FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjenisa » 10 mar 2015, 19:21

@Hilmo :thumbup: haha pa taj bod je u ono vrijeme nama nesto i znacio za razliku od trenutnog stanja,slazem se da smo vam "malo"pokvarili planove,ali evo iskoristite trenutnu situaciju,ja vjerujem da cemo mi puno vise paznje posvetiti kupu i ako sutra izvecumo aktivan rezultat moje licno misljenje da je onda vama olaksan put.
Sto se malog Hareta tice,mene je kupio za sva vremena,nastupima za vas klub,da ste imali 11 Duljevica izbacili bi Borusiju,mali ih ne yebe ni 5%.Kako god da vi mislite ja cu postovati ,ali me Hare vratio u ona vremena fudbalskih magova i virtuoza zbog kojih se ide na tekme.Ja cu zbog njega sigurno ove polusezone posjetiti Kosevo pokoji put

EDIT Pozdrav za @Sabinja kojeg uvjek rado citam
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Evander » 10 mar 2015, 19:55

O duljevicu vlada opste misljenje "bolji je kad udje sa klupe". Ja se licno ne slazem sa tim i mislim da on mora biti standardan u prvih 11. Momak je talenat i jako potentan igrac. Kad je kod njega lopta znas da ce se nesto desiti. Ima svoje bubice, dovodio nas je do ludila pritiv Zrinskog i Zelje svojom nonsalantnoscu, ali onakav potencijal se mora forsirati. Vremenom, njegovi nedostaci ce buti ispravljeni. On vec danas nije daleko od reprezebtacije. Jedna dobra sezona gdje ce preuzeti ulogu glavnog ili jednog od glavnih igraca na terenu i mi njega mozemo prodati za dobre pare.
Malo je krilnig igraca kod nas koji imaju njegov potencijal. Misljenja sam da je svijetla buducnost pred njim.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 10 mar 2015, 20:50

Duljevića jedostavno od tog kovanja u zvijezde stalno odvajaju njegovi potezi viška. I u Gradačcu ih je imao nekoliko, pa zbog toga raja i na neki način "ohladi" od njega.
1946

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la miden » 10 mar 2015, 21:27

rodjenisa je napisao/la:Citajuci ovaj forum ,razne teme koje govore o kvalitetu i cjeni igraca PLBIH upada mi u oci totalna pasivnost navijaca Sarajeva kada je u pitanju Haris Duljevic.Po meni totalno neopravdano,vidim raja hvali neke momke tipa Cimirot,Radovac pa cak i one nesto manje atraktivne i to je po meni uredu.Em su stvarno kvalitet em je navijacki pa usudio bi se reci ponekad i pretjerivati.Ali cudom se cudim da se suti o Duljevicu,da ga se ne dize u zvjezde.Pisao sam juce na drugoj temi ,da takvog igraca imaju klubovi iz okruzenja ja mislim da bi Evropa znala za njega.Moje je subjektivno misljenje da je momak za koplje iznad svakog igraca PL ,ili mozda ima nesto o njemu sto se ne zna pa se suti.Cak i ovo sto ga je Meho malo "driblo" u zadnje vrijeme mislim da je hoMe svatio da ga treba jos malo dograditi,izbiti mu pokoji potez viska i eto Bosanskog Balea.
Ako neko moze malo vise o ovome bio bih zahvalan
Pozdrav za sve navijace FKS i dobro nam dosli za desetak dana
Svaka cast na zapažanju. Prije dva dana sam pisao o Duljevicu i o tome kako ga treba pozvati u repku. Iznenadio me igrama u Europi i kupio me istim. Dribling, brzina, dug korak i veoma mu je teško uzeti loptu. Jedino ga zeza ta relizacija, ali ce se i to popraviti. Veliki je talenat i nadam se da ce to i iskoristiti. Nadam se da ce ga Baždarevic pozvati u repku, jer ako neko po kvalitetu to zaslužuje, onda je to Duljevic. Od njega se najbolje tek ocekuje i dobro si ga uporedio sa Bejlom, jer po stilu igre dosta podsjeca na njega, a i igraju istu poziciju.
Das Ist Walter

