FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la dvokorak » 18 apr 2018, 23:27

Virtu4l je napisao/la::kafa:
Kako nam je CG Varvar hrabar po zavrsetku utakmice. Nisi mi toliko samouvjeren bio pred revans. I veliki pozdrav za CG. :salut:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la grbavicka » 19 apr 2018, 08:04

rijesite se slavke... najveca ubleha u bh trenerskim vodama! s njim necete nista postici!
45515

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Ddado » 19 apr 2018, 13:39

Iscitavam malo temu Slobode i standardno, krivi sudije, savez, Sarajevo, Zenica, CIA, Vatikan...svi samo ne oni, uz par standardnih bisera tipa "los Zeljo" i "nista nisu uradili osim golova" i slicno. Pravi primjer bosanskog luzerskog mentaliteta, teorija zavjera i vjecnog trazenja krivca u nekome drugom. Moram samo da pohvalim momka pod nickom harry_90 na realnim i odmjerenim postovima. I @brcanskamalta se cini realan momak. Ovo ostalo, ne dao Bog nikom.
1921

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 28 apr 2018, 09:50

Porezna nema veze sa pozajmicama i ostalim dugovima.
Neces mi vjerovati ali porezna se bavi POREZOM.
To ti je isto da ti elektroprivreda obracuna koliko si duzan komsiji.....
Kakav levat yebo ga dan. ....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la MakabiTuzla » 28 apr 2018, 09:55

Brcanskamalta je napisao/la:Porezna nema veze sa pozajmicama i ostalim dugovima.
Neces mi vjerovati ali porezna se bavi POREZOM.
To ti je isto da ti elektroprivreda obracuna koliko si duzan komsiji.....
Kakav levat yebo ga dan. ....
Jel ti znaš ista osim vrijedjanja? Ako sve znaš, ajde reci koliko ima verificiranog duga AH? Za koliko su prodati raniji dugovi? Koji plac je nudjen AH u industrijskoj zoni za stadion i trzni centar na 99 godina za 1 KM? Klinac i ti znas, levatcino jedna
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 28 apr 2018, 10:02

MakabiTuzla je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Porezna nema veze sa pozajmicama i ostalim dugovima.
Neces mi vjerovati ali porezna se bavi POREZOM.
To ti je isto da ti elektroprivreda obracuna koliko si duzan komsiji.....
Kakav levat yebo ga dan. ....
Jel ti znaš ista osim vrijedjanja? Ako sve zbas, ajde reci koliko ima verificiranog duga AH? Za koliko su prodati raniji dugovi? Koji plac je nudjen AH u industrujskoj zoni za stadion i trzni centar na 99 godina za 1 KM? Klinac i ti znas, levatcino jedna
Znam da koliki god je novac poreznu moze zanimati samo porijeklo novca i to je to.Barem u ovom slucaju.
A ne zna niko koliko je duga prema Husicu jer nikakva revizija nije uradjena imamo dakle samo njegovu (i Senadovu)rijec.
Zato ne lupaj...
Nema smisla ba kada si nemac pojma.
Da vadimo postove da vidis kako ti vrijedjas papak. :)
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la MakabiTuzla » 28 apr 2018, 10:30

Brcanskamalta je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Porezna nema veze sa pozajmicama i ostalim dugovima.
Neces mi vjerovati ali porezna se bavi POREZOM.
To ti je isto da ti elektroprivreda obracuna koliko si duzan komsiji.....
Kakav levat yebo ga dan. ....
Jel ti znaš ista osim vrijedjanja? Ako sve zbas, ajde reci koliko ima verificiranog duga AH? Za koliko su prodati raniji dugovi? Koji plac je nudjen AH u industrujskoj zoni za stadion i trzni centar na 99 godina za 1 KM? Klinac i ti znas, levatcino jedna
Znam da koliki god je novac poreznu moze zanimati samo porijeklo novca i to je to.Barem u ovom slucaju.
A ne zna niko koliko je duga prema Husicu jer nikakva revizija nije uradjena imamo dakle samo njegovu (i Senadovu)rijec.
Zato ne lupaj...
Nema smisla ba kada si nemac pojma.
Da vadimo postove da vidis kako ti vrijedjas papak. :)
Vadi postove slobodno. A dug je onakav kako sam rekao, tako da sva ta forumaska lafina pada u vodu. Uostalom, otkud ti kontejneras znas cime se bavi porezna i o revizijama :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la MakabiTuzla » 28 apr 2018, 10:32

