FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 04 dec 2018, 20:22

cadillac je napisao/la:Šteta što im i fizički nisu svima ispalil po metak u čelo. Velika su to g.ovna, njegov primjer i pisanje po forumu to najbolje potvrđuje.
Pa ti si gori od njega... :damn:
Da je neko drugi napisao nedaj boze "sto cijela Tuzla na kapiji ne izgide "prvi bi dosao da ga pljujes. ...vas par debila ste velika gofna...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 dec 2018, 20:27

RA je medju prvim polozio cvijece na kapiji ubijenoj omladini ali sta malo derle zna
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 04 dec 2018, 20:28

sta prebacujes na stradavanje civila kad to nije bila sustina posta, nego je sustina tvoj raspali smrdljivi klubcic koji ne zanima ni ono malo cobana sto u stocnom zive! dobit cete nas al na qurcu, ni sami se ne sjecate kad ste nas dobili, sto na svom sto u gostima, jer vas s.eremo kad god stignemo! ali polako de prvo udjite u visi rang jer vas redovno sela isprskaju po faci a i navikli ste biti drugoligasi pa vam je tu i mjesto :kafa: znas onu narodnu poslovicu "propo ko velez" :zviz:
Sloboda Tuzla

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 dec 2018, 20:33

fukaratz je napisao/la:sta prebacujes na stradavanje civila kad to nije bila sustina posta, nego je sustina tvoj raspali smrdljivi klubcic koji ne zanima ni ono malo cobana sto u stocnom zive! dobit cete nas al na qurcu, ni sami se ne sjecate kad ste nas dobili, sto na svom sto u gostima, jer vas s.eremo kad god stignemo! ali polako de prvo udjite u visi rang jer vas redovno sela isprskaju po faci a i navikli ste biti drugoligasi pa vam je tu i mjesto :kafa: znas onu narodnu poslovicu "propo ko velez" :zviz:
Derle malo vi ste nasa vjecna kuja bili ali to je nebitno. Prvi put nas u Mostaru dobili nakon 50 godina. Nebitno je i to jer znas da smo vasiona za vas i organizaciono,navijacki,clanstvom sa svacim. Strpi se jos malo seljance,znam da te strah,da se kenjas u gace jer ste pred gasenjem a mi konacno jaki.
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 04 dec 2018, 20:41

ma trese se Bosna cijela na spomen balegara iz neke hercegovacke zabiti :rol: kaze klub napokon jak a 3 godine dudlate qurcinu seoskim ekipama :urnebes: nego de beri smilje i duhan da prehranis romsku familiju podno planine, a posto uzgajas zivinu uclani i njih u klub da vas bude milion :bow: propo ko velez :urnebes:
Sloboda Tuzla

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 dec 2018, 20:44

fukaratz je napisao/la:ma trese se Bosna cijela na spomen balegara iz neke hercegovacke zabiti :rol: kaze klub napokon jak a 3 godine dudlate qurcinu seoskim ekipama :urnebes: nego de beri smilje i duhan da prehranis romsku familiju podno planine, a posto uzgajas zivinu uclani i njih u klub da vas bude milion :bow: propo ko velez :urnebes:
Bjeri sirotinjo bosanska idi kopaj cumur da prezivis okani se ti Veleza koji je gigant za taj raspali klub bez navijaca
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 04 dec 2018, 20:50

ma za vas u svakom pogledu giganti. jos malo pa cete u drugoj ligi imati sezona ko Rudar Kakanj :urnebes: a i navijace imate prave, ukradu sami svoje trofeje 92 pa optuzuju cobane s desne strane da su im oni pokrali i tako 25 godina :urnebes: :urnebes: zemljo otvori se, ali drzimo se one stare popularne "propo ko velez" :bih:
Sloboda Tuzla

