FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%

Ukupno glasova: 44

Sarajlijica1946
Kontakt:

PostPostao/la Sarajlijica1946 » 05 jun 2017, 16:27

Husara jesi to ti. :?

FrancescoTotti
Kontakt:

PostPostao/la FrancescoTotti » 05 jun 2017, 16:28

Sarajlijica1946 WroteColonHusara jesi to ti. :?

Ako cemo gledat po broju debilnih smajlija koje iskoristi onda jest
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 05 jun 2017, 16:37

Pa.Da.imate tolike pare.ne.bi.dizao.cijenu preko nas nego preko vas
E čuj 200 ooo oni nude slobodi.i još.procenat
LEON BENKO!!!

Testo
Kontakt:

PostPostao/la Testo » 05 jun 2017, 16:50

svijet je lijep kada sanjamo, kada sanjamoooooo, hajde zajedno da sanjamo, da sanjamo....

ultrasstyle_tz
Kontakt:

PostPostao/la ultrasstyle_tz » 10 jun 2017, 16:44

Nudi Zrinjski odlicne pare za nase uslove. Izrasli su, jbg milion od LP svake godine + EPHZHB, PPD Zagreb, Eronet.. S parama su, nema govora.
A sad imaju velikih problema. Tomic se zasitio, 99% da ide. Bilbija /Mesanovic- jedan od njih isto tako. Onda savez im je metno sa brojem stranaca, pa ni Petrak nije siguran, a ne mogu ni dovoditi igrace iz Hrvatske lige kao sto bi uradili. U deficitu su u veznom redu, a jedini igrac u PL koji im moze omoguciti da ostanu gdje jesu je Ordagic. Tako da, dobro su zagrizli. Nuzda jbg

nego zasto Kovacevic nije produzio? ako nije? hoce vani, ili hoce da igra ?
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

YNWA
Kontakt:

PostPostao/la YNWA » 10 jun 2017, 20:18

ultrasstyle_tz WroteColonNudi Zrinjski odlicne pare za nase uslove. Izrasli su, jbg milion od LP svake godine + EPHZHB, PPD Zagreb, Eronet.. S parama su, nema govora.
A sad imaju velikih problema. Tomic se zasitio, 99% da ide. Bilbija /Mesanovic- jedan od njih isto tako. Onda savez im je metno sa brojem stranaca, pa ni Petrak nije siguran, a ne mogu ni dovoditi igrace iz Hrvatske lige kao sto bi uradili. U deficitu su u veznom redu, a jedini igrac u PL koji im moze omoguciti da ostanu gdje jesu je Ordagic. Tako da, dobro su zagrizli. Nuzda jbg

nego zasto Kovacevic nije produzio? ako nije? hoce vani, ili hoce da igra ?

Kova zeli vani, plus mu na vrijeme nije ponuđen ugovor, i nikad nije imao status kakav zasluzuje kod nas, pa nije ni cudo sto odugovlaci.

Amer je vec odbio Zrinjski ;)
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 11 jun 2017, 15:50

Jel moguće da vam je uprava Kovačevića pustila? :shock:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 11 jun 2017, 15:53

Ne mozes nikog na silu zadrzati. Iako prica o inostranstvu, vec ga vidim u Mostaru ili kod kona, ako ne sad, onda na zimu. Ali eto...
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 11 jun 2017, 15:57

wobly92 WroteColonJel moguće da vam je uprava Kovačevića pustila? :shock:

Kad se povrijedio i kad nije igrao mjesecima dobio je produzenje ugovora iako nije bas nikad bio prva postava. Sada se ko malo vratio u formu ali opet nije bolji od Novakovića i Mihojevića, steta samo sto je on mogao pokriti 2 pozicije i sto je kao treci izbor tu bio ali boze moj, nista strasno.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 11 jun 2017, 16:01

Ne znam brate, ono što sam ga gledao, momak je veoma inteligentan i jak igrač, mislim da je ovo greška. Ne vjerujem da će imati problema da nađe angažman vani.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Eisenbahner1921
Kontakt:

PostPostao/la Eisenbahner1921 » 14 jun 2017, 18:00

Evander WroteColon
OsmanhodzicBuco WroteColonOn da voli klub koliko sam ga ja volio u njegovim godinama i mastao da nekad zaigram, potpiso bi svaki papir... al ova danasnja djeca ne j.ebu nista, samo daj instant uspijeh... ****.t ga sto se mene tice...

