FK Sloboda (opšte diskusije)

Majkl
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Majkl » 18 mar 2017, 13:03

Virtu4l je napisao/la:
RollingPaper je napisao/la:Mozda znanja nemamo, ali za volju se ne sikirajte, drage moje Sarajlijice.
Subic is on the pitch!

To hoću da čujem. Natrpajte ih!

Bravo momci ,samo ostro
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 18 mar 2017, 16:37

Vlado bože, ajtolahu, poslaniče, gigante :bow: :bow: :bow:
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

GKhan
Kontakt:

Post Postao/la GKhan » 18 mar 2017, 17:52

Bogami Slobodanka odera pakash pitarima opet
nekako pitari vole primit 3
"Volim te Zeljo"

Zenzo
Kontakt:

Post Postao/la Zenzo » 18 mar 2017, 18:13

Ja sam djecu morao u drugu sobu odvesti radi vas ...

Nego vidmo se na otvaranju istoka i prvoj utakmici lige šest, pa neka bolji pobjedi. :salut:
- Zeljeznicar -

Rokoko87
Kontakt:

Post Postao/la Rokoko87 » 18 mar 2017, 18:24

Poštovanje Vladika!
Iako sam mislio da praviš račun bez krčmara, kako ti to često voliš reći, razuvjerio si me i pokazao da si gospodin.
Našpanovao si djecu i izurinirao se po Tanovoj prčiji kako samo ti to znaš.
Pokazao si zapravo da ti novac nije važniji od obraza, kapa dolje!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 18 mar 2017, 18:29

Vlado oprosti mi na neznanju :pray:
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 18 mar 2017, 18:32

Virtu4l je napisao/la:Vlado oprosti mi na neznanju :pray:

Koja je iduca ekipa koju ces furati protiv Sarajeva ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

samirr
Kontakt:

Post Postao/la samirr » 18 mar 2017, 18:33

pinoglavi je napisao/la:
narodniheroj je napisao/la:Bez obzira na neskrivenu želju azmiroljubaca da danas izgube od pitara vjerujem u Vladu i igrače da će uz podršku pravih slobodaša pobjediti zvrkove :opaopa: :opaopa:

I ti si primjetio kako se prizeljkuje poraz Slobode na nasoj temi? :D

Ma kakav ba poraz, niko sretniji od mene ako ove sezone izborimo Evropu opet.
Previše se vjeruje Jesicu.

MejdanTz
Kontakt:

Post Postao/la MejdanTz » 18 mar 2017, 18:38

Rokoko87 je napisao/la:Poštovanje Vladika!
Iako sam mislio da praviš račun bez krčmara, kako ti to često voliš reći, razuvjerio si me i pokazao da si gospodin.
Našpanovao si djecu i izurinirao se po Tanovoj prčiji kako samo ti to znaš.
Pokazao si zapravo da ti novac nije važniji od obraza, kapa dolje!

Pisaj sirotinju
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 18 mar 2017, 18:43

avenija je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Vlado oprosti mi na neznanju :pray:

Koja je iduca ekipa koju ces furati protiv Sarajeva ?

Vidjecemo, po potrebi.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Merhaba
Kontakt:

Post Postao/la Merhaba » 29 mar 2017, 19:00

Je li moguce da ste fakat ovoliki pehovi ili su ovo neke mandze iz Vladine kuhinje?
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 29 mar 2017, 20:14

Merhaba je napisao/la:Je li moguce da ste fakat ovoliki pehovi ili su ovo neke mandze iz Vladine kuhinje?

Nevjerovatni smo :facepalm:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 31 mar 2017, 00:12

Citiraću cijenjenog kolegu da kasnije ne bude, što kako, kriv Željo, Šehić, Amar, Leotar, Slavija, ovaj onaj,

braco je napisao/la: Itekako kolega, a ne znam da li si upućen u legendarnu priču o "Vladinom prokletstvu"? Ako zapravo detaljnije analiziramo učinak tih timova nakon odlaska Vlade, dolazimo do zanimljivog zaključka da su svi oni zapravo ispali u niže lige! Laktaši, Borac i Kozara igraju u nižim rangovima bh. fudbala, a taj magični efekt odlaska Vlade je sa malim zakašnjenjem stigao i Čelika koji će vjerovatno od sljedeće sezone igrat 1. ligu FBiH. U-21 repka nakon odlaska Vlade, u sljedećem kvalifikacionom ciklusu nije ostvarila nijednu pobjedu!

