FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Virtu4l » 25 feb 2018, 12:29

dynamodresden1 je napisao/la:a lahko cemo saznat ko stoji iza tog nika i takvog pisanja vjeruj
To ti je Hrasno1921, nalupajte ga i za nas.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Neandertalac » 25 feb 2018, 14:03

Napatite ih!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 25 feb 2018, 14:34

Samo jako, lopta je okrugla!
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

LAPAZ
Postovi: 172
Pridružen/a: 19 maj 2016, 16:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAPAZ » 26 feb 2018, 18:49

Hordasi kako se zove pjesma sto nekad svira na poluvremenu da vam tako objasnim. U pozadini se cuje truba. Nesto je kao techno i house. Ako neko zna da mi stavi link. Hvala
Volim Zeljeznicar

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la muhamedhulk » 26 feb 2018, 20:50

NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3282
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la RollingPaper » 27 feb 2018, 11:56

Ja i dalje mislim da ste vi ozbiljniji kandidat za titulu od Zelje. Husref ima problema sa zadnjom linijom, kad je posloži, mislim da ćete krenut u seriju pobjeda.

KanistuViniga
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 jun 2017, 00:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la KanistuViniga » 27 feb 2018, 12:01

Malo ih je stalo, ali uzimaju titulu 100%, a možda i kup.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3282
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la RollingPaper » 27 feb 2018, 12:07

Dobro je sa troll-anjem, idi na prepucavanja. Ne mora se od svake teme pravit troll party.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Virtu4l » 27 feb 2018, 12:19

KanistuViniga je napisao/la:Malo ih je stalo, ali uzimaju titulu 100%, a možda i kup.
Momčino kup ne mogu uzeti, a za titulu se slažem, 36 bodova je u igri.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la bihuzur » 27 feb 2018, 14:07

Virtu4l je napisao/la:
KanistuViniga je napisao/la:Malo ih je stalo, ali uzimaju titulu 100%, a možda i kup.
Momčino kup ne mogu uzeti, a za titulu se slažem, 36 bodova je u igri.
slika

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 27 feb 2018, 14:39

RollingPaper je napisao/la:Ja i dalje mislim da ste vi ozbiljniji kandidat za titulu od Zelje. Husref ima problema sa zadnjom linijom, kad je posloži, mislim da ćete krenut u seriju pobjeda.
Buraz, sve i da jeste tako mi smo u ogromnom zaostatku. Hocu da kazem sve i da budemo imali 10 pobjeda zaredom kao prosle godine sa Janjošem ne bi promijenilo puno toga. Mi smo se tada sa njim primakli na 2-3 boda zaostatka ali moras negdje izgubiti bodove i tako i bi. Svaki klub na svijetu ima poraze ali mi kasnimo za 3 kluba 6, 10 i 11 bodova. To je previse iako je jos ostalo 12 kola do kraja. Protivnici moraju izgubiti dosta utakmica da bi se ti primakao eventualnim pobjedama a budimo realni, toliko nece izgubiti bodova, nisu retardirani kao mi.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Asimetric » 12 mar 2018, 00:31

slika

Vidi se da je zabrinuta, nije joj lahko :problem:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Rokoko87 » 12 mar 2018, 09:47

Asimetric je napisao/la:slika

Vidi se da je zabrinuta, nije joj lahko :problem:
Jest se udebljala :o
Može ona ipak.n
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la starigrad » 13 mar 2018, 13:45

pozdrav! gledajuci vasu tekmu u nedelju, primjetio sam interesantan detalj, a ne vidjeh da ga se iko od vas dotice. pred sami kraj tekme (moguce, da je vec bila nadoknada u toku), u kadru su musemic i onaj vas video skaut, koji, bas, u tom trenutku dobija poziv na mob, pokazuje husrefu ko zove (u stilu: "vidi, sad jos i ovo"), ceka par sekundi i javlja se na taj poziv, ujedno, kamere se vracaju zbivanjima na terenu. malo poslije toga, ponovo je husref u kadru, stoji prekrstenih ruku, s kiselim osmjehom na licu, a skauta ni na mapi. stekao sam utisak da se husrefu mazala daska, a skaut pohitio spasavat svoje dupe. sve mozete provjeriti pregledom, otprilike, zadnjih 5 min. prenosa tekme.

