NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 05 feb 2020, 13:17

Pljuje lik konstantno.

Možda bi on Hamku za preCjednika Čelika, da direktor bude Dzidić, a trener mađioničar Šabić .. Za skauta bi možda "metnuo" Šekija :urnebes:

Izabrao se turčin na skupštini i zdravoo .. Ovi ovakvi kao ovaj dinodino nisu bili ni članovi kluba kada se trebao pogurati jčjg, a sad su glavni u "treba ovako treba onako" .Vozdrica :wave:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Pasha » 05 feb 2020, 22:26

Admir74 je napisao/la:
05 feb 2020, 22:22
convict3583 je napisao/la:
05 feb 2020, 22:17

Ako ima taj ugovor sto tvrdi Celik validan i sve to nikad nece sve naplatit pucas ga kaznama i et smanjia mu primanja na 6 maraka mjeaecno.
Pa sta je cilj onda suapendiranja i kaznjavanja igraca ako mu moraa sve so marke isplatit.
Po tvojoj nekoj logici svaki igrac koji je pos ugovorom mozw aw zajebavat ne dolazit na treninge ic s drugima timovima i onda moras ga iaplatit ave i marku ili mu dat ciste papire.Pa koji klub bi ikad mogao zadrzat igraca
Sorry na upadu. Ko ima COMET neka provjeri. Čovjeku je istekao ugovor, novi nije potpisao. Iz Uprave čelika nije U savez nista doslo, jer da jeste ove stavke bi bile unjete.

slika
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Radmilo87 » 06 feb 2020, 09:50

sampras je napisao/la:
05 feb 2020, 12:35
Radmilo87 je napisao/la:
04 feb 2020, 23:01
prisonbreak je napisao/la:
04 feb 2020, 21:07
Ma kod Blazevica je probelm sto ima dva ugovora, jedan koji je registrovan i koji istice sada, i drugi koji nije u cometu. Ja mislim da ga na taj fazon dobijaju, mada tu jos svega moze biti
Ja sam o tome pisao na našoj temi, i vidim da koristiš te fraze, informacije su od clana izvrsnog odbora kantonalnog fudbalskog saveza ZDK, momak ima dva ugovora, jedan regularni koji je potpisao i koji mu je istekao što stoji i u kometu, isti taj ugovor je i u savezu kantonalnom uredno deponovan, i ima drugi nazovi interni kojeg je potpisao u kojem su mu bolji bonusi i uslovi nego u prvom, ali taj ugovor nigdje dalje od klupskih prostorija nije otišao, čitaj nije ovjeren na vrijeme, niti je prijavljen matičnom savezu, sada momak ima pravo otici kao slobodan igrac na konto tog prvog ugovora i još vas tužiti po osnovu drugog, što je klasicna prevara, jer ponudili ste igracu bolje uslove, on je prihvatio i potpisao a klub svoj administrativni dio nije uradio kako treba ili planski nije želio da uradi, zbog toga je on cekao do kraja sta ce se desiti, u nadi da ce se ispostovati sve, međutim u Čeliku očito tako ne misle, suspenduju igraca na osnovu tog drugog ugovora koji je praktično nevazeci, a istovremeno vas za isti taj ugovor može tužiti i svoja potraživanja naplatiti, jbg maslo u koje ste sami ugazili i za sta ce te kao klub sigurno snositi posljedice, jer ovaj amaterizam je u rangu one naše uplatnice
Tokmače, kako može biti slobodan po prvom ugovoru, a tužiti po drugom?
Koji je validan? Oba ili jedan, ako je jedan koji je od ta dva?
Jedan isljučuje drugi, kako prava, tako i obaveze po istom.
:wave:

https://sportsport.ba/fudbal/sindikat-s ... ica/350651
MIHAJLOVIĆ !

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la vlakanje » 11 feb 2020, 15:15

Gledam slike sa treninga, sta je sa terenom?! Ne izgleda bas sjajno...

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 11 feb 2020, 15:19

Teren je odlican, zima a jos nije ni pripremljen za utakmice.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 11 feb 2020, 17:50

vlakanje je napisao/la:
11 feb 2020, 15:15
Gledam slike sa treninga, sta je sa terenom?! Ne izgleda bas sjajno...
Uvijek je ovakav u februaru.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
celik1945tv
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 jun 2019, 17:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la celik1945tv » 11 feb 2020, 18:01

No se sikirat za teren, biće spreman.
45-ta vrijeme je heroja, rodila se ljubav- Čelik Zenica.

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 18 feb 2020, 11:10

Pod ovim okolnostima i ozbiljnom pristupu dovodjenja igraca na polusezoni ne vidim nacin da Celik moze docesti opstanak u pitanje. Pare su presudne u fudbalu, a neko ko je ulozio do sad toliko para sigurno nece stediti kad je najbitnije - to je opstanak.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 24 feb 2020, 11:56

firefirefirely je napisao/la:
24 feb 2020, 11:36
Jedina razlika u tih famoznih 7 dana prije utakmice je sto ti ne treba pristanak protivnika za mijenjanje termina, dok unutar tih 7 dana do utakmice ti treba i njihov pristanak, a s njim mozes i dan ranije ako hoces da pomjeris termin.
Mislim da ovdje najvecu ulogu igra pravo na tv prenos. Lobi koji ima bh telecom cesto ne dozvoljava promjene termina odigravanja utakmice jer se ne uklapa u vec uklopljenu tv shemu MojeTV. Na kraju ispadne da se najmanje pitaju klubovi i Savez, nego prvenstvemo bh telecom kao sponzor lige, pa ako njima odgovara onda slijede dalji dogovori.
Barem ja tako to vidim.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
avenija
Postovi: 13582
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la avenija » 24 feb 2020, 12:16