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjenisa » 10 mar 2015, 22:29

Evander je napisao/la:O duljevicu vlada opste misljenje "bolji je kad udje sa klupe". Ja se licno ne slazem sa tim i mislim da on mora biti standardan u prvih 11. Momak je talenat i jako potentan igrac. Kad je kod njega lopta znas da ce se nesto desiti. Ima svoje bubice, dovodio nas je do ludila pritiv Zrinskog i Zelje svojom nonsalantnoscu, ali onakav potencijal se mora forsirati. Vremenom, njegovi nedostaci ce buti ispravljeni. On vec danas nije daleko od reprezebtacije. Jedna dobra sezona gdje ce preuzeti ulogu glavnog ili jednog od glavnih igraca na terenu i mi njega mozemo prodati za dobre pare.
Malo je krilnig igraca kod nas koji imaju njegov potencijal. Misljenja sam da je svijetla buducnost pred njim.
Izdvojio sam ovaj post zbog gore potcrtanog,a vidim da se ipak vecina raje slaze da je Dulja beton.On je vac danas 100%za reprezentacije iz prostog razloga sto na njegovoj poziciji imamo velikih problema,a kud ces bolje rjesiti problem nego s jednim mladim kvalitetnim igracem poput Dulje.To sto se on pomalo zayebava sa protivnicima i sa svojim navijacima mu je samo plus,malo igraca sebi moze priustiti luksuz da se poigrava sa protivnikom,on moze jer je jednostavno bolji od protivnika.Slazem se ja da vrhunski fudbal ne trpi zayebanciju i soliranje,ali se i vi morate sloziti da najbolji uvjek imaju malo kredita i kod trenera i kod navijaca.Mada sam misljenja da ce ga Meho znati usmjeriti u pravom smjeru i taj jedan milimetar koji ga djeli od apsolutnog lidera,dobiti za kratko vrijeme.Tako da raja moja ako vi necete,ja cu galamiti na Mesu ako ga ne zovne,i ne samo da ga zove nego odma racunati na njega,imam osjecaj da ce taj momak u buducnosti donijeti puno radosti svima nama kojima je drzava BIH na srcu
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18614
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 10 mar 2015, 22:39

Ima da te Virtuelni doceka na noz. Npr. za njega je Duljevic haman amater, a rezervista Gyora, Stevanovic nepravedno zapostavljen i za 2 klase bolji igrac od Duljevica :rol:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la obiteljskicovjek » 10 mar 2015, 22:43

Slazem se Duljevica i mislim da ga ceka daleko najbolja karijera od svih igraca njegovih god. u BiH vidjet cemo aBd. Mi navijaci i obicni laici nismo sa euforijom ispratili njegove nastupe. Ali ljudi kojima je to posao itekako prate njegove igre i ne bi me iznenadilo da i prije nego to mi zelimo Dulja obuce dres nekog velikog kluba.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjenisa » 10 mar 2015, 22:58

Bosniacum Lilium je napisao/la:Ima da te Virtuelni doceka na noz. Npr. za njega je Duljevic haman amater, a rezervista Gyora, Stevanovic nepravedno zapostavljen i za 2 klase bolji igrac od Duljevica :rol:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
@virto ima svoje misljenje i to je ok,ali ja fudbal pratim vjerovatno malo duze od njega i odgovorno tvrdim znaci 100%poslije puno puno godina ova drzava i jedan BH klub su dobili igracinu kakva se moze porediti sa najvecim s ovih prostora Papetom,Tucom,Mesom itd itd.Hvala Allahu mlostivom da sam to docekao,u jednom momentu sam mislio da vise necemo imati priliku vidjeti takve na nasim terenima.Duljevic Haris ce ako Bog da za godinu-dvije igrati u nekom Evropskom velikanu i predvoditi ljiljane u nove uspjehe
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la kanarinac » 10 mar 2015, 23:07

