FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Chinaglia » 15 avg 2018, 23:03

mma_hz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Samo nek ga onaj debil Krpić nije uvalio, koliko je on poletio da proslavi onaj poništeni gol s jugom... Ima l' u ovoj ligi ijedan igrač respekt prema bivšem klubu? Ozbiljno, sjeća l' se neko situacije da igrač zabija bivšem klubu i ne slavi gol? Možda Merso Slobodi nekad?
Karine moje,radovao se Merso vise nego ja i ti zajedno kad ga je zabio.
Handzic nama kad je dao za Zrinjski nije se radovao.
ahmetovic je zabio gol slobodi na kosevu i nije proslavio, al onda je na tusnju vrijedjan i kad je zabio dva gola, oba je proslavio

zeba je zabio zeljescaru i nije slavio...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la skoroalen » 15 avg 2018, 23:05

Chinaglia je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Samo nek ga onaj debil Krpić nije uvalio, koliko je on poletio da proslavi onaj poništeni gol s jugom... Ima l' u ovoj ligi ijedan igrač respekt prema bivšem klubu? Ozbiljno, sjeća l' se neko situacije da igrač zabija bivšem klubu i ne slavi gol? Možda Merso Slobodi nekad?
Karine moje,radovao se Merso vise nego ja i ti zajedno kad ga je zabio.
Handzic nama kad je dao za Zrinjski nije se radovao.
ahmetovic je zabio gol slobodi na kosevu i nije proslavio, al onda je na tusnju vrijedjan i kad je zabio dva gola, oba je proslavio

zeba je zabio zeljescaru i nije slavio...
Hvala drug. :thumbup: Više je časnih nego što sam mislio, kontam, sve šupci koji slave golove. :D
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 16 avg 2018, 09:08

Chinaglia je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Samo nek ga onaj debil Krpić nije uvalio, koliko je on poletio da proslavi onaj poništeni gol s jugom... Ima l' u ovoj ligi ijedan igrač respekt prema bivšem klubu? Ozbiljno, sjeća l' se neko situacije da igrač zabija bivšem klubu i ne slavi gol? Možda Merso Slobodi nekad?
Karine moje,radovao se Merso vise nego ja i ti zajedno kad ga je zabio.
Handzic nama kad je dao za Zrinjski nije se radovao.
ahmetovic je zabio gol slobodi na kosevu i nije proslavio, al onda je na tusnju vrijedjan i kad je zabio dva gola, oba je proslavio

zeba je zabio zeljescaru i nije slavio...
Jamak proslo kolo Zrinjskom, cak se izvinuo Ultrasima.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Samozdravlje » 16 avg 2018, 09:13

PostPostao/la prisonbreak » 16 avg 2018, 09:08

Chinaglia WroteColon

mma_hz WroteColon

skoroalen WroteColon
Samo nek ga onaj debil Krpić nije uvalio, koliko je on poletio da proslavi onaj poništeni gol s jugom... Ima l' u ovoj ligi ijedan igrač respekt prema bivšem klubu? Ozbiljno, sjeća l' se neko situacije da igrač zabija bivšem klubu i ne slavi gol? Možda Merso Slobodi nekad?


Karine moje,radovao se Merso vise nego ja i ti zajedno kad ga je zabio.
Handzic nama kad je dao za Zrinjski nije se radovao.


ahmetovic je zabio gol slobodi na kosevu i nije proslavio, al onda je na tusnju vrijedjan i kad je zabio dva gola, oba je proslavio

zeba je zabio zeljescaru i nije slavio...


Jamak proslo kolo Zrinjskom, cak se izvinuo Ultrasima.

Matko na Kosevu nije slavio.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

1921ba
Postovi: 286
Pridružen/a: 30 apr 2018, 22:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la 1921ba » 16 avg 2018, 12:19

Izvjestaj sa derbija :D

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

mma_hz
Postovi: 10625
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la mma_hz » 16 avg 2018, 15:13

1921ba je napisao/la:Izvjestaj sa derbija :D

Vec sam vas negdje jednom hvalio,ljudi uzmite radite prijenose da gledamo full a ne mrlje na terenu.- :D
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la robertkosar » 18 avg 2018, 19:49

1921ba je napisao/la:Izvjestaj sa derbija :D

:thumbup:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 22 avg 2018, 11:40

SarajevoJeBordo je napisao/la:
marconato je napisao/la: Slicne ekipe kvalitetom RBS i Atalanta.

Austrijanci su prosle god. igrali polufinale LE, izbacili Sosjedad, BvB, Lazio, ispali od Marseja na produzetke...
Slične ekipe RBS i Atalanta :facepalm: :facepalm:
Kup sistem je nešto drugo, a ovaj Salzburg bi u talijanskoj ligi završio na 12om/13om mjestu.
Bi u onoj staroj dobroj Serie A, u ovoj budjavoj bi bili medju 7-8 ekipa...
Sad imas tamo 3-4 ekipe koje su kvalitet iznad, ovo sve ostalo slican nivo prosjecnih evro ekipa tipa Salzburg, Paok, Anderlecht, Benfica... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 11:44

marconato je napisao/la:
Bi u onoj staroj dobroj Serie A, u ovoj budjavoj bi bili medju 7-8 ekipa...
Sad imas tamo 3-4 ekipe koje su kvalitet iznad, ovo sve ostalo slican nivo prosjecnih evro ekipa tipa Salzburg, Paok, Anderlecht, Benfica... ;)
U kup da se igra tako bi bilo, al Liga je drugačija. Pogtovo prgavci iz Seria A. Nebi ni jedna ova ekipa bila u top 10, ne iz razloga što nisu kvalitetni nego iz razloga što nisu navikli igrati 30 utakmica na visokom nivou. Zamisli zakači te čitav mjesec da igraš Juve, Inter, Roma, Napoli, Milan, Fiorentina... i misliš da bi Salzburg, PAOK, Anderlecht osvojili više od boda ? Teško ;)
I am coming

