FK Željezničar (opšte diskusije)

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Goosman » 22 dec 2018, 00:39

MakabiTuzla je napisao/la:Toliko negiranje govori u prilog mojim tvrdnjama. Dakle, ne znate kojoj lopovskoj struji da se prisklonite:) Jeli lakse izgubiti obraz ili titulu? Pitanje znamo, obraz ste izgubili, ali zanima me misljenje navijaca. Jel bitnije izgubiti titulu ili obraz?
Vraća se Amar da kupuje titule i slobodanku da cipelira u federalnu.
💩💩

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Denchi » 22 dec 2018, 07:40

Goosman je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Toliko negiranje govori u prilog mojim tvrdnjama. Dakle, ne znate kojoj lopovskoj struji da se prisklonite:) Jeli lakse izgubiti obraz ili titulu? Pitanje znamo, obraz ste izgubili, ali zanima me misljenje navijaca. Jel bitnije izgubiti titulu ili obraz?
Vraća se Amar da kupuje titule i slobodanku da cipelira u federalnu.
neće vam gospodar nikad više trener biti, samo će prihvatiti neku drugu poziciju, SD ili tako nešto da namiri svoje, zamjerio vam je dosta i neće sebi dozvoliti da ga neki čoban smjenjuje ili da se on pravda nakom pijačaru i objašnjava osnove fudbala
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la zagor1987 » 22 dec 2018, 17:39

MakabiTuzla je napisao/la:Strumfovi, po izjavama vasih funkcionera ste kupili one titule. I ove godine ste protiv Slobode platili sudiju. Nego ecite vi meni, jel bitniji obraz ili titula?
Koga za obraz pitas? Pa igraci im svetinju tj klub bojkotovali na asistenciju amawa i sad ce ti navijaci da podrzr njega i igrace koji su javno klub bojkotovali pa to nigdje nema

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MakabiTuzla » 22 dec 2018, 23:28

zagor1987 je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Strumfovi, po izjavama vasih funkcionera ste kupili one titule. I ove godine ste protiv Slobode platili sudiju. Nego ecite vi meni, jel bitniji obraz ili titula?
Koga za obraz pitas? Pa igraci im svetinju tj klub bojkotovali na asistenciju amawa i sad ce ti navijaci da podrzr njega i igrace koji su javno klub bojkotovali pa to nigdje nema
Ma sta da ti kazem, cuganska posla
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 22 dec 2018, 23:56

Grijesis @makabi, cigani su vecinom radisni i posteni. Oni sa svojih 10 prstiju, radeci najprljavije poslove zaradjuju za zivot...oviovdje su posebna (ne)sorta.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MakabiTuzla » 23 dec 2018, 02:35

U pravu si, izvinjavam se romima,, ne zaslužuju da se usporedjuju sa ovim plavim lopovima
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la zagor1987 » 23 dec 2018, 13:48

MakabiTuzla je napisao/la:U pravu si, izvinjavam se romima,, ne zaslužuju da se usporedjuju sa ovim plavim lopovima
Vidis ironije nama kazu drzavni klub a mi nemamo metra kvadratnog za ovoliko godiba od drzave,a njima ista zenlju dala,sad im stadion pravi,opstina,kanton nacelnici svi im daju pare a nama grad donira 20 hiljada pa skobtaj koje su to lazi,i ublehe mitomani

fks74
Postovi: 9191
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la fks74 » 23 dec 2018, 15:19

zagor1987 je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:U pravu si, izvinjavam se romima,, ne zaslužuju da se usporedjuju sa ovim plavim lopovima
Vidis ironije nama kazu drzavni klub a mi nemamo metra kvadratnog za ovoliko godiba od drzave,a njima ista zenlju dala,sad im stadion pravi,opstina,kanton nacelnici svi im daju pare a nama grad donira 20 hiljada pa skobtaj koje su to lazi,i ublehe mitomani
Dobit ce od opstine vise qrac, Selimovic nije stranacki obojen.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la zagor1987 » 23 dec 2018, 15:23

Kako nije sto ne placa onda radnike zj socijalno itd on je SDA zelenim bojama obojen

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54229
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 23 dec 2018, 15:26

fks74 je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:U pravu si, izvinjavam se romima,, ne zaslužuju da se usporedjuju sa ovim plavim lopovima
Vidis ironije nama kazu drzavni klub a mi nemamo metra kvadratnog za ovoliko godiba od drzave,a njima ista zenlju dala,sad im stadion pravi,opstina,kanton nacelnici svi im daju pare a nama grad donira 20 hiljada pa skobtaj koje su to lazi,i ublehe mitomani
Dobit ce od opstine vise qrac, Selimovic nije stranacki obojen.
Jeste, on je u SDA.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

fks74
Postovi: 9191
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la fks74 » 23 dec 2018, 15:37

zagor1987 je napisao/la:Kako nije sto ne placa onda radnike zj socijalno itd on je SDA zelenim bojama obojen
Bas ne placa, sram ga bilo. Negdje sam procitao, da nije obojen.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 23 dec 2018, 15:59

Selimovic je SDA-ov kadar, Ustamujic Radoncicev potrcko.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la LjoZee » 23 dec 2018, 16:09

Joj kad se “pokolju”

Bake i Fahro na aparatima :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 23 dec 2018, 16:30

Dobili ste odlicnog covjeka.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la irfo » 23 dec 2018, 16:34

belosevic28 je napisao/la:Selimovic je SDA-ov kadar, Ustamujic Radoncicev potrcko.
lijen pokusaj moj beli, pa da si malo proguglo samo vidio bi za Mirzu sta i kako :lol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 23 dec 2018, 16:36

irfo je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Selimovic je SDA-ov kadar, Ustamujic Radoncicev potrcko.
lijen pokusaj moj beli, pa da si malo proguglo samo vidio bi za Mirzu sta i kako :lol:
Sta imam guglat, znam lika dok mu je potrcko bio :guz:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la irfo » 23 dec 2018, 16:38

belosevic28 je napisao/la:
irfo je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Selimovic je SDA-ov kadar, Ustamujic Radoncicev potrcko.
lijen pokusaj moj beli, pa da si malo proguglo samo vidio bi za Mirzu sta i kako :lol:
Sta imam guglat, znam lika dok mu je potrcko bio :guz:
lose lose, mozes ti i bolje
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Denchi » 23 dec 2018, 16:39

Ovo je Amaw skrpio nekakve marionete da preuzme klub, nista vise, pojma nema niko od njih sta ce radit...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 23 dec 2018, 16:41

Irfo eto ubijedi me da nije. Pa bolan to zna svako ko je pratio Radoncicev politicki put...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la irfo » 23 dec 2018, 16:44

belosevic28 je napisao/la:Irfo eto ubijedi me da nije. Pa bolan to zna svako ko je pratio Radoncicev politicki put...
Sta te imam ubijedjivat, bio na pocetku u njegovoj stranci, uradio dosta dobrih stvari, ukljucujuci onaj zakon o repogramu duga sportskih kolektiva koji je koristio i tvom klubu, i onda vidio kakva je zapravo politika, izasao i ne bavi se istom ima 5 godina. Rijetko posten politicar dok se time bavio.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Balorda, Cap13, Cernica22, donDondon, LamineDiarra, mario11111, Meraak1921, TheNoblesMo i 54 gosta.