NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la HPCompaq » 01 apr 2018, 00:56

staragarda je napisao/la:Danasnja tekma Sloboda-Celik moze se opisati filmom "glup,gluplji".....Celik prvo poluvrijeme nije centra kako treba presao... bukvalno...jedino vrijedno spomena je ponisteni gol u 45. minuti... vidjet ćemo je li bio ofsajd....Sloboda kljakava kakva jest nije znala da iskoristi visoko izlazenje zadnje linije Celika jer je bilo evidentno da Celiku samo pobjeda igra....tako da je u zadnjoj liniji uzasan propuh bio...uzasan.... Sloboda je to jednom iskoristila a ozbilnija ekipa bi to dobro natrpala....ja ne mogu da vjerujem da je neko ovdje vidio neku strasnu igru Celika...ono je meni totalno lose al eto... mozda nisam bas objektivan....drugo poluvrijeme bolje od strane Celika ... nekako su se poslozili mada je opet puhalo na sve strane...al poceli su makar da kreiraju neke sanse...vidjelo se da idu na sve ili nista....Sloboda propusta par dobrih sansi i nervoza se uvlači u ekipu....igrao se hrkljus pravi iz iz neke guzve Celik izjednačuje pred kraj...u Slobodi tad raspad totalni i mogao je Celik do sva tri na kraju..... obadvije ekipe Komedija danas....Celik zaslužio bod i uzeo ga... kolko Ce mu to valjati vidjeti cemo....sve je manje kola i bodova...pozz
Konačno neko realan,bez obzira odakle dolazi... :kafa:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Wolffire » 01 apr 2018, 08:42

Mnogo lijepih rijeci na vasoj temi za Mladost i onda kad dodje utakmica sa nama standardna prica o gostoprimstvu i komsiluku, kako vama trebamo pustiti a sa ostalim se svima krviti.
Iskrereno dopiz... mi je ta vasa prica, to sto ste nesposnobni da dobijete ekipu koja s kurcoboljom igra citavo prvenstvo onda je to vas problem. Na svom stadionu u onom mrtvilu dobijete tri komada i onda smo mi krivi sto nismo glave razbijali u Gabeli.

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 01 apr 2018, 08:50

Wolffire je napisao/la:Mnogo lijepih rijeci na vasoj temi za Mladost i onda kad dodje utakmica sa nama standardna prica o gostoprimstvu i komsiluku, kako vama trebamo pustiti a sa ostalim se svima krviti.
Iskrereno dopiz... mi je ta vasa prica, to sto ste nesposnobni da dobijete ekipu koja s kurcoboljom igra citavo prvenstvo onda je to vas problem. Na svom stadionu u onom mrtvilu dobijete tri komada i onda smo mi krivi sto nismo glave razbijali u Gabeli.
Koje komsije i gostoprimstvo ja to nikad nisam licno govorio.Nasa je neuigranost dovela do ta tri komada.Sto se mene licno tice treba vas dobro nagazit kad dodjete ovdje, a i zadnje kolo koje ce biti revijalno.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la avenija » 01 apr 2018, 10:20

Wolffire je napisao/la:Mnogo lijepih rijeci na vasoj temi za Mladost i onda kad dodje utakmica sa nama standardna prica o gostoprimstvu i komsiluku, kako vama trebamo pustiti a sa ostalim se svima krviti.
Iskrereno dopiz... mi je ta vasa prica, to sto ste nesposnobni da dobijete ekipu koja s kurcoboljom igra citavo prvenstvo onda je to vas problem. Na svom stadionu u onom mrtvilu dobijete tri komada i onda smo mi krivi sto nismo glave razbijali u Gabeli.
Pomogli ste nam iskreno proslu sezonu da budemo realni, a ove sezone ne da niste pomogli nego vas svi nasi konkurenti lagano pobjedjuju a kada ste dosli ovdje Mulalic 5 dana nije mogao pricati koliko je glas poderao kao finale lige prvaka da ste igrali. :mrgreen:
Pobjedite Slobodu i sve vam je oprosteno :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

LuisCarlo
Postovi: 317
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la LuisCarlo » 01 apr 2018, 11:13

Wolffire je napisao/la:Mnogo lijepih rijeci na vasoj temi za Mladost i onda kad dodje utakmica sa nama standardna prica o gostoprimstvu i komsiluku, kako vama trebamo pustiti a sa ostalim se svima krviti.
Iskrereno dopiz... mi je ta vasa prica, to sto ste nesposnobni da dobijete ekipu koja s kurcoboljom igra citavo prvenstvo onda je to vas problem. Na svom stadionu u onom mrtvilu dobijete tri komada i onda smo mi krivi sto nismo glave razbijali u Gabeli.

