FK Radnik Bijeljina

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la FA7 » 10 avg 2019, 09:56

Wandelanoite je napisao/la:
FA7 je napisao/la:https://sportdc.net/n/110538/krbanjevic ... rstajica/f

Jel ovo Krstajic gubi i poziciju predsjednika, nakon selektorske pozicije?
Ko je ovaj, Krbanjevic? Neki Azmir Husic iz RS'a?
Krbanjevic je doktor koji ima svoju privatnu kliniku u Njemačkoj. Ima keša, a i grad bi stao uz njega sto znaci da bi se Radnik mogao ugurati u vrh bh. fudbala.
Aha, Hvala!
Radnik je i dosada radio dobar posao sa svojim mogucnostima. Ako sada dobiju jos novog predsjednika sa kesom, mogli bi biti jos jaci. Cito sam da taj Krbanjevic ima problema sa predsjednikom FSRS'a.
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
Riziko
Postovi: 5834
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la Riziko » 22 feb 2020, 13:45

Aj Radniče bar bod....
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1461
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la Jadnimi » 22 feb 2020, 13:58

Tekica, je bog odbrane, Radnika će biti zajeban za pobijediti.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 08 nov 2020, 01:16

Pozdrav. Vidim tema Radnika je slabo aktivna. Ima li forumasa iz Bijeljine da ovo prate. Treba mi jedna info. Pricamo o razlici finansija prve lige i Premijer lige. Ja sam na nekoliko mjesta pročitao kako Krstajic dok je bio izjavljuje da Radnik ima najmanji budžet u ligi. Slicne izjave je dao i Petrovic. Interesuje me koliki je to budžet na godišnjem nivou. Pozdrav.

Avatar
Mokes
Postovi: 14887
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la Mokes » 08 nov 2020, 01:38

HeliosIzDomzala je napisao/la:
08 nov 2020, 01:16
Pozdrav. Vidim tema Radnika je slabo aktivna. Ima li forumasa iz Bijeljine da ovo prate. Treba mi jedna info. Pricamo o razlici finansija prve lige i Premijer lige. Ja sam na nekoliko mjesta pročitao kako Krstajic dok je bio izjavljuje da Radnik ima najmanji budžet u ligi. Slicne izjave je dao i Petrovic. Interesuje me koliki je to budžet na godišnjem nivou. Pozdrav.
Kucaj na Google-u finansijski izvještaj FK Radnik Bijeljina i otvori onaj pdf dokument. Ne mogu ga s moba postaviti.

Uglavnom,tamo za 2019 su prohodi malo jači od 1,5 miliona. Rashodi malo jači 1,9 miliona. Ukupan gubitak za prošlu godinu je bio oko 350k.

Upratio sam, kao i ti izjave Krstajića da im je budžet iumeđu 300k i 400k. Našao sam i vijest da Grad Bijeljina izdvaja 300k za Radnik. Tako da Krstajića ili nema pojma o čemu priča ili je nešto drugo po srijedi.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la ASD » 29 jun 2021, 16:48

Novi predsjednik Radnika je Marko Mihajlović, nekadašnji zamjenik gradonačelnika Bijeljine, te direktor kompanije ElektroBijeljina. Upravni odbor čine Čedomir Stojanović, direktor Rudnika i termoelektrane Ugljevik, Pantelija Mićić, Aldin Arifović, koji živi i radi u Češkoj, privatnik Dragan Stanojlović te bivši fudbaleri Danijel Pajić i Mirsad Alajbegović.

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la Ritamreda » 30 jun 2021, 15:45

Mogu li se skupiti za dvije ševe, halo Incident
Jači od ratova, režima i partija !!!!

worchester
Postovi: 1188
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la worchester » 01 jul 2021, 00:16

ASD je napisao/la:
29 jun 2021, 16:48
Novi predsjednik Radnika je Marko Mihajlović, nekadašnji zamjenik gradonačelnika Bijeljine, te direktor kompanije ElektroBijeljina. Upravni odbor čine Čedomir Stojanović, direktor Rudnika i termoelektrane Ugljevik, Pantelija Mićić, Aldin Arifović, koji živi i radi u Češkoj, privatnik Dragan Stanojlović te bivši fudbaleri Danijel Pajić i Mirsad Alajbegović.
Novi predsjednik razgulio nakon 48h.
Budale iz skupatine ga predlozile i izglasale a da covjek nije pristao da to bude.
Definitivno se moze vec sad racunati da je radnik drugoligas i postavlja se jos pitanje ko ce zajedno s njim ispasti

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la ASD » 01 jul 2021, 17:23

Radnik je nastupio u sastavu: Mitrović, Zupur, Dujković, Ristanović, Sušić, Račanović, Novak, Jahić, Krsmanović, Odžaklić, Ristić. Igrali su još: Ristić, Hodžić, Vasić, Janjić, Despotović, Nikić, Popara, Gogić, Đurić, Manojlović, Motika, Došlo, Aljkanović, Marić. Trener: Vlado Jagodić.

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la Mujkic » 03 jul 2021, 23:07

FK Radnik Bijeljina - FK Borac Banja Luka 1-2 Radnik ce slijedece sezone istupiti u nizu ligu zbog problema sa finansijama(provjerene informacije :shhh: :urnebes: )

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la Mujkic » 11 jul 2021, 15:59

Remi Radnika u generalci
Protiv Mačve


Generalnu probu pred novu sezonu Radnik je imao na Gradskom stadionu u Bijeljini protiv Mačve.

Remi Radnika u generalci
Susret je igran pred oko 600 gledatelja, a konačan rezultat glasio je 1:1. Oba gola su viđena u drugom poluvremenu.



Radnik je do vodstva došao u 69. minuti golom Bojana Markovića iz penala, dok su gosti izjednačli preko Miroljuba Pešića u 83. minuti.

Vlado Jagodić je od prve minute šansu dao sljedećim igračima: Azur Aljkanović, Pavle Sušić, Nenad Nikić, Ivan Šubert, Nikola Popara, Predrag Ristanović, Đorđe Pantelić, Velibor Đurić, Kenan Šarić, Bojan Marković i Faruk Gogić.

Priliku za igru još su dobili: Samed Hodžić, Uroš Zupur, Bojan Batar, Marko Despotović, Aleksa Urošević, Amar Tahrić, Jovan Novak, Uroš Račanović, Jovan Motika, Dragan Došlo i Esmir Hasukić.

Radnik novu sezonu otvara domačom utakmicom protiv povratnika u Premijer ligu BIH,Leotarom iz Trebinja

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 2sb1996 i 22 gosta.