FK Radnik Bijeljina

FoSte95
Kontakt:

PostPostao/la FoSte95 » 01 jun 2019, 16:09

ja imam jarana u Bijeljini živi, prije će otići u BG gledati Partizan nego Radnik na stadion nedaleko od njegove kuće xD
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

Lik
Kontakt:

PostPostao/la Lik » 04 jul 2019, 23:52

Jel ima neko sa foruma da će ići na tekmu protiv Spartaka, ako da da mi se javi u PM ?
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

PanajotPano
Kontakt:

PostPostao/la PanajotPano » 07 jul 2019, 16:01

Град дигао руке од бијељинског Радника, Крстајић финансирао припреме
07 јул, 20190
Наредног четвртка фудбалери Радника ће на Градском стадиону у Бањалуци, у првој утакмици првог кола квалификација за УЕФА Европску лигу дочекати словачког представника Спартак из Трнаве, екипу која је прошле године играла против Зрињског и Црвене звезде у квалификацијама за Лигу шампиона

Неће Бијељинци представљати само свој град, већ и Семберију, Републику Српску и БиХ, заиграће други пут у својој историји на међународној сцени после 2016. године када су као победници Купа БиХ играли и дебитовали у Европи у истом такмичењу против бугарског представника Берое из Старе Загоре (0:0, 0:2).

Међутим, ситуација у клубу ни изблиза није слављеничка нити пријатна јер је већ један дужи период Фудбалски клуб Радник препуштен сам себи, без помоћи локалне заједнице и градоначелника Миће Мићића.

Сав терет пао је на леђа дојучерашњег селектора Србије и председника клуба Младена Крстајића, који се бори с ветрењачама, а управо је његовим доласком Радник од „малог провинцијског клуба” постао респектабилан колектив на домаћој сцени са међународним искуством.

ФК Радник и сам председник Крстајић налазе се под великим притисцима и опструкцијама, градска администрација ове календарске године није на рачун клуба уплатила ниједну марку средстава која су предвиђена буџетом Града Бијељина.

Буквално, локална заједница је дигла руке од клуба који ће да буде њен најбољи репрезент и амбасадор на међународној сцени.

Припреме Радника на Златибору за европске утакмице против Словака лично је, из свог џепа, платио председник клуба Младен Крстајић.

Он ће морати и да припреми домаћинство у Бањалуци (Градски стадион у Бијељини не испуњава услове за европско такмичење), али и да организује пут у Словачку, на реванш са Спартаком, што ће да буде изузетно тешко и готово неоствариво без подршке градоначелника Мићића и администратције Града Бијељина.

Фудбалски клуб Радник је постао озбиљан спортски колектив откако је на његово чело стигао прослављени репрезентативац и интернационалац Младен Крстајић, многе ствари су сложене на своје место, неке старе и ружне навике су искорењене.

Новац се троши само наменски, за клупске потребе, послује се домаћински, без расипања, улаже се у инфраструктуру, играчки и стручни кадар, дакле све оно што је потребно једном узорном клубу да гради имиџ, реноме и углед.

Радник је успо и да оствари неколико европских трансфера својих играча у познате клубове широм нашег континента, али све то није било довољно да Град Бијељина препозна ентузијазам људи који воде клуб на челу с председником Крстајићем.

Посебно чуди чињеница да је градска администрација “заврнула финансијску славину” клубу који је последњих година најбољи фудбалски амбасадор Републике Српске и једини се, колико толико, равноправно бори са најјачим клубовима у Премијер лиги БиХ.

Да ли ће се нешто, ипак, променити до прве утакмице Радника против Спартака из Трнаве 11. јула на Градском стадиону у Бањалуци остаје да се види? Ако се не промени Радник је, унапред, осуђен на пораз и елиминацију.

Подсетимо, ФК Радник је ове године стекао право наступа у квалификацијама за УЕФА Европску лигу као петопласирани тим у првенству Премијер лиге БиХ, тако што четвртопласирани сарајевски Жељезничар није добио лиценцу за европска такмичења због кашњења исплате дуга бившем тренеру Славку Петровићу.

Без премије за тријумф у Купу
Градоначелник Бијељине Мићо Мићић уприличио је пријем за фудбалере Радника након што су освојили Куп Републике Српске и јавно свима обећао да ће их наградити са 20.000 марака за тај успех.
Том приликом истакао је да су они понос Града Бијељина. Међутим, градска администрација ни до данас није исплатила обећану премију фудбалерима Радника.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 07 jul 2019, 17:59

Lik WroteColonJel ima neko sa foruma da će ići na tekmu protiv Spartaka, ako da da mi se javi u PM ?

Biće ako Spartak bude igro protiv Zvezde ili Partizana
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Hellas
Kontakt:

PostPostao/la Hellas » 07 jul 2019, 21:15

Ovo kukanje za drzavnim parama je strasno.

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 12 jul 2019, 18:45

Cestitke Mekicu, fantastican pogodak :bih: :clap:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

FliX
Kontakt:

PostPostao/la FliX » 14 jul 2019, 09:29

FoSte95 WroteColonja imam jarana u Bijeljini živi, prije će otići u BG gledati Partizan nego Radnik na stadion nedaleko od njegove kuće xD

Reci jaranu da mu je blize iz BG ici na utakmice Partizana, nego sto ide iz Bijeljine.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 14 jul 2019, 11:29

FliX WroteColon
FoSte95 WroteColonja imam jarana u Bijeljini živi, prije će otići u BG gledati Partizan nego Radnik na stadion nedaleko od njegove kuće xD

Reci jaranu da mu je blize iz BG ici na utakmice Partizana, nego sto ide iz Bijeljine.

:tokralju:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

FoSte95
Kontakt:

PostPostao/la FoSte95 » 14 jul 2019, 11:46

MortemHz WroteColon
FliX WroteColon

:tokralju:

A bukvalno sam mu tako jednom i rekao :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

PanajotPano
Kontakt:

PostPostao/la PanajotPano » 18 jul 2019, 10:56

Нигдје преноса данас?

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.