Komšije niste shvatile naputke iz sjedišta kantona, morate sve gaziti u LZO, a Čeliku puštat :rol:

Ja mislim da Mladost igra jednako sa svima a ko je nama kriv jer umjesto da zabijemo gol u utakmici gdje dominiramo, raspadnemo se i primimo tri. Puštanje nigdje ne vodi, vraća te samo na isto mjesto gdje si bio prošle godine. Ja se ne ljutim nimalo.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 07 apr 2018, 18:48

@samoposteno -9 trenutno plus bolji međusobni :kafa:
samoposteno je napisao/la:
. je napisao/la:Sad ce Mulalic kao biti ljut na svoje igrace, a onda ocekujem da budu max nabrijani naredno kolo protiv nas.
Mogu bit nabrijani koliko god zele mi cemo ostat a ovi gurbeti ce ispast vec smo na -6
Zadnja izmjena: sviunapad1010, dana/u 07 apr 2018, 18:52, ukupno mijenjano 1 put.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 07 apr 2018, 18:51

sviunapad1010 je napisao/la:@samoposteno -10 trenutno :kafa:
samoposteno je napisao/la:
. je napisao/la:Sad ce Mulalic kao biti ljut na svoje igrace, a onda ocekujem da budu max nabrijani naredno kolo protiv nas.
Mogu bit nabrijani koliko god zele mi cemo ostat a ovi gurbeti ce ispast vec smo na -6
-11
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Crni gavran » 08 apr 2018, 19:23

Wolffire je napisao/la:Mnogo lijepih rijeci na vasoj temi za Mladost i onda kad dodje utakmica sa nama standardna prica o gostoprimstvu i komsiluku, kako vama trebamo pustiti a sa ostalim se svima krviti.
Iskrereno dopiz... mi je ta vasa prica, to sto ste nesposnobni da dobijete ekipu koja s kurcoboljom igra citavo prvenstvo onda je to vas problem. Na svom stadionu u onom mrtvilu dobijete tri komada i onda smo mi krivi sto nismo glave razbijali u Gabeli.
Sve u redu, vi ste toliko sposobni pa ne mozete pobjediti Goska, a mi nesposobni pa mozemo :lol:
Slobodi isto tako ne mozete nista na Tusnju, a mi im bod uzeli.

Dakle nije da ne mozete, vec necete. Ali sve se vraca , sve se placa.

Ali zato cete glave razbijati na Bilinom Polju, kao i uvijek.

Glupa ti prica.

Tacno da smo sami sebi krivi, pa dozvoljavamo sebi takav luksuz da nam timovi kao sto ste vi nabijate cvegere, ali pusti se vaseg postenja
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Wolffire » 08 apr 2018, 21:24

Crni gavran je napisao/la: Sve u redu, vi ste toliko sposobni pa ne mozete pobjediti Goska, a mi nesposobni pa mozemo :lol:
Slobodi isto tako ne mozete nista na Tusnju, a mi im bod uzeli.


Dakle nije da ne mozete, vec necete. Ali sve se vraca , sve se placa.

Ali zato cete glave razbijati na Bilinom Polju, kao i uvijek.

Glupa ti prica.

