FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
Pantelija
Postovi: 12855
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Pantelija » 28 avg 2021, 23:06

Bliss je napisao/la:
28 avg 2021, 22:53
Hvala za Salcina, nece se on vracat vise u klub koji mu jer gusio potencijal.
Pa genijalac ne pita se on nego klub s kojim ima ugovor :rol:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 28 avg 2021, 23:13

Pantelija je napisao/la:
28 avg 2021, 23:06
Bliss je napisao/la:
28 avg 2021, 22:53
Hvala za Salcina, nece se on vracat vise u klub koji mu jer gusio potencijal.
Pa genijalac ne pita se on nego klub s kojim ima ugovor :rol:
:mrgreen:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5553
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Hajdeee » 28 avg 2021, 23:16

Pa mogu ga kupiti. U cemu je problem.
- FKS -

fudbalfudbal
Postovi: 2498
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la fudbalfudbal » 29 avg 2021, 01:57

Dobar Salčin iako je igrao danas bolestan. Asistencija, solira, pokazuje da mu je na poziciji prednjeg veznog baš fino igrati. Odigrao je i na oba krila korektno protiv Širokog.

Što se tiče njegovog razvoja igračkog fenomenalno bi mu bilo doći kući kod nas, atmosfera se popravila, a i igrao bi sigurno.

Kod vas ima malo vremena da se pokaže, onda pozicija lijevog beka nije baš za njega. Ok snađe se, ali evo ko je gledao prvom poluvrijeme večeras momak igra tečno i koliko smo mogli mi da vidimo nimalo nije sebičan.

Trenutno je vaš igrač, ugovorom vezan ali nisam siguran koliko bi vi njega mogli trpiti da igrački sazrije jer vaša sredina je jako teška za igrati, pritisak takav ima u malo klubova generalno. Ne kažem ništa loše, nekad je taj pritisak dobar ali teško je mladog igrača istrpiti na ovakvim pozicijama.
Ti si naša ljubav jedina!

NajvecaRadosti
Postovi: 6286
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la NajvecaRadosti » 29 avg 2021, 16:58

Bliss je napisao/la:
28 avg 2021, 22:53
Hvala za Salcina, nece se on vracat vise u klub koji mu jer gusio potencijal.
Hahahahaha pa mi se pitamo i niko drugi
Salcin ima ugovor sa nama do 2024 a kod vas je samo na posudbi do zime/ljeta
Ne znam imate li pravo otkupa

Mogao si se vala malo informisati nego ovako gluposti pisati....
fudbalfudbal je napisao/la:
29 avg 2021, 01:57
Dobar Salčin iako je igrao danas bolestan. Asistencija, solira, pokazuje da mu je na poziciji prednjeg veznog baš fino igrati. Odigrao je i na oba krila korektno protiv Širokog.

Što se tiče njegovog razvoja igračkog fenomenalno bi mu bilo doći kući kod nas, atmosfera se popravila, a i igrao bi sigurno.

Kod vas ima malo vremena da se pokaže, onda pozicija lijevog beka nije baš za njega. Ok snađe se, ali evo ko je gledao prvom poluvrijeme večeras momak igra tečno i koliko smo mogli mi da vidimo nimalo nije sebičan.

Trenutno je vaš igrač, ugovorom vezan ali nisam siguran koliko bi vi njega mogli trpiti da igrački sazrije jer vaša sredina je jako teška za igrati, pritisak takav ima u malo klubova generalno. Ne kažem ništa loše, nekad je taj pritisak dobar ali teško je mladog igrača istrpiti na ovakvim pozicijama.
Tako je
Jedina pozicija na kojoj moze fino igrati je ofanzivni vezni

Kod nas igrao lijevog beka
Bio je solidan ali nista vise od toga
Vidjelo se da to nije za njega

Jednu utakmicu smo ga stavili na lijevo krilo i bio je katastrofa

Posudba bila jedini ispravan potez jer on trenutno kod nas pored Bodula i Kobiljara ne bi imao nikakvu minutazu sto je njemu najvise potrebno

