FK Sloboda (opšte diskusije)

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 25 avg 2019, 00:02

Gledam slike sa utakmice Sloboda-Zvijezda i pravo me obradova slika Fukara. Zasto ovo pisem jer vidim neke nove mlade nade koje mogu vratiti stari sjaj grupe. Ovako je smjena generacije krenula sa RA. Gadan je to proces kada sa tom mladosti imas odgovornost cuvanja casti necega sto je tako veliko. Nikada nisam gubio nadu u njih i to sada nisu djeca nego momci sa po skoro 100 odradjenih gostovanja i trenutno jedna od najorganizovanijih grupa u drzavi. Jedini pravi put i on jeste tezak i dug ali samo tako grupa moze dobiti na jacini i kvalitetu. Ono nije za foruma prica ali obradova me slika iskreno. Na stranu zayebancije :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 25 avg 2019, 00:42

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Gledam slike sa utakmice Sloboda-Zvijezda i pravo me obradova slika Fukara. Zasto ovo pisem jer vidim neke nove mlade nade koje mogu vratiti stari sjaj grupe. Ovako je smjena generacije krenula sa RA. Gadan je to proces kada sa tom mladosti imas odgovornost cuvanja casti necega sto je tako veliko. Nikada nisam gubio nadu u njih i to sada nisu djeca nego momci sa po skoro 100 odradjenih gostovanja i trenutno jedna od najorganizovanijih grupa u drzavi. Jedini pravi put i on jeste tezak i dug ali samo tako grupa moze dobiti na jacini i kvalitetu. Ono nije za foruma prica ali obradova me slika iskreno. Na stranu zayebancije :bih:

Znas sta mene boli, sto mi stariji koji smo bili toliko puta u kopu sad sjedimo na Zapadu, koji je svaku utakmicu fino popunjen, i ni u kojem trenutku da dadnemo tim momcima podrsku, ispostujemo ih nekom pjesmom i zajednickim navijanjem, aplauzom. Makar minut u tih 90.

Toliko godina sam na Tusnju, odrasto na njemu, i NIKAD nije pasivnija publika na Zapadu bila kao u zadnjih par godina. Da ljudi jedva dadnu podrsku, da zagrmi Zapad, krenu sa Fukarama nesto skandirat, ma jok brate. Jedino se moze opsovat sudiji ili igracima i to je to. Par puta tokom utakmice ako se podigne glas to je vrhunac, koja sekunda dadne podrska Slobodi i vozdra.
Muka mi to gledat, a znam koliko znaci i igracima i navijacima kad se oglasi Zapad, zagrmi par hiljada ljudi.

Svaka vam cast danas na Kosevu, zazelila se raja utakmica ba, osjeti se to odmah. Jos kad pustise onu pjesmu prije tekme "ja pogodjen nisam ni umro ni pao...", ja sam se najezio.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 25 avg 2019, 00:46

Razumijem brato sve. Imao sam taj osjecaj 2013-2014-2015 ali promjeni se sve :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Arnelv52
Kontakt:

Post Postao/la Arnelv52 » 26 avg 2019, 17:28

U ovoj Slobodi sve isto :oops:

Naopako se vodi, naopaka kadrovska politika... Realno samo pet gradova u BiH može dati jake prvoligaše: B. Luka, Sarajevo, Tuzla, Mostar i Zenica a ovo što se dešava u Tuzli je ništa ni sa čim. Od svih tih gradova najmanji doprinos.

Nema šta Kozlić biti na čelu kluba kao ni onaj prije njega. Oni moraju biti u nekom savjetodavnom tjelu odakle mogu iskoristiti svoj uticaj i privući sponzore i finansije klubu.

Oni su uglavnom navikli voditi organizaciju a ne graditi a i da jesu nešto gradili oni su stari i nemaju potrebnu energiju da Slobodu naprave Slobodom.

To treba dati mladim ljudima a ne ovim starcima. Kažem oni mogu i trebaju biti samo u savjetodavnom tijelu ili tijelu koje može služiti kao korektiv - skupština, nadzorni odbor ili slično.

