FK Željezničar (opšte diskusije)

FairBet
Postovi: 318
Pridružen/a: 04 dec 2014, 03:20

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la FairBet » 20 jan 2015, 11:07

Kako mislis nece nikad dobiti?

cobefks
Postovi: 524
Pridružen/a: 01 dec 2013, 18:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la cobefks » 20 jan 2015, 11:21

Pa kakvi su to odnosi u ekipi, da se jednom od najboljih igraca duzno, a ostalima nije. Ispade Kvesic budala...

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la pile87 » 20 jan 2015, 11:24

cobefks je napisao/la:Pa kakvi su to odnosi u ekipi, da se jednom od najboljih igraca duzno, a ostalima nije. Ispade Kvesic budala...
Pa sa Kvesom je tako dogovoreno sa ostalima nije.Kvesa je doveden kao pojacanje i imao je i kes na ruke.Imao je recimo i Adilovic takav ugovor i njemu se bilo duzno on je halalio dug da bi odsteta bila manja.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

FairBet
Postovi: 318
Pridružen/a: 04 dec 2014, 03:20

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la FairBet » 20 jan 2015, 11:27

Hvala na objasnjenju pile.
Znaci to praksa takva da zajebes igraca :D

cobefks
Postovi: 524
Pridružen/a: 01 dec 2013, 18:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la cobefks » 20 jan 2015, 11:31

S Kvesicem dogovoreno da mu budu duzni, e svasta...

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la pile87 » 20 jan 2015, 11:32

FairBet je napisao/la:Hvala na objasnjenju pile.
Znaci to praksa takva da zajebes igraca :D
Nije zajeb nikakav to je ono sto su i igraci trazili sporazumno je sve. Recimo jedan Colic koji se ne pojavljuje na treninzima jer mu je neko obecao zaposliti zenu u banku u Travniku pod uslovom da predje kod njih, normalno da nece dobiti nista jer je on taj koji je prekrsio ugovor.Slicno kao Travnacic u fks koji nije dobio veci dio novca koji je dogovoren jer je on taj koji je prekrsio ugovor, niti jedan od njih nije tuzio klub jer niko nije preuzeo slucaj a pokusali su i jedan i drugi.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

FairBet
Postovi: 318
Pridružen/a: 04 dec 2014, 03:20

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la FairBet » 20 jan 2015, 11:34

A kako su Adilovic i Kvesic prekrsili ugovore pa nisu dobili to sto su se dogovorili?
Adilovic bio beton u Zelji isto kao i Kvesic sto je

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la pile87 » 20 jan 2015, 11:41

cobefks je napisao/la:S Kvesicem dogovoreno da mu budu duzni, e svasta...
Ne nego je to jedna od 4 rate koje on treba dobiti jednu nije dobio a dobice je. Nigdje nisam napisao da je dogovoreno da mu se bude duzno.Ne znam cemu sekirancija imaju dva gospodina koji ce preuzeti troskove oko Tome i Kvese za buduce ugovore i rijesen problem.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Benko » 20 jan 2015, 11:48

pile87 je napisao/la:
cobefks je napisao/la:S Kvesicem dogovoreno da mu budu duzni, e svasta...
Ne nego je to jedna od 4 rate koje on treba dobiti jednu nije dobio a dobice je. Nigdje nisam napisao da je dogovoreno da mu se bude duzno.Ne znam cemu sekirancija imaju dva gospodina koji ce preuzeti troskove oko Tome i Kvese za buduce ugovore i rijesen problem.
hoces iskreno, taj "Neko" ako hoce da pomogne vam sto ne ponudi njima dvojici ugovore na 2+ godina?
produzuju jos na "godinu" a amar prije pola godine rekao "nema vise takvih ugovora" :roll:

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la tm8782 » 20 jan 2015, 11:56

[/quote]
hoces iskreno, taj "Neko" ako hoce da pomogne vam sto ne ponudi njima dvojici ugovore na 2+ godina?
produzuju jos na "godinu" a amar prije pola godine rekao "nema vise takvih ugovora" :roll:[/quote]

Kvesa i Tomo imaju ugovor do ljeta ove godine i imaju već ponude za odlazak. Dogovoreno je da ostanu do ljeta s tim da će produžiti ugovor do ljeta 2016. Znaći na ljeto će imati tu godinu ugovora i ko god pošalje ponudu biće veća nego što bi sada bila da odu. Momci neće da odu, a da na njima Željo ne zaradi.
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 20 jan 2015, 12:13

