FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la harry_90 » 12 mar 2016, 09:59

Toliko ih je Azmir dotukao da se na kraju bave njegovim rijecnikom, covjek ih branio u ratu,sta zna papak kako je branit domovinu..da ne nastavljam dalje ;)

Zlatibor,punac,Sb,20 milja itd.. :urnebes:

Halalio sam kup jer sa bagrom ne mozes,nek prodju kad su prokleti..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
bordoakapitar
Postovi: 829
Pridružen/a: 11 feb 2014, 12:07

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la bordoakapitar » 12 mar 2016, 10:17

Odlika malih klubova je da bljesnu na kratko a poslije ih nigdje nema-primjera je bezbroj. Odlika velikih klubova je da su u vrhu i kad im ne ide. Mi tradicionalno imamo krizu na proljece, ali proci ce to i sve ce doci na svoje mjesto pa i vi... Pozz...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 12 mar 2016, 10:19

harry_90 je napisao/la:Toliko ih je Azmir dotukao da se na kraju bave njegovim rijecnikom, covjek ih branio u ratu,sta zna papak kako je branit domovinu..da ne nastavljam dalje ;)

Zlatibor,punac,Sb,20 milja itd.. :urnebes:

Halalio sam kup jer sa bagrom ne mozes,nek prodju kad su prokleti..
nije bas elokventan ko dino fening al ga ne vadi :urnebes: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 12 mar 2016, 10:21

bordoakapitar je napisao/la:Odlika malih klubova je da bljesnu na kratko a poslije ih nigdje nema-primjera je bezbroj. Odlika velikih klubova je da su u vrhu i kad im ne ide. Mi tradicionalno imamo krizu na proljece, ali proci ce to i sve ce doci na svoje mjesto pa i vi... Pozz...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
odlika rezimskih klubova je da su uvijek u vrhu...kad padne rezim padate i vi..pozz
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tale07 » 12 mar 2016, 10:26

Kao neutralan posmatrac mogu reci da je ovo pametan potez husica(sloboda). Nakon rezultata od 2:1 I reci cemo sudjske lakrdije potrebno je navuci javnost da bi revans sto bio gledaniji I medijski popraceniji I na taj nacin obezbjediti sebi kao gostu sto regularniju utakmicu u sarajevu. Ko God iole prati ovu ligu svjestan je kakvi sve lobiji postoje, tako da ovaj potez vaseg cojeka je po meni pravo pametan s obzirom da se sloboda bori na oba fronta za titulu I bitno vam je da sve do kraja bude regularno I sigurno nosite jedan trofej u tuzlu. Sretno do kraja I neka bolji I posteniji pobjede.

Avatar
bordoakapitar
Postovi: 829
Pridružen/a: 11 feb 2014, 12:07

Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la bordoakapitar » 12 mar 2016, 10:26

staragarda je napisao/la:
bordoakapitar je napisao/la:Odlika malih klubova je da bljesnu na kratko a poslije ih nigdje nema-primjera je bezbroj. Odlika velikih klubova je da su u vrhu i kad im ne ide. Mi tradicionalno imamo krizu na proljece, ali proci ce to i sve ce doci na svoje mjesto pa i vi... Pozz...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
odlika rezimskih klubova je da su uvijek u vrhu...kad padne rezim padate i vi..pozz
Da si malo razmislio, ne bi ovo napisao sigurno.... Nigdje veze!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 12 mar 2016, 10:29

bordoakapitar je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
bordoakapitar je napisao/la:Odlika malih klubova je da bljesnu na kratko a poslije ih nigdje nema-primjera je bezbroj. Odlika velikih klubova je da su u vrhu i kad im ne ide. Mi tradicionalno imamo krizu na proljece, ali proci ce to i sve ce doci na svoje mjesto pa i vi... Pozz...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
odlika rezimskih klubova je da su uvijek u vrhu...kad padne rezim padate i vi..pozz
Da si malo razmislio, ne bi ovo napisao sigurno.... Nigdje veze!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
popusti me vise omladinac...valja mi na put....kad vratite pare nastavit cemo diskusiju,divovi....pozz
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

VelikiKemo
Postovi: 364
Pridružen/a: 17 jan 2016, 20:16
Lokacija: TuzlaSlobodaŠampion
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la VelikiKemo » 12 mar 2016, 10:39

tale07 je napisao/la:Kao neutralan posmatrac mogu reci da je ovo pametan potez husica(sloboda). Nakon rezultata od 2:1 I reci cemo sudjske lakrdije potrebno je navuci javnost da bi revans sto bio gledaniji I medijski popraceniji I na taj nacin obezbjediti sebi kao gostu sto regularniju utakmicu u sarajevu. Ko God iole prati ovu ligu svjestan je kakvi sve lobiji postoje, tako da ovaj potez vaseg cojeka je po meni pravo pametan s obzirom da se sloboda bori na oba fronta za titulu I bitno vam je da sve do kraja bude regularno I sigurno nosite jedan trofej u tuzlu. Sretno do kraja I neka bolji I posteniji pobjede.