rodjenisa je napisao/la:Citajuci ovaj forum ,razne teme koje govore o kvalitetu i cjeni igraca PLBIH upada mi u oci totalna pasivnost navijaca Sarajeva kada je u pitanju Haris Duljevic.Po meni totalno neopravdano,vidim raja hvali neke momke tipa Cimirot,Radovac pa cak i one nesto manje atraktivne i to je po meni uredu.Em su stvarno kvalitet em je navijacki pa usudio bi se reci ponekad i pretjerivati.Ali cudom se cudim da se suti o Duljevicu,da ga se ne dize u zvjezde.Pisao sam juce na drugoj temi ,da takvog igraca imaju klubovi iz okruzenja ja mislim da bi Evropa znala za njega.Moje je subjektivno misljenje da je momak za koplje iznad svakog igraca PL ,ili mozda ima nesto o njemu sto se ne zna pa se suti.Cak i ovo sto ga je Meho malo "driblo" u zadnje vrijeme mislim da je hoMe svatio da ga treba jos malo dograditi,izbiti mu pokoji potez viska i eto Bosanskog Balea.
Ako neko moze malo vise o ovome bio bih zahvalan
Pozdrav za sve navijace FKS i dobro nam dosli za desetak dana
iskreno drago mi je da se neko nasao da dijeli isto misljenje kao ja ja bih to isto pisao ali napast ce me oni drugi i reci da sam pristrasan jer sam pitar ali jednostavno ja mislim u formaciji 4 2 3 1 ne postoji trenutno bolji bosanac na svijetu za poziciju desnog krila i ja mislim da on ima mjesta u prvih 11
Samo Sarajevo

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la amypitar » 10 mar 2015, 23:09

Duljevic je bio igracina jos dok je bio u Olimpicu.I sigurno ce dogurati do nekog evropskog velikana ,a mi milione uzeti .Mene je pozitivno iznenadio Rustemovic frajer ide ukost.Dok se malo adaptira na veci klub,pritisak to ce igracina biti.Fakat imamo dosta mladih igraca na kojim bi klub mogao pravo bogatstvo zaraditi.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjenisa » 10 mar 2015, 23:25

kanarinac je napisao/la:
rodjenisa je napisao/la: iskreno drago mi je da se neko nasao da dijeli isto misljenje kao ja ja bih to isto pisao ali napast ce me oni drugi i reci da sam pristrasan jer sam pitar ali jednostavno ja mislim u formaciji 4 2 3 1 ne postoji trenutno bolji bosanac na svijetu za poziciju desnog krila i ja mislim da on ima mjesta u prvih 11
Nemas se ti buraz zbog cega libiti reci za takvog kapitalca.Kao sto rece jedan Tuzlak,forum je mocan medij i treba ga iskoristiti.Evo ja sam velezovac onaj mrtvi,ali kunem se da je grehota prema malom Dulji ne forsirati dobru pricu za njega,vratice nam on to visestruko abd.I da,jesi dobro rekao da ne postoji trenutno bolji BH igrac na njegovoj poziciji.Treba ga odmah gurnuti u vatru,svakako nemamo vremena pa da opet nesto improvizujemo,sta treba mozda gledati Kvrzice,Vrsajevice ili neznam ti koga a imas cudo od igraca na toj poziciji.Ja cu mu biti ako treba glasnogovornik na temi reprezentacije,pa nismo Brazil da se mozemo zayebavati
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Evolution87 » 10 mar 2015, 23:30

Bosniacum Lilium je napisao/la:Ima da te Virtuelni doceka na noz. Npr. za njega je Duljevic haman amater, a rezervista Gyora, Stevanovic nepravedno zapostavljen i za 2 klase bolji igrac od Duljevica :rol:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Pusti Virtualnog, njegove komentare svakako niko ne uzima za ozbiljno.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
amidzaTan
Postovi: 375
Pridružen/a: 06 jan 2015, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la amidzaTan » 10 mar 2015, 23:42

BitiSrcemVezan je napisao/la:Duljevića jedostavno od tog kovanja u zvijezde stalno odvajaju njegovi potezi viška. I u Gradačcu ih je imao nekoliko, pa zbog toga raja i na neki način "ohladi" od njega.


