FK Željezničar (opšte diskusije)

predsjednik

PostPostao/la predsjednik » 04 jul 2018, 22:37

Ti znas ko ima veze a ko nema .
ima posla ko hoce da radi

crozla
Kontakt:

PostPostao/la crozla » 05 jul 2018, 10:17

MocMahale444 WroteColon
crozla WroteColonOvaj vam trener izgleda kao da s tamicem svinje prodaje po sumaDiju, ne? Bas bezveze izbori. U Premijeer ligi je najbolje i igrackoi i trenersko pojacanje iz same lige, to je cinjenica. Moras poznavati ligu, koje je zahtjevna za uzeti. Koliko vec 4,5 godina Zeljo nije bio sampion, sada Amar i gas, a ono rumenige.

Prevara od trenera, seoska varalica. Nema blage veze ali ima PowerPoint i potreban dnka.

Zeljo mora biti prvak, to je imperativ, dugo je vremena, a realno samo treba izdrzati. Ovo je los put, osobno, Petrovic je troje pripreme bez afirmacije igraca.
Što ćeš više od toga? Bit Ultrasa nije svojstvo već bivstvo! Ultras nije zvanje, ni način života, već život!

MakabiTuzla
Kontakt:

PostPostao/la MakabiTuzla » 06 jul 2018, 13:37

Ne znam, ali mislim da vam je najbolje da ne dajete Krcmarevicu da pije ujutro. Zna se to lose zavrsiti.
#SamoSloboda

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 06 jul 2018, 21:37

MakabiTuzla WroteColonNe znam, ali mislim da vam je najbolje da ne dajete Krcmarevicu da pije ujutro. Zna se to lose zavrsiti.

I slomiti će se krcma na Krcmarevicu :plac:

Guest007
Kontakt:

PostPostao/la Guest007 » 07 jul 2018, 00:19

Zeljo sad ako ne osvoji titulu, mislim da je to kraj ovoj upravi bez obzira na pozitivne stvari sto se tice infrastrukture, a ovaj trener mi lici na Milosa Kostica heh.
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

nagibBeg

PostPostao/la nagibBeg » 07 jul 2018, 00:22

Guest007 WroteColonZeljo sad ako ne osvoji titulu, mislim da je to kraj ovoj upravi bez obzira na pozitivne stvari sto se tice infrastrukture, a ovaj trener mi lici na Milosa Kostica heh.

A meni smajic na pjanduru ispred piljare

Guest007
Kontakt:

PostPostao/la Guest007 » 07 jul 2018, 00:27

nagibBeg WroteColon
Guest007 WroteColonZeljo sad ako ne osvoji titulu, mislim da je to kraj ovoj upravi bez obzira na pozitivne stvari sto se tice infrastrukture, a ovaj trener mi lici na Milosa Kostica heh.

A meni smajic na pjanduru ispred piljare

I meni drug vjeruj.
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Elcor
Kontakt:

PostPostao/la Elcor » 14 jul 2018, 19:21

Pozdrav komšije!
Ovaj novi teren vam stvarno izgleda super. Pred početak radova pojavio se YouTube video terena na Wembley-u i neke mašine koja "pojačava" teren umjetnom travom. Da li su to radili na vašem?
Nadam se da ce i ostali klubovi sa slabim terenima slijediti u kvalitetnom renoviranju terena (ne kao Slavija onomad...)

TMovac
Kontakt:

PostPostao/la TMovac » 14 jul 2018, 22:10

Elcor WroteColonPozdrav komšije!
Ovaj novi teren vam stvarno izgleda super. Pred početak radova pojavio se YouTube video terena na Wembley-u i neke mašine koja "pojačava" teren umjetnom travom. Da li su to radili na vašem?
Nadam se da ce i ostali klubovi sa slabim terenima slijediti u kvalitetnom renoviranju terena (ne kao Slavija onomad...)

To ide tek u septembru.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 15 jul 2018, 16:53

Hoce i drugi, naravno ako opstina da pare. Kao sti je i njima dala. :zviz:

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 15 jul 2018, 17:12

fks74 WroteColon

Koliko je dala a koliko košta travnjak?

