FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 12:48

Nije ni Španija onda jaka osim Real, Barca i A.Madrid. Kad već tako govorimo. Onda Salzburg bi tamo bio 4 svake godine, laganica ;) Salzburg sigurno nije bezveze tim al nije ni toliko jak kao što ga ti predstavljaš ;)
I am coming

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 22 avg 2018, 13:05

Jeste, samo sto su sve te 3 ekipe na nivou Juventusa, koji je opet klasa iznad svih u Serie A..

Mozemo ovo posmatrati i iz drugog ugla! Mozda vi uzdizete Atalantu samo jer vas je ugazila... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 13:22

Ja ne uzdižem nikoga, samo realno gledam stvari. Atalanta je daleko iznad našeg nivo samo što je naš balkanski mentalitet srozao Atalantu na nivo Tuzla City-a i onda smo mislili da možemo nešto uraditi. Kao npr to isto što ti uzdižeš Salzburg na nivo Rome i Napolia i tebi je Fiorentina, Atalanta ekipe koje bi CZ lagano prošla a Salzburg je eto nešto više, veće, bolje, jače. Tražiš sebi već razlog zbog čega ćeš se pravdati kad ispadnete, a nadam se da nećete. Iz kojeg god ugla posmatrao to, vidjet ćeš jedno, da mi trebamo još dosta pure jest da bi stgli nivou Austrijske lige pa onda još pure jest da stignemo nivou Seria A ;)
I am coming

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 22 avg 2018, 13:44

Ne, moje misljenje je da bi nam podjednako ili slicno tesko bilo sa Atalantom ili Fiorentinom kao sada s Austrijancima...Nista ni manje, ni vise..
Roma i Napoli su nesto drugo!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la muhamedhulk » 22 avg 2018, 14:22

rb konzerva je ispod atalante za klasu. sve ostalo je supljak...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:29

avenija je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la:
Anonjimus je napisao/la:To ne kažem da nije, Salzburg je sigurno daleko iznad naših Balkanskih. Al opet tvrditi da bi bili odmah iza Intera, Milana, Rome, Lazia, Napolia u Italiji je malo previše.
Misliš? Pa pogledaj bundesligu. Njihov blizanac iz druge lige pravo u LŠ. Stalno u vrhu često ispred velikana lige. RB je ozbiljna organizacija. Rade sjajan posao, kao prava moćna kompanija. U svakoj ligi da imaju klub on bi bio u vrhu. Pogotovo ovoj čemernoj današnjoj seriji a..
moze se reci da je danasnja seria A najjaca u zadnjih 15 tak godina
Apsolutno ne. 2003 su imali 3 ekipe u polufinalu LŠ. To je danas naučna fantastika. Sem Juventusa tuga, čemer jad. Da, sad je malo bolje nego recimo prije 3-4 godine, ali i dalje to nije onaj nivo koji je bio prije 2007 godine. Znam da navijači Sarajeva žele da pokažu da je Atalanta beton, Yebeš Real šta je ona. Ali u realnosti radi se o solidnoj ekipi iz lige koja godinama propada. I opet niste shvatili šta hoču da kažem o RBS. To je brutalna kompanija, organizacija kakvu većina timova iz serije a može samo da sanja. A opet ovaj rbs je samo poligon na kojem se testiraju ideje za Lajpcig. Oba kluba pokazuju da oni bez obzira na ligu rade strašan posao i da su uvijek u vrhu. Jer red bul šta gpd da radi radi profesionalno i na nivou koji rijetko ko može da prati.
Ove nebuloze tipa što je tip glup jer misli da je italijanska liga slaba(nikad slabija, to je činjenica),su pokazatelj koliko ljudi ne pamte kakva je to liga bila, u prošloj deceniji, a pogotovo kakva je bila 90ih.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la hrn » 22 avg 2018, 14:31

Atalanta je za dvije klase jaca od ovog Salzburga

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:33

hrn je napisao/la:Atalanta je za dvije klase jaca od ovog Salzburga
Kako ste krenuli do subote biće najbolji tim ove decenije.. :rol:
Samo zato jer su ugasili jedan mali amaterski klub iz Sarajeva. :kafa:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 14:36

LAZARUS2000 je napisao/la: Znam da navijači Sarajeva žele da pokažu da je Atalanta beton, Yebeš Real šta je ona. Ali u realnosti radi se o solidnoj ekipi iz lige koja godinama propada.
Za nas je Atalanta Real, kao što je Salzubrg za vas Real ;) To je Realno :zviz:
I am coming