@pile jarane vidiš da namjerno izvrću i provociraju. Čuj, aha znači dogovoreno da im se duguje. Svaka tebi čast što im objašnjavaš ali već nakon prvog tvog posta sve je bilo jasno. GLupi nisu, a to j jedina druga varijanta. Znam da ti to radiš zbog stvarnih glupana koji će to tako shvatiti kao što su oni izvrnuli, ali stvarno više ovo nema smisla.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la pile87 » 20 jan 2015, 12:37

zaboljisportuBiH je napisao/la:@pile jarane vidiš da namjerno izvrću i provociraju. Čuj, aha znači dogovoreno da im se duguje. Svaka tebi čast što im objašnjavaš ali već nakon prvog tvog posta sve je bilo jasno. GLupi nisu, a to j jedina druga varijanta. Znam da ti to radiš zbog stvarnih glupana koji će to tako shvatiti kao što su oni izvrnuli, ali stvarno više ovo nema smisla.
upravo tako bezveze mi je da ostane napisano nesto sto ne odgovoara istini...
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Benko » 20 jan 2015, 12:47

cuj oovo :D sad mi izmisljamo a samo pisemo ono sto vasi izjave

gredic kaze da se nikome od igraca NISTA ne duguje, a onda odjednom "SAMO" Kvesicu se duguje...

a nedavno dobili platu za NOVEMBAR .... :roll:

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la amypitar » 20 jan 2015, 12:53

Ma Greda je legenda.:D On je toliko zapetljao,da ni on sam vise ne zna šta prica.
Zujo je mala maca za njega.:mrgreen:
Zadnja izmjena: amypitar, dana/u 20 jan 2015, 12:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la tm8782 » 20 jan 2015, 12:55

pile87 je napisao/la:
zaboljisportuBiH je napisao/la:@pile jarane vidiš da namjerno izvrću i provociraju. Čuj, aha znači dogovoreno da im se duguje. Svaka tebi čast što im objašnjavaš ali već nakon prvog tvog posta sve je bilo jasno. GLupi nisu, a to j jedina druga varijanta. Znam da ti to radiš zbog stvarnih glupana koji će to tako shvatiti kao što su oni izvrnuli, ali stvarno više ovo nema smisla.
upravo tako bezveze mi je da ostane napisano nesto sto ne odgovoara istini...
Prijatelju džabe ti je pričati njima vjeruj mi, oni su i dalje najtrofejniji klub, najbolji klub u državi. Za njih Željo nema stadion niti bilo šta svoje, oni su gospodski klub koji je osnovala čaršija, a ne udba itd itd. ima još toga ali nebitno. Pravu istinu znamo mi navijači, kako nam je i sta nam je. Mene iskreno ne zanima niti jedan klub u BiH osim Želje. Ne zanima me šta se dešava u drugim klubovima, ali pojedine ne mogu da shvatim da imaju više postova na našoj temi nego na temi kluba za koji navijaju.

Njihova "istina" je Željo nema ni za kifle, raspadaju se, duguju svim igračim, tuže ih sa svih strana, izbacuju ih iz lige itd itd.

Međutim ovo boldirano je samo san koji bi volili da sanjaju. Java će im se ubrzo ukazati... :D :D :D

P.S. "Java" ne mislim na bivšeg vođu navijača...
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la JoseMourinho » 20 jan 2015, 13:00

Ma pusti na vidis da okreću priču, normalne rečenice napisat ne znaju, nego sve pokušaju nesta ocrnit i sl.

I to bas četvorka prava još im samo onaj lafomajmun fali ;)

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la tm8782 » 20 jan 2015, 13:03

JoseMourinho je napisao/la:Ma pusti na vidis da okreću priču, normalne rečenice napisat ne znaju, nego sve pokušaju nesta ocrnit i sl.

I to bas četvorka prava još im samo onaj lafomajmun fali ;)
Ovo me podsjeća na srednju školu gdje smo imali profesora koji je ovako napadne likove slao na hlađenje tj. morali su izaći umiti se pokvasiti kosu i vratiti se u razred. Tako i oni. Lafomajmun je na hlađenju...
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la amypitar » 20 jan 2015, 13:03

Za ovo boldirano,što se mene tice ne važi.Možda nekad,sad vas sažaljavam. :(

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la tm8782 » 20 jan 2015, 13:06

amypitar je napisao/la:Za ovo boldirano,što se mene tice ne važi.Možda nekad,sad vas sažaljavam. :(
Nemoj nas matereti ti sažaljavati, meni je vas žao. Nekad pomislim da volite Želju ali to nesmijete da iskažete radi nekog od ukućana jer ćete biti izbačeni vani. Visite na našoj temi. Samo mi odgovorite na jedno pitanje, je li kod vas sve sjajno u klubu?
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Benko » 20 jan 2015, 13:07

tm8782 je napisao/la:
amypitar je napisao/la:Za ovo boldirano,što se mene tice ne važi.Možda nekad,sad vas sažaljavam. :(
Nemoj nas matereti ti sažaljavati, meni je vas žao. Nekad pomislim da volite Želju ali to nesmijete da iskažete radi nekog od ukućana jer ćete biti izbačeni vani. Visite na našoj temi. Samo mi odgovorite na jedno pitanje, je li kod vas sve sjajno u klubu?
jeste :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], bagniadiluca, delko, Kamaga11, Paromlinac, since1948 i 69 gostiju.