FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%

Ukupno glasova: 44

hrn
Kontakt:

PostPostao/la hrn » 22 avg 2018, 14:31

Atalanta je za dvije klase jaca od ovog Salzburga

LAZARUS2000
Kontakt:

PostPostao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:33

hrn WroteColonAtalanta je za dvije klase jaca od ovog Salzburga

Kako ste krenuli do subote biće najbolji tim ove decenije.. :rol:
Samo zato jer su ugasili jedan mali amaterski klub iz Sarajeva. :kafa:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Anonjimus
Kontakt:

PostPostao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 14:36

LAZARUS2000 WroteColon Znam da navijači Sarajeva žele da pokažu da je Atalanta beton, Yebeš Real šta je ona. Ali u realnosti radi se o solidnoj ekipi iz lige koja godinama propada.

Za nas je Atalanta Real, kao što je Salzubrg za vas Real ;) To je Realno :zviz:
I am coming

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 22 avg 2018, 14:38

Anonjimus WroteColon
LAZARUS2000 WroteColon Znam da navijači Sarajeva žele da pokažu da je Atalanta beton, Yebeš Real šta je ona. Ali u realnosti radi se o solidnoj ekipi iz lige koja godinama propada.

Nesto mi se to ne uklapa u svu ovu pricu... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

LAZARUS2000
Kontakt:

PostPostao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:39

Anonjimus WroteColon

Za nas su svi oni šaša... Uostalom mi nismo ni vi ni oni, mi smo mi. Grobari. :kafa:

Anonjimus
Kontakt:

PostPostao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 14:41

Ja ne gledam na sport da uvrijedim druge, kao neki, nego pokušavam diskusijom objasniti moje stajalište. Moje stajalište je kao što sam rekao, da mi trebamo dosta pure jest da stignemo kvalitet Austrijske lige, pa onda dvi-tri stepenice pa onda kvalitet, koji nikad nećemo stići, Seria A ;) Atalanta je pokazala gdje je Fk. Sarajevo u ovom trenutku kao što je Salzburg pokazao gdje je CZ, koja je daleko jača od Fk. Sarajeva sada. Realno ;)
I am coming

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 22 avg 2018, 14:42

Kakav idiot. :rol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 22 avg 2018, 14:45

pa jel' vi vidite protiv koga igra rb konzerva u ligi? a protiv koga igra atalanta? :lol:
prvo je serija a svemirski brod za austrijsku bl, drugo je da konzerva u ita ne bi ni europu osigurala svake godine.
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

LAZARUS2000
Kontakt:

PostPostao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:46

Anonjimus WroteColonJa ne gledam na sport da uvrijedim druge, kao neki, nego pokušavam diskusijom objasniti moje stajalište. Moje stajalište je kao što sam rekao, da mi trebamo dosta pure jest da stignemo kvalitet Austrijske lige, pa onda dvi-tri stepenice pa onda kvalitet, koji nikad nećemo stići, Seria A ;) Atalanta je pokazala gdje je Fk. Sarajevo u ovom trenutku kao što je Salzburg pokazao gdje je CZ, koja je daleko jača od Fk. Sarajeva sada. Realno ;)

Šta je Salzubrg pokazao protiv zvezde? Loš meč jednih i drugih.

LAZARUS2000
Kontakt:

PostPostao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:48

muhamedhulk WroteColonpa jel' vi vidite protiv koga igra rb konzerva u ligi? a protiv koga igra atalanta? :lol:
prvo je serija a svemirski brod za austrijsku bl, drugo je da konzerva u ita ne bi ni europu osigurala svake godine.

Kakve to veze ima? Govorimo i kvalitetu ekipa, ne kvalitetu liga. :facepalm:

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 22 avg 2018, 14:48

muhamedhulk WroteColonpa jel' vi vidite protiv koga igra rb konzerva u ligi? a protiv koga igra atalanta? :lol:

Juventus je na istom nivou kao Rapid i Austrija, ja ne znam o čemu ti pričaš ovdje. :rol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Anonjimus
Kontakt:

PostPostao/la Anonjimus » 22 avg 2018, 14:49

LAZARUS2000 WroteColonŠta je Salzubrg pokazao protiv zvezde? Loš meč jednih i drugih.

Pokazao da je to da su vas stiskli u šesnesterac i da nisu znali dati gol. Niste imali prilike u prvom dijelu da pređete pola. Al et, ovo je dosta o ovoj diskusiji jer ovo je tema FK. Sarajevo a ne Salzburg i Atalanta ;) a pogotovo ne CZ
I am coming

hrn
Kontakt:

PostPostao/la hrn » 22 avg 2018, 14:53

LAZARUS2000 WroteColon
hrn WroteColonAtalanta je za dvije klase jaca od ovog Salzburga

Kako ste krenuli do subote biće najbolji tim ove decenije.. :rol:
Samo zato jer su ugasili jedan mali amaterski klub iz Sarajeva. :kafa:

I vi bi bili amateri da vam nije Vucica

LAZARUS2000
Kontakt:

PostPostao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 14:58

MortemHz WroteColon

Juventus je na istom nivou kao Rapid i Austrija, ja ne znam o čemu ti pričaš ovdje. :rol:

Opusti se uđi na yt i gledaj prvi meč, pa bar golove za 2-2..i uzmi snikers.. Jer niko ne poredi lige već ekipe.