Fino je jucer odigrao,fino se razvija
Samo mora malo na fizickoj spremnosti poraditi
Jer i kod nas,a i kod vas vidim poslije 35 min da je bas umoran
Pritisak kod nas je stvarno velika i bukvalno svaka greska se doceka na noz

On je jos nas igrac i ima ugovor do 2024.Tako da nasi ga sigurno nece pustiti djaba kad istekne posudba

Dogovor posudbe je 6+6 mjeseci
Mislim da ce ostati kod vas do kraja ove sezone a onda ce biti interesantno vidjeti za dalje
Mozda neka zamjena na bi bila losa
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Balorda
Postovi: 3524
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Balorda » 29 avg 2021, 17:08

Za ozbiljnije zaključke o statusu Salčina nakon isteka posudbe ćemo sačekati i vidjeti kakvo će stanje u FK Sarajevo biti po pitanju svega.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 31 avg 2021, 15:19

Ko god je pisao na temi, odgovorit cu mu.
Izvor nije iz novina, cak koliko znam uopste ni u jednim novinama nije izasla ta informacija.
Dalje, Cera je bio obični predsjednik, znaci ja sam mogao doći, i prijaviti se, predstaviti svoj plan, pa da skupstina odluci da li cu biti predsjednik. Sta je najveca razlika izmedju dvojice, Cera dosao, obecao gradove i kule. S druge strane, Ismirov plan nismo culi, ali cinjenicno stanje je to, da je Ismir kupio 30% udia kluba. Toliki novac ceric nema da proda svu imovinu koju ima.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 31 avg 2021, 15:20

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
31 avg 2021, 15:19
Ko god je pisao na temi, odgovorit cu mu.
Izvor nije iz novina, cak koliko znam uopste ni u jednim novinama nije izasla ta informacija.
Dalje, Cera je bio obični predsjednik, znaci ja sam mogao doći, i prijaviti se, predstaviti svoj plan, pa da skupstina odluci da li cu biti predsjednik. Sta je najveca razlika izmedju dvojice, Cera dosao, obecao gradove i kule. S druge strane, Ismirov plan nismo culi, ali cinjenicno stanje je to, da je Ismir kupio 30% udia kluba. Toliki novac ceric nema da proda svu imovinu koju ima.
obagol je napisao/la:
31 avg 2021, 14:57
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la obagol » 31 avg 2021, 15:32

Cerić je predstavljen kao biznismen i kao neko ko ima strašne reference i na osnovu toga je izabran za predsjednika. Znamo kako je to završilo. Ja sam ubijeđen da je situacija sa Mirvićem slična. Taj čovjek je anonimus koji je kod nas predstavljen kao uspješni biznismen. Činjenica je da je povezan sa firmama koje su ostvarile promet cca 50.000 $ i 90.000 $ i te dvije firme imaju 4-5 uposlenika. Glavne reference su mu poznanstva sa određenim ljudima. Čak i te firme koje se predstavljaju kao njegove su u stvari firme koje su osnovali neki drugi ljudi i gdje je on partner. Nekoliko firmi povezanih s njim su ugašene (identično kao i kod Cerića). Poenta je da ozbiljni investitori ne dolaze u našu ligu. Ovo su obični ublehaši gdje se navijači nafuraju na osnovu nekoliko sponzoriranih novinskih članaka na domaćim portalima. Identično sam pisao i za Cerića na drugom forumu.

Ljudi, danas se sve živo može provjeriti. Ne može neko ko je zaradio 300 miliona dolara proći tek tako ispod radara u Americi. Grupna faza, investitcije, vrhunska pojačanja...od toga nema ništa. Realnost je izvlačenje keša iz kluba, sumnjive transakcije preko kluba i paravan da se radi o ljudima koji ulažu u sport kako bi se lakše dogovarali neki budući poslovi. što budu manja očekivanja, biće lakše podnijeti razočarenja...