Odgovorio Mramor, sve dogovoreno :)
Zadnja izmjena: MakabiTuzla, dana/u 28 apr 2018, 10:53, ukupno mijenjano 1 put.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la wobly92 » 28 apr 2018, 10:38

MakabiTuzla je napisao/la:Nego Mramor, ne odgovori ti meni, sutis, a vidim da bi ti i ja trebali malo da popricamo?
Biće Željo opet šampion!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la MakabiTuzla » 28 apr 2018, 10:52

Levat :kafa:
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

juvetorino
Postovi: 69
Pridružen/a: 16 jul 2016, 10:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la juvetorino » 28 apr 2018, 18:54

Može li sloboda iščupati bod gigantu NK Vitez :kafa:

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 apr 2018, 21:09

juvetorino je napisao/la:Može li sloboda iščupati bod gigantu NK Vitez :kafa:
Iduće kolo vas šaljemo direktno u cvajtu. Haj zdravo razguli :wave:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la LuisCarlo » 28 apr 2018, 22:16

33 boda od toga 12 protiv Viteza (36% bodova)

koja sila :rol:

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 apr 2018, 22:40

LuisCarlo je napisao/la:33 boda od toga 12 protiv Viteza (36% bodova)

koja sila :rol:
Dobar dobar. Ali druga liga mutevelije :arrow: :wave:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 15 maj 2018, 22:38

Brcanskamalta je napisao/la:Fascinira to da se pisalo ovdje da smo duzni Ordagicu,Subicu, pa Krpicu ......i td ali standardno popljuvase me "renomirani"forumasi. ..pljujem kaze Slobodu....
A racunica kaze da im nije Azmir ostao duzan nego Senad ....
Svi se oni handre preko Slobode i nasih zivaca...
Jedino sto sam "pogrijesio"je to sto sam se nadao da Ordagic nece tuziti klub a ni Krpic...
Ali dokaz vam je to da bilo kojem igracu bilooo kojem pa i Smajicu Todorovicu i svima Sloboda je nista i ljudi hoce pare....
Zbog toga se potencira uredjenje kluba,iznutra...od temelja....jer ovako ne ide svaka uprava zaduzi klub....i nikom nista ba.....nikom nista nikakve odgovornosti....
A zasto to ne bi uradio ? Trebao oprostiti 30k+ KM :roll:
A nije trebalo uopste doci do tuzbe, da su iz Slobode uopste htjeli popricati o tome da mu isplate makar neki dio love, ali oni samo poslali ugovor u kojem traze da Amer potpise da mu nista ne duguju, a prije toga po kafanama pricali kako ce ga suspendovati ako se ne pojavi na prozivci, i onda umjesto da se pojavi na prozivci Branna, koja je bila istog dana kada i prozivka u Slobodi, morao se pojaviti na prozivci Slobode, i ostati do kraja ugovora i tako propustiti pocetak priprema Branna. A za to vrijeme niko nije sa njim popricao o dugu koji imaju prema njemu, i sad iznenađeni i pricaju o navodnom dugu, a nisu mu dali nijednu cijelu platu, a pricali okolo da ima veliku platu i jos ga izradili za lijecenje, uslovili ga kad je potpisao novi ugovor da donese papire sa biroa, da ga mogu prijaviti i nisu to nikad uradili, i Amer morao cijelu godinu placati svaku posjetu doktoru. I jos pustili pricu kako nece da igra zbog Husica onu kup utakmicu.
Normalno da ce nakon svega Amer preko advokata traziti svoje, nece on gubiti vrijeme i zivce na to, kad moze lijepo to advokat uraditi za procenat. Iako tu ne bi trebalo biti problema, Amer je pristao na ono sto je macak ponudio i sad je do toga da li ce ispostovati sto je ponudio.

