Transferi, igrači Premijer Lige BiH

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la AlemC85 » 07 jan 2014, 19:46

iako nije tema, za završetak Veležovog stadiona, bi trebalo možda još 2-3 miliona KM (uključujući reflektore, omladinska škola, i dr.), ako se želi imati funkcionalan stadion. Pošto se nema ovih para, ovo će se raditi fazno, u skaldu s trenutnim mogućnostima, jer druge nema. Dosad je uloženo dosta novca.

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la Eborg » 07 jan 2014, 19:53

Ima li iko u planu dovoditi kakve Afrikance, Južnoamerikance i slične u ovom prelaznom roku, dakle strance van prostora bivše Jugoslavije? Za sada je Čelik jedini sa jednim Kameruncem.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 07 jan 2014, 20:08

zlajson je napisao/la:Moze li se kako ovA tema podijeliti na jednu O VELEŽU a druga do ostane ovaj prelazni rok. Čisto da ne moramo preskakati po 5 stranica o Mostaru, stadionu, politici itd...

i od mene mali off.

Veliki pozdrav za Pastrmku i dobrodošao nazad. bez tebe forum nije isti, ''ne čuje'' se na ribu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: o zlajsone druze moj. Pa mora se cut :P nosam pola godine dva kila pastrmke sto sam ti obecao onda :lol: :lol: ;)
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la Mokroguz » 07 jan 2014, 20:22

Eborg je napisao/la:Ima li iko u planu dovoditi kakve Afrikance, Južnoamerikance i slične u ovom prelaznom roku, dakle strance van prostora bivše Jugoslavije? Za sada je Čelik jedini sa jednim Kameruncem.
Bilo se pricalo da ce se Thiago vratiti kod nas, pa neki kadeti reprezentacije Brazila trebali doci na probu, ali izgleda da se uprava odlucila da dovede nasih kadeta.
Meni je to dobar potez, nasa djeca trebaju koga da im pruzi sansu, jer nece klubovi u Brazilu npr. dati njima tu sansu a mi bi njihovim dali sansu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la Eborg » 07 jan 2014, 20:42

Nema teorije da bi kadetski reprezentativci Brazila dosli u BiH, to je neko dobro slagao. Mozda bivsi a sada im je 27-28, za trenutne nema teorije.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la Mokroguz » 07 jan 2014, 20:54

Ili sam ja pogresno shvatio lol.
Kako god, ne dolazi nam niko odatle izgleda. Bio i jedan mladi Sheref Mowafy iz Egipta dosao koga su trazili Derby i Besiktas, ne znam dali je kod nas ostao ali znam da je bio u Sarajevu(gradu).
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
krmak
Postovi: 719
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la krmak » 07 jan 2014, 22:05

tepsija je napisao/la:
F.G.R je napisao/la:
tepsija je napisao/la:Trude se,trude...godinama,decenijama da omalovaže Velež.Ali ne ide im baš...ponekad mi se čini da se samo tješe između sebe jer ih niko ne doživljava ozbiljno,niti im ta šuplja ima efekta.
Ti hibridi od klubova i navijača kojima je sport tek pri dnu prioriteta,a neki niski porivi na vrhu...oni su kao jogurt...imaju rok trajanja.
I nisu nikome zanimljivi van mjesne zajednice.
Zato im je zanimljiv Velež.Jer Velež je nešto iznad.
Da ne offtopičarimo previše...Purović,možda i najzvučnije pojačanje u cijeloj ligi,do sad.
do 92 Velež, od 92 Zrinjski, Široki, Brotnjo, Čapljina, Gabela, Posušje.....
Papak,zašto je Velež tu?
Može kratak odgovor,bez pametovanja i seljačke demagogije.
Stadion na kojem igra tzv. zrinjski jeste gradski(nije isključivo Veležov)ali taj stadion su gradili Veležovi navijači i najljepšu istoriju/povijest je napisao upravo Velež i Red Army.I to se nikad neće nadmašiti,to je 1000%.Ako već nije isključivo Veležov,nije ni isključivo od tzv. zrinjskog,dakle gradski je.Ali,druge stvari su prevagnule zašto je sada samo od tzv. plemića.
Malo si priglup momak,čitao sam tvoje upise,i teško je tebi objasniti neke stvari.
Ali,stadion pod Bijelim Brijegom...ili kako ga Albert naziva stadion Hrvatskog Športskog(germanizam)kluba zrinjskog je do otimanja bio sinonim za nešto lijepo.Tu su se igrale lijepe utakmice,tu je se navijalo srcem.Nakon 92 je poznat po konc logoru,po Mili Peharu,po ulijetanju navijača,po oronulosti.
A ovo u Vrapčićima...to je opet naš ponos.Iako istjerani,iako 'razvaljeni',napravišmo mi kakav takav stadion...stadion koji će ubrzo zadovoljavati evropske kriterije.
Ali,kao što sam napisao,glup si...ne kontaš ti ;)
nastavi tako i prijavit cu te za vrijedjanje. btw. ja ove gluposti nebi lijepio da nije nekoliko vasih koji konstantno provociraju, nađi mi jedan post gdje sam zizu nesto rekao, momak je vrhunski iako navija za rivalski klub. I ne budi ovca, kakav hdz, sda ovo ono. Huskaju jedne na druge a svaki dan skupa jedu na racun svih ljudi ove drzave.