Avatar
SjevernaKoreja
Postovi: 369
Pridružen/a: 03 jul 2021, 11:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la SjevernaKoreja » 31 avg 2021, 15:35

obagol je napisao/la:
31 avg 2021, 15:32
Cerić je predstavljen kao biznismen i kao neko ko ima strašne reference i na osnovu toga je izabran za predsjednika. Znamo kako je to završilo. Ja sam ubijeđen da je situacija sa Mirvićem slična. Taj čovjek je anonimus koji je kod nas predstavljen kao uspješni biznismen. Činjenica je da je povezan sa firmama koje su ostvarile promet cca 50.000 $ i 90.000 $ i te dvije firme imaju 4-5 uposlenika. Glavne reference su mu poznanstva sa određenim ljudima. Čak i te firme koje se predstavljaju kao njegove su u stvari firme koje su osnovali neki drugi ljudi i gdje je on partner. Nekoliko firmi povezanih s njim su ugašene (identično kao i kod Cerića). Poenta je da ozbiljni investitori ne dolaze u našu ligu. Ovo su obični ublehaši gdje se navijači nafuraju na osnovu nekoliko sponzoriranih novinskih članaka na domaćim portalima. Identično sam pisao i za Cerića na drugom forumu.

Ljudi, danas se sve živo može provjeriti. Ne može neko ko je zaradio 300 miliona dolara proći tek tako ispod radara u Americi. Grupna faza, investitcije, vrhunska pojačanja...od toga nema ništa. Realnost je izvlačenje keša iz kluba, sumnjive transakcije preko kluba i paravan da se radi o ljudima koji ulažu u sport kako bi se lakše dogovarali neki budući poslovi. što budu manja očekivanja, biće lakše podnijeti razočarenja...
Tu je, ulaze u sport da bi u americi imao neke privilegije.

Hvala sto brines.

Znamo mi da niko ne daje pare iz ljubavi, osim Amawa Osima.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 31 avg 2021, 15:43

obagol je napisao/la:
31 avg 2021, 15:32
Cerić je predstavljen kao biznismen i kao neko ko ima strašne reference i na osnovu toga je izabran za predsjednika. Znamo kako je to završilo. Ja sam ubijeđen da je situacija sa Mirvićem slična. Taj čovjek je anonimus koji je kod nas predstavljen kao uspješni biznismen. Činjenica je da je povezan sa firmama koje su ostvarile promet cca 50.000 $ i 90.000 $ i te dvije firme imaju 4-5 uposlenika. Glavne reference su mu poznanstva sa određenim ljudima. Čak i te firme koje se predstavljaju kao njegove su u stvari firme koje su osnovali neki drugi ljudi i gdje je on partner. Nekoliko firmi povezanih s njim su ugašene (identično kao i kod Cerića). Poenta je da ozbiljni investitori ne dolaze u našu ligu. Ovo su obični ublehaši gdje se navijači nafuraju na osnovu nekoliko sponzoriranih novinskih članaka na domaćim portalima. Identično sam pisao i za Cerića na drugom forumu.

Ljudi, danas se sve živo može provjeriti. Ne može neko ko je zaradio 300 miliona dolara proći tek tako ispod radara u Americi. Grupna faza, investitcije, vrhunska pojačanja...od toga nema ništa. Realnost je izvlačenje keša iz kluba, sumnjive transakcije preko kluba i paravan da se radi o ljudima koji ulažu u sport kako bi se lakše dogovarali neki budući poslovi. što budu manja očekivanja, biće lakše podnijeti razočarenja...
Ok ubleha, otkud mu novac da kupi 30% kluba ? Banku opljackao ?
A sto ne bi mogao biti ispod radara ? Znaš ti kolika je Amerika, da ih zanima neki Ismir :D
Znam 2 - 3 biznismena iz Njemačke i Svicarske, za kojeg da sad ukucas na internwt ne bi nasao neke posebne podatke, osim nekih osnovnih CV podataka sa Linkedina i slicnih stranica. A licno sam veoma dobar s njima, i znam da ljudi imaju velike svote novca, a nigdje neces naci taj podatak.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la obagol » 31 avg 2021, 15:46

Nije ni čudno što pušimo te priče. Neko se pojavi i kaže ja znam gazdu Youtube-a i odmah evo ga, vrhunski biznismen, idu investiticije, grupe Lige Europe here we come, prepiš.ali ligu, bosanski Dinamo i tako ti folovi. Zato i Željo i Sarajevo razvaljuju, nismo u rangu Osijeka i Vojvodine a kamoli šta drugo. Nismo mi za fudbala, sporta općenito...