Mi buraz istu utakmicu nismo gledali onda, jer je Dulja bio jedan od najboljih pojedinaca u Gradačcu, i po meni on ima mjesta u prvih 11u svakom trenutku, jer je rijetki igrac koji po strani sa lakocom prolazi jednog igraca pa cak i dvojicu, a trenutno ni u reprezentaciji nemas takav kalibar 100%... Ja sam licno bio malo razocaran kad sam svatio da nije dobio poziv u reprezentaciju, jer je U21 davno prerastao...

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Zip » 11 mar 2015, 00:58

Bosniacum Lilium je napisao/la:Ima da te Virtuelni doceka na noz. Npr. za njega je Duljevic haman amater, a rezervista Gyora, Stevanovic nepravedno zapostavljen i za 2 klase bolji igrac od Duljevica :rol:

Dje nadje Stevanovica :D kad se sjetim koliko smo ga trazili... Al necee papak.. Sigurno zali sto nije dosao...



Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54340
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 11 mar 2015, 02:25

rodjenisa je napisao/la:@Hilmo :thumbup: haha pa taj bod je u ono vrijeme nama nesto i znacio za razliku od trenutnog stanja,slazem se da smo vam "malo"pokvarili planove,ali evo iskoristite trenutnu situaciju,ja vjerujem da cemo mi puno vise paznje posvetiti kupu i ako sutra izvecumo aktivan rezultat moje licno misljenje da je onda vama olaksan put.
Sto se malog Hareta tice,mene je kupio za sva vremena,nastupima za vas klub,da ste imali 11 Duljevica izbacili bi Borusiju,mali ih ne yebe ni 5%.Kako god da vi mislite ja cu postovati ,ali me Hare vratio u ona vremena fudbalskih magova i virtuoza zbog kojih se ide na tekme.Ja cu zbog njega sigurno ove polusezone posjetiti Kosevo pokoji put

EDIT Pozdrav za @Sabinja kojeg uvjek rado citam
:tokralju: :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la NeshaFCB » 11 mar 2015, 14:03

Favoriti ste, ali neće vam biti lako.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la joker90 » 11 mar 2015, 14:05

NeshaFCB je napisao/la:Favoriti ste, ali neće vam biti lako.
Meho to najbolje zna, on se ne zanosi. A nas navijace malo puca euforija, jbg. Ne ocekujte da cemo uci opusteno i potcijeniti protivnika.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Mokroguz » 11 mar 2015, 18:56

joker90 je napisao/la:
NeshaFCB je napisao/la:Favoriti ste, ali neće vam biti lako.
Meho to najbolje zna, on se ne zanosi. A nas navijace malo puca euforija, jbg. Ne ocekujte da cemo uci opusteno i potcijeniti protivnika.
:lol: :lol: :lol:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la bojamora » 11 mar 2015, 18:59

Meni je Kodro bog najbolji trener svih vremena u premijer ligi :-D

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
katakomba
Postovi: 634
Pridružen/a: 09 jan 2015, 14:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la katakomba » 11 mar 2015, 19:03

bojamora je napisao/la:Meni je Kodro bog najbolji trener svih vremena u premijer ligi :-D

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Sir Amar Osim ispred svih :)
Željezničar živimo !

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Gargamel22, Hajdeee, supervizor, Venom i 88 gostiju.