Na kraju ce samo advokat dobro proci. Trebali su Ameru ponuditi 20k KM(nesto odmah, ostalo na rate) i pustiti ga da se pojavi na prozivci Branna, ovako ce morati dati sve, sa doprinosima skoro 40k KM, naravno ne odmah.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 maj 2018, 22:46

Ma stara prica, svi uvijek dobro prodju, svako dobije svoje samo navijaci naebu. Sada cemo mi opet uci u sezonu ko qrcina sa nekim nidje veze igracima dok se svakog isplati. Nema love na vrijeme, ima kasnije. Nema za bolje igrace, a ima da se dovode novi dva prelazna roka.

Mora se konacno odrediti budzet, toliko je i toliko. Na igrace ide toliko i toliko. Imamo za nove toliko i toliko. Ako nemas za Ordagica fino se pomiris da nemas i pustis ga da ide. Ili ako imas ne dovodi neka druga 2-3, pusti juniore da igraju za 500 KM i potpisi Ordagica.
Doveli smo u 2017. pet nekih skupih igraca koji nisu opravdali nista. Svjesno se ulazi u to da nekog ne placas pa da probas kasnije ugovoriti nesto ali te na kraju svi do jednog tuze.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 15 maj 2018, 23:44

YNWA je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Fascinira to da se pisalo ovdje da smo duzni Ordagicu,Subicu, pa Krpicu ......i td ali standardno popljuvase me "renomirani"forumasi. ..pljujem kaze Slobodu....
A racunica kaze da im nije Azmir ostao duzan nego Senad ....
Svi se oni handre preko Slobode i nasih zivaca...
Jedino sto sam "pogrijesio"je to sto sam se nadao da Ordagic nece tuziti klub a ni Krpic...
Ali dokaz vam je to da bilo kojem igracu bilooo kojem pa i Smajicu Todorovicu i svima Sloboda je nista i ljudi hoce pare....
Zbog toga se potencira uredjenje kluba,iznutra...od temelja....jer ovako ne ide svaka uprava zaduzi klub....i nikom nista ba.....nikom nista nikakve odgovornosti....
A zasto to ne bi uradio ? Trebao oprostiti 30k+ KM :roll:
A nije trebalo uopste doci do tuzbe, da su iz Slobode uopste htjeli popricati o tome da mu isplate makar neki dio love, ali oni samo poslali ugovor u kojem traze da Amer potpise da mu nista ne duguju, a prije toga po kafanama pricali kako ce ga suspendovati ako se ne pojavi na prozivci, i onda umjesto da se pojavi na prozivci Branna, koja je bila istog dana kada i prozivka u Slobodi, morao se pojaviti na prozivci Slobode, i ostati do kraja ugovora i tako propustiti pocetak priprema Branna. A za to vrijeme niko nije sa njim popricao o dugu koji imaju prema njemu, i sad iznenađeni i pricaju o navodnom dugu, a nisu mu dali nijednu cijelu platu, a pricali okolo da ima veliku platu i jos ga izradili za lijecenje, uslovili ga kad je potpisao novi ugovor da donese papire sa biroa, da ga mogu prijaviti i nisu to nikad uradili, i Amer morao cijelu godinu placati svaku posjetu doktoru. I jos pustili pricu kako nece da igra zbog Husica onu kup utakmicu.
Normalno da ce nakon svega Amer preko advokata traziti svoje, nece on gubiti vrijeme i zivce na to, kad moze lijepo to advokat uraditi za procenat. Iako tu ne bi trebalo biti problema, Amer je pristao na ono sto je macak ponudio i sad je do toga da li ce ispostovati sto je ponudio.