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la SarajlijaTM » 07 jan 2014, 23:13

@rodjak
Sve si me pogresno skontao... Al fkt, razumijem ja sve vjeruj

Btw. Gdje su imena space pojacanja fks?
;-)

Sent from my SEMAFOR STADIONA GRBAVICA using Tapatalk

vincenttan
Postovi: 340
Pridružen/a: 15 sep 2013, 16:51
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la vincenttan » 07 jan 2014, 23:15

SarajlijaTM je napisao/la:@rodjak
Sve si me pogresno skontao... Al fkt, razumijem ja sve vjeruj

Btw. Gdje su imena space pojacanja fks?
;-)

Sent from my SEMAFOR STADIONA GRBAVICA using Tapatalk
:) imamo dvojicu koju je amaw molio bukvalno da dodju BILBIJU I STOJCEVA :)

a do 11.1. ces vidjeti i ostale
boli vas briga platili stte vodu
Zadnja izmjena: vincenttan, dana/u 07 jan 2014, 23:26, ukupno mijenjano 1 put.

lafomamone
Postovi: 861
Pridružen/a: 03 jan 2014, 19:29
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la lafomamone » 07 jan 2014, 23:22

Pa Bilbija je bio Osimova velika zelja, ne znam sta je cudno cudi me da vi to ne znate

vincenttan
Postovi: 340
Pridružen/a: 15 sep 2013, 16:51
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la vincenttan » 07 jan 2014, 23:23

lafomamone je napisao/la:Pa Bilbija je bio Osimova velika zelja, ne znam sta je cudno cudi me da vi to ne znate
ma nijee gdje bi bioo... ni stojceva nije muntao jos dok je trebao u azerbejdzan ici :)

tako sutra da bilbija predje kod njih rekkli bi da je za reprezentacije

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la SarajlijaTM » 07 jan 2014, 23:23

Stojcev se spominjao, al nije bilo to to obostrano, samo zato ste ga vi uzeli.
A bilbiju ne bi ni malouman doveo na grbavicu iz vise razloga, a ne najbolji trener premijer lige bih svih vremena.

A ti lafe nisi na fb sa slikom u hali pored vodokotlića da pises W umjesto V ili R. Hebem ti ove postratne generacije ispranog mozga, cuj W, pa najezim se, boze sacuvaj.
Utrpaj pantole do iznad struka, izbaci kragnu i pjevaj tananana dok te logoped ne primi

Sent from my SEMAFOR STADIONA GRBAVICA using Tapatalk

lafomamone
Postovi: 861
Pridružen/a: 03 jan 2014, 19:29
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la lafomamone » 08 jan 2014, 00:05

Nikad Osim nije progovorio rijeci ni sa Bilbijom, ni sa Stojcevom, vezano za dolazal
Netacno apsolutno, imao je veliku zelju obojicu da dovede...al' bilo i proslo bezveze se sad oko toga raspravljati

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la zrinja05 » 08 jan 2014, 00:10