ovo pisem bez namjere podhebavanja, provokacije, izmisljanja teorija zavjere... ali, cini mi se je kod vas doslo do stvaranja klanova, kako u sportskom, tako i administrativnom dijelu i, ako je to tacno, nek vam je Bog na pomoci.

bitka za prevlast je hebena, obicno, dugo traje i ostavlja dugorocne posljedice.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la bihuzur » 13 mar 2018, 13:57

starigrad je napisao/la:pozdrav! gledajuci vasu tekmu u nedelju, primjetio sam interesantan detalj, a ne vidjeh da ga se iko od vas dotice. pred sami kraj tekme (moguce, da je vec bila nadoknada u toku), u kadru su musemic i onaj vas video skaut, koji, bas, u tom trenutku dobija poziv na mob, pokazuje husrefu ko zove (u stilu: "vidi, sad jos i ovo"), ceka par sekundi i javlja se na taj poziv, ujedno, kamere se vracaju zbivanjima na terenu. malo poslije toga, ponovo je husref u kadru, stoji prekrstenih ruku, s kiselim osmjehom na licu, a skauta ni na mapi. stekao sam utisak da se husrefu mazala daska, a skaut pohitio spasavat svoje dupe. sve mozete provjeriti pregledom, otprilike, zadnjih 5 min. prenosa tekme.

ovo pisem bez namjere podhebavanja, provokacije, izmisljanja teorija zavjere... ali, cini mi se je kod vas doslo do stvaranja klanova, kako u sportskom, tako i administrativnom dijelu i, ako je to tacno, nek vam je Bog na pomoci.

bitka za prevlast je hebena, obicno, dugo traje i ostavlja dugorocne posljedice.
dobro si to primjetio :salut:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 mar 2018, 17:26

Husrefova filozofija ne prolazi u BIH za trofeje.

Ima istine u ovom sto on prica, ima tu dosta tacnih stvari i da te nece ali to je do filozofije. Pravi premekane ekipe koje nisu fajterske, hoce da lopta ide od noge do noge sa dosta dodira i to dodje na naplatu kada igras po ovim proljetnim terenima onda tu nemas nikakve igre vec se patis. Kada se pogleda Sarajevo cesto ima i posjed, ima i igru na strani protivnika ali to je opet patnja. Izmedju ostalog i jedan od razloga sto je Sloboda mozda izgubila titulu na proljece kada je Musemic bio trener.

Ovdje se na to sve sada dodalo i to da Sarajevo ima tanak igracki kadar, cak i tanku prvu postavu, da nema Ahmetovica koji je bitan igrac, da je sam kriv za stopere jer je prihvatio da ostane na 3 stopera, da igraci posto igraju u Sarajevu i uzimaju dobre plate misle da su krema i da ne moraju da se trude kao prije. Ali i Musemic je kriv jer je sve to prihvatio na svoja ledja i nije se zalio. Slab igracki kadar, igraci koji se ne zalazu, losa atmosfera i pritisak i na kraju trener sa svojom filozofijom koja ne prolazi.

Generalno gledajuci Sarajevo kao klub i van terena i na terenu jedina dobra stvar su uslovi van terena i omladinski, bar tu uredan klub. Ovo ostalo sve moze na veci nivo.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la HPCompaq » 18 mar 2018, 18:55

Bojan Rupa Pavlović. Sarajevo još od MIrsada Dedića i Muhameda Alaima nema golmana kako treba.Gledam sad ovaj gol Radnik pa to je cirkus.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Virtu4l » 19 mar 2018, 08:41

Sarajevo je klub koji je trenutno 'zarobljen', tako bih se izrazio, a to sam im govorio i prije nekoliko godina.