Beduin je napisao/la:
24 feb 2020, 11:56
firefirefirely je napisao/la:
24 feb 2020, 11:36
Jedina razlika u tih famoznih 7 dana prije utakmice je sto ti ne treba pristanak protivnika za mijenjanje termina, dok unutar tih 7 dana do utakmice ti treba i njihov pristanak, a s njim mozes i dan ranije ako hoces da pomjeris termin.
Mislim da ovdje najvecu ulogu igra pravo na tv prenos. Lobi koji ima bh telecom cesto ne dozvoljava promjene termina odigravanja utakmice jer se ne uklapa u vec uklopljenu tv shemu MojeTV. Na kraju ispadne da se najmanje pitaju klubovi i Savez, nego prvenstvemo bh telecom kao sponzor lige, pa ako njima odgovara onda slijede dalji dogovori.
Barem ja tako to vidim.
Utakmica se ne smije igrati na najveci drzavni praznik.
Razumio bi da Borac ili Siroki pokusavaju ali svi su utakmice pomjerili na petak i subotu samo Čelik 01.03 sto mora biti promjenjeno vec danas ako iole ima neko normalan u ovom gradu.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 27 feb 2020, 10:16

avenija je napisao/la:
24 feb 2020, 12:16
Beduin je napisao/la:
24 feb 2020, 11:56
firefirefirely je napisao/la:
24 feb 2020, 11:36
Jedina razlika u tih famoznih 7 dana prije utakmice je sto ti ne treba pristanak protivnika za mijenjanje termina, dok unutar tih 7 dana do utakmice ti treba i njihov pristanak, a s njim mozes i dan ranije ako hoces da pomjeris termin.
Mislim da ovdje najvecu ulogu igra pravo na tv prenos. Lobi koji ima bh telecom cesto ne dozvoljava promjene termina odigravanja utakmice jer se ne uklapa u vec uklopljenu tv shemu MojeTV. Na kraju ispadne da se najmanje pitaju klubovi i Savez, nego prvenstvemo bh telecom kao sponzor lige, pa ako njima odgovara onda slijede dalji dogovori.
Barem ja tako to vidim.
Utakmica se ne smije igrati na najveci drzavni praznik.
Razumio bi da Borac ili Siroki pokusavaju ali svi su utakmice pomjerili na petak i subotu samo Čelik 01.03 sto mora biti promjenjeno vec danas ako iole ima neko normalan u ovom gradu.
Kao sto sam pisao i pretpostavljao, unaprijed dogovoreni termini tv prenosa odredjuju i promjene satnice. U ovom slucaju nema promjene jer se kosi sa njihovom programskom shemom.
To je taj lobi koji ima bh telecom kao generalni sponzor. A na ovaj datum se trebalo misliti jos za vrijeme odredjivanja satnice i datuma odigravanja, a ne sad. To je taj nas vrli Savez.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7994
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Rigoletto » 01 mar 2020, 09:56

Sretan dan nezavisnosti i sretno u federalnoj! :bih:
goveđigulašmajka

Avatar
avenija
Postovi: 13582
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la avenija » 01 mar 2020, 11:15

Rigoletto je napisao/la:
01 mar 2020, 09:56
Sretan dan nezavisnosti i sretno u federalnoj! :bih:


Hvala i vama sretan Dan nezavisnosti :bih:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 01 mar 2020, 19:14

Rigoletto je napisao/la:
01 mar 2020, 09:56
Sretan dan nezavisnosti i sretno u federalnoj! :bih:
Nećemo mi u fedaralnu nego u ovu drugu

Sretan dan nezavisnosti i tebi
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Giljotina » 10 mar 2020, 10:41

Sretno vam protiv kriminalne premreženosti - SDA Željezničar. I da opstanete u ligi, neovisno o tom rezultatu.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la MakabiTuzla » 31 maj 2020, 23:39

Iako ste bahato mnogo zla medju nama posijali, zelim vam da se oporavite i stanete na noge. Sretno
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 01 jun 2020, 19:24

Znam kako je nama bilo, tacno znam kako se osjecaju i oni sad pa nemam volje se sprdati na njihov racun.
Sjetim se kako su se busali sa turcinima ovdje i pisali po ostalima, ponajvise po Slobodi i nama navijacima ovdje, sjecam se i kako su se smijali nama i Velezu kako smo ispadali, a oni nisu.
Ali opet mi je zao, zao mi je jer znam kako im je. Izdrzite zenicani, ujedinite se i nema predaje. Nije kraj svijeta ispasti, bitno je izvuci pouku iz toga i nastaviti dalje.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

PappiPapp
Postovi: 708
Pridružen/a: 08 mar 2020, 20:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la PappiPapp » 01 jun 2020, 21:09

Hajd sta ima veze.
Sad ce vas jesti za dorucak u Tesnju Capljini i ostalim terenima Prve Lige Federacije BiH.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la NjonjoVam » 01 jun 2020, 21:58

Podrska Čeliku,dobroj raji iz Ze i robijašima....Vidimo se opet u PL.Sretno !! :bih:
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 01 jun 2020, 22:00

Jedno, ako ne i najteže sa pozicije atmosfere gostovanje. Bilo je svega, ali opet mi je na kraju žao. Čelik je veliki klub i kao takav zaslužuje mjesto u prvom rangu. Žao mi je što niste imali prilike na terenu izboriti opstanak, ko zna šta bi za licencu bilo na kraju. Ali eto, tako je kako je. Nadam se da ćete se izvući iz ovog. Polako, ko Sloboda i Velež. Ne može dovijeka.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”