Eborg je napisao/la:Ima li iko u planu dovoditi kakve Afrikance, Južnoamerikance i slične u ovom prelaznom roku, dakle strance van prostora bivše Jugoslavije? Za sada je Čelik jedini sa jednim Kameruncem.
Zrinja je jedno vrijeme dovodio neke likove iz južne amerike i afrike.Definitivno najbolji stranac po meni koji je igrao u Zrinji je bio senegalac Lamine Diara kasnije otišao u Partizan i bio najbolji igrač kod grobara i par sezona najbolji igrač ili strijelac lige ,nisam 100 % siguran.Ali dovođenje ovakvih igrača je više sreća nego neko znanje menadžera.Sjećam se da je Diara 7 mjeseci hodao po Mostaru i zezao se sa rajom dok nije dobio papire da zaigra.Bilo je tu jođ nekih likova ali ništa posebno.Možda jedino Široki ima solidnog menadžera za južnu ameriku ali ni to nije nešto specijalno a možda i obitelj Naletić to dogovara preko svoje velike agencije u Italiji.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la crvenobijeli » 08 jan 2014, 07:29

Eborg je napisao/la:Ima li iko u planu dovoditi kakve Afrikance, Južnoamerikance i slične u ovom prelaznom roku, dakle strance van prostora bivše Jugoslavije? Za sada je Čelik jedini sa jednim Kameruncem.
ima vec u zvijezdu jedan brazilac,jedan senegalac,i jedan koreanac....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la Kevin » 08 jan 2014, 08:25

zrinja05 je napisao/la:
Eborg je napisao/la:Ima li iko u planu dovoditi kakve Afrikance, Južnoamerikance i slične u ovom prelaznom roku, dakle strance van prostora bivše Jugoslavije? Za sada je Čelik jedini sa jednim Kameruncem.
Zrinja je jedno vrijeme dovodio neke likove iz južne amerike i afrike.Definitivno najbolji stranac po meni koji je igrao u Zrinji je bio senegalac Lamine Diara kasnije otišao u Partizan i bio najbolji igrač kod grobara i par sezona najbolji igrač ili strijelac lige ,nisam 100 % siguran.Ali dovođenje ovakvih igrača je više sreća nego neko znanje menadžera.Sjećam se da je Diara 7 mjeseci hodao po Mostaru i zezao se sa rajom dok nije dobio papire da zaigra.Bilo je tu jođ nekih likova ali ništa posebno.Možda jedino Široki ima solidnog menadžera za južnu ameriku ali ni to nije nešto specijalno a možda i obitelj Naletić to dogovara preko svoje velike agencije u Italiji.
Naletilić
pa ako gledamo kvalitetu Brazilaca koji su bili u Širokom onda definitivno najbolje izbore je imao Široki:
Wagner, Bajano, Ronielle, recimo i onaj Celson je bio skroz ok igrač iako je došao u nešto kasnijoj dobi..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Buba00
Postovi: 320
Pridružen/a: 17 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la Buba00 » 08 jan 2014, 09:27

kakav crni Naletilic on dodje u siroki samo na odmor , taj ti se nebi mucio oko tih transfercica... On moze samo odvesti iz BIH nesto ako ima vanserijsko , a i to upitno bgm.
On radi velike transfere ,sve ove likove iz Brazila u Siroki dovodi Bozo Sliskovic , menadzer od Sammira i Andy Bara pa onda pokusavaju prodavati dalje Rusija itd..

A sto se tice Afrikanaca ovaj sto je u Celik dosao je posao Sejada Susica i njegove ekipe. Oni su doveli u Kouassia u Evropu samo sto je ovaj sto je u Celik dosao dosta slabiji kvalitet od Kouassia , zato i nije u Hajduku vec u Celiku..

Te strance je zafrkano dovoditi petljaju sa godistima i papirima , navode koje kakve klubove. Da bog sacuva

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la Kevin » 08 jan 2014, 10:24

Buba00 je napisao/la:kakav crni Naletilic on dodje u siroki samo na odmor , taj ti se nebi mucio oko tih transfercica... On moze samo odvesti iz BIH nesto ako ima vanserijsko , a i to upitno bgm.
On radi velike transfere ,sve ove likove iz Brazila u Siroki dovodi Bozo Sliskovic , menadzer od Sammira i Andy Bara pa onda pokusavaju prodavati dalje Rusija itd..

A sto se tice Afrikanaca ovaj sto je u Celik dosao je posao Sejada Susica i njegove ekipe. Oni su doveli u Kouassia u Evropu samo sto je ovaj sto je u Celik dosao dosta slabiji kvalitet od Kouassia , zato i nije u Hajduku vec u Celiku..

