FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%

Ukupno glasova: 44

TRUST
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la TRUST » 14 jul 2015, 15:09

Prateci sve ovo sinoc, samo mogu reci HZ su izgubile "nevinost " i vidjele sta znaci dolazak prave organizovane ultra grupe, spremne za boj. Mnogo si ovdje pisali mi u BiH vise se furamo na navijace, a u sutini u svim grupama, vecinom probleme prave neki mladi klinci sa par starijih, i tako je u vecini skupina sad da redom ne nabrajam. Kako citam tako je i sinoc bilo, okupili se mladi htjeli malo slave, respekt za to, i krenuli na Poljake. U sutini nista spektakularno se nije desilo, nit su HZ se nesto izblamiralne, ovako bi svaka grupa prosla, cak neke i gore, a negdje bi sve mirno proslo. Ovi Poljaci sigurno niso nesto ekstra nabrijano dosli, a nisu ni ludi znaju da dolaze u grad gdje ima 2 jace skupine, ali koje nemaju tog iskustva na euro-ultra sceni. Tako da, ovo je lekcija i veliko iskustvo za HZ, jer kako se bude klub razvijao jos vise, imat ce oni sigurno jos ovih susreta sa raznim skupinama, a vjerujem da će to biti sve nabolje. I ovo je poruka svim ostalim skupinama koje zele neke uspjehe njihovog kluba u evropi, nista ni jedna druga skupina nebi bolje prosla od HZ, samo gore, a i ovo treba postovati. Ko sto reko nista se spektakularno nije desilo

Batva
Kontakt:

Post Postao/la Batva » 14 jul 2015, 15:10

MortemHz je napisao/la:
Gefufna je napisao/la:Koliko je karta za Zapad veceras?

15 - clanovi
20 - neclanovi

Zar nije 12KM za clanove?
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

shzna
Kontakt:

Post Postao/la shzna » 14 jul 2015, 15:11

Sretno danas Horde, biće gusto na jednom mjestu u gradu :D
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Bosniacum Lilium
Kontakt:

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 14 jul 2015, 15:12

po'marke je napisao/la:[quote="Bosniacum Lilium"][quote="po'marke"]Za ostale gradove ne znam, pricam za Doboj. Sjedio sa ljudima, pio pivo...

I qrac im popusio usput ?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.[/quote]

Uuuu jesi opasan! :rol: Mora da si sinoc pretukao 10 Poljaka... :lol:[/quote]
Barem nisam pusio niciji qrac

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

RuleHz
Kontakt:

Post Postao/la RuleHz » 14 jul 2015, 15:13

TRUST je napisao/la:Prateci sve ovo sinoc, samo mogu reci HZ su izgubile "nevinost " i vidjele sta znaci dolazak prave organizovane ultra grupe, spremne za boj. Mnogo si ovdje pisali mi u BiH vise se furamo na navijace, a u sutini u svim grupama, vecinom probleme prave neki mladi klinci sa par starijih, i tako je u vecini skupina sad da redom ne nabrajam. Kako citam tako je i sinoc bilo, okupili se mladi htjeli malo slave, respekt za to, i krenuli na Poljake. U sutini nista spektakularno se nije desilo, nit su HZ se nesto izblamiralne, ovako bi svaka grupa prosla, cak neke i gore, a negdje bi sve mirno proslo. Ovi Poljaci sigurno niso nesto ekstra nabrijano dosli, a nisu ni ludi znaju da dolaze u grad gdje ima 2 jace skupine, ali koje nemaju tog iskustva na euro-ultra sceni. Tako da, ovo je lekcija i veliko iskustvo za HZ, jer kako se bude klub razvijao jos vise, imat ce oni sigurno jos ovih susreta sa raznim skupinama, a vjerujem da će to biti sve nabolje. I ovo je poruka svim ostalim skupinama koje zele neke uspjehe njihovog kluba u evropi, nista ni jedna druga skupina nebi bolje prosla od HZ, samo gore, a i ovo treba postovati. Ko sto reko nista se spektakularno nije desilo

Za ovo boldirano ev ti jedan smajli :-)
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

po'marke
Kontakt:

Post Postao/la po'marke » 14 jul 2015, 15:15

Bosniacum Lilium je napisao/la:
po'marke je napisao/la:[quote="Bosniacum Lilium"][quote="po'marke"]Za ostale gradove ne znam, pricam za Doboj. Sjedio sa ljudima, pio pivo...