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 22 avg 2018, 11:48

Pazi, to ne mozemo nikad znati koji bi tacno bili u ligi, ali sa stanovista dvomeca u evropi, ja bih rekao da su to 2 podjednako ili priblizno zahtjevne ekipe...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 11:52

To ne kažem da nije, Salzburg je sigurno daleko iznad naših Balkanskih. Al opet tvrditi da bi bili odmah iza Intera, Milana, Rome, Lazia, Napolia u Italiji je malo previše.
I am coming

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 22 avg 2018, 11:56

Ne tvrdim, samo pretpostavljam, kao sto i on pise da bi bili 12-13..To ne mozemo nikad znati. Mozda ne bi bili odmah u prvoj sezoni, ali kvalitet sigurno imaju..
Kakvi su samo igraci prosli kroz RBS svih ovih godina... :crazy:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 12:01

Jest, od kako ih je Red Bull preuzeo oni su u top 30 kluba u UEFA takmičenjima po njihovom sistemu rangovanja. Znači nije to malo.
I am coming

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 12:23

Anonjimus je napisao/la:To ne kažem da nije, Salzburg je sigurno daleko iznad naših Balkanskih. Al opet tvrditi da bi bili odmah iza Intera, Milana, Rome, Lazia, Napolia u Italiji je malo previše.
Misliš? Pa pogledaj bundesligu. Njihov blizanac iz druge lige pravo u LŠ. Stalno u vrhu često ispred velikana lige. RB je ozbiljna organizacija. Rade sjajan posao, kao prava moćna kompanija. U svakoj ligi da imaju klub on bi bio u vrhu. Pogotovo ovoj čemernoj današnjoj seriji a..
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 12:25

Pogledaj moj post iznad ;) Dobra je to organizacija al sada je dizati na nivo Milana, Intera, Juve je previše pa čak i za to što igraju protiv CZ ;)
I am coming

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 22 avg 2018, 12:28

''Čemerna današnja serija A'' ti govori sve koliko ovaj frajer uopšte poznaje i prati fudbal.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la avenija » 22 avg 2018, 12:30

LAZARUS2000 je napisao/la:
Anonjimus je napisao/la:To ne kažem da nije, Salzburg je sigurno daleko iznad naših Balkanskih. Al opet tvrditi da bi bili odmah iza Intera, Milana, Rome, Lazia, Napolia u Italiji je malo previše.
Misliš? Pa pogledaj bundesligu. Njihov blizanac iz druge lige pravo u LŠ. Stalno u vrhu često ispred velikana lige. RB je ozbiljna organizacija. Rade sjajan posao, kao prava moćna kompanija. U svakoj ligi da imaju klub on bi bio u vrhu. Pogotovo ovoj čemernoj današnjoj seriji a..
moze se reci da je danasnja seria A najjaca u zadnjih 15 tak godina
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 avg 2018, 12:30

marconato je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
marconato je napisao/la: Slicne ekipe kvalitetom RBS i Atalanta.

Austrijanci su prosle god. igrali polufinale LE, izbacili Sosjedad, BvB, Lazio, ispali od Marseja na produzetke...
Slične ekipe RBS i Atalanta :facepalm: :facepalm:
Kup sistem je nešto drugo, a ovaj Salzburg bi u talijanskoj ligi završio na 12om/13om mjestu.
Bi u onoj staroj dobroj Serie A, u ovoj budjavoj bi bili medju 7-8 ekipa...
Sad imas tamo 3-4 ekipe koje su kvalitet iznad, ovo sve ostalo slican nivo prosjecnih evro ekipa tipa Salzburg, Paok, Anderlecht, Benfica... ;)
Benfica je spejs šatl za komplet austrijsku ligu. Pa Dinamo je onomad po 5 komada trpao Salzburgu, uozbilji se, sve te nabrojane ekipe su ispod prosjeka evropskog fudbala.

Ps Seria A je jača od Bundes lige i daleko jača od francuske lige. Ako izuzmeš Bayern i PSG, iako je Juve po meni kvalitetniji od oba ta.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 12:35

MortemHz je napisao/la:''Čemerna današnja serija A'' ti govori sve koliko ovaj frajer uopšte poznaje i prati fudbal.
Govori tako jer Salzburg igra protiv CZ. Da nije, rekao bi ma **** taj Salzburg može ga i Chievo dobiti :kafa:
I am coming

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 22 avg 2018, 12:41

SarajevoJeBordo je napisao/la: Benfica je spejs šatl za komplet austrijsku ligu. Pa Dinamo je onomad po 5 komada trpao Salzburgu, uozbilji se, sve te nabrojane ekipe su ispod prosjeka evropskog fudbala.

Ps Seria A je jača od Bundes lige i daleko jača od francuske lige. Ako izuzmeš Bayern i PSG, iako je Juve po meni kvalitetniji od oba ta.
Dobro si napisao, onomad. Od tada RBS igra polufinale LE, Dinamo ne moze da prezimi...

Serie A jeste jaca nego sto je bila prethodnih godina, ali daleko je to od onog kvaliteta od prije 10-15 god...i recimo kvaliteta sadasnje PL ili Primere..
Imas Juve top ekipu, Napoli i Romu kao blizu tog nivoa, sve ostalo prosjecne ili iznad-prosjecne evro ekipe..
Kakva ti je referenca Milan ili Inter u evro okvirima?! Od njih ostalo samo ime...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Gbbp21, tabba77 i 47 gostiju.