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 04 dec 2018, 21:11

fukaratz je napisao/la:ma za vas u svakom pogledu giganti. jos malo pa cete u drugoj ligi imati sezona ko Rudar Kakanj :urnebes: a i navijace imate prave, ukradu sami svoje trofeje 92 pa optuzuju cobane s desne strane da su im oni pokrali i tako 25 godina :urnebes: :urnebes: zemljo otvori se, ali drzimo se one stare popularne "propo ko velez" :bih:
Sto jedes gofna kada znas da su kockasti U pokrali sve propalili Velezove prostorije i uopsteno vrsili teror sto je god imalo veze sa Velezom....
Kakve gluposti pises i onda bas ti vjerujem da bi ti stao RA na crtu...Forum ratnik a neduzni bi dobili po nosu (ili dali po nosu nije to bitno).
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 04 dec 2018, 21:19

https://www.google.ba/amp/s/sportsport. ... cle/288011

jel Sulejman kockasti?

a o glupostima ne bih, svaki put kad udjem na forum i procitam tvoji kandidaturu za predsjednika kluba nagledam se gluposti za citavu godinu :thumbup: kad bi po svijetu trazili najveceg d.ebila izbor bi definitivno pao na Krlezu :!: ti si kako ono kazes za gindisa :D a o internetu da ne pricam, nit si vidjen prije dijaspore na Tusnju a pogotovo sad kad crncis za saku eura :bih:
Zadnja izmjena: fukaratz, dana/u 04 dec 2018, 21:24, ukupno mijenjano 1 put.
Sloboda Tuzla

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 04 dec 2018, 21:22

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:RA je medju prvim polozio cvijece na kapiji ubijenoj omladini ali sta malo derle zna
Ne ulazi ba u rasprave.... defektaš
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 04 dec 2018, 21:27

https://sportsport.ba/fudbal/gdje-je-bi ... joj/288033

a tek Sulejmanovo objasnjenje o trofeju i cuvanju istog 20 godina :urnebes:
Sloboda Tuzla

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 04 dec 2018, 21:33

Bezveze se primate na provokacije pastrmke koji je debil br.1 na ovom forumu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 04 dec 2018, 21:35

fukaratz je napisao/la:https://www.google.ba/amp/s/sportsport. ... cle/288011

jel Sulejman kockasti?

a o glupostima ne bih, svaki put kad udjem na forum i procitam tvoji kandidaturu za predsjednika kluba nagledam se gluposti za citavu godinu :thumbup: kad bi po svijetu trazili najveceg d.ebila izbor bi definitivno pao na Krlezu :!: ti si kako ono kazes za gindisa :D a o internetu da ne pricam, nit si vidjen prije dijaspore na Tusnju a pogotovo sad kad crncis za saku eura :bih:
Ne dolazis valjda na Tusanj da budes vidjen. ..Ti si onda bolestan....A i forum svatas ozbiljno kao sto vidim ali razumijem te jedino ti ovdje i dadne paznju bilo ko.Indireeee kompjuteruuuu


Ribo odyebi i ti odavdje u pm...otjerali te sa vaseg podforuma ovdje si dosao prosipat pamet. Mrs
Zadnja izmjena: Brcanskamalta, dana/u 04 dec 2018, 21:37, ukupno mijenjano 1 put.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 04 dec 2018, 21:36

sviunapad1010 je napisao/la:Bezveze se primate na provokacije pastrmke koji je debil br.1 na ovom forumu.
ja ga volim qurcem opaliti po glavi pogotovo jer s.ere na nasoj temi, ali imas ovih indijanaca koji stanu na njegovu stranu a veze o zivotu nemaju! zapravo jedan ima poveznice s njim 1.rodjen je u zabiti i 2. mrzi hrvate :kafa:
Zadnja izmjena: fukaratz, dana/u 04 dec 2018, 21:42, ukupno mijenjano 1 put.
Sloboda Tuzla

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 04 dec 2018, 21:41

Brcanskamalta je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:https://www.google.ba/amp/s/sportsport. ... cle/288011

jel Sulejman kockasti?

