FK Sloboda (opšte diskusije)

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 12 nov 2018, 17:54

Kakav je trener Nalic? Pitam za druga
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 12 nov 2018, 18:43

belosevic28 je napisao/la:Kakav je trener Nalic? Pitam za druga
Kojeg :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 12 nov 2018, 18:46

ASD je napisao/la:
staragarda je napisao/la:U Skupštini Ikina,na terenu doktor Sale a za veterane protiv GOŠK-a igraju senco macketina,sido i veliki menadžer :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: ....ljudi od kluba privatnu prčiju napravili al bukvalno... ugasit se necete, spasa vam nema :rol: :rol:
Husara? Realno to s veteranima je bruka nad brukama, hajde Senad jer je skoro bio predsjednik, ali sta ta dvojica rade tu?
Kakav crni Husara :facepalm: ....Husara je za ovog "menadžera" Raiola licno ....sta ljudi rade,kamen te nejebo :facepalm: :oops: ....ovo je da nekog neutralnog stomak zaboli.....jos par defektaša sa teme hvalospjeve pisu o ovim uhljupima
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la ASD » 12 nov 2018, 18:49

staragarda je napisao/la:
ASD je napisao/la:
staragarda je napisao/la:U Skupštini Ikina,na terenu doktor Sale a za veterane protiv GOŠK-a igraju senco macketina,sido i veliki menadžer :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: ....ljudi od kluba privatnu prčiju napravili al bukvalno... ugasit se necete, spasa vam nema :rol: :rol:
Husara? Realno to s veteranima je bruka nad brukama, hajde Senad jer je skoro bio predsjednik, ali sta ta dvojica rade tu?
Kakav crni Husara :facepalm: ....Husara je za ovog "menadžera" Raiola licno ....sta ljudi rade,kamen te nejebo :facepalm: :oops: ....ovo je da nekog neutralnog stomak zaboli.....jos par defektaša sa teme hvalospjeve pisu o ovim uhljupima
O kome je rijec? Malo ljudi ima nizi ugled od Husare.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 12 nov 2018, 19:07

staragarda je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Kakav je trener Nalic? Pitam za druga
Kojeg :urnebes:
Je'nog zgrbavice haha
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 25 nov 2018, 13:46

Citam na vasoj temi, pljujete po svom djetetu, a Vidiovic lopte ne zna ustopati, odbija se od njega kao da je kramp
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 nov 2018, 13:52

prisonbreak je napisao/la:Citam na vasoj temi, pljujete po svom djetetu, a Vidiovic lopte ne zna ustopati, odbija se od njega kao da je kramp
PreCjednik senco mu dajdza pa zato još gore. Po meni treba podržati mlade igrače da bi uspjeli. Kad ode u zrinjski ili u sarajevske klubove valjati će onda.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 25 nov 2018, 13:58

sviunapad1010 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Citam na vasoj temi, pljujete po svom djetetu, a Vidiovic lopte ne zna ustopati, odbija se od njega kao da je kramp
PreCjednik senco mu dajdza pa zato još gore. Po meni treba podržati mlade igrače da bi uspjeli. Kad ode u zrinjski ili u sarajevske klubove valjati će onda.
Nas mentalitet.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la 75000 » 25 nov 2018, 14:01

Pljuju ovi sto su bili u skupstini Slobode kad su nabijeni najveci dugovi u klubu :D

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 25 nov 2018, 14:13

prisonbreak je napisao/la:Citam na vasoj temi, pljujete po svom djetetu, a Vidiovic lopte ne zna ustopati, odbija se od njega kao da je kramp
nasa posla kao i uvijek

znas stranac dodje i ode, uspio- ne uspio lakse je podnijet. A ne moze tuzlak podnijet da neko njegov uspije, izdigne se. jbg nema njega tu, nije dio tala
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la BordoSarajevo » 26 nov 2018, 00:17

Gdje vam je nestao onaj stoper Vasiljević? Jel on otišao ili je tu, ne vidim ga nikad u konkurenciji?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 nov 2018, 11:33

BordoSarajevo je napisao/la:Gdje vam je nestao onaj stoper Vasiljević? Jel on otišao ili je tu, ne vidim ga nikad u konkurenciji?
od kad vam je dao 3 b na Tusnju samo jos jednom je zaigrao, kad je Zvijezdi dao 3 boda :D

pored Adzema i Salihovica pao je na 4. izbor u rotaciji :mrgreen: (Ignjat je naravno prvi)

mada odbrana nam je dobra, malo skroz golova smo mi primili. Naprijed se treba pojacati , i u sudijskoj organizaciji isto

kontam da je bruka da smo mi sa 10 i po igraca trebali biti sad treci na tabeli
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 26 nov 2018, 16:19

