FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Rooney88 » 30 jan 2018, 19:49

MortemHz je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Sovsic i Obradović :pray:
Sovsic?
Ma nema niko od bosanskih igraca na trzistu a vidim da je on odigrao 200 utakmica tokom karijere i da bi bio pristojan igrac za Sarajevo, moja neka zelja jer boljih nema na trzistu a da nemaju ugovor.
Nije valjda Damir?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 30 jan 2018, 19:51

Jeste, druga opcija skoro i ne postoji
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Rooney88 » 30 jan 2018, 19:56

MortemHz je napisao/la:Jeste, druga opcija skoro i ne postoji
Sta ba ne postoji? Ima Vukotic, ima neki junior iz ove odlicne generacije (onaj mali Mujkic/Mujakic npr) , ima I u nasoj ligi rjesenja. Bezveze potez bi to bio. Obradovic moze biti pogodak ali Sovsic nece. Krenuli ste dobro, zgrnuli ogromnu lovu na 3 igraca koji se nisu ni istusirali u svlacionici prvog tima. Zamisli da jesu? Ali kontam, oni su odskocna daska, sve kasnije je "+" I ti mi u takvoj situaciji kazes da je logican izbor ybni Sovsic koji hladi muda u Koreji sa svojih 28 godina? Daj ba. Pa on je najgori moguci izbor.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 30 jan 2018, 21:08

Odlicam posao, za svu 4 icu! Isplatilo vam se odmah ulozeno sve u akademiju. Na ovaj nacin se jacaju klubovi i bh fudbal. Sigurno nakon nekog vremena ce te i za vece novce. Odlicno, svaka cast.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 30 jan 2018, 23:45

tuzlak1987 je napisao/la:Ovo je sve kada nema tu petlje i kada manageri igraju oko kluba. Prvo nema petlje niko da pusti nekog od 18 godina da odigra sezonu vec svako se boji za svoje dupe pa onda se forsiraju iskusni igraci i povratnici iz stranih liga da se uzme ta Evropa i odredjeni sigurni novac za narednu sezonu.
Dok to radis sa jedne strane ti manageri trpaju iskusne igrace, sa druge strane manageri koji su preuzeli djecu gledaju kako da ih samo odvedu i uzmu procenat jer u FK Sarajevo nemaju mjesto u prvom timu.
Ishod svega kao i uvijek ce biti da Husref gura sa tim sto ima odredjeni period dok ne dodje do zamora i kod njega, a i kod igraca i onda dodje ono sto se i Janjosu desilo da ekipu ne mozes podici nikako jer si citavo vrijeme i igrao na kartu izvlacenja maksimuma svojim generalskim pristupom.
Realno gledajuci kada ti mladi igrac od 18-19 godina ode za 300k KM onda je tu vise problema. Prvi od filozofije kluba i trenera gdje niko ne smije da isforsira nesto jer bi bio kratak za 10ak bodova. Ali narednu sezonu mozda imao izgradjenih par igraca. Drugo jer manageri sada rade u ovom svijetu vise nego prije, sada je to veci biznis i sami oni gledaju da dijete vode iz kluba sto prije. Sve se to spoji, nikom nije u interesu i zato ovi veterani ovdje beru pare da igraju, a manageri preko djece, a te veterane ovdje uvaljuju. Zadnja stvar navijaci nemaju strpljenja, zele odmah uspjeh, a zele i djecu znaci u startu nema sanse za to, to im mozes ispuniti samo ovako kao Husref ako guras sa igracima koji imaju utakmice u nogama.

