/la:Odavno vece gama.di od igraca Radnika nisam vidio na Pecari. Pocevsi od Lucica koji je poceo štucne uztezat vec u 20 min da bi ukrao koji min, preko padavicara Djelmica do simulatora Hadzica. Mrs stoko
Zato vam sljedeći vikend dolazi Sloboda, željna nadigravanja i kojoj je simuliranje strana riječ :think:
tuzlanska Sloboda

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 13 avg 2018, 14:24

Signore je napisao/la:
hlive je napisao/la:
Jbte koja je to neozbiljnost. Da igrac uvjetuje klubu da hoce/nece nositi glavnog sponzora na dresu. To je smijurija samo takva i vjer unikat u svijetu.

A uredno ce taj isti Salcin od te iste kladare plaću primit :zviz:
Kakav unikat. Unikat je Johan Cruyff koji je cini mi se 1974. nosio Adidas dres s dvije linije. Nizozemska imala ugovor s Adidasom, a on s Pumom. U to doba su Puma i Adidas bili dva najjaca proizvodjaca sportske opreme.

:mrgreen:
Jedan forumaš je imao takve patike.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KenoRob » 13 avg 2018, 14:34

Rigi jos konta odkud Jamaksson i Danaska u PLBiH

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54314
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 13 avg 2018, 14:39

tale07 je napisao/la:
hlive je napisao/la:
semcho je napisao/la: Soudani iz Dinama je govorio kako nebi obukao dres sa logom kladionice, Mirror je pisao da je Cisse protestovao kod klupskih čelnika koji su pokusavali naci kompromis, nije htio da nosi dres Newcastlea na kojem je sponzor bio kompanija koja daje krediti koja zaradjuje na kamatama, takodje sjecam se Kanoute da nije htio nositi dres sa logom kladionice dok je igrao u Sevilli...
Mozda je govorio al bi ga garant nosio. Isto kao i ovaj iz Seville sto spominjes
slika

slika

Ili taj iz Newcastlea
slika
Ne znam zasto se toliko palite na te reklame kada igrac ne zeli nositi, pa svaki normalan covjek bi trebao biti protiv tih istih kladionica. Koliko su te kladionice(kocka) donijele srece ljudima, a koliko su zivota, porodica unistile ?

A vidim ovdje spominjes kanutea iz seville, covjek jedno vrijeme nije nosio reklamu a onda naknadno su se nagodili da nosi tu reklamu i da ta sredstva idu u humanitarne svrhe.
Izvini ali kako samo glup tekst.. pa da li kladionice tjeraju nekoga na to? Nije kladionica kriva jer neki glupan izgubi 3 plate za par sati. To je njegova odluka.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8034
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 13 avg 2018, 15:08

KenoRob je napisao/la:Rigi jos konta odkud Jamaksson i Danaska u PLBiH
Mozda i nakupite za opstanka
goveđigulašmajka

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 13 avg 2018, 15:13

Rigoletto je napisao/la: Mozda i nakupite za opstanka
Ma bitno je da smo ove prosjecne ekipe poceli dobivati na Bilinom,opstanak ne bi trebao doc u pitanje,.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KenoRob » 13 avg 2018, 15:24

Rigoletto je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:Rigi jos konta odkud Jamaksson i Danaska u PLBiH
Mozda i nakupite za opstanka
Nadam se i ja mirnijoj zavrsnici

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8034
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 13 avg 2018, 15:29

chily-rz je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la: Mozda i nakupite za opstanka
Ma bitno je da smo ove prosjecne ekipe poceli dobivati na Bilinom,opstanak ne bi trebao doc u pitanje,.
Samo se pazite ovih ispodprosjecnih, tu ste zapinjali prosle godine
goveđigulašmajka

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: MrkiMedo, segasega1 i 44 gosta.