a o glupostima ne bih, svaki put kad udjem na forum i procitam tvoji kandidaturu za predsjednika kluba nagledam se gluposti za citavu godinu :thumbup: kad bi po svijetu trazili najveceg d.ebila izbor bi definitivno pao na Krlezu :!: ti si kako ono kazes za gindisa :D a o internetu da ne pricam, nit si vidjen prije dijaspore na Tusnju a pogotovo sad kad crncis za saku eura :bih:
Ne dolazis valjda na Tusanj da budes vidjen. ..Ti si onda bolestan....A i forum svatas ozbiljno kao sto vidim ali razumijem te jedino ti ovdje i dadne paznju bilo ko.Indireeee kompjuteruuuu


Ribo odyebi i ti odavdje u pm...otjerali te sa vaseg podforuma ovdje si dosao prosipat pamet. Mrs
sta je sad nadnicaru? jesul kockasti ili je "nas"? a mozda par razreda osnovne nije bilo dovoljno da naucis citati :hmmmmm: ja pisem gluposti sto potkrijepim dokazima a ti se kandidujes za predsjednika kluba a nemas malu maturu kako treba :zviz: i da potrebna mi je paznja na forumu, usao na njega nakon mjesec dana a ti danonocno po istom pises :urnebes: forumska maskota Krleza :clap:
Sloboda Tuzla

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 04 dec 2018, 23:08

fukaratz je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:https://www.google.ba/amp/s/sportsport. ... cle/288011

jel Sulejman kockasti?

a o glupostima ne bih, svaki put kad udjem na forum i procitam tvoji kandidaturu za predsjednika kluba nagledam se gluposti za citavu godinu :thumbup: kad bi po svijetu trazili najveceg d.ebila izbor bi definitivno pao na Krlezu :!: ti si kako ono kazes za gindisa :D a o internetu da ne pricam, nit si vidjen prije dijaspore na Tusnju a pogotovo sad kad crncis za saku eura :bih:
Ne dolazis valjda na Tusanj da budes vidjen. ..Ti si onda bolestan....A i forum svatas ozbiljno kao sto vidim ali razumijem te jedino ti ovdje i dadne paznju bilo ko.Indireeee kompjuteruuuu


Ribo odyebi i ti odavdje u pm...otjerali te sa vaseg podforuma ovdje si dosao prosipat pamet. Mrs
sta je sad nadnicaru? jesul kockasti ili je "nas"? a mozda par razreda osnovne nije bilo dovoljno da naucis citati :hmmmmm: ja pisem gluposti sto potkrijepim dokazima a ti se kandidujes za predsjednika kluba a nemas malu maturu kako treba :zviz: i da potrebna mi je paznja na forumu, usao na njega nakon mjesec dana a ti danonocno po istom pises :urnebes: forumska maskota Krleza :clap:
Cuj kandidujes se :rol: Kao da je forum
relevantan za nesto :urnebes:
Cuj nadnicaru eto ti biznismen jbt :rol: Fakultetski obrazovan,prvi u bambuca bojsa :urnebes:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 05 dec 2018, 00:02

pa evo vec par mjeseci ljude tjeras s foruma svojim svakodnevnim nebulozama, a iluzijama o vodjenju kluba si nadmasio prijeratne nadrealiste :clap: biznis i fakultet su ti vjerovatno mokri snovi jos onomad kad si procitao macka u cizmama (prvi u familiji) pa umislio da si nacitani intelektualac :thumbup: nego uhvati se krpe i metle i nastavi gdje si stao, za tebe je pupa sindikalac yebeni Bill Gates :!: zivio Krleza :kafa:
Sloboda Tuzla

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 05 dec 2018, 00:37

:urnebes: :urnebes: Kako si jadan i cemeran u tim svojim pokusajima,a samo veci papak ispadas :urnebes: :rol:
Ali nije cudo,Tuzla je odavno grad zombija,ti se samo uklapas u cjelokupnu sliku... :wave:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 05 dec 2018, 01:38

ti si papak od rodjenja ako cemo u krvna zrnca :kafa: jedini uspio u svojoj ulici (podno Majevice). zivi u Becu i radi za sicu (kabaste poslove), sto je najtragicnije cak i u Tuzli "gradu zombija" bi bio gradjanin drugog reda :urnebes:
Sloboda Tuzla

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 05 dec 2018, 09:02

Jesi to sam smislio,bravo narkomanu,evo banana :rol:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”