FK Željezničar (opšte diskusije)

jurisicduska
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2016, 19:22

Mirza Varršanović - Bordo, Olimpijskos, Buraspor , 24 nastupa za BiH
Džemal Berberović - Leverkusen, Levski, 33 nastupa za BiH
Alen Škoro - Marsej, 10 nastupa za BiH
Senad Repuh - Lorient, Buraspor 13 nastupa za BiH
Emir Granov, Farense, Rajo Valjekano, 6 nastupa za BiH
Alen Avdić - Briž, 3 nastupa za BiH
Almedin Hota Karten, Admira, 21 nastup za BiH
Amar Ferhatović, 3 nastupa za BiH
Alen Basić Dinamo Dresden 1 nastup za BiH
Damir Mirvić, Gent,
Veldin Muharemović, Lokeren, 3 nastupa za BiH
Haris Handžić - Ufa, Lech Poznan
Amer Dupovac- Šerif

Da ne govorimo gdje su igrali Paja, Štutgart, ili Hadžibegić, Betis, i koliko su oni značili državnoj selekciji. Dalje neću da nabrajam.

Gore je spisak iza rata a vi nastavite da lažete. Ako su i Kružik Čolić, Zubanović, Bajić, Memija, Hadžiahmetović igrali u boljim klubovima i za repku više puta onda uredu. A to što pišete ako je karijera Željezničar onda ok, pola tih nema nikakvu karijeru. Imali smo mi A reprezativaca iz naše škole nekolicinu samo vi to pod tepih stavljate. I prije i poslije rata.

Možemo onda komotno mi napisati Radovac, Mihojević, Herić, Hadžić, Osmanović, Veladžić, Kadušić, etc . Sve mladi reprezentativci. Ko i Memija i Hadžiahmetović, Zolotić . Oni nikakve karijere nisu napravili.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 15 jan 2016, 19:27, ukupno mijenjano 1 put.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

kenan_tm87
Kontakt:

Post Postao/la kenan_tm87 » 15 jan 2016, 19:24

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHA, ODJAVI SE CARE! :D :D:D
FORZA ZELJO

Format
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Format » 15 jan 2016, 19:25

Zato smo i bili u quecu dok su repuh i skoro igrali za Bih

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

JoseMourinho
Kontakt:

Post Postao/la JoseMourinho » 15 jan 2016, 19:35

@duska
bgm odmori koji dan, evo par dana se ne skidas sa teme, cisto radi tebe izadji prohodaj yebo i zelju i sarajevo, et snijeg poceo padat sutra lagano planina, ovako evo sedmica ce uskoro pa cemo morati preimenovat temu u FK Željezničar (duskine diskusije) ;)

jurisicduska
Kontakt:

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2016, 19:39

Preimenujte u šta hoćete nemojte samo lagati da nismo imali A reprezativaca i da su Kurt i Žerić i Kružik napravili karijere a da naš niko nije. i nemojte lagati da ste prvaci u omladinskim kategorijama u svim a u juniorskoj da imate duplu krunu, kad smo mi prvaci u svim osim u juniorima a tu imamo kup. I kad to prestanete i ja ću prestati pisati na vašoj temi.

carsijaba
Kontakt:

Post Postao/la carsijaba » 15 jan 2016, 19:40

jurisicduska je napisao/la:Mirza Varršanović - Bordo, Olimpijskos, Buraspor , 24 nastupa za BiH
Džemal Berberović - Leverkusen, Levski, 33 nastupa za BiH
Alen Škoro - Marsej, 10 nastupa za BiH
Senad Repuh - Lorient, Buraspor 13 nastupa za BiH
Emir Granov, Farense, Rajo Valjekano, 6 nastupa za BiH
Alen Avdić - Briž, 3 nastupa za BiH
Almedin Hota Karten, Admira, 21 nastup za BiH
Amar Ferhatović, 3 nastupa za BiH
Alen Basić Dinamo Dresden 1 nastup za BiH
Damir Mirvić, Gent,
Veldin Muharemović, Lokeren, 3 nastupa za BiH
Haris Handžić - Ufa, Lech Poznan
Amer Dupovac- Šerif

Da ne govorimo gdje su igrali Paja, Štutgart, ili Hadžibegić, Betis, i koliko su oni značili državnoj selekciji. Dalje neću da nabrajam.

Gore je spisak iza rata a vi nastavite da lažete. Ako su i Kružik Čolić, Zubanović, Bajić, Memija, Hadžiahmetović igrali u boljim klubovima i za repku više puta onda uredu. A to što pišete ako je karijera Željezničar onda ok, pola tih nema nikakvu karijeru. Imali smo mi A reprezativaca iz naše škole nekolicinu samo vi to pod tepih stavljate. I prije i poslije rata.

Možemo onda komotno mi napisati Radovac, Mihojević, Herić, Hadžić, Osmanović, Veladžić, Kadušić, etc . Sve mladi reprezentativci. Ko i Memija i Hadžiahmetović, Zolotić . Oni nikakve karijere nisu napravili.

Mislio sam da si ozbiljniji/objektivniji forumaš, a ti baš zapeo :urnebes: Pa nije Hota vaše dijete. U prvih 10 strijelaca reprezentacije BiH su Džeko, Baljić I Dželo i dali su golova, skoro onoliko koliko su vaša djeca imala nastupa za repku. :D

jurisicduska
Kontakt:

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2016, 19:45

Namjerno, standardna seljačka, uhvati se jednog a zanemari sve ostalo.