Sloboda je klub koji treba izgradit a ne vodit. Ne znam šta tu treba posebno objašnjavat. Pronaći modele po kojima ona može funkcionirat.

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 26 avg 2019, 17:36

Arnelv52 je napisao/la:U ovoj Slobodi sve isto :oops:

Naopako se vodi, naopaka kadrovska politika... Realno samo pet gradova u BiH može dati jake prvoligaše: B. Luka, Sarajevo, Tuzla, Mostar i Zenica a ovo što se dešava u Tuzli je ništa ni sa čim. Od svih tih gradova najmanji doprinos.

Nema šta Kozlić biti na čelu kluba kao ni onaj prije njega. Oni moraju biti u nekom savjetodavnom tjelu odakle mogu iskoristiti svoj uticaj i privući sponzore i finansije klubu.

Oni su uglavnom navikli voditi organizaciju a ne graditi a i da jesu nešto gradili oni su stari i nemaju potrebnu energiju da Slobodu naprave Slobodom.

To treba dati mladim ljudima a ne ovim starcima. Kažem oni mogu i trebaju biti samo u savjetodavnom tijelu ili tijelu koje može služiti kao korektiv - skupština, nadzorni odbor ili slično.

Sloboda je klub koji treba izgradit a ne vodit. Ne znam šta tu treba posebno objašnjavat. Pronaći modele po kojima ona može funkcionirat.

Sloboda je zakovana jer gradske vlasti tako hoće a može im se....kontrolišu priliv novca, pranje para, nepotizam i tako to...održavaju je na aparatima a navijačima dobro ...što bi tu neko nešto mijenjao reci ti meni
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 26 avg 2019, 18:13

Arnelv52 je napisao/la:U ovoj Slobodi sve isto :oops:

Tako nekako bi trebalo biti u normalnim okolnostima, samo sto grad nece tako.
11.10.2019.

BosanacGorstak
Kontakt:

Post Postao/la BosanacGorstak » 26 avg 2019, 22:36

Cujem da uvodite neke nove standarde,poceli ste isplacivati i po pola place?
Valjda ne izadje u javnost i da bonove dijelite :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

samirr
Kontakt:

Post Postao/la samirr » 27 avg 2019, 00:13

BosanacGorstak je napisao/la:Cujem da uvodite neke nove standarde,poceli ste isplacivati i po pola place?

Uz nogu.
Previše se vjeruje Jesicu.

BosanacGorstak
Kontakt:

Post Postao/la BosanacGorstak » 27 avg 2019, 00:15

samirr je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:Cujem da uvodite neke nove standarde,poceli ste isplacivati i po pola place?

Uz nogu.

Vidim dobro si dresiran,odlicno poznajes sve komande :thumbup:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

samirr
Kontakt:

Post Postao/la samirr » 27 avg 2019, 00:17

BosanacGorstak je napisao/la:
samirr je napisao/la:

Uz nogu.

Vidim dobro si dresiran,odlicno poznajes sve komande :thumbup:

:bow:
Previše se vjeruje Jesicu.

desperados
Kontakt:

Post Postao/la desperados » 27 avg 2019, 01:13

Reci velikom vodji prvo nek poreze plati pa onda dodji lajat. Miran.
FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

TzBulevar87
Kontakt:

Post Postao/la TzBulevar87 » 27 avg 2019, 12:53

De se slikaj jednom, facu samo, od ispod ociju do brade, da vidimo ima li tog RUMENILA kojeg nista na svijetu ne moze izbiti :D cisto da odgonetnemo jesil ono sto se predstavljas junac jedan :thumbup:
075

BosanacGorstak
Kontakt:

Post Postao/la BosanacGorstak » 27 avg 2019, 13:08

TzBulevar87 je napisao/la:

De se slikaj jednom, facu samo, od ispod ociju do brade, da vidimo ima li tog RUMENILA kojeg nista na svijetu ne moze izbiti :D cisto da odgonetnemo jesil ono sto se predstavljas junac jedan :thumbup:

Cuj junac,pravo carsijski termin,onaj kakav gaji carsijska raja :kafa:
Vjerujem da bi dali jos po cenera za ulaznicu kad bi me vidjeli cisto da me nadjete negdje u Tuzli :mrgreen:
Jos na ovo svo prepucavanje sa mnom na forumu,morao bi s vama i tlakavce ispred Slobode obrisat :hmmmmm:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

TzBulevar87
Kontakt:

Post Postao/la TzBulevar87 » 27 avg 2019, 13:11

Ajde, odgovori na antibot pitanje :bow:
075

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 27 avg 2019, 14:30

TzBulevar87 je napisao/la:Ajde, odgovori na antibot pitanje :bow:

Poslo mister iPhone dolare za Gaziju pa odmah selfie spuco. Kupio i puder da prikrije rumenilo na jagodicama

slika
11.10.2019.

BosanacGorstak
Kontakt:

Post Postao/la BosanacGorstak » 14 sep 2019, 23:06

Cestitke Slobodi za vecerasnju pobjedu.Poslije svih ovih desavanja zadnjih dana,valjalo je stisnut pa uzet tekmu veceras.Pokazali su onoj hrpi Banjaluckih polovnjaka sta je timska igra.Krunic je vjerovatno vec veceras bivsi.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Skver
Kontakt:

Post Postao/la Skver » 14 sep 2019, 23:09

BosanacGorstak je napisao/la:Cestitke Slobodi za vecerasnju pobjedu.Poslije svih ovih desavanja zadnjih dana,valjalo je stisnut pa uzet tekmu veceras.Pokazali su onoj hrpi Banjaluckih polovnjaka sta je timska igra.Krunic je vjerovatno vec veceras bivsi.

Nabijem na kitu ti cestitku rumenko.

BosanacGorstak
Kontakt:

Post Postao/la BosanacGorstak » 14 sep 2019, 23:21

Skver je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:Cestitke Slobodi za vecerasnju pobjedu.Poslije svih ovih desavanja zadnjih dana,valjalo je stisnut pa uzet tekmu veceras.Pokazali su onoj hrpi Banjaluckih polovnjaka sta je timska igra.Krunic je vjerovatno vec veceras bivsi.

Cuj ti nesto nabijes.Ko tebe sta pita :mrgreen:
Ono sto su igraci napravili veceras je podvig nakon svega i to kao covjek postujem.Sta ti mislis o meni je meni potpuno nebitno i irelevantno :kafa:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Skver
Kontakt:

Post Postao/la Skver » 14 sep 2019, 23:30

BosanacGorstak je napisao/la:
Skver je napisao/la:

Cuj ti nesto nabijes.Ko tebe sta pita :mrgreen:
Ono sto su igraci napravili veceras je podvig nakon svega i to kao covjek postujem.Sta ti mislis o meni je meni potpuno nebitno i irelevantno :kafa:

Tvoja cestitka je totalno nebitna i irelevantna, pogotovo jer dolazi od nekoga koga smo primili, nahranili i zbrinuli a takvi bi da nam ugase i i jos da nas istjeraju sa nase svetinje. Al sta znaju cobani koji je sljegli iz neke vukojebine i misle da su postali, zamisli "gradjanski" klub.

fukara87
Kontakt:

Post Postao/la fukara87 » 14 sep 2019, 23:34

Nabijem sve ove ko fol navijace Tz Citija, ima da vam j.ebem na svakom koraku kad vas vidim u gradu i hraknem u po te seljacke celendre, lizite supak Azmiru
-Jedan Tuzlak sada tebi pjeva, Slobodo igraj i hrabro bori se, u transu pjesma nek zagrmi, Slobodoo gazi sve do pobjede, nananananananananan.
-Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra cetnika, kontra ustasa, kontra SDA nacionalista.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: skoroalen, tm01hzne i 18 gostiju.