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
FK Sloboda budući prvak a vrapčićani budući dugogodišnji drugoligaš!Ima Boga :)

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la zeljocity » 12 mar 2016, 10:50

staragarda je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:
bordoakapitar je napisao/la:Kad Sloboda igra utakNicu? Hahahaha... Sto ti je pravi Tuzlak, bez obzira sto je duze vrijeme zivio vani, maternji jezik nikad nije zaboravio! "Obecate hin pare za utaknicu"- rece ovaj tuzlanski gospodin! Hahahaha....

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Jazavac jedan,ako si doso provocirat i bit smijesan...nije ti uspjelo.Azmir nije iz Tuzle,trebo bi vise postovanja imat prema nekom ko je sa 14 godina uzeo pusku u ruku i branio nasu drzavu,a ne pokusat ga ismijavat zbog njegovog rijecnika.
Toliko govori o vama"sarajlijama"koji ste dosli iz veceg sela nego je Azmir.

P.S.
Cvanciku spremite za utorak,poredanu po serijskim brojevima i glavu na glavu.
Sta se ti nerviras zbog ovog sandze... Njima je i onako Bosna vazda bila od bascarsije do stupske petlje... Minderasi su to...vazda prodavanje neke šuplje....Dino je njihova personifikacija.... Pljuvat po čovjeku koji je bio djete sehida i sa 14 godina uzeo pusku da bi branio ovakve minderase i to zbog rijecnika mogu samo ovi iz najnovijeg pazara...
SRAMI SE!!! Dok su u ratu po Bosni ginuli tad su valjali a sad poslije rata Sandzo ovo Sandzo ono. Zapamti mozes bit rodjen u BIH ali tebi BIH nksta vise ne pripada nego bosnjaku iz Sandzaka, ili nekog drugoog mjesta. Dok drugi hoce da ti zemlju podjele jer tobože u njoj zivi neko njihovo življe ti svoj narod djelis na ove i one. Žalosno je to.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 12 mar 2016, 11:18

zeljocity je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:
Jazavac jedan,ako si doso provocirat i bit smijesan...nije ti uspjelo.Azmir nije iz Tuzle,trebo bi vise postovanja imat prema nekom ko je sa 14 godina uzeo pusku u ruku i branio nasu drzavu,a ne pokusat ga ismijavat zbog njegovog rijecnika.
Toliko govori o vama"sarajlijama"koji ste dosli iz veceg sela nego je Azmir.

P.S.
Cvanciku spremite za utorak,poredanu po serijskim brojevima i glavu na glavu.
Sta se ti nerviras zbog ovog sandze... Njima je i onako Bosna vazda bila od bascarsije do stupske petlje... Minderasi su to...vazda prodavanje neke šuplje....Dino je njihova personifikacija.... Pljuvat po čovjeku koji je bio djete sehida i sa 14 godina uzeo pusku da bi branio ovakve minderase i to zbog rijecnika mogu samo ovi iz najnovijeg pazara...
SRAMI SE!!! Dok su u ratu po Bosni ginuli tad su valjali a sad poslije rata Sandzo ovo Sandzo ono. Zapamti mozes bit rodjen u BIH ali tebi BIH nksta vise ne pripada nego bosnjaku iz Sandzaka, ili nekog drugoog mjesta. Dok drugi hoce da ti zemlju podjele jer tobože u njoj zivi neko njihovo življe ti svoj narod djelis na ove i one. Žalosno je to.
Iako je forum sportski (pogotovo ovaj pdf.) i besotrebno ulazimo u politiku i natezemo se, neka ti bude jasno da BiH vise pripada onima iz Banja Luka ili Trebinja, nego onim iz Sandzaka. Samo sto ovi prvi (dobar dio njih) ne zeli to priznati i pravi se veci srbin, nego onaj ciji su korijeni u BG. Ne osporavam ljubav sandzaklija prema BiH, ali takodjer nisu ni mnogo toga dobrog napravili nasoj drzavi, hajmo realni biti.
Kad pricam o svom gradu, Tuzli, toliko pizdarija su pravili i reketarenja, poceli su grad jednim dijelom preuzimati i usljed tih pizdarija su bili primorani pobjeci iz Tuzle, jedan pofin dio njih, tako da smo sad rahatniji. Zato mi se mani njih ovdje, neka njih u Sandzaku.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la zeljocity » 12 mar 2016, 11:53

Beduin mani me se suplje znaci generalizujes pa jarane onda nemas ni ti ni ja ni peti deseti pravo ista reci bilo kome zbog nasih (bosanskih) lopova. Gledas u najgore ljude i onda su svi takvi pa onda je tako i za nas, znaci nista nismo bolji. Mafija je mafija, lopov je lopov. Ja se ni jednog bošnje ma gdje bio necu odrec a ti kako hoces ali znaj bosnjo je bosnjo i Bosna je njegova matica.

