Transferi, igrači Premijer Lige BiH

mirza_kusta
Postovi: 10
Pridružen/a: 16 jun 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la mirza_kusta » 29 jul 2008, 16:37

Impact je napisao/la:Štilić, Dialiba, Handžić...
al evo podatak koji sam cuo
Handžić / from: FK Sarajevo to: Dinamo Zagreb
Štilić / from: FK Željeznićar to: Dinamo Zagreb
Dialiba / from: FK Željeznićar to: Murcia (Špa)
TO JE SUDBINA NAŠIH KLUBOVA
a ovim mladim momcima bi pridodao jednog starog iskusnog majstora : Almira Turkovića

haha al je samo jedan:

Said huseinović to werder bremen haha

mirza_kusta
Postovi: 10
Pridružen/a: 16 jun 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la mirza_kusta » 29 jul 2008, 16:40

ej ljudi možete vi nabrajat do sutra al činjenice same govore ko je otišo u javeći klubod pomenutih i u najjaču ligu i iz najboljeg kluba naravno.


Said Huseinović!!!!

Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la Marin » 29 jul 2008, 17:53

A šta je sa Žižovićem iz Zrinjskog ili Smajićem koji je već otišao? I uŠirokom ima par dobrih igrača, Šilić i po meni najbolji golman lige Vladimir Vasilj koji je branio i za Hrvatsku reprezentaciju.

mirza_kusta
Postovi: 10
Pridružen/a: 16 jun 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la mirza_kusta » 29 jul 2008, 18:32

Marin je napisao/la:A šta je sa Žižovićem iz Zrinjskog ili Smajićem koji je već otišao? I uŠirokom ima par dobrih igrača, Šilić i po meni najbolji golman lige Vladimir Vasilj koji je branio i za Hrvatsku reprezentaciju.
vaslilj je bio nekad dobar, matko i nikolić su iz zrnijskog dobri pa i šilić iz širokog te kordić iz posušja što se tiče igrača iz hercegovine, ivanković je također dobar i džidić.

Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la Marin » 30 jul 2008, 00:51

vaslilj je bio nekad dobar, matko i nikolić su iz zrnijskog dobri pa i šilić iz širokog te kordić iz posušja što se tiče igrača iz hercegovine, ivanković je također dobar i džidić.[/quote]

Vidi se da pratiš dobro ligu i da ne lupaš. Kordić je zapravo naš, samo je prošlu sezonu proveo u Posušju i sad je se vratio u Zrinjski. Džidić je na (našu) žalost otišao u Mons - Belgiju. Nikolić je strašan, ali je bio moćn u tandemu sa Smajićem samo tako. Otišao nam je i Smajić u Belgiju ali šta ćeš...

Avatar
partibrejker1921
Postovi: 572
Pridružen/a: 08 jul 2008, 20:11
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la partibrejker1921 » 30 jul 2008, 11:46

Štilić, Huseinović i Turković su definitivno najbolji bili. Liga je puno izgubila njihovim odlaskom. Sada su bolji od ostalih Dialiba, Nikolić, Bubalo, Šabić, Handžić, Pelak....

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la Impact » 30 jul 2008, 23:08

mirza_kusta je napisao/la:ej ljudi možete vi nabrajat do sutra al činjenice same govore ko je otišo u javeći klubod pomenutih i u najjaču ligu i iz najboljeg kluba naravno.


Said Huseinović!!!!
sto si smjesan...pa sta ako je otisao...i da je najbolji igrac na planeti opet Sloboda nije ni blizu najboljeg kluba...Sarajevo,Željeznicar,Zrinjski,Široki Brijeg ( Sloboda ovdje ne moze naci svoje mjesto )

Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la Marin » 31 jul 2008, 00:15

Impact je napisao/la:
mirza_kusta je napisao/la:ej ljudi možete vi nabrajat do sutra al činjenice same govore ko je otišo u javeći klubod pomenutih i u najjaču ligu i iz najboljeg kluba naravno.


Said Huseinović!!!!
sto si smjesan...pa sta ako je otisao...i da je najbolji igrac na planeti opet Sloboda nije ni blizu najboljeg kluba...Sarajevo,Željeznicar,Zrinjski,Široki Brijeg ( Sloboda ovdje ne moze naci svoje mjesto )
POTPISUJEM !!!

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la kasap » 31 jul 2008, 12:01

Impact je napisao/la:
mirza_kusta je napisao/la:ej ljudi možete vi nabrajat do sutra al činjenice same govore ko je otišo u javeći klubod pomenutih i u najjaču ligu i iz najboljeg kluba naravno.