Tacno da smo sami sebi krivi, pa dozvoljavamo sebi takav luksuz da nam timovi kao sto ste vi nabijate cvegere, ali pusti se vaseg postenja
Ne nego nama te utakmice nista ne znace posebno kao ni utakmica sa vama, dok Celiku gori pod nogama. Mnogo glupo ti je to poredjenje ali stvarno.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la HPCompaq » 08 apr 2018, 22:25

55 primljenih golova i gajenje nade za opstanak...Nerealno,budimo realni.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la samoposteno » 08 apr 2018, 23:08

HPCompaq je napisao/la:55 primljenih golova i gajenje nade za opstanak...Nerealno,budimo realni.
Bilo realno ili ne mi smo se dogovorili da vi ispadate dobro vama dobro nama

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 08 apr 2018, 23:50

samoposteno je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:55 primljenih golova i gajenje nade za opstanak...Nerealno,budimo realni.
Bilo realno ili ne mi smo se dogovorili da vi ispadate dobro vama dobro nama
Ipak ne bi bilo fer da poslije višegodišnjeg hodanja po rubu ne osjetite čari najjače balkanske lige...ikad :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la avenija » 09 apr 2018, 00:05

I to hodanje po rubu visegodisnje je ubleha jednaka onoj kada neko kaze bolje ispast u drugu ligu pa se vratit jaci a niko se jos nije vratio jaci za 20 godina hah.
Celik kada odbijemo samo proslu sezonu prije tog 6-7 sezona je zavrsavao u gornjem dijelu tabele 4, 5, 6 , 7 od 16 ekipa tako da je i to jedna ubleha to visegodisnje sto neko zeli nametnuti a godinama unazad barem 5-6 godina sto znam sigurno zavrsavali izmedju 4 i 7mjesta od 16 ekipa.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 apr 2018, 00:42

Sutra cete se ugasit ko sijalica kad crkne. Nadyebali ste plave lobotomce sta pisete i kakve nebuloze valjate.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la samoposteno » 09 apr 2018, 00:52

staragarda je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:55 primljenih golova i gajenje nade za opstanak...Nerealno,budimo realni.
Bilo realno ili ne mi smo se dogovorili da vi ispadate dobro vama dobro nama
Ipak ne bi bilo fer da poslije višegodišnjeg hodanja po rubu ne osjetite čari najjače balkanske lige...ikad :D
Ma bolje je vama vi svakako imate vise gledalaca u prvoj nego u premijer ligi

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la rob do bagro » 09 apr 2018, 08:33

sviunapad1010 je napisao/la:Sutra cete se ugasit ko sijalica kad crkne. Nadyebali ste plave lobotomce sta pisete i kakve nebuloze valjate.
Mozak ti je ugasen odkako si se rodio.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la ZenickiLC » 09 apr 2018, 13:46

sviunapad1010 je napisao/la:Sutra cete se ugasit ko sijalica kad crkne. Nadyebali ste plave lobotomce sta pisete i kakve nebuloze valjate.
Gledaj to s vedrije strane.Kada ispadnete opet cete zadnje kolo napunit stadion, i barem na jedan dan neko ce pricati o vama.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 apr 2018, 19:42

ZenickiLC je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Sutra cete se ugasit ko sijalica kad crkne. Nadyebali ste plave lobotomce sta pisete i kakve nebuloze valjate.
Gledaj to s vedrije strane.Kada ispadnete opet cete zadnje kolo napunit stadion, i barem na jedan dan neko ce pricati o vama.
Ko se zadnji smije najslađe se smije.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la ZenickiLC » 09 apr 2018, 19:49

sviunapad1010 je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Sutra cete se ugasit ko sijalica kad crkne. Nadyebali ste plave lobotomce sta pisete i kakve nebuloze valjate.
Gledaj to s vedrije strane.Kada ispadnete opet cete zadnje kolo napunit stadion, i barem na jedan dan neko ce pricati o vama.
Ko se zadnji smije najslađe se smije.
Sigurno,mozda se obojica budemo smijali jer borac je u raspadu.A ipak draze su mi komunjare od dodikovih.
Al svakako ako ne ove, iduce sezonu idete se udarat sa gerilom,doduse oni i jesu vas nivo.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 apr 2018, 19:54

Vi ste zaslužili ispadanje jos prošle godine. Tako je gledano realno i sve sportski. Ostati mozete kao prosle godine muljanjem i to je to. Ako to smatrate uspjehom smatrajte.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.