PS ako poznajes historiju BIH a trebao bi, onda isto bi trebao znati da je Sandzak bio dio BIH dok nam Austrougarska nije taj dio teritorije dala komsijama.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 12 mar 2016, 12:17

zeljocity je napisao/la:Beduin mani me se suplje znaci generalizujes pa jarane onda nemas ni ti ni ja ni peti deseti pravo ista reci bilo kome zbog nasih (bosanskih) lopova. Gledas u najgore ljude i onda su svi takvi pa onda je tako i za nas, znaci nista nismo bolji. Mafija je mafija, lopov je lopov. Ja se ni jednog bošnje ma gdje bio necu odrec a ti kako hoces ali znaj bosnjo je bosnjo i Bosna je njegova matica.

PS ako poznajes historiju BIH a trebao bi, onda isto bi trebao znati da je Sandzak bio dio BIH dok nam Austrougarska nije taj dio teritorije dala komsijama.
Eh druze, sta cemo onda i sa onog preljepog dijela Hrvatske i njihovog mora sto nam je pripadao? Ma daj, necemo toliko daleko ici. ;)

Ne odricem se ni ja nikoga, ali te sandzaklije hoce da budu veci bosnjaci/bosanci od mene, e bice al na kiti. Kad, i ako, se ikada odvoje od Srbije i pripoje BiH onda cemo vidjeti sta dalje, a ovako... iste smo vjere, postujem to, ali dovoljno mi je da vidim po Sarajevu koliko orgijaju i sta rade, a znam dovoljno momaka dole pa ne izmisljam... ali nebitno, okrenimo se sportu, ionako necemo nista promijeniti osim sto ce ispasti da se mi ovdje svadjamo i mrzimo... a nije istina.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la zeljocity » 12 mar 2016, 14:18

Beduin je napisao/la:
zeljocity je napisao/la:Beduin mani me se suplje znaci generalizujes pa jarane onda nemas ni ti ni ja ni peti deseti pravo ista reci bilo kome zbog nasih (bosanskih) lopova. Gledas u najgore ljude i onda su svi takvi pa onda je tako i za nas, znaci nista nismo bolji. Mafija je mafija, lopov je lopov. Ja se ni jednog bošnje ma gdje bio necu odrec a ti kako hoces ali znaj bosnjo je bosnjo i Bosna je njegova matica.

PS ako poznajes historiju BIH a trebao bi, onda isto bi trebao znati da je Sandzak bio dio BIH dok nam Austrougarska nije taj dio teritorije dala komsijama.
Eh druze, sta cemo onda i sa onog preljepog dijela Hrvatske i njihovog mora sto nam je pripadao? Ma daj, necemo toliko daleko ici. ;)

Ne odricem se ni ja nikoga, ali te sandzaklije hoce da budu veci bosnjaci/bosanci od mene, e bice al na kiti. Kad, i ako, se ikada odvoje od Srbije i pripoje BiH onda cemo vidjeti sta dalje, a ovako... iste smo vjere, postujem to, ali dovoljno mi je da vidim po Sarajevu koliko orgijaju i sta rade, a znam dovoljno momaka dole pa ne izmisljam... ali nebitno, okrenimo se sportu, ionako necemo nista promijeniti osim sto ce ispasti da se mi ovdje svadjamo i mrzimo... a nije istina.
1878god nam je to oteto i opet ponavljam ne mozes i ne smijes sve generalizirati. Bosnjo je bosnjo pa gdje bio a to da moze bit veci bosnjak i od tebe i od mene svakako da moze jer ne odredjuje mjesto rodjenja koliko je ko bosnjak nego njegovo ponasanje, zalaganje itd.. da ne nabrajam dalje. Jednostavno ne svidja mi se nikako ova podjela koja je uvaljena sa strane oni su ovakvi mi smo ovakvi da zavadi do sada je imala pravo dobar efekat. A ja jednostavno na to cu da upozoravam bilo gdje i bilo kad jer smatram to svojom duznoscu. Jos jedna stvar "te takve Sandze" nikome nisu smetale kad je Bosna gorila e pa ne moze i ne smije ni sad da smeta!!!
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 12 mar 2016, 16:23

hajde jos jedan pa da i mi otkinemo koji bod Zrinjskom!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 12 mar 2016, 16:48

takooo jeee
sampioni sampioni

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la DoeTz » 12 mar 2016, 16:52

KenoRob je napisao/la:takooo jeee
sampioni sampioni
Ajdeee sad i vii idemoooooo do pobjedee :bih: :kralj:
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la samirr » 12 mar 2016, 16:57

KenoRob je napisao/la:takooo jeee
sampioni sampioni
Hvala. Sretno vam.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la SaltCityAttack » 12 mar 2016, 17:00

KenoRob je napisao/la:hajde jos jedan pa da i mi otkinemo koji bod Zrinjskom!

hajmo braceo dobit u Zenici :)..hvala kralju puno :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Pity1900
Postovi: 298
Pridružen/a: 20 dec 2011, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Pity1900 » 12 mar 2016, 18:07

Da li, i ko prenosi utakmicu Sloboda - Željo? Hvala.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Gifron » 12 mar 2016, 19:22

Pity1900 je napisao/la:Da li, i ko prenosi utakmicu Sloboda - Željo? Hvala.
Arena bi trebala
Jedan grad, jedna ljubav!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Alipasino, ElimGarak, Gargamel22, Tatamata1946, us1997 i 48 gostiju.