Said Huseinović!!!!
sto si smjesan...pa sta ako je otisao...i da je najbolji igrac na planeti opet Sloboda nije ni blizu najboljeg kluba...Sarajevo,Željeznicar,Zrinjski,Široki Brijeg ( Sloboda ovdje ne moze naci svoje mjesto )

a nek su Zeljo i Sarajevo nasli...
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la Impact » 31 jul 2008, 14:41

Samo mi reci sto ne bi nasli svoje mjesto?? Kad Sloboda dodje u priliku da igra s jednom ekipom poput Newcastle-a ili Dynamo Kyeva (a da utakmica nije pripremnog karaktera) onda se javite !
8-)

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la kasap » 31 jul 2008, 15:11

Impact je napisao/la:Samo mi reci sto ne bi nasli svoje mjesto?? Kad Sloboda dodje u priliku da igra s jednom ekipom poput Newcastle-a ili Dynamo Kyeva (a da utakmica nije pripremnog karaktera) onda se javite !
8-)

ne forsiram niti jedan klub u bh ligi kao ti...da od njih pravim neke velesile...a kad Sarajevo Zeljo ili bilo koji klub u BiH budu konstantni u svojim uspjesima, onda se moze o tome pricati....(ustvrai mozda donekle Siroki jer je skoro svake godine izlazio u Evropu) al et...sto znaci da nije ispravno "strpavati" klubove u neki kos kao sto si ti uradio, da se neki degradiraju (u tvom slucaju Sloboda)...i na kraju...ovo sto sam rekao potvrdjuju i rezultati ove nase jadne lige, taj tvoj ili Zeljo ili Sarajevo, ili sta je vec, kad donosi bodove sa strane...zalosno reci ali rijetko...et drug...znaci da su kod nas svi klubovi tu i tamo podjednaki....trenutno naravno...zaboravimo historiju i necije uspjehe nekad ranije...historija je i historija, treba gledati naprijed...et :)
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la Impact » 31 jul 2008, 23:07

Ja od njih nisam napravio velesile jer to i nisu ali realno gledajuci ove ekipe su najjace u nasoj jadnoj ligi koja se sramno zove Premier ! Ali Sarajevo je osvojilo Ligu a sta je sa Slobodom ovo im je najbolja sezona od.......
I da ti kazem mozda jeste realno da su sve ekipe jednake ali prvo je ona fukara (ne mislim kao uvredu) rekla da je sloboda najjaca!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la BIHfan » 01 avg 2008, 00:07

Stilic je najbolji,ali Huseinovic bolje zaradi! :mrgreen:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

LordSatan
Postovi: 6
Pridružen/a: 19 mar 2008, 16:24
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la LordSatan » 01 avg 2008, 14:01

BIHfan je napisao/la:Stilic je najbolji,ali Huseinovic bolje zaradi! :mrgreen:
Nije sve u parama :D

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la Impact » 01 avg 2008, 16:44

LordSatan je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Stilic je najbolji,ali Huseinovic bolje zaradi! :mrgreen:
Nije sve u parama :D
POTPISUJEM OBIJE IZJAVE

Nazan
Postovi: 1
Pridružen/a: 07 avg 2008, 17:01
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la Nazan » 09 avg 2008, 19:17

Stevo Nikolic.Ustvari,ne igra vise u BiH Premier ligi,ali dok je igrao bio je definitivno najbolji igrac u BiH.

Avatar
edhem_sa
Postovi: 30
Pridružen/a: 19 okt 2008, 13:01
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la edhem_sa » 19 okt 2008, 13:13

BIHfan je napisao/la:Stilic je najbolji,ali Huseinovic bolje zaradi! :mrgreen:
Stilic bar igra prvu u Poljskoj, onaj se pusi nema ga ni na klupi...
I ja kazem da je Husjnovic dobar, al mu je greska sto ja otiso u Werder...

Kenno
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 sep 2008, 15:31
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la Kenno » 19 okt 2008, 13:33

dzeko sreca pa otisao neka zahvalui pliseku sto mu je spasio zivot, dalje vrsajevic i mahmutovic........igrali i igraju jos u ceskoj ligi, ljevakovic takoder, ima tu jusuf dajic, dialiba, ali trenutno bi reko najbolji igrac nase lige je rascic, i naravno darko spalevic ostalo je taraba
Respect to be respected!!!

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la benajon » 19 okt 2008, 15:15

po meni su to dva para igraca iz sarajeva muminovic i rascic a iz slavije kokot i spalevic

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Najbolji igraci nase lige

Post Postao/la amir » 19 okt 2008, 18:20

iz nase lige jedino znam ..., ma nikoga
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Bistriksg, CAZIN, LamineDiarra, napoleon72, tabba77 i 66 gostiju.