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 22 avg 2018, 14:38

Anonjimus je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la: Znam da navijači Sarajeva žele da pokažu da je Atalanta beton, Yebeš Real šta je ona. Ali u realnosti radi se o solidnoj ekipi iz lige koja godinama propada.
Za nas je Atalanta Real, kao što je Salzubrg za vas Real ;) To je Realno :zviz:
Nesto mi se to ne uklapa u svu ovu pricu... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:39

Anonjimus je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la: Znam da navijači Sarajeva žele da pokažu da je Atalanta beton, Yebeš Real šta je ona. Ali u realnosti radi se o solidnoj ekipi iz lige koja godinama propada.
Za nas je Atalanta Real, kao što je Salzubrg za vas Real ;) To je Realno :zviz:
Za nas su svi oni šaša... Uostalom mi nismo ni vi ni oni, mi smo mi. Grobari. :kafa:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 14:41

Ja ne gledam na sport da uvrijedim druge, kao neki, nego pokušavam diskusijom objasniti moje stajalište. Moje stajalište je kao što sam rekao, da mi trebamo dosta pure jest da stignemo kvalitet Austrijske lige, pa onda dvi-tri stepenice pa onda kvalitet, koji nikad nećemo stići, Seria A ;) Atalanta je pokazala gdje je Fk. Sarajevo u ovom trenutku kao što je Salzburg pokazao gdje je CZ, koja je daleko jača od Fk. Sarajeva sada. Realno ;)
I am coming

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 22 avg 2018, 14:42

Kakav idiot. :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la muhamedhulk » 22 avg 2018, 14:45

pa jel' vi vidite protiv koga igra rb konzerva u ligi? a protiv koga igra atalanta? :lol:
prvo je serija a svemirski brod za austrijsku bl, drugo je da konzerva u ita ne bi ni europu osigurala svake godine.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:46

Anonjimus je napisao/la:Ja ne gledam na sport da uvrijedim druge, kao neki, nego pokušavam diskusijom objasniti moje stajalište. Moje stajalište je kao što sam rekao, da mi trebamo dosta pure jest da stignemo kvalitet Austrijske lige, pa onda dvi-tri stepenice pa onda kvalitet, koji nikad nećemo stići, Seria A ;) Atalanta je pokazala gdje je Fk. Sarajevo u ovom trenutku kao što je Salzburg pokazao gdje je CZ, koja je daleko jača od Fk. Sarajeva sada. Realno ;)
Šta je Salzubrg pokazao protiv zvezde? Loš meč jednih i drugih.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:48

muhamedhulk je napisao/la:pa jel' vi vidite protiv koga igra rb konzerva u ligi? a protiv koga igra atalanta? :lol:
prvo je serija a svemirski brod za austrijsku bl, drugo je da konzerva u ita ne bi ni europu osigurala svake godine.
Kakve to veze ima? Govorimo i kvalitetu ekipa, ne kvalitetu liga. :facepalm:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 22 avg 2018, 14:48

muhamedhulk je napisao/la:pa jel' vi vidite protiv koga igra rb konzerva u ligi? a protiv koga igra atalanta? :lol:
prvo je serija a svemirski brod za austrijsku bl, drugo je da konzerva u ita ne bi ni europu osigurala svake godine.
Juventus je na istom nivou kao Rapid i Austrija, ja ne znam o čemu ti pričaš ovdje. :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 14:49

LAZARUS2000 je napisao/la: Šta je Salzubrg pokazao protiv zvezde? Loš meč jednih i drugih.
Pokazao da je to da su vas stiskli u šesnesterac i da nisu znali dati gol. Niste imali prilike u prvom dijelu da pređete pola. Al et, ovo je dosta o ovoj diskusiji jer ovo je tema FK. Sarajevo a ne Salzburg i Atalanta ;) a pogotovo ne CZ
I am coming

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la hrn » 22 avg 2018, 14:53

LAZARUS2000 je napisao/la:
hrn je napisao/la:Atalanta je za dvije klase jaca od ovog Salzburga
Kako ste krenuli do subote biće najbolji tim ove decenije.. :rol:
Samo zato jer su ugasili jedan mali amaterski klub iz Sarajeva. :kafa:
I vi bi bili amateri da vam nije Vucica

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:58

MortemHz je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:pa jel' vi vidite protiv koga igra rb konzerva u ligi? a protiv koga igra atalanta? :lol:
prvo je serija a svemirski brod za austrijsku bl, drugo je da konzerva u ita ne bi ni europu osigurala svake godine.
Juventus je na istom nivou kao Rapid i Austrija, ja ne znam o čemu ti pričaš ovdje. :rol:
Opusti se uđi na yt i gledaj prvi meč, pa bar golove za 2-2..i uzmi snikers.. Jer niko ne poredi lige već ekipe.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 12345678922, club21, LaHaineLaHaine, Mostarac12345, Radobolja, Venom, zlo87 i 55 gostiju.