Koja ba ljubav? O cemu pricati? Mali je zlatna koka cijele porodice i pokusat ce zaraditi na njemu sto vise i cim prije.
Ko to jos voli klub? Je li Gojak volio Zeljeznicar?
Isto ovako, nisu mu zelili ispuniti minimalne uslove i dobro su se zahebali. Identicna situacija.
Govorili su da ce propasti i slicno. I sta bi na kraju? Ko je profitirao a ko ostao kratkih rukava?

Gojak je bolesnik Zeljeznicara.
Niko nije govorio da ce propasti, prestani izmisljati. Svi su bili svjesni da gubimo, uz Amira, najveceg talenta te generacije i potencijalno veliku sumu novca, ali ne moze neko sa sedamnaest godina i Zeljeznicar ili Sarajevo ucjenjivati minutazom u svakoj utakmici. Potpisi, treniraj, trudi se.. Sansu ces dobiti.
Životni saputnik! 1921

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 14 jun 2017, 18:19

Ne lazi. Proklinjali ste malog i govorili da ce propasti, nista od njega nema, nazivali ga izdajnikom i slicno...
Guuzice bi sad dao da ste momka tad gurali, umjesto brace Sadikovic i slicnih, koji su MORALI igrati.
A znamo svi zasto su morali.
Momak je tad sa 17,18 godina HLADNO mogao igrati u prvih 11 kod vas. Ali, podrzali ste upravu i Amara i ako ste znali da prave kardinalnu gresku.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 14 jun 2017, 18:21

Pa i nije bas bolesnik, znam ga ja licno kao i Amira, njemu je uspjeh bitan, klub manje vise, drag mu je ali sad da je to nesto veliko.. ni blizu
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Eisenbahner1921
Kontakt:

PostPostao/la Eisenbahner1921 » 14 jun 2017, 18:22

Vise mi je srece Amar donio nego neki Gojak. Neka negdje drugo ucjenjuje klub.
Cuj zahtjeva minutazu.. Pomislio bi covjek da je nesto sto svijet vidio nije.
Životni saputnik! 1921

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 14 jun 2017, 18:29

Eisenbahner1921 WroteColonVise mi je srece Amar donio nego neki Gojak. Neka negdje drugo ucjenjuje klub.

Gojak je velika Amarova greska, priznao ti to ili ne.
Radi Amarove tvrdoglavosti ostali ste i bez igrac i bez para. To su cinjenice.
A ne znam bas, cija verzija je to da je STRIKTNO ZAHTJEVAO minute. Ja koliko znam, momak nije zelio potpisati ugovor gdje su mu primanja 200KM.
A da te napomenem, da su ti tad u klubu nedodirljivi bili braca Sadikovic, koji malom Gojaku ni tad nisu mogli kopacke cistiti.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 14 jun 2017, 20:35

Evander WroteColon
Eisenbahner1921 WroteColonVise mi je srece Amar donio nego neki Gojak. Neka negdje drugo ucjenjuje klub.

A ne znam bas, cija verzija je to da je STRIKTNO ZAHTJEVAO minute. Ja koliko znam, momak nije zelio potpisati ugovor gdje su mu primanja 200KM.
A da te napomenem, da su ti tad u klubu nedodirljivi bili braca Sadikovic, koji malom Gojaku ni tad nisu mogli kopacke cistiti.

od naših je tražio isto garantiranu minutažu, iako smo mi nudili više para...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je samo poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 14 jun 2017, 23:00

DenchiNL WroteColon
Evander WroteColon

od naših je tražio isto garantiranu minutažu, iako smo mi nudili više para...

Ja sam i tad govorio da malog trebamo potpisati po svaku cijenu, ako imamo ikakve sanse za to.

PiazzaGrande

PostPostao/la PiazzaGrande » 15 jun 2017, 07:59

Petrak u FKS?!
Diego
Baka
Zico
i više niko!

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 15 jun 2017, 09:01

PiazzaGrande WroteColonPetrak u FKS?!

Mi vise ne očekujemo ni jocu stokica
LEON BENKO!!!

PiazzaGrande

PostPostao/la PiazzaGrande » 15 jun 2017, 10:22

.....Petrak-Sarić....
........Stojcev.......

Dobra bi to veza bila... :thumbup:
Diego
Baka
Zico
i više niko!

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Harika, hondas, Hum94, jolicnikola, Orjuna i 18 gostiju.