Nije ni cudo da kod nas se ta djeca isforsiraju samo kada manje vise nemas novca ili kada si halalio vec sezonu.
Kamo srece da svaki prelazni rok Sarajevo proda 2-3 igraca iz akademije za lovu koja se uzela za ovu trojicu. To je odlicna cifra za nase uslove, cifra koja ce pomoci klubu da napreduje i funkcionise, sa tim se treba pomiriti.
A i Sarajevo ima dosta talenata, hvala Bogu akademija je na glasu, sto pokazuju rezultati, u svim kategorijama najbolji u drzavi, u nekim vec sad se moze reci da smo sigurno prvaci, a i redovno se uzimaju najveci talenti iz ostalih klubova.
I ja bih volio da sad pola tih igraca zaigra za prvi tim i da se prodaju za milion eura, al koliko je to realno ?
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Memara » 31 jan 2018, 00:14

prisonbreak je napisao/la:Odlicam posao, za svu 4 icu! Isplatilo vam se odmah ulozeno sve u akademiju. Na ovaj nacin se jacaju klubovi i bh fudbal. Sigurno nakon nekog vremena ce te i za vece novce. Odlicno, svaka cast.
Pametan potez ili ne, vrijeme će pokazati. Daj Bože pa da mi svake godine možemo prodavati igrače za 200-300 € bez nastupa u prvom timu. Šta je sa vama? Jel u planu Akademija dolaskom turčina?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 31 jan 2018, 00:29

Memara je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Odlicam posao, za svu 4 icu! Isplatilo vam se odmah ulozeno sve u akademiju. Na ovaj nacin se jacaju klubovi i bh fudbal. Sigurno nakon nekog vremena ce te i za vece novce. Odlicno, svaka cast.
Pametan potez ili ne, vrijeme će pokazati. Daj Bože pa da mi svake godine možemo prodavati igrače za 200-300 € bez nastupa u prvom timu. Šta je sa vama? Jel u planu Akademija dolaskom turčina?
Ma sve je kod nas ovo na coravo. Moze bit bidne, moz bit ne bidne. Neki vjeruju da ce Turcin uloziti i u akademiju i u tim, nas par pojedinaca ne vjeruje i tako je trenutno. Vrijeme ce pokazati :)
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 31 jan 2018, 15:26

prisonbreak je napisao/la:
Memara je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Odlicam posao, za svu 4 icu! Isplatilo vam se odmah ulozeno sve u akademiju. Na ovaj nacin se jacaju klubovi i bh fudbal. Sigurno nakon nekog vremena ce te i za vece novce. Odlicno, svaka cast.
Pametan potez ili ne, vrijeme će pokazati. Daj Bože pa da mi svake godine možemo prodavati igrače za 200-300 € bez nastupa u prvom timu. Šta je sa vama? Jel u planu Akademija dolaskom turčina?
Ma sve je kod nas ovo na coravo. Moze bit bidne, moz bit ne bidne. Neki vjeruju da ce Turcin uloziti i u akademiju i u tim, nas par pojedinaca ne vjeruje i tako je trenutno. Vrijeme ce pokazati :)
Hvala :thumbup:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 18:43

prisonbreak je napisao/la: Ma sve je kod nas ovo na coravo. Moze bit bidne, moz bit ne bidne. Neki vjeruju da ce Turcin uloziti i u akademiju i u tim, nas par pojedinaca ne vjeruje i tako je trenutno. Vrijeme ce pokazati :)
izvini ako je neko pitao , šta je s ovim strancima što su kod vas došli pa otišli? panama , nigerija, gana? jel do papira ili?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 31 jan 2018, 18:59

DenchiNL je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la: Ma sve je kod nas ovo na coravo. Moze bit bidne, moz bit ne bidne. Neki vjeruju da ce Turcin uloziti i u akademiju i u tim, nas par pojedinaca ne vjeruje i tako je trenutno. Vrijeme ce pokazati :)
izvini ako je neko pitao , šta je s ovim strancima što su kod vas došli pa otišli? panama , nigerija, gana? jel do papira ili?
Nisu zadovoljili, nisu nesto bili. Oni potpisuju strance misle da ce moci registrovati, vec ima 3-4 stranca.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 19:00