prisonbreak je napisao/la:Citam na vasoj temi, pljujete po svom djetetu, a Vidiovic lopte ne zna ustopati, odbija se od njega kao da je kramp
Nema stranca koji je z a j e b o Slobodu ni pola ko " nasa djeca"....plus kao bonus su uvijek odlazili u rivalske klubove bez trunke postovanja i uvijek najgrublji bili kad igraju protiv Slobode....isto je to u celiku...znas ti to odlično
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 26 nov 2018, 18:03

staragarda je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Citam na vasoj temi, pljujete po svom djetetu, a Vidiovic lopte ne zna ustopati, odbija se od njega kao da je kramp
Nema stranca koji je z a j e b o Slobodu ni pola ko " nasa djeca"....plus kao bonus su uvijek odlazili u rivalske klubove bez trunke postovanja i uvijek najgrublji bili kad igraju protiv Slobode....isto je to u celiku...znas ti to odlično
Jucer ste svi opleli po Smajicu, a Vidovic kao krampa, ja u zivotu nisam vidio da onako neko lose odigra utakmicu, pa nije se sastavio nikako.
I slazem se da svi pljujemo po svojoj djeci, nazalost to nije dobro.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la ASD » 26 nov 2018, 18:16

Pa dobro, Vidovic ih je izvlacio, daje maksimum i svi golovi koje je dao su pobjednicki, sto se za Smajica ne moze reci.
Mada, iskreno, po meni Smajic odigrao odlicnu utakmicu protiv Radnika, jedino oni sutevi koje uzima su smijesni.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 26 nov 2018, 18:53

ASD je napisao/la:Pa dobro, Vidovic ih je izvlacio, daje maksimum i svi golovi koje je dao su pobjednicki, sto se za Smajica ne moze reci.
Mada, iskreno, po meni Smajic odigrao odlicnu utakmicu protiv Radnika, jedino oni sutevi koje uzima su smijesni.
Bas tako.... momčina siluje loptu i nerezonski puca sa 25 metara a ne može da dobaci do gola.... presmiješno al mu se može...ucinak u cijeloj j e b e n o j sezoni mu je BUKVALNO NISTAAA.... dijete je nezamjenjivo jbt....pa jel Messi jbt.... Vidović je donio BODOVA Slobodi ove sezone
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 26 nov 2018, 18:55

Dijete je bilo dosta povrijedjeno, pa je to sigurno dosta utjecalo, al jucer njegova odlicna tekm, imao je jwsan sobar sut jucer, al u ppgresno vrijeme, kada je imao slobodne igrace al odlicna utakmica. Treba visw postovati mlade
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 nov 2018, 18:56

staragarda je napisao/la:
ASD je napisao/la:Pa dobro, Vidovic ih je izvlacio, daje maksimum i svi golovi koje je dao su pobjednicki, sto se za Smajica ne moze reci.
Mada, iskreno, po meni Smajic odigrao odlicnu utakmicu protiv Radnika, jedino oni sutevi koje uzima su smijesni.
Bas tako.... momčina siluje loptu i nerezonski puca sa 25 metara a ne može da dobaci do gola.... presmiješno al mu se može...ucinak u cijeloj j e b e n o j sezoni mu je BUKVALNO NISTAAA.... dijete je nezamjenjivo jbt....pa jel Messi jbt.... Vidović je donio BODOVA Slobodi ove sezone
Tebe to ne treba ni da interesuje,niti sto igra,niti sto puca,moze li mu se ili ne,ti navijas za Slogu druze,drzi se njih.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 26 nov 2018, 19:03

Brcanskamalta je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
ASD je napisao/la:Pa dobro, Vidovic ih je izvlacio, daje maksimum i svi golovi koje je dao su pobjednicki, sto se za Smajica ne moze reci.
Mada, iskreno, po meni Smajic odigrao odlicnu utakmicu protiv Radnika, jedino oni sutevi koje uzima su smijesni.
Bas tako.... momčina siluje loptu i nerezonski puca sa 25 metara a ne može da dobaci do gola.... presmiješno al mu se može...ucinak u cijeloj j e b e n o j sezoni mu je BUKVALNO NISTAAA.... dijete je nezamjenjivo jbt....pa jel Messi jbt.... Vidović je donio BODOVA Slobodi ove sezone
Tebe to ne treba ni da interesuje,niti sto igra,niti sto puca,moze li mu se ili ne,ti navijas za Slogu druze,drzi se njih.
Ok,hljebe i Bože :facepalm:...de mi reci jel ovo tema za sve...de mi odgovori...znaci ,mogu komentarisati pitari i robija a ja ne mogu...stari,jesi dobar ti
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 nov 2018, 19:06

Jesi se upalio ko kutnjak :urnebes: :rol:
Znam ja da si ti slobodas,pa ja te jedini branio tamo na temi uceram ti :damn:
Ali nemogu ti halaliti ona pisanja i saltanje na temu novokomponovanih,eto sada bi ti gume izbusio od bijesa :lol:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AjkulaCekicarka, Amazon [Bot], AvantiBL, Balorda, Jadnimi, Lobudaraczapamcenje, Madrilenho i 61 gost.