FK Željezničar (opšte diskusije)

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la lazar » 14 avg 2015, 18:05

sergejevic je napisao/la:Ovaj ide iz greske u gresku. Da se izvadi za jedno, onda slaze nesto drugo. Ne vrijedi mu ni odgovarati, ne zna vise ni sam sta hoce.
Ma brat lud ko struja

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la jovanmaksimovic » 14 avg 2015, 18:09

molotovljev je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:
molotovljev je napisao/la:Naravno da postoji razlika, jer je Željezničar izgubio ono što je u njegovom vlasništvu, stadion, papirologija itd, dok je
Sarajevo sve to zadržalo i nastavilo da funkcioniše. Nažalost, Željezničar je okupiran bio i nije mogao funkcionisati.
zanimljivo... :lol: jos ces nam reci da zeljeznicar koji je nastupio 1994. na prvom prvenstvu bih bio u istom rangu kao zeljeznicar koji je igrao pod cirilicnim nazivom u lukavici, cak ne i na grbavici... zaista zelim da skiciram tvoj mozak da vidim kako ti to razmisljas... ;)
Nisu igrali na Grbavici jer su prethodno stadion zapalili, a i pored toga stadion je bio faktički na prvoj liniji, tako da je bilo
nemoguće igrati utakmice na tom stadionu, slažeš se ? Da, igrao je Željo prvenstvo BiH, ali NK Željezničar.
od svih "argumenata" ti nasao ovaj... :damn: onda cemo biti iskreni i reci da prema tebi, fk zeljeznicar tek poceo da postoji 2000. godine, kada je vracen prefiks fk, a maloprije si rekao da je ponovo rodjen 2.5.1996... pa odluci se vise koju ces ideologije da slijedis...
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

RuleHz
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la RuleHz » 14 avg 2015, 18:17

pile87 je napisao/la:
molotovljev je napisao/la:Prihvati činjenice pile, na žalost ali tako je.
Ne budali jadan pa Guso, Buki, Dzelo je mislim bio u Lastama kod vas su sve pobjegulje genetika je cudo. Cak vam je i tata Raso zdusio.
Samo Dzelo od te trojice u Lasti bio, znas li da je i Rusmir Mrkovic bivsi sudija bio u toj jedinici, inace veliki pitar :D
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

DANDY
Postovi: 1059
Pridružen/a: 30 dec 2008, 23:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la DANDY » 14 avg 2015, 18:18

Kako je cool lik ovaj molotovljev.....

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la terabajt » 14 avg 2015, 18:19

Mislim da njemu nema pomoci previse se zapustio jer se nije na vrijeme pomoglo.

RuleHz
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la RuleHz » 14 avg 2015, 18:25

molotovljev je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:
molotovljev je napisao/la:Naravno da postoji razlika, jer je Željezničar izgubio ono što je u njegovom vlasništvu, stadion, papirologija itd, dok je
Sarajevo sve to zadržalo i nastavilo da funkcioniše. Nažalost, Željezničar je okupiran bio i nije mogao funkcionisati.
zanimljivo... :lol: jos ces nam reci da zeljeznicar koji je nastupio 1994. na prvom prvenstvu bih bio u istom rangu kao zeljeznicar koji je igrao pod cirilicnim nazivom u lukavici, cak ne i na grbavici... zaista zelim da skiciram tvoj mozak da vidim kako ti to razmisljas... ;)
Nisu igrali na Grbavici jer su prethodno stadion zapalili, a i pored toga stadion je bio faktički na prvoj liniji, tako da je bilo
nemoguće igrati utakmice na tom stadionu, slažeš se ? Da, igrao je Željo prvenstvo BiH, ali NK Željezničar.
De bolan, pusti se te price. Shvati da lazova ne mozes ubijediti da vjeruje istini.
Nego, hocel ko meni odgovoriti, sta perete lika kad se zna da vam je pola igraca iz 90\91 cuvale barikade na ulici I bilo u vojsci RS.
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

sergejevic
Postovi: 795
Pridružen/a: 07 jul 2013, 14:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la sergejevic » 14 avg 2015, 18:28

Ovaj jos gori.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la pile87 » 14 avg 2015, 18:29

RuleHz je napisao/la: De bolan, pusti se te price. Shvati da lazova ne mozes ubijediti da vjeruje istini.
Nego, hocel ko meni odgovoriti, sta perete lika kad se zna da vam je pola igraca iz 90\91 cuvale barikade na ulici I bilo u vojsci RS.
De nabroj barem dvojicu ja znam vaseg idejnog vodju da je glavnokomandujuci bio kada je rusenje Sarajeva u pitanju.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la bagrcavi » 14 avg 2015, 18:38

Sad će ti reći da je Oda vozio tenk i tako te gluposti koje izmišljaju kad im je dosadno
DRUG NEBI TI PUNCA

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Blagoje » 14 avg 2015, 18:42

Pitari o ratu!? :lol:

Da nije proglasena amnestija torpedo bi bio ugasen, jer je sva bordo kukolj dezertirala. Toliko. :kafa:
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

DANDY
Postovi: 1059
Pridružen/a: 30 dec 2008, 23:00
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la DANDY » 14 avg 2015, 18:45

RuleHz je napisao/la:
molotovljev je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la: zanimljivo... :lol: jos ces nam reci da zeljeznicar koji je nastupio 1994. na prvom prvenstvu bih bio u istom rangu kao zeljeznicar koji je igrao pod cirilicnim nazivom u lukavici, cak ne i na grbavici... zaista zelim da skiciram tvoj mozak da vidim kako ti to razmisljas... ;)
Nisu igrali na Grbavici jer su prethodno stadion zapalili, a i pored toga stadion je bio faktički na prvoj liniji, tako da je bilo
nemoguće igrati utakmice na tom stadionu, slažeš se ? Da, igrao je Željo prvenstvo BiH, ali NK Željezničar.
De bolan, pusti se te price. Shvati da lazova ne mozes ubijediti da vjeruje istini.
Nego, hocel ko meni odgovoriti, sta perete lika kad se zna da vam je pola igraca iz 90\91 cuvale barikade na ulici I bilo u vojsci RS.
Kakav si sa Milosem Djurkovicem.......