prisonbreak je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la: Ma sve je kod nas ovo na coravo. Moze bit bidne, moz bit ne bidne. Neki vjeruju da ce Turcin uloziti i u akademiju i u tim, nas par pojedinaca ne vjeruje i tako je trenutno. Vrijeme ce pokazati :)
izvini ako je neko pitao , šta je s ovim strancima što su kod vas došli pa otišli? panama , nigerija, gana? jel do papira ili?
Nisu zadovoljili, nisu nesto bili. Oni potpisuju strance misle da ce moci registrovati, vec ima 3-4 stranca.
ovaj 4-ka danas što je igrao on ostaje jel?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 31 jan 2018, 19:04

Isad je na probi, mislim da dolazi iz Burse. Ostali su otpali. Ne vjerujem da ce ostati nakon danasnje tekme.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 19:46

prisonbreak je napisao/la:Isad je na probi, mislim da dolazi iz Burse. Ostali su otpali. Ne vjerujem da ce ostati nakon danasnje tekme.
hvala druže , sretno vam :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 01 feb 2018, 23:56

Nemojte se cuditi ako Obradovic ipak dodje u Sarajevo, sada je tu ali vjerovatno nije nista potpisao. Moguce da zavisi potpis od njegovih pripremnih utakmica. Mozda ga ljudi vec nakon par dana ovih priprema otpisu.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 02 feb 2018, 00:00

Ma gotovo je, ovaj ode u Rusiju i tjt.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 feb 2018, 00:14

belosevic28 je napisao/la:Ma gotovo je, ovaj ode u Rusiju i tjt.
Ja ove stvari nadjem preko njihove cirilice i oni prave stranice po vk.com oficijalne i fan, a ne preko FB. Valjda je to tamo kod njih popularno sta znam. I sinoc na Aktobe kazu ima dopust da ide u Enisej, a danas ovi Enisej pisu da se prikljucio i odmah igrao u utakmici u 8 sati.

Isto danas onaj momak sa teme Radnika kod nas na temi napisao da je Obradovic rekao Ostojicu da ima dobru ponudu ovdje ali da puca na vise u karijeri, u neki klub sa visokom ambicijama. (post obrisan jer nije u opstim diskusijama napisan).

Ali mozda on odigra jos utakmicu-dvije i ljudi kazu eto nisi za nas. Ne bi cudilo nista, ipak su svi tu na pripremama u istom mjestu prakticno. I onda njemu nece biti druge nego doci u BIH.

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Capajebo » 18 feb 2018, 20:18

Dođite na temu prepucavanja, poskidajte sa sebe sve sto imate i stanite u špalir, ispast ce te makar mudatori koliko toliko, ovako ulazim na temu svakih par sekundi u nadi da ce te doci, a vas nigdje, skupili ste se ko đačka ćuna na -9
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Avatar
dynamodresden1
Postovi: 397
Pridružen/a: 29 jun 2016, 18:43

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la dynamodresden1 » 18 feb 2018, 23:25

Capajebo je napisao/la:Dođite na temu prepucavanja, poskidajte sa sebe sve sto imate i stanite u špalir, ispast ce te makar mudatori koliko toliko, ovako ulazim na temu svakih par sekundi u nadi da ce te doci, a vas nigdje, skupili ste se ko đačka ćuna na -9
zbog onog ismijavanja prodavanja brata mrs u picku materinu opet slino mala

Avatar
dynamodresden1
Postovi: 397
Pridružen/a: 29 jun 2016, 18:43

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la dynamodresden1 » 18 feb 2018, 23:31

a lahko cemo saznat ko stoji iza tog nika i takvog pisanja vjeruj

siskobn
Postovi: 136
Pridružen/a: 06 mar 2016, 09:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la siskobn » 25 feb 2018, 12:19

imal igdje stream ili prenos za nas iz rs bilo sta

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander, Grk1234, LamineDiarra, MostarskiSin i 39 gostiju.