Vrijedjanje na nivou predskolskog uzrasta. :tokralju:

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 14 jul 2015, 15:15

Batva je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
Gefufna je napisao/la:Koliko je karta za Zapad veceras?

15 - clanovi
20 - neclanovi

Jeste ja se izvinjavam,12 KM za clanove
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Dado
Kontakt:

Post Postao/la Dado » 14 jul 2015, 15:15

TRUST je napisao/la:Prateci sve ovo sinoc, samo mogu reci HZ su izgubile "nevinost " i vidjele sta znaci dolazak prave organizovane ultra grupe, spremne za boj. Mnogo si ovdje pisali mi u BiH vise se furamo na navijace, a u sutini u svim grupama, vecinom probleme prave neki mladi klinci sa par starijih, i tako je u vecini skupina sad da redom ne nabrajam. Kako citam tako je i sinoc bilo, okupili se mladi htjeli malo slave, respekt za to, i krenuli na Poljake. U sutini nista spektakularno se nije desilo, nit su HZ se nesto izblamiralne, ovako bi svaka grupa prosla, cak neke i gore, a negdje bi sve mirno proslo. Ovi Poljaci sigurno niso nesto ekstra nabrijano dosli, a nisu ni ludi znaju da dolaze u grad gdje ima 2 jace skupine, ali koje nemaju tog iskustva na euro-ultra sceni. Tako da, ovo je lekcija i veliko iskustvo za HZ, jer kako se bude klub razvijao jos vise, imat ce oni sigurno jos ovih susreta sa raznim skupinama, a vjerujem da će to biti sve nabolje. I ovo je poruka svim ostalim skupinama koje zele neke uspjehe njihovog kluba u evropi, nista ni jedna druga skupina nebi bolje prosla od HZ, samo gore, a i ovo treba postovati. Ko sto reko nista se spektakularno nije desilo

Super, eto sad mozemo potpisati sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju EU. Ako je ovo Evropa neka se nosi u MP3

Bosniacum Lilium
Kontakt:

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 14 jul 2015, 15:17

po'marke je napisao/la:[quote="Bosniacum Lilium"][quote="po'marke"][quote="Bosniacum Lilium"][quote="po'marke"]Za ostale gradove ne znam, pricam za Doboj. Sjedio sa ljudima, pio pivo...

Vrijedjanje na nivou predskolskog uzrasta. :tokralju:[/quote]
Aksiomi ne mogu biti vrijedjanja

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

po'marke
Kontakt:

Post Postao/la po'marke » 14 jul 2015, 15:19

Bosniacum Lilium je napisao/la:
po'marke je napisao/la:[quote="Bosniacum Lilium"][quote="po'marke"][quote="Bosniacum Lilium"][quote="po'marke"]Za ostale gradove ne znam, pricam za Doboj. Sjedio sa ljudima, pio pivo...

Napredujes. Sada si vec osnovna skola! :lol:

Pauk
Kontakt:

Post Postao/la Pauk » 14 jul 2015, 15:20

Amaterizam i neozbiljan pristup vlada u svim segmentima ovog drustva...ovi huligani Lecha su poznati svugdje u Evropi kao vrlo organizovana huliganska grupacija i djeluju vrlo profesionalno kao vojna jedinica u slucaju sukoba.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Bosniacum Lilium
Kontakt:

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 14 jul 2015, 15:22

po'marke je napisao/la:[quote="Bosniacum Lilium"][quote="po'marke"][quote="Bosniacum Lilium"][quote="po'marke"][quote="Bosniacum Lilium"][quote="po'marke"]Za ostale gradove ne znam, pricam za Doboj. Sjedio sa ljudima, pio pivo...