Ovo sve zapravo govori o velikoj trenerskoj velični Jagodića i koliko su ekipe njegovim odlaskom izgubile. Vladino prokletstvo će stići i Slobodu naredne sezone, tako da će i oni se uskoro vratit u federalnu.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 31 mar 2017, 00:23

Virtu4l je napisao/la:Citiraću cijenjenog kolegu da kasnije ne bude, što kako, kriv Željo, Šehić, Amar, Leotar, Slavija, ovaj onaj,

braco je napisao/la: Itekako kolega, a ne znam da li si upućen u legendarnu priču o "Vladinom prokletstvu"? Ako zapravo detaljnije analiziramo učinak tih timova nakon odlaska Vlade, dolazimo do zanimljivog zaključka da su svi oni zapravo ispali u niže lige! Laktaši, Borac i Kozara igraju u nižim rangovima bh. fudbala, a taj magični efekt odlaska Vlade je sa malim zakašnjenjem stigao i Čelika koji će vjerovatno od sljedeće sezone igrat 1. ligu FBiH. U-21 repka nakon odlaska Vlade, u sljedećem kvalifikacionom ciklusu nije ostvarila nijednu pobjedu!

Ovo sve zapravo govori o velikoj trenerskoj velični Jagodića i koliko su ekipe njegovim odlaskom izgubile. Vladino prokletstvo će stići i Slobodu naredne sezone, tako da će i oni se uskoro vratit u federalnu.

Niste vi dzaba lobotomci
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 31 mar 2017, 00:26

Biće tebi lobotomci kad se vratite na ovaj podforum,

viewforum.php?f=4
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

samirr
Kontakt:

Post Postao/la samirr » 31 mar 2017, 01:56

Virtu4l je napisao/la:Citiraću cijenjenog kolegu da kasnije ne bude, što kako, kriv Željo, Šehić, Amar, Leotar, Slavija, ovaj onaj,

A ne vjerujem :rol: Ovo samo pokazuje kakav je Vlado trener, najbolji u ligi sigurno uz Husrefa.

MocMahale444

Post Postao/la MocMahale444 » 31 mar 2017, 02:20

samirr je napisao/la:

A ne vjerujem :rol: Ovo samo pokazuje kakav je Vlado trener, najbolji u ligi sigurno uz Husrefa.

Pogledaj Zeljinu temu i mi kontamo isto kao i vecina da je Vladika trener za veliki cilj. To nije laz ;)

braco je napisao/la:Vlado je od sljedeće sezone naš novi trener, ne dolazi Kostić tek tako na kraju sezone kod nas. Sve je to zapravo dio maestralnog plana Sir Vladex Jagodsona, koji je znajući da preuzima trenersku funkciju kod nas od iduće sezone, dogovorio dolazak jednog od svojih najboljih igrača (Kostić) u naše redove. Sva ova medijska prepucavanja u slučaju Kostić su zapravo predstava za narodne mase, dok se u pozadini finalizira genijalni plan Jagodića. Hvala ti Vlado, povedi nas u nove pobjede!
1921 - FK Željezničar.

samirr
Kontakt:

Post Postao/la samirr » 31 mar 2017, 02:23

Smjesni ste, na vasem pdf-u vise se spominje Vlado, nego vas naredni protivnik, taktika i istok. Lobotomci i mitomani bi rekli da je to kompleks.

MocMahale444

Post Postao/la MocMahale444 » 31 mar 2017, 02:27

samirr je napisao/la:Smjesni ste, na vasem pdf-u vise se spominje Vlado, nego vas naredni protivnik, taktika i istok. Lobotomci i mitomani bi rekli da je to kompleks.

Samire jesi ozbiljan druze, jesi citao temu ako jesi onda ti hebem uciteljicu :shock: Sve pohvale za Vladu.
pitari vam uzimaju soping igrace a mi trenera aBd. Ziv bio pa vidio.
1921 - FK Željezničar.

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 31 mar 2017, 02:44

samirr je napisao/la:Smjesni ste, na vasem pdf-u vise se spominje Vlado

Vlado samo o Želji priča od kako je preuzeo Slobodu. Još uvijek pati što ga Željo nije doveo nakon otkaza Kostiću.

samirr je napisao/la:nego vas naredni protivnik

Protivnik nas ne zanima, svi su nam u ovom trenutku isti.

samirr je napisao/la:taktika

I o taktici sve znamo, na pobjedu od prvog minuta.

samirr je napisao/la:istok.

Istok je završena priča, otvaramo ga u subotu.

samirr je napisao/la:Lobotomci i mitomani bi rekli da je to kompleks.

Mi smo institucija za vas, u svakom mogućem smislu. Mi smo najveći, najpopularniji i najtrofejniji klub u državi. Vi ste prosječan i izuzetno neuspješan klub u bh okvirima. Kompleksi?
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.