Elcor
Kontakt:

PostPostao/la Elcor » 15 jul 2018, 18:30

fks74 WroteColon

Ma bitna je volja. Koliko je para prošlo i kroz druge klubove pa gdje je infrastruktura? Na kraju krajeva i nije bitno ko je dao pare, samo nek se može igrati kako treba.
Da bog da pa da svi izmole pare iz svojih opština pa naprave terene kao ovaj.

Ne mora komšiji crci krava da bi meni bilo bolje.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 29 jul 2018, 17:53

Da li su Subo, Kurtovic, Karavdic i Ceman i dalje clanovi Zeljeznicara?
Benjamin Sehic otisao u Gorazde? Dzindo je napustio klub?
Da li i dalje postoji Zeljo B?

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 29 jul 2018, 18:06

ASD WroteColonDa li su Subo, Kurtovic, Karavdic i Ceman i dalje clanovi Zeljeznicara?

Ceman je tu, Karavdic u Travniku na posudbi, a za ovu prvu dvojicu ne znam fakat. Dzindo je bio na posudbi, ali obnovio povredu koljena pa propalo to sve. Ne postoji vise Zeljo B umjesto toga su ove posudbe.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar ! - I.O.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 29 jul 2018, 18:23

LjoZee WroteColon
ASD WroteColonDa li su Subo, Kurtovic, Karavdic i Ceman i dalje clanovi Zeljeznicara?

Ceman je tu, Karavdic u Travniku na posudbi, a za ovu prvu dvojicu ne znam fakat. Dzindo je bio na posudbi, ali obnovio povredu koljena pa propalo to sve. Ne postoji vise Zeljo B umjesto toga su ove posudbe.

Kod generacije 99 iz juniora odlucilo se potpisati ugovore sa Sehicem, Dacicem i Velicem koji je otisao na posudbu?
Ostali traze druge klubove.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 29 jul 2018, 18:30

ASD WroteColon
LjoZee WroteColon

Kod generacije 99 iz juniora odlucilo se potpisati ugovore sa Sehicem, Dacicem i Velicem koji je otisao na posudbu?
Ostali traze druge klubove.

Sa Velicem ne znam sta je. Clanovi prvog tima su trenutno Sehic Aldin, Dacic, Osmanovic i jos Zilic i Eldar Sehic. Oni su mladji godinu doduse. Ostali ili su na posudbama ili je bio raskid ugovora( kao sto je sa Besirevicem slucaj).
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar ! - I.O.

HAKENPUC
Kontakt:

PostPostao/la HAKENPUC » 29 jul 2018, 19:29

Kurtovic je otisao u Gorazde, mislim i Subo da je isto otisao u Gorazde, ali za njega nisam 100% siguran. Za ostale ne znam.

Guest007
Kontakt:

PostPostao/la Guest007 » 30 jul 2018, 01:37

Imate stvarno dosta dobrih pojedinaca ali trener vam je realno kur*ina, autoritet 0 s obzirom da ima par igraca koji ''MORAJU'' igrat, dakle radi po nekom nalogu, tako sam ja zakljucio licno, ne ''pratim'' vas u detalje. Mislim na Bogicevica i vranjesa, ne znam zbog koga i zbog cega zec trpi da ne igra, jedan od najjacih ofanzivnih igraca u ligi

NS BiH mafia!
Savez napolje!

FliX
Kontakt:

PostPostao/la FliX » 30 jul 2018, 17:06

Je li to Celik opet mjenja trenera sarajevskim klubovima?

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 30 jul 2018, 17:22

FliX WroteColonJe li to Celik opet mjenja trenera sarajevskim klubovima?

Nemojte se tripovati da je to zbog vas, problem je mnogo mnogo dublje.
'Mi smo u vlaku koji juri sve brže prugom na kojoj ima bezbroj stanica i odvojaka u nepoznatim pravcima.U kabini lokomotive nema ni jednog znanstvenika, a na skretnicama su možda i demoni.Najveći se dio društva nalazi u zadnjem vagonu s pogledom unatrag.'

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.