Napredujes. Sada si vec osnovna skola! :lol:[/quote]
:beba :beba :beba:

:zviz:

corleone87
Kontakt:

Post Postao/la corleone87 » 14 jul 2015, 15:24

"Navijači iz Poljske se i dalje nalaze u hotelu u Vogošći, za sada nemam informacije gdje će biti prebačeni. Navijači koji bi uskoro trebali biti u Sarajevu su oni koji su najavljeni da dolaze iz Poljske, za ove navijače koji su se tukli u Vogošći nismo znali. MUP KS je napravio plan za večerašnju utakmicu, a dodatno iskustvo je ono što se dogodilo sinoć", rekao je za ****.ba portal glasnogovornik MUP-a Kantona Sarajevo, Irfan Nefić.

Toliko o policiji i obavjestajcima
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Heller
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 14 jul 2015, 15:29

"Prema informacijama lokalne policije s kojom smo stalno u kontaktu, grupa agresivnih muškaraca je došla u Vogošću u kojoj su navijači Lecha proveli noć te ih je napala, a tuča je trajala nekoliko minuta. Poručujemo našim navijačima da ne nose obilježja, da se pokušaju uklopiti i da ne reaguju na provokacije agresivnih ljudi", dodaje se u saopćenju.

Nabildane celavce niko nece primjetit :mrgreen:
DODJI MAMA DA KOKARE
🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫
🌬️🍆|🍆💦🍑

corleone87
Kontakt:

Post Postao/la corleone87 » 14 jul 2015, 15:30

Heller je napisao/la:"Prema informacijama lokalne policije s kojom smo stalno u kontaktu, grupa agresivnih muškaraca je došla u Vogošću u kojoj su navijači Lecha proveli noć te ih je napala, a tuča je trajala nekoliko minuta. Poručujemo našim navijačima da ne nose obilježja, da se pokušaju uklopiti i da ne reaguju na provokacije agresivnih ljudi", dodaje se u saopćenju.

Nabildane celavce niko nece primjetit :mrgreen:

:lol:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

bambus
Kontakt:

Post Postao/la bambus » 14 jul 2015, 15:31

Svima je jasnko ko dolazi i zbog cega dolazi.Poljaci standardno traze belaj i ovo nije samo ovdje.Ta prica Srbija,ovako onako pada u vodu isto kao i ometanje na Bascarsiji.Da oni samo ovdje prave probleme,pa uredu nego na svakom gostovanju na kojem odu.Prvo policija je jos jednom u nizu pokazala da nisu spremni,da nisu spremni nista organizovat niti sprijecit.Drugo Horde su se spremale za akcije,to znam preko jednog momka koji zivi u Vogosci a pripadnik je Hordi.Medju prvim ekipama.Dakle i jedni i drugi su htjeli sukob.Ko je kako prosao ? 30 Hordi napada 6 poljaka,a samo glavu razbili jednom covjeku,to je trebalo da ide u duplo vece ozljede.Tako da to nista nije uradjeno.Kasnije u Vogosci 50-ak Hordi i oko 80 poljaka ,tu se vec moze crta drzat,velika je razlike izmedju Bascarsije i Vogosce (mislim na obracune).Horde su gore prosle,misli se na ozljede ima ih dosta,jer kao sto rece momak pogodis ga kamenom on ustane i nastavi dalje.Poljaci svakako uzeli pobjedu juce.Sjajna organizacija,dosli prije utakmice i napravili belaj.Horde takvim mudonjama su stali na crtu,svaka cast i za to.Nema veze pobjeda ili poraz,crta je crta a jos ima i par poljaka povrijedjenih.Danas bi mogao isto biti zanimljiv dan.Sve u svemu poljaci su nama pokazali sta je huliganizam.Ne samo Hordama,Manijacima,Robijasima,Ultrasima,Lesinarima,Fukarama nego i medijima,politicarima i ostalim.Da vide sta je huliganizam i kako se neredi prave,a sta je razbiti jedno staklo na kombiju i autobusu ili oteti sal nekom djetetu.Sve u svemu hvala poljacima na lekciji svima nama. ;) ;) Nama je ovako nesto trebalo. ;)
Pozz i sretno veceras na terenu.
!