Baljić je iz Sarajeva karijeru napravio. Tako da ne znam ko više može na njeg biti ponosan. Koliko Baljić tačno ima nastupa za vas?

Ja nigdje nisam rekao da vi niste dali reprezentaciji puno, jeste itekako, za razliku od vas koji kažete da je Pelak i Škoro jedino što je izašlo iz škole Sarajeva.

Ne morate pisati da ste mislili objektivniji, ozbiljniji. Skontao sam to. Ja neozbiljan.

Vaš forumaš napiše da ste prvaci svih omladinskih kategorija i da imate duplu u juniorskoj. Pa mu svi tapšete. A notorna laž. Naravno svoje greške ne vidite.

Hadzijalagic
Kontakt:

Post Postao/la Hadzijalagic » 15 jan 2016, 19:49

Hota dijete sarajeva :lol:
BUDI ŽELJO !!!

super
Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
Kontakt:

Post Postao/la super » 15 jan 2016, 19:50

ja se jesam provalio al sto se duska provaljuje malo je reci :lol: :lol: :lol: :lol:
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

jurisicduska
Kontakt:

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2016, 19:50

Hadzijalagic je napisao/la:Hota dijete sarajeva :lol:

Višća dijete željezničara hahahahhhahahahahahhaha

crozzer
Kontakt:

Post Postao/la crozzer » 15 jan 2016, 19:51

jurisicduska je napisao/la:[quote="Hadzijalagic"]Hota dijete sarajeva :lol:

Višća dijete željezničara hahahahhhahahahahahhaha[/quote]
nemoj ga puno duška
hahahhhhahahahahahahaha

Poslano sa mog PAP5300DUO koristeći Tapatalk

Schwarz
Kontakt:

Post Postao/la Schwarz » 15 jan 2016, 19:52

jurisicduska je napisao/la:Namjerno, standardna seljačka, uhvati se jednog a zanemari sve ostalo.

Baljić je iz Sarajeva karijeru napravio. Tako da ne znam ko više može na njeg biti ponosan. Koliko Baljić tačno ima nastupa za vas?

Ja nigdje nisam rekao da vi niste dali reprezentaciji puno, jeste itekako, za razliku od vas koji kažete da je Pelak i Škoro jedino što je izašlo iz škole Sarajeva.

Ne morate pisati da ste mislili objektivniji, ozbiljniji. Skontao sam to. Ja neozbiljan.

Vaš forumaš napiše da ste prvaci svih omladinskih kategorija i da imate duplu u juniorskoj. Pa mu svi tapšete. A notorna laž. Naravno svoje greške ne vidite.

http://www.****/sport/nogome ... uplu-krunu
na ovu sezonu je mislio i nije nista slagao ;)
Zadnja izmjena: Schwarz, dana/u 15 jan 2016, 19:55, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Hadzijalagic
Kontakt:

Post Postao/la Hadzijalagic » 15 jan 2016, 19:53

Pa gdje je neko pomenuo Viscu kao dijete Zeljeznicara osim tebe hudnice napaceni :lol:
BUDI ŽELJO !!!

jurisicduska
Kontakt:

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2016, 19:56

Napisao je, lažeš duška ili duškice mrsko mi tražiti, tvrdeći da ste aktuelni prvaci Bosne i Hercegovine u svim omladinskim kategorijama a da u juniorskoj imate duplu. Tako da nije mogao misliti na sezonu 2013/14, nego je lagao.

Spominjete ga stalno, kao vaše dijete . Naravno ostalo ovo nećete naći za shodno da odgovorite. Lako je vas preveslati. Almedin Hota nije dijete sarajeva ali je u Sarajevu napravio karijeru kao i Baljić, previd kod hote šta ima veze.

Samo laži i obmane.

Supermen nemoj se vrijeđati majstore.

Hadzijalagic
Kontakt:

Post Postao/la Hadzijalagic » 15 jan 2016, 19:57

Pa nadji jedan post neciji gdje se za Viscu govori da je dijete Zelje.. Samo jedan.. Opet lazes Duska.. Nije to lijepo..
BUDI ŽELJO !!!

jurisicduska
Kontakt:

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2016, 19:58

FKZ1921 je napisao/la:Duška ne laži...
Prošle godine mi osvojili obje omladinske konkurencije premier lige. A juniori duplu krunu.

Evo ga mitomanija na djelu.

super
Kontakt:

Post Postao/la super » 15 jan 2016, 20:00

@duska koju omladinsku skolu je prosao almedin hota :D :D :D :D
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

jurisicduska
Kontakt:

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2016, 20:03

super je napisao/la:@duska koju omladinsku skolu je prosao almedin hota :D :D :D :D

Hanibale druže..... Ne moram dalje.

Jel ti godra za Hotu? Imaš sad i ti šta reći. Dočekao.

super
Kontakt:

Post Postao/la super » 15 jan 2016, 20:04

jurisicduska je napisao/la:
super je napisao/la:@duska koju omladinsku skolu je prosao almedin hota :D :D :D :D

Hanibale druže..... Ne moram dalje.

pomoci cu ti...dijete najtrofejnijeg kluba,na kraju rata prelazi u olimpik kao junior pa zatim u bosnu visocku :D :D :D :D :D

Schwarz
Kontakt:

Post Postao/la Schwarz » 15 jan 2016, 20:07

jurisicduska je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Duška ne laži...
Prošle godine mi osvojili obje omladinske konkurencije premier lige. A juniori duplu krunu.

Evo ga mitomanija na djelu.

http://prntscr.com/9qiy9o

Lijepo ti je kasnije objasnio, ali ti postavljas ono sto tebi odgovara
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.