Na kraju ce samo advokat dobro proci. Trebali su Ameru ponuditi 20k KM(nesto odmah, ostalo na rate) i pustiti ga da se pojavi na prozivci Branna, ovako ce morati dati sve, sa doprinosima skoro 40k KM, naravno ne odmah.
Znao sam da hoce tuziti,nije niko budala,ali nadao sam se da nece ,iz neke druge perspektive,mi se uvjek tako nadamo,valjda posle 25 godina,naviknes da prosis i molis :urnebes: :oops:
Ja kada sam pisao ljudi duzni smo Ordagicu,napadali me,pisali kako sam azmirovac kako ordagic ima 8000 platu redovnu blabla.......svi se postovi mogu naci.....Nejse uglavnom,igracima samo ova uprava ima skoro pola miliona....plus isto,mozda i vise pozajmica..........samo polako,dok dodje Ignjatovic,Skahic,pa malo Husicu,pa Rustemovicu.........nakupilo se brate.....
Postavlja se pitanje,gdje su onda pare zavrsile........tolike......Uvjek je,i sahranice nas,MRTVA CARSIJA
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 16 maj 2018, 13:11

to ide tako zato sto niko nema muda da podvuce crtu i napravi klub u okvirima realnih mogucnositi Ili na bilo koji nacin napravi klub klubom koji ce biti stabilan a ne kofer firma.
Uprave su uglavnom:

ili postavljene politicki pa "drzi vodu dok majstori ne odu"- dok sam ja tu da sve bude ok, kad mene ne bude ko ga ****.

ili su tu da ukradu sto je moguce vise za sto kraci period

ili da sebe licno sto je moguce vise afirmisu za sto kraci period (napad na trofeje, ovo ono), ali opet bez ikakvih temelja jakog kluba.


prosle sezone si deponovao pare u savez, pa haman kad saberes ove tuzbe zafalilo ti taman toliko. Ove godine ces isto morati platiti , pa kontam da ce dogodine taman toliko iznos opet zafalit.

nema budzeta, nema plana.

a ne moze ga ni bit. Gledam press konferenciju Zelje, ljudi napravili klub, institucije kluba, sistem. Ali ne, nema trofeja, otjerat to treba odmah. Kad nasi mediji i navijaci pocnu pritisak pravit.

Kakav sistem u Slobodi, to samo idiot moze provodit, ljudi naucili na trofeje. Kakvo gradjenje kluba , koga boli briga sta ce bit za 10 godina od Slobode, izaberi jednu od one tri opcije i izvoli (il instant uspjeh il kradi il krpi dok ti ne odes- moli boga da sto prije odes).

Godisnje bacis gotov trecinu sasvim pristojnog budzeta na dugovanja i zacarani krug, treba ti dugorocan plan, treba ti razvoj kluba u svim segmentima, a nemas vremena , strpljenja ni navijaca.

nema tu izlaza. Nama treba "investitor" koji ce dati prve godine 3 miliona na igrace, 4 miliona na infrastrukturu i milion na dugove, te ako ne osvoji nista bit pozvan na ostavku. Ovo ni u bajkama ne mozes naci
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Memara » 16 maj 2018, 13:17

ultrasstyle_tz je napisao/la:Gledam press konferenciju Zelje, ljudi napravili klub, institucije kluba, sistem.
šta su to oni napravili druže? Koji sistem? :crazy: jedini koji imaju sistem su Mostarci...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel1987 » 16 maj 2018, 13:17

bas ce senad napravit klub klubom ajte molim vas, eto imo je 2 godine da se uci i igra. gdje je tu sta napravljeno kako treba?
nista ni sa cim.

p.s mislim na naseg ne na megamiksa :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: abrakadabra, Amazon [Bot], delko, MrkiMedo, nekoIzMostara, RatoborniMrmot i 76 gostiju.