jasko_juve
Kontakt:

Post Postao/la jasko_juve » 14 jul 2015, 15:32

Ovim horde nece bit nikad mirne kad odu na gostovanje van BIH. Ovi huligani nisu normalni. Zakuhali su sa navijacima Seville prije par godina i docekali da Sevilla dodje u Maribor, znaci ne tako blizu njih i oni su se pokupili i otisli. Organizovana grupa koja samo zivi za tucu, njima nije bitna utakmica niti Lech toliko, oni se spremaju samo za tuce. I ako ko ode u Poznan, nek se raspita malo, imaju ulice u gradu u koje ne trebas i ne smijes uci, vjerujte mi. Kako god da Sarajevo odigra veceras mislim da bi bilo pametno ne otici tamo, "uzavrela" je krv, a ovi nece ostat duzni ni za jednu masnicu vjerujte.
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Batva
Kontakt:

Post Postao/la Batva » 14 jul 2015, 15:34

MortemHz je napisao/la:
Batva je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
15 - clanovi
20 - neclanovi

Jeste ja se izvinjavam,12 KM za clanove

Fukara vas mora uciti. :P :mrgreen:

I ja sam planirao ici pa sam se zato i informisao.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

BernardBarnjak
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la BernardBarnjak » 14 jul 2015, 15:35

jasko_juve je napisao/la:Ovim horde nece bit nikad mirne kad odu na gostovanje van BIH. Ovi huligani nisu normalni. Zakuhali su sa navijacima Seville prije par godina i docekali da Sevilla dodje u Maribor, znaci ne tako blizu njih i oni su se pokupili i otisli. Organizovana grupa koja samo zivi za tucu, njima nije bitna utakmica niti Lech toliko, oni se spremaju samo za tuce. I ako ko ode u Poznan, nek se raspita malo, imaju ulice u gradu u koje ne trebas i ne smijes uci, vjerujte mi. Kako god da Sarajevo odigra veceras mislim da bi bilo pametno ne otici tamo, "uzavrela" je krv, a ovi nece ostat duzni ni za jednu masnicu vjerujte.

Majke mi svi iste textove pisete. Samo copy paste. I sve simpatizeri drugih klubova.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

kengur
Kontakt:

Post Postao/la kengur » 14 jul 2015, 15:36

corleone87 je napisao/la:"Navijači iz Poljske se i dalje nalaze u hotelu u Vogošći, za sada nemam informacije gdje će biti prebačeni. Navijači koji bi uskoro trebali biti u Sarajevu su oni koji su najavljeni da dolaze iz Poljske, za ove navijače koji su se tukli u Vogošći nismo znali. MUP KS je napravio plan za večerašnju utakmicu, a dodatno iskustvo je ono što se dogodilo sinoć", rekao je za ****.ba portal glasnogovornik MUP-a Kantona Sarajevo, Irfan Nefić.

Toliko o policiji i obavjestajcima

Stvarno kako moze biti da nisi znao. Na kraju kad su saznali opet su bili jako spori da reaguju. Ima video orgijanja "nevinih" poljskih navijaca po Vogosci i niko ih nije primjetio ? Ma daj ba ......... kretenluka i policije.
ljudi čekaju odluku polovinom ovog mjeseca kolko će nas revnut, pa možda i ima smisla čekanje sa potpisivanjem

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Harika i 10 gostiju.