LAZARUS2000
Kontakt:

PostPostao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 15:02

Vidim da niko ne čita pažljivo. Nisam cigan yebe mi za Zvezdu. Fazon je da koliko god vi pričali dizali atalantu, ne može se izbrisati 0-8.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 22 avg 2018, 15:09

Niko ih ne diže i niko ne briše taj rezultat. Ti si došao na temu Sarajeva da lažeš i pričaš o drugim klubovima te da nepotrebno dižeš neki klub iz Austrije, veze sa temom nema još pored svega vrijeđaš moj klub na ovoj temi. Što ne navijaš za svoj lokalni klub? Pretpostavljam da je on taj koji je ugašen, ja makar imam svoje ja i svoj klub a ne neki tuđi iz druge države.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 22 avg 2018, 16:23

marconato WroteColonNe, moje misljenje je da bi nam podjednako ili slicno tesko bilo sa Atalantom ili Fiorentinom kao sada s Austrijancima...Nista ni manje, ni vise..
Roma i Napoli su nesto drugo!

Jel to znači da bi ko biva Zvezda odigrala 0:0 s Atalantom, ko biva bila 8. u Seria A na tabeli i ko biva Sarajevu dala 8? Tvoje poimanje fudbala zvuči otprilike ovako.

LAZARUS2000
Kontakt:

PostPostao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 16:31

MortemHz WroteColonNiko ih ne diže i niko ne briše taj rezultat. Ti si došao na temu Sarajeva da lažeš i pričaš o drugim klubovima te da nepotrebno dižeš neki klub iz Austrije, veze sa temom nema još pored svega vrijeđaš moj klub na ovoj temi. Što ne navijaš za svoj lokalni klub? Pretpostavljam da je on taj koji je ugašen, ja makar imam svoje ja i svoj klub a ne neki tuđi iz druge države.

Šta sam tačno slagao? To što tebe nešto žulja ne znači da je laž. Odakle ti znaš za koga ja navijam. Pa šta ako je tam FK Sarajevo. Nisam ja počeo da rasporeda bajke ovdje već navijači Fks koji još uvijek vuku traumu. Evo npr ti već pjeniš. I skrećeš temu. Sad bi ti tu provjeravao ko za koga navija. :rol:
Gledaš ljude sa visine, a što se tiče fudbala razumiješ se u isti ko tele u šarena vrata. Kao pitaš ljude prate li fudbal? Pratiš li ti? Nekako sumnjam. I sad na kraju skrećeš u drugu državu. Šta hoćeš sa tim? Da zaboravimo kad neko kaže Atalanta ovaj drugi mu odgovori na qcu te nosam. Postali ste vic. Ali hej i to je uspjeh. Ustvari to vam dođe kao najveći uspijeh zadnjih godina. :rol:

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 22 avg 2018, 16:42

SarajevoJeBordo WroteColon
marconato WroteColonNe, moje misljenje je da bi nam podjednako ili slicno tesko bilo sa Atalantom ili Fiorentinom kao sada s Austrijancima...Nista ni manje, ni vise..
Roma i Napoli su nesto drugo!

Jel to znači da bi ko biva Zvezda odigrala 0:0 s Atalantom, ko biva bila 8. u Seria A na tabeli i ko biva Sarajevu dala 8? Tvoje poimanje fudbala zvuči otprilike ovako.

A sto ne bi odigrala?! Pa nisu Real i Barselona! Zvezda ima tim i kvalitet da se nosi sa ekipama tog ranga, pokazala je to i prosle sezone vs Krasnodara i CSKA, Arsenala...
To koji bi bili na tabeli i koliko bi dali Sarajevu je nesto drugo, pricamo o dvomecu i eliminacionoj fazi, a tu ulogu igra mnogo vise faktora od samog kvaliteta timova!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 22 avg 2018, 16:42

LAZARUS2000 WroteColon
MortemHz WroteColonNiko ih ne diže i niko ne briše taj rezultat. Ti si došao na temu Sarajeva da lažeš i pričaš o drugim klubovima te da nepotrebno dižeš neki klub iz Austrije, veze sa temom nema još pored svega vrijeđaš moj klub na ovoj temi. Što ne navijaš za svoj lokalni klub? Pretpostavljam da je on taj koji je ugašen, ja makar imam svoje ja i svoj klub a ne neki tuđi iz druge države.

Šta sam tačno slagao? To što tebe nešto žulja ne znači da je laž. Odakle ti znaš za koga ja navijam. Pa šta ako je tam FK Sarajevo. Nisam ja počeo da rasporeda bajke ovdje već navijači Fks koji još uvijek vuku traumu. Evo npr ti već pjeniš. I skrećeš temu. Sad bi ti tu provjeravao ko za koga navija. :rol:
Gledaš ljude sa visine, a što se tiče fudbala razumiješ se u isti ko tele u šarena vrata. Kao pitaš ljude prate li fudbal? Pratiš li ti? Nekako sumnjam. I sad na kraju skrećeš u drugu državu. Šta hoćeš sa tim? Da zaboravimo kad neko kaže Atalanta ovaj drugi mu odgovori na qcu te nosam. Postali ste vic. Ali hej i to je uspjeh. Ustvari to vam dođe kao najveći uspijeh zadnjih godina. :rol:

Slagao si da neko diže Atalantu više od očekivanog dok pjeniš radi prvaka Austrije. Kažes pa šta ako je tema Sarajevo? Pa možda bi na temi o Sarajevu trebali pisati o Sarajevu a ne lijeciti svoje seljačke komplekse, logično?
Ne postoji trauma, ne pjenim i ne skrećem sa teme pošto je tema FK Sarajevo tako da ponovo griješiš. Došao si sa lošom namjerom pa si počeo i vrijeđati a inače takvi ljudi navijaju za klubove iz drugih država jer nemaju svoje pa im biti prelivoda i nije problem. Naravno da ću te gledati sa visine. Ti si birao taj put, nisam ja.
Šta je tebi jado jadni uspjeh, navijati za strane klubove, države? Samo naprijed, evo Real Madrid je najtrofejniji, samo čekaju novog člana..
:rol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.