RuleHz
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la RuleHz » 14 avg 2015, 18:47

Milosevic, Bogdanovic, Ilic... Hoces jos? Vjerovatno ne znate ni ko su oni, al eto.
O trenerima necu :-)
Kad vi nas prozivate, mogu lahko i ja vas.
Nego pile pusti se proslosti i hvatanja za ono sto vama odgovara. Odgovori mi na sugestije o Bajicu i njegovim menadjerima. Te o poreznoj. Hajd da cujemo i to.
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

sergejevic
Postovi: 795
Pridružen/a: 07 jul 2013, 14:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la sergejevic » 14 avg 2015, 19:16

Opusti se kralju. Eno ljudi nasli Zemlju 2, davno covjek sletio na mjesec, solarni avion preletio Pacifik, a ti pricas ovdje o ratu. Fkt trebas se dobro zapitati kao i ostali koji o tome jos naglabaju.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la pile87 » 14 avg 2015, 19:24

RuleHz je napisao/la:Milosevic, Bogdanovic, Ilic... Hoces jos? Vjerovatno ne znate ni ko su oni, al eto.
O trenerima necu :-)
Kad vi nas prozivate, mogu lahko i ja vas.
Nego pile pusti se proslosti i hvatanja za ono sto vama odgovara. Odgovori mi na sugestije o Bajicu i njegovim menadjerima. Te o poreznoj. Hajd da cujemo i to.
Zelji je pripalo 500 000 Eura od Bajica ni marke manje.Porezna nam nasla duga 1,4 miliona nikad mi nije problem priznati hajde priznaj da su vama nasli nova 2 miliona duga.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
zeka_tm87
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:59
Lokacija: dallas tx
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la zeka_tm87 » 14 avg 2015, 19:59

molotovljev je napisao/la:Uglavnom, poenta je da Željezničar u tom periodu nije postojao, osim u ćiriličnoj verziji.
koji si ti pacenik nevjerovatno :crazy: :crazy:
51%--------49%

Avatar
zeka_tm87
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:59
Lokacija: dallas tx
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la zeka_tm87 » 14 avg 2015, 20:02

pile87 je napisao/la:
RuleHz je napisao/la: De bolan, pusti se te price. Shvati da lazova ne mozes ubijediti da vjeruje istini.
Nego, hocel ko meni odgovoriti, sta perete lika kad se zna da vam je pola igraca iz 90\91 cuvale barikade na ulici I bilo u vojsci RS.
De nabroj barem dvojicu ja znam vaseg idejnog vodju da je glavnokomandujuci bio kada je rusenje Sarajeva u pitanju.
ma gdje bi neko takav bio u njanjaevu nema teorije kod njih su svi sveci svijeta a kod nas sav svjetski otpad
51%--------49%

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Husika » 14 avg 2015, 22:45

SS.ba
"Šok za šampione: Zrinjski odnio tri boda s Koševa" :tokralju:
Avaz
"ŠOK NA KOŠEVU Zrinjski u Mostar nosi puni plijen" :tokralju:
:lol: :lol:
Hebote koliko su umislili da je gigant tipa Barcelone pa je strasan šok izgubiti od solidnog Zrinjskog :lol:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

DANDY
Postovi: 1059
Pridružen/a: 30 dec 2008, 23:00
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la DANDY » 14 avg 2015, 23:04

RuleHz je napisao/la:Milosevic, Bogdanovic, Ilic... Hoces jos? Vjerovatno ne znate ni ko su oni, al eto.
O trenerima necu :-)
Kad vi nas prozivate, mogu lahko i ja vas.
Nego pile pusti se proslosti i hvatanja za ono sto vama odgovara. Odgovori mi na sugestije o Bajicu i njegovim menadjerima. Te o poreznoj. Hajd da cujemo i to.
I sta je sa ovom trojicom

RuleHz
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la RuleHz » 14 avg 2015, 23:08

DANDY je napisao/la:
RuleHz je napisao/la:Milosevic, Bogdanovic, Ilic... Hoces jos? Vjerovatno ne znate ni ko su oni, al eto.
O trenerima necu :-)
Kad vi nas prozivate, mogu lahko i ja vas.
Nego pile pusti se proslosti i hvatanja za ono sto vama odgovara. Odgovori mi na sugestije o Bajicu i njegovim menadjerima. Te o poreznoj. Hajd da cujemo i to.
I sta je sa ovom trojicom
Jel me zajebavas?
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

DANDY
Postovi: 1059
Pridružen/a: 30 dec 2008, 23:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la DANDY » 14 avg 2015, 23:15

Ne zajebaavam ozbiljno te pitam.....
Al mi odgovori molim te kaakav si sa Milosem Djurkovicem

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: delko i 45 gostiju.