NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 mar 2018, 13:36

Svako piše u svoje ime tako da to je jasno. Nisam ja PR fukara sariele, morto od mramora i ostali to se vi predstavljate kao da jeste.

Malo da pratite druge teme ne biste tako pisali. Iskreno gledam samo Slobodu ostali me ne zanimaju.

Čelik je zasluzio cvajtu i prosle godine, ali ih je savez ostavio. I ja bi vise volio da ispadne GOSK jer nisam ljubitelj tih filijala u ovom slučaju filijale Zrinjskog, kao sto je Olimpic bio filijala sarajevskih klubova.

Pošto mnogi navijači Čelika prizeljkuju da nas ove godine naguze, ipak ja visem volim da oni budu naguzeni jasno ko dan.

Uostalom biće jasno već nakon ova dva naradena kola da je Čelik u cvajti.

Edit: Nikad nijedan navijač Čelika nije napisao slova kada nas po medijima proziva mutevelija Dzidic sa svojim sindikatom, tako da pustite tu lafinu oko prijateljskih odnosa svako sebe najvise voli u ovom slučaju svoj klub. :salut:

Sretno vam bilo u cvajtari pa budite tate muljaža i štimanja kako kaže @avenija tamo, dosta je vala i vas SDA savez ostavljao u ligi.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel1987 » 09 mar 2018, 13:44

niko ovde nije niciji pr, a ti pogotov, i sviunapad bolje da na tom zavrsimo.
.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 mar 2018, 14:13

Ja tebe nisam prvi prozivao tako da nema potrebe da prozivas. Piši vala sta hoces :salut:

Sto se mene tiče mozes i u BL sa robijom :salut:
Zadnja izmjena: sviunapad1010, dana/u 09 mar 2018, 14:15, ukupno mijenjano 1 put.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel1987 » 09 mar 2018, 14:15

sviunapad1010 je napisao/la:Ja tebe nisam prvi prozivao tako da nema potrebe da prozivas. Piši vala sta hoces :salut:
kako nisi care vidi ti prvog reda. koji krac?
i nije ti ok to sto radis.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 09 mar 2018, 14:17

bambus je napisao/la:A recimo mozda ima ovdje onih koji su isli sve domace a uz to i sve gostujuce.Prosli kroz sve i svasta,daju po 30-50-70 km za svako gostovanje,izbjegavaju policiju koja je izdala zabranu dolaska i ulaze na kraj prvog poluvremena i onda gledaju 40-45 minuta patnje.Nije isto gledati patnju i citati live prenos preko ss.ba.Nije isto je.bat im majku na stadionu i na forumu.Nema veze i na grbavicu se islo iako se znalo da ce biti hendikep.Al djaba kad se voli,a sad se vidi da ga malo ljudi voli.Nema veze,kako ide ona nova...luda je tribina iako nas malo ima aleeeeoo....pa i u drugoj,trecoj,cetvrtoj ligi.... ;)
Ništa ja nikom nisam prigovorio, ovo ili ono, samo sam odgovorio LCu jer me je prozvao u postu. Svi momci koji idu u goste su za velikog respecta, i oni su za mene Čelik a ne igrači na terenu ! Veće ljubavi prema klubu od te nema, kada ideš u goste, 500 kilometara u oba smjera ili čak i više, a znaš da nema šanse ni bod uzet! Ja to sve znam, i tačan je taj navod da mali broj ljudi istinski voli Čelika !
Što se tiće "yebavanja majke", slabo se kome yebe majka na stadionu u zadnje vrijeme, bar ja nisam čuo. Bilo je u Krupi vezano za Perču kad sam bio, a na BP se cuje samo "hoćemo reprogram", ništa više, nema prozivke imenom i prezimenom, parolom, itd .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 mar 2018, 14:17

Sariel1987 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Ja tebe nisam prvi prozivao tako da nema potrebe da prozivas. Piši vala sta hoces :salut:
kako nisi care vidi ti prvog reda. koji krac?
i nije ti ok to sto radis.
Vidi vasih postova prije tako da prvi ste prozvali. Pa mozda ti imas dobra iskustva sa robijom a ja loša tako da svako svoje zna druže. Ništa nije dzabe.

Mene sto se tiče mogu se ugasit isto kao i vrapcicani i skretnicar. I kada vec citate @avenija pominje Trebinja itd tako da sve jasno.

Ima li igdje post na forumu da je neko od robije osudio konstantne napade mutevelije njihovog na nas preko medija, a njih slovom ne pomene.

Yebem ja te SDA klubove pitari, skretnica i celik. A i vrapcicane takođe. Toliko da se zna jasno kao dan, a svako ima pravo da misli sta god hoće, ne bi dalje jer sam sve napisao sto sam imao. Mislim da nije niko više muljao u ligi od Čelika ubjedljivo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 09 mar 2018, 14:24

sviunapad1010

Postaješ bezobrazan!
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 09 mar 2018, 14:41

Convicts1988 je napisao/la:sviunapad1010

Postaješ bezobrazan!
De bolan,samo ga hranite.... njega samo interesuje Sloboda,ovdje 20 postova o Celiku napisao....mislim :facepalm: :facepalm: ....zato ga samo iskulirajte
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 mar 2018, 14:44

Sto divizija ima razvijenu mrezu za praćenje :thumbup: :lol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 09 mar 2018, 15:18

Davno sam ja rekao ko je najgluplji lik na forumu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..


Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Mexico » 09 mar 2018, 16:33

Nemojte ga pod utiskom je osmomartovskog sexa sa kozom sinoc :mrgreen: donio buket ruza mladoj a ona s apetitom pobrstila latice :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 09 mar 2018, 16:35

Mexico je napisao/la:Nemojte ga pod utiskom je osmomartovskog sexa sa kozom sinoc :mrgreen: donio buket ruza mladoj a ona s apetitom pobrstila latice :lol:
:tokralju: :tralala:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 mar 2018, 16:49

Mexico je napisao/la:Nemojte ga pod utiskom je osmomartovskog sexa sa kozom sinoc :mrgreen: donio buket ruza mladoj a ona s apetitom pobrstila latice :lol:
Imao sam ja jednog poznanika tako kao ti slicnih manira. Umro je od leukemije.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Mexico » 09 mar 2018, 16:51

sviunapad1010 je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Nemojte ga pod utiskom je osmomartovskog sexa sa kozom sinoc :mrgreen: donio buket ruza mladoj a ona s apetitom pobrstila latice :lol:
Imao sam ja jednog poznanika tako kao ti slicnih manira. Umro je od leukemije.
Okani se leukemije nego skrati vrijeme provedeno na forumu. Taman ce ti neki jarac odradit mladu i sjebat zaruke i vezu :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 mar 2018, 16:54

Mexico je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Nemojte ga pod utiskom je osmomartovskog sexa sa kozom sinoc :mrgreen: donio buket ruza mladoj a ona s apetitom pobrstila latice :lol:
Imao sam ja jednog poznanika tako kao ti slicnih manira. Umro je od leukemije.
Okani se leukemije nego skrati vrijeme provedeno na forumu. Taman ce ti neki jarac odradit mladu i sjebat zaruke i vezu :lol:
Jest stvarno tako bilo. Isti ti bio i ode. :plac:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la UltrasZenica » 09 mar 2018, 17:33

Mexico je napisao/la: Okani se leukemije nego skrati vrijeme provedeno na forumu. Taman ce ti neki jarac odradit mladu i sjebat zaruke i vezu :lol:
Evo je :lol:
slika

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la HPCompaq » 09 mar 2018, 17:39

Kakav je ovo crnogorac Cvetković ? On je čovjek iza sjene,koji brine o Čeliku,obavezama,dugovanjima ? Ko njega postavi ?
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la ZenickiLC » 09 mar 2018, 22:03

Convicts1988 je napisao/la:
bambus je napisao/la:A recimo mozda ima ovdje onih koji su isli sve domace a uz to i sve gostujuce.Prosli kroz sve i svasta,daju po 30-50-70 km za svako gostovanje,izbjegavaju policiju koja je izdala zabranu dolaska i ulaze na kraj prvog poluvremena i onda gledaju 40-45 minuta patnje.Nije isto gledati patnju i citati live prenos preko ss.ba.Nije isto je.bat im majku na stadionu i na forumu.Nema veze i na grbavicu se islo iako se znalo da ce biti hendikep.Al djaba kad se voli,a sad se vidi da ga malo ljudi voli.Nema veze,kako ide ona nova...luda je tribina iako nas malo ima aleeeeoo....pa i u drugoj,trecoj,cetvrtoj ligi.... ;)
Ništa ja nikom nisam prigovorio, ovo ili ono, samo sam odgovorio LCu jer me je prozvao u postu. Svi momci koji idu u goste su za velikog respecta, i oni su za mene Čelik a ne igrači na terenu ! Veće ljubavi prema klubu od te nema, kada ideš u goste, 500 kilometara u oba smjera ili čak i više, a znaš da nema šanse ni bod uzet! Ja to sve znam, i tačan je taj navod da mali broj ljudi istinski voli Čelika !
Što se tiće "yebavanja majke", slabo se kome yebe majka na stadionu u zadnje vrijeme, bar ja nisam čuo