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la obagol » 31 avg 2021, 15:48

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
31 avg 2021, 15:43
obagol je napisao/la:
31 avg 2021, 15:32
Cerić je predstavljen kao biznismen i kao neko ko ima strašne reference i na osnovu toga je izabran za predsjednika. Znamo kako je to završilo. Ja sam ubijeđen da je situacija sa Mirvićem slična. Taj čovjek je anonimus koji je kod nas predstavljen kao uspješni biznismen. Činjenica je da je povezan sa firmama koje su ostvarile promet cca 50.000 $ i 90.000 $ i te dvije firme imaju 4-5 uposlenika. Glavne reference su mu poznanstva sa određenim ljudima. Čak i te firme koje se predstavljaju kao njegove su u stvari firme koje su osnovali neki drugi ljudi i gdje je on partner. Nekoliko firmi povezanih s njim su ugašene (identično kao i kod Cerića). Poenta je da ozbiljni investitori ne dolaze u našu ligu. Ovo su obični ublehaši gdje se navijači nafuraju na osnovu nekoliko sponzoriranih novinskih članaka na domaćim portalima. Identično sam pisao i za Cerića na drugom forumu.

Ljudi, danas se sve živo može provjeriti. Ne može neko ko je zaradio 300 miliona dolara proći tek tako ispod radara u Americi. Grupna faza, investitcije, vrhunska pojačanja...od toga nema ništa. Realnost je izvlačenje keša iz kluba, sumnjive transakcije preko kluba i paravan da se radi o ljudima koji ulažu u sport kako bi se lakše dogovarali neki budući poslovi. što budu manja očekivanja, biće lakše podnijeti razočarenja...
Ok ubleha, otkud mu novac da kupi 30% kluba ? Banku opljackao ?
A sto ne bi mogao biti ispod radara ? Znaš ti kolika je Amerika, da ih zanima neki Ismir :D
Znam 2 - 3 biznismena iz Njemačke i Svicarske, za kojeg da sad ukucas na internwt ne bi nasao neke posebne podatke, osim nekih osnovnih CV podataka sa Linkedina i slicnih stranica. A licno sam veoma dobar s njima, i znam da ljudi imaju velike svote novca, a nigdje neces naci taj podatak.
Koliko je platio tih 30% kluba? Kako znate da je novac njegov?

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 31 avg 2021, 15:52

obagol je napisao/la:
31 avg 2021, 15:48
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
31 avg 2021, 15:43
obagol je napisao/la:
31 avg 2021, 15:32
Cerić je predstavljen kao biznismen i kao neko ko ima strašne reference i na osnovu toga je izabran za predsjednika. Znamo kako je to završilo. Ja sam ubijeđen da je situacija sa Mirvićem slična. Taj čovjek je anonimus koji je kod nas predstavljen kao uspješni biznismen. Činjenica je da je povezan sa firmama koje su ostvarile promet cca 50.000 $ i 90.000 $ i te dvije firme imaju 4-5 uposlenika. Glavne reference su mu poznanstva sa određenim ljudima. Čak i te firme koje se predstavljaju kao njegove su u stvari firme koje su osnovali neki drugi ljudi i gdje je on partner. Nekoliko firmi povezanih s njim su ugašene (identično kao i kod Cerića). Poenta je da ozbiljni investitori ne dolaze u našu ligu. Ovo su obični ublehaši gdje se navijači nafuraju na osnovu nekoliko sponzoriranih novinskih članaka na domaćim portalima. Identično sam pisao i za Cerića na drugom forumu.