Najveći problem im je novac, koji moraju sami da zarade, a i kad ga zarade neko drugi odlučuje o tokovima tog novca. Zato su bili primorani da prodaju ovu djecu, pa čak i u bescijenje samo da bi mogli da funkcionišu. Međutim, stvorili su još jedan problem, jer nemaju više igrače u izlogu, možda još par klinaca, ali daleko je to od novca koji im je potreban da ponovo igrački stanu na noge.

Svi oni koji vole klub su otjerani, nema tu više niko ko je pravi zaljubljenik bordo boje ili legenda kluba, sve se svodi na kvazi biznismene i osobe kojima je Sarajevo prolazna stanica i dobra referenca u CV.

Oni su svoje šanse prokockali, prvo sa Selimovićem, Ibrakovićem i Kusturicom, pa onda transferom Cimirota, i na kraju blamažom sa Duljevićem. To su ključne greške koje su investitora/vlasnika udaljile od kluba i stavile FKS na marginu u njihovim planovima i ambicijama.

Da, lijepo ih je gledati kako se pate, posebno zbog svega što se dešavalo 2014. i 2015. godine, ali nije baš zanimljivo kad su ovoliko iza (konkretno nas).

Jedino moguće rješenje je da se vlasnici smiluju i pomognu ih finansijski, što opet nije realno jer su ti ljudi bili prevareni mnogo puta u posljednje tri godine.

Ovo je još jedna priča tipična za nas, gdje su lični interesi stavljeni na prvo mjesto i koštali su klub mnogo na dugoročnom planu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

fks74
Postovi: 9247
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la fks74 » 21 mar 2018, 19:37

Virtu4l je napisao/la:Sarajevo je klub koji je trenutno 'zarobljen', tako bih se izrazio, a to sam im govorio i prije nekoliko godina.

Najveći problem im je novac, koji moraju sami da zarade, a i kad ga zarade neko drugi odlučuje o tokovima tog novca. Zato su bili primorani da prodaju ovu djecu, pa čak i u bescijenje samo da bi mogli da funkcionišu. Međutim, stvorili su još jedan problem, jer nemaju više igrače u izlogu, možda još par klinaca, ali daleko je to od novca koji im je potreban da ponovo igrački stanu na noge.

Svi oni koji vole klub su otjerani, nema tu više niko ko je pravi zaljubljenik bordo boje ili legenda kluba, sve se svodi na kvazi biznismene i osobe kojima je Sarajevo prolazna stanica i dobra referenca u CV.

Oni su svoje šanse prokockali, prvo sa Selimovićem, Ibrakovićem i Kusturicom, pa onda transferom Cimirota, i na kraju blamažom sa Duljevićem. To su ključne greške koje su investitora/vlasnika udaljile od kluba i stavile FKS na marginu u njihovim planovima i ambicijama.

Da, lijepo ih je gledati kako se pate, posebno zbog svega što se dešavalo 2014. i 2015. godine, ali nije baš zanimljivo kad su ovoliko iza (konkretno nas).

Jedino moguće rješenje je da se vlasnici smiluju i pomognu ih finansijski, što opet nije realno jer su ti ljudi bili prevareni mnogo puta u posljednje tri godine.

Ovo je još jedna priča tipična za nas, gdje su lični interesi stavljeni na prvo mjesto i koštali su klub mnogo na dugoročnom planu.
Dobro si rekao, Sarajevo mora zaraditi novac a vi prosite za taj novac.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Zenzo » 22 mar 2018, 12:48

Dok vam je klub u krizi, Anela Potura ako se ne varam direktorica marketinga, ljepo po Parizu i pariskim kafanama uziva. Sad da li je otisla tamo na neki seminar na racun kluba vjerovatno ili privatno ne znam.
- Zeljeznicar -

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jadnimi, StarmoCity, Zeko87 i 50 gostiju.