NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Steelman » 17 feb 2015, 14:04

@ wasabi

Mi na ovom forumu svi govorimo hipotetički, ovdje niko ništa ne pokreće, jer ne bi bilo ozbiljno.

Ipak spominješ silu kao jedini mogući način za promjenu, a bojkot da nema svrhe. Slažem se da nema svrhe ako bi to bila jedina aktivnost, ali uz dosta drugih aktivnosti bojkot može polučiti rezultate, a posebno ako se ne ističe kao glavna aktivnost.

Ima još jedna stvar, ljudi kod nas vide izlaz iz problema samo ako se izvrši privatizacija što trenutno nije moguće ili neki vid prodaje upravljačkih prava kao što je FK Sarajevo to učinio. Postoje i drugi načini rješavanja ovakvih problema i vjerujem da za klub poput Čelika imaju i drugačiji od navedenog primjera, ali je bitno da klub funkcioniše zdravo, da ima temelj, organizaciju i atmosferu koja privlači kvalitetne ljude. Trenutno svi bježe od kluba, ne žele čak ni da im se ime veže u istoj rečenici i zbog tog klub tone. Klub bez nekog novog vlasnika ne znači da mora biti na "državnim" parama.

Inače, revoluciju navodim kao primjer truda i energije ljudi da nešto postignu, ali kad ne nude krajnja rješenja onda ne mogu ni postići konkretne promjene već samo one kozmetičke, a to vjerujem više niko ne želi, jer za par godina bi smo se vratili u ovu situaciju ili još goru s tim da vrijeme prolazi i sve se teže vaditi. Pisao sam ranije, promjene trebaju obuhvatiti klupski temelj odnosno statut i skupštinu. Trenutno je upitno jel kasno ili nije, a zamislite za par godina kad se dug ne bi vraćao odnosno ako bude rastao što se i dalje izgleda dešava. Svjetlo na kraju tunela se sve slabije vidi.

Olimpija se ugasila radi 3 miliona eura, a mi već dugujemo otprilike 5 miliona eura, od tog 2 miliona poreznoj upravi. Spominje se reprogram duga sad kad smo zakasnili na te rokove, a nismo upućeni u detalje, jer klub ne radi transparentno.

Svi su navedeni klubovi koje Eborg spominje iznijeli u javnost način vraćanja dugova davno, a mi izgleda tek sad došli na tu tačku. Sve je ovo prljavo, u živom blatu se nalazimo i sistematske promjene su nužne.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la lazar » 17 feb 2015, 15:43

jagamu je napisao/la:Care Lazare ti rece da cemo mi jedini vracati cijeli dug..Hoce to neko vratit pola, cetvrtinu, trecinu i kvite ha??
Halali
Vi ste jedini koji ce vracati i glavnicu i kamate. Ili ti 4,5 mil KM

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Crni gavran » 18 feb 2015, 10:01

Možemo li ikoga pobijediti? :-D
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

matej187
Postovi: 29
Pridružen/a: 19 feb 2015, 00:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la matej187 » 19 feb 2015, 12:07

Crni gavran je napisao/la:Možemo li ikoga pobijediti? :-D
strpljen spašen :D

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Batva » 25 feb 2015, 09:53

17.kolo: Čelik – Sloboda (7. mart, BHT1, 20 sati)

Posto je i dalje strajk na snazi, ako sta u medjuvremenu nista promijenili, hocemo li u ovoj utakmici biti svi na tribini? Posto ce se igrati pod reflektorima, trebalo bi biti ludilo, kad vec na Tusnju nam ne funkcionisu reflektori. :(


Pozdrav crveno-crnoj braci i sretno i vama i nama u nastavku sezone, da se izmigoljimo. :)
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 25 feb 2015, 10:14

Batva je napisao/la:17.kolo: Čelik – Sloboda (7. mart, BHT1, 20 sati)

Posto je i dalje strajk na snazi, ako sta u medjuvremenu nista promijenili, hocemo li u ovoj utakmici biti svi na tribini? Posto ce se igrati pod reflektorima, trebalo bi biti ludilo, kad vec na Tusnju nam ne funkcionisu reflektori. :(


Pozdrav crveno-crnoj braci i sretno i vama i nama u nastavku sezone, da se izmigoljimo. :)
Ma nema nas druže cijelu sezonu, znači bit ćete vi na sjeveru i još 100-200 gledalaca na zapadu i istoku .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Batva » 26 feb 2015, 10:32

Ako je zaista tako, onda ce to biti jednolicno na tribini. Isao sam na kartu dobrog odnosa Robijasa i Fukara, pa i po cijenu da svi stanu na jednu tribinu i prozivaju vasu Upravu. Ne zvuci lose, ali ocito i gotovo nemoguce.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 26 feb 2015, 11:02

Koliko će nas u Vitezu biti, prognoza ?
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 26 feb 2015, 12:10

Batva je napisao/la:Ako je zaista tako, onda ce to biti jednolicno na tribini. Isao sam na kartu dobrog odnosa Robijasa i Fukara, pa i po cijenu da svi stanu na jednu tribinu i prozivaju vasu Upravu. Ne zvuci lose, ali ocito i gotovo nemoguce.
Vidi ovog :o a brato nije koncert grob te yebo :urnebes: :urnebes: :rol: i šta bola ti imaš prozivat Čelikovu upravu :lol: :lol: jao lika :clap: :clap: :urnebes:
From father to son

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la bambus » 26 feb 2015, 14:44

Convicts1988 je napisao/la:Koliko će nas u Vitezu biti, prognoza ?
50
!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 26 feb 2015, 15:10

bambus je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Koliko će nas u Vitezu biti, prognoza ?
50
50 ? Ništa,ostajem kući onda .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la bambus » 26 feb 2015, 15:11

Convicts1988 je napisao/la:
50 ? Ništa,ostajem kući onda .
Zasto ostajes ?
!

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Batva » 26 feb 2015, 15:57

Cernica je napisao/la:
Batva je napisao/la:Ako je zaista tako, onda ce to biti jednolicno na tribini. Isao sam na kartu dobrog odnosa Robijasa i Fukara, pa i po cijenu da svi stanu na jednu tribinu i prozivaju vasu Upravu. Ne zvuci lose, ali ocito i gotovo nemoguce.
Vidi ovog :o a brato nije koncert grob te yebo :urnebes: :urnebes: :rol: i šta bola ti imaš prozivat Čelikovu upravu :lol: :lol: jao lika :clap: :clap: :urnebes:
Nisi me shvatio, necu ja nosati vas trans protiv Uprave. :D Vec kazem da bih rado stao na vasu stranu ako cu vec doci u Zenicu, kao sto je i vas nekoliko otislo u goste sa Fukarama kad smo bili u Federalnoj ligi. :clap:
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la bambus » 26 feb 2015, 16:05

Batva je napisao/la: Nisi me shvatio, necu ja nosati vas trans protiv Uprave. :D Vec kazem da bih rado stao na vasu stranu ako cu vec doci u Zenicu, kao sto je i vas nekoliko otislo u goste sa Fukarama kad smo bili u Federalnoj ligi. :clap:
Samo sto mi ne bi dozvolili da vi stanete na nasu stranu,bas kao i na finalu kupa. :) Ukratko.

Nadam se 3 boda iz Viteza,kvalitetniji smo. :mrgreen:
!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 26 feb 2015, 18:47

bambus je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:
50 ? Ništa,ostajem kući onda .
Zasto ostajes ?
Gdje ću, nema nas ni za monopol .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 26 feb 2015, 18:58

Batva je napisao/la:
Cernica je napisao/la:
Batva je napisao/la:Ako je zaista tako, onda ce to biti jednolicno na tribini. Isao sam na kartu dobrog odnosa Robijasa i Fukara, pa i po cijenu da svi stanu na jednu tribinu i prozivaju vasu Upravu. Ne zvuci lose, ali ocito i gotovo nemoguce.
Vidi ovog :o a brato nije koncert grob te yebo :urnebes: :urnebes: :rol: i šta bola ti imaš prozivat Čelikovu upravu :lol: :lol: jao lika :clap: :clap: :urnebes:
Nisi me shvatio, necu ja nosati vas trans protiv Uprave. :D Vec kazem da bih rado stao na vasu stranu ako cu vec doci u Zenicu, kao sto je i vas nekoliko otislo u goste sa Fukarama kad smo bili u Federalnoj ligi. :clap:
Brato pogresno si me shvatio. Kao prvo nisam iz Zenice nego sam veležovac. Svaka cast za vase prijateljske odnose i to je ok aliigra tvoj tim protiv Čelika i ti bi s njima na tribinu. Pa znas koji bi to cirkus i šabanizam bio. Još da vi prozivate njihovu upravu. Malo me tvoj post nasmija :D Sretno i jednim i dr
From father to son

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la bambus » 26 feb 2015, 19:13

Convicts1988 je napisao/la:
Gdje ću, nema nas ni za monopol .
Bar znam s kakvim se forumasem dopisujem.Najveci domet finale kupa na Grbavici i Otoka dok nas je vodio Vlado. :urnebes: :urnebes:

Ice nas vise,tako da slobodno mozes doci,opusti se,povedi par jarana i uzivaj.Mozda bude i covjece ne ljuti se. :urnebes: :urnebes:
!

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Batva » 26 feb 2015, 19:23

Cernica je napisao/la: Brato pogresno si me shvatio. Kao prvo nisam iz Zenice nego sam veležovac. Svaka cast za vase prijateljske odnose i to je ok aliigra tvoj tim protiv Čelika i ti bi s njima na tribinu. Pa znas koji bi to cirkus i šabanizam bio. Još da vi prozivate njihovu upravu. Malo me tvoj post nasmija :D Sretno i jednim i dr
Cool, sto te onda briga za nas prijateljski odnos? Dok ste se vi prodali i smijali kad je Sloboda ispala, ti isti Robijasi su nam davali maksimalnu podrsku u svakom vidu pa te ne treba nista cuditi. U 1. dijelu prvenstva su Robijasi docekani ispred Tusnja od vodja Fukara i bez ikakvih problema uvedeni na tribinu uz ovacije i aplauz domace publike, kao i po zavrsetku utakmice.

Da ne idemo vise u offtopic, brini o Velezu i sve je ok. ;) Sretno i vama.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 26 feb 2015, 19:26

Bjeri šabane jedan i jeste za smijanje :D
From father to son

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 26 feb 2015, 19:26

bambus je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:
Gdje ću, nema nas ni za monopol .
Bar znam s kakvim se forumasem dopisujem.Najveci domet finale kupa na Grbavici i Otoka dok nas je vodio Vlado. :urnebes: :urnebes:

Ice nas vise,tako da slobodno mozes doci,opusti se,povedi par jarana i uzivaj.Mozda bude i covjece ne ljuti se. :urnebes: :urnebes:

Ma ja ne smijem ići kad nas je manje od 1.000, bojim se policije i batina, tako da ništa od gostovanja u Vitez .
Bolje mi je uplatit kladionicu, uzet pive, i pratit na tv :kafa:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.