Te strance je zafrkano dovoditi petljaju sa godistima i papirima , navode koje kakve klubove. Da bog sacuva
ja sam u svom postu samo ispravio prezime..također, slažem se da on nema veze sa takvim transferima, bh ligom, hrvatskom, srpskom itd..to je za njega mala maca..

u pravu si za Božu Sliškovića, on dovodi u Široki
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la zrinja05 » 08 jan 2014, 17:38

Kevin je napisao/la:
Buba00 je napisao/la:kakav crni Naletilic on dodje u siroki samo na odmor , taj ti se nebi mucio oko tih transfercica... On moze samo odvesti iz BIH nesto ako ima vanserijsko , a i to upitno bgm.
On radi velike transfere ,sve ove likove iz Brazila u Siroki dovodi Bozo Sliskovic , menadzer od Sammira i Andy Bara pa onda pokusavaju prodavati dalje Rusija itd..

A sto se tice Afrikanaca ovaj sto je u Celik dosao je posao Sejada Susica i njegove ekipe. Oni su doveli u Kouassia u Evropu samo sto je ovaj sto je u Celik dosao dosta slabiji kvalitet od Kouassia , zato i nije u Hajduku vec u Celiku..

Te strance je zafrkano dovoditi petljaju sa godistima i papirima , navode koje kakve klubove. Da bog sacuva
ja sam u svom postu samo ispravio prezime..također, slažem se da on nema veze sa takvim transferima, bh ligom, hrvatskom, srpskom itd..to je za njega mala maca..

u pravu si za Božu Sliškovića, on dovodi u Široki
Ispričavam se u vezi lapsusa sa Naletilićima ,znam da imaju agenciju i da rade sa velikim igračima i milionskim ciframa ali može se nešto odraditi i lokal patriotski :D .U pravu ste za muljaže ,tu se svašta radi naročito afrikanci i brazilci.Oni kad na pauzi odu kući pitanje je hoće li se više vratiti. :lol: :lol:
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Buba00
Postovi: 320
Pridružen/a: 17 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: Transferi,igrači Premijer Lige BiH

Post Postao/la Buba00 » 09 jan 2014, 10:05

zrinja05 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:
Buba00 je napisao/la:kakav crni Naletilic on dodje u siroki samo na odmor , taj ti se nebi mucio oko tih transfercica... On moze samo odvesti iz BIH nesto ako ima vanserijsko , a i to upitno bgm.
On radi velike transfere ,sve ove likove iz Brazila u Siroki dovodi Bozo Sliskovic , menadzer od Sammira i Andy Bara pa onda pokusavaju prodavati dalje Rusija itd..

A sto se tice Afrikanaca ovaj sto je u Celik dosao je posao Sejada Susica i njegove ekipe. Oni su doveli u Kouassia u Evropu samo sto je ovaj sto je u Celik dosao dosta slabiji kvalitet od Kouassia , zato i nije u Hajduku vec u Celiku..

Te strance je zafrkano dovoditi petljaju sa godistima i papirima , navode koje kakve klubove. Da bog sacuva
ja sam u svom postu samo ispravio prezime..također, slažem se da on nema veze sa takvim transferima, bh ligom, hrvatskom, srpskom itd..to je za njega mala maca..

u pravu si za Božu Sliškovića, on dovodi u Široki
Ispričavam se u vezi lapsusa sa Naletilićima ,znam da imaju agenciju i da rade sa velikim igračima i milionskim ciframa ali može se nešto odraditi i lokal patriotski :D .U pravu ste za muljaže ,tu se svašta radi naročito afrikanci i brazilci.Oni kad na pauzi odu kući pitanje je hoće li se više vratiti. :lol: :lol:
Kazu da je neki crnac prije par godina dosao na probu cini mi se Perugia dok je bila u drugoj ligi , nisam siguran za klub uglavnom Italija. Preko nekog tzv Menadzera , i to je nesto preko interneta klipova islo ovi mu sredili vizu , avionske karte , to video znaci vrh. Kaze dosao na aerodrom uzeo torbe i sad trebaju ici prema hotelu da ga smjeste i da vidi gdje ce trenirati pa ce vidjeti da li cemu ponuditi ugovor . Ovaj je kao otisao prosetati ma frajeru se izgubi svaki trag , nestao jer je znao da nece ostati jer to sa klipova nije bio on i tamo otisao u ilegalu skrivao se radio na crno i to nebil vizu dobio. Ima tu svega kad su ti afrikanci u pitanju...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Bistriksg, Holyybotlom i 66 gostiju.