Ljudi, danas se sve živo može provjeriti. Ne može neko ko je zaradio 300 miliona dolara proći tek tako ispod radara u Americi. Grupna faza, investitcije, vrhunska pojačanja...od toga nema ništa. Realnost je izvlačenje keša iz kluba, sumnjive transakcije preko kluba i paravan da se radi o ljudima koji ulažu u sport kako bi se lakše dogovarali neki budući poslovi. što budu manja očekivanja, biće lakše podnijeti razočarenja...
Ok ubleha, otkud mu novac da kupi 30% kluba ? Banku opljackao ?
A sto ne bi mogao biti ispod radara ? Znaš ti kolika je Amerika, da ih zanima neki Ismir :D
Znam 2 - 3 biznismena iz Njemačke i Svicarske, za kojeg da sad ukucas na internwt ne bi nasao neke posebne podatke, osim nekih osnovnih CV podataka sa Linkedina i slicnih stranica. A licno sam veoma dobar s njima, i znam da ljudi imaju velike svote novca, a nigdje neces naci taj podatak.
Koliko je platio tih 30% kluba? Kako znate da je novac njegov?
65% udia su Vijetnamci platili 12 miliona eura, pa eto racunaj kolika je cifra, ne zvanicna, ali otprilike, uglavnom nije mu s neba palo vise miliona eura, za razliku od navedenog cere koji ne bi mogao pogurati mene za novog auta
Ko je kupio taj udio onda, ili je pozajmio par miliona eura ? A jos jedna stvar, on nam je na proljece dao pozajmicu da bi mogli dati bar 1 - 2 plate igracima. Sad se ta pozajmica i ponistila ulaskom u klub
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la obagol » 31 avg 2021, 16:40

Iskreno, meni ne pije vode ta prica o 12 mil eura za 65%. Ko bi to platio za klub koji je u dugovima do guse, nema nikakvu imovinu, poprilicno los igracki kadar? Jos u ovoj covid situaciji kad je sport strasno pogodjen, kad mnogo jace kompanije imaju puno vece probleme? Mozda se neko obavezao da ce izmiriti dugovanja a zauzvrat dobiti tih 65%? Jos kad skontas da nije tako jednostavno iz Amerike investirati u stranu drzavu, pogotovo nekom malom biznismenu. Vrijeme ce pokazati....ali trenutno dostupne informacije ne upucuju ni na sta ozbiljno kad je u pitanju Mirvic.

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la PeakyBlinders » 31 avg 2021, 16:44

obagol je napisao/la:
31 avg 2021, 16:40
Iskreno, meni ne pije vode ta prica o 12 mil eura za 65%. Ko bi to platio za klub koji je u dugovima do guse, nema nikakvu imovinu, poprilicno los igracki kadar? Jos u ovoj covid situaciji kad je sport strasno pogodjen, kad mnogo jace kompanije imaju puno vece probleme? Mozda se neko obavezao da ce izmiriti dugovanja a zauzvrat dobiti tih 65%? Jos kad skontas da nije tako jednostavno iz Amerike investirati u stranu drzavu, pogotovo nekom malom biznismenu. Vrijeme ce pokazati....ali trenutno dostupne informacije ne upucuju ni na sta ozbiljno kad je u pitanju Mirvic.
Iskreno, vidim da se pojede ti iznutra. Ko je u dugovima do guše? :urnebes:
ORIGINAL 1987

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 31 avg 2021, 16:50

obagol je napisao/la:
31 avg 2021, 16:40
Iskreno, meni ne pije vode ta prica o 12 mil eura za 65%. Ko bi to platio za klub koji je u dugovima do guse, nema nikakvu imovinu, poprilicno los igracki kadar? Jos u ovoj covid situaciji kad je sport strasno pogodjen, kad mnogo jace kompanije imaju puno vece probleme? Mozda se neko obavezao da ce izmiriti dugovanja a zauzvrat dobiti tih 65%? Jos kad skontas da nije tako jednostavno iz Amerike investirati u stranu drzavu, pogotovo nekom malom biznismenu. Vrijeme ce pokazati....ali trenutno dostupne informacije ne upucuju ni na sta ozbiljno kad je u pitanju Mirvic.
Molim Vas, dajte nam tačne brojeve, koliko ste platili glasačka prava u FK Sarajevu?

"Tačan udio u glasačkim pravima je 65,47% i to smo platili 12 miliona eura."
U toku ulaska Nama u klub, klub nije imao ni marke duga, nijedne !
Ovo je bilo za Vijetnamce, Tan sada ima 60% udia, Ismir 30%
Sarajevo ima stadion koji se može nakon jednog vremena prevesti na nas, cijela procedura je velika, i treba dosta novca, ali ima i ta opcija, a nemoj da te cudi ako uskoro budemo 1/1 vlasnici kampa u butmiru.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la obagol » 31 avg 2021, 18:44

To je bilo kad je Nam ulazio. Kad je obustavio finansiranje, pitaj Boga koliko se tu duga nabilo, zbog toga ste izgubili titulu, igrace... i prica oko stadiona je zesca ubleha. Ne postoji nacin da postanete vlasnici, stadion ste dobili na koristenje, sva ulaganja ostaju opstini i usput placate kiriju. Nevjerovatno kako se jednostavno zavaraju siroke mase. I jos neko veli kako niste u dugovima? Pa zbog cega vas tuze igraci, zasto niste mogli registrovati strance?

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 01 sep 2021, 15:21

obagol je napisao/la:
31 avg 2021, 18:44
To je bilo kad je Nam ulazio. Kad je obustavio finansiranje, pitaj Boga koliko se tu duga nabilo, zbog toga ste izgubili titulu, igrace... i prica oko stadiona je zesca ubleha. Ne postoji nacin da postanete vlasnici, stadion ste dobili na koristenje, sva ulaganja ostaju opstini i usput placate kiriju. Nevjerovatno kako se jednostavno zavaraju siroke mase. I jos neko veli kako niste u dugovima? Pa zbog cega vas tuze igraci, zasto niste mogli registrovati strance?
Pa neisplacene plate, evo npr za tvoju informaciju, Fanimu se velika suma isplatila. Dug ka PU je bio, to stoji. Sad ni toga nema, sve je placeno i opet smo skoro bez ikakvih dugova, da, istina, ima nekih odredjenih dugova ka igracima, i trenerima u akademiji, ali evo sad kad je zvanicno Ismir usao u klub, ne sumnjam da ce brzo leci novac da se i to rijesi ;)
Ok, nek je ubleha, nemam bas neki dokaz da ovdje postavim, iako sam upucen, ali ok :D
Nažalost mnogi bi nas voljeli vidjeti na dnu, sto je i normalno jer smo jaci nego 90% lige, i naravno da kad bi mi pali da bi im bilo lakse ostvariti ciljeve. Međutim, na žalost mnogih, to se neće desiti :)
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la obagol » 01 sep 2021, 15:38

Najveća greška Želje i Sarajeva je taj stav: mi smo zajebani, mi smo najjači, hoće da nas unište i svi su protiv nas. A u klubu rasulo živo, gotovo ništa ne funkcioniše, pare se izvlače, nikakve organizacije, sistema, apsolutno ničeg. Svi vuku na svoju stranu, unutar kluba po nekoliko struja koje sabotiraju jedni druge...Ja sam još prije 20 godina govorio da Željo i Sarajevo treba da postanu takva sila jer imaju potencijal, da se iz godine u godinu smjenjuju na prvom mjestu. Da bude samo pitanje te godine da li će Željo ili Sarajevo biti prvak. Nažalost, nisu znali. Većinom su se gledali lični interesi uz par nekih bljeskove. A usput su sabotirali jedni druge kad god su mogli i otvarali prostor Zrinjskom, Širokom, Borcu, Modriči, Orašju i kome već sve ne. navijači su se ložili na poneku pobjedu u derbiju, prolazak par pretkola i stvarali se mitovi o Želji i Sarajevu kao nekim silama. Nema nas nigdje ni na mapi, čak ni u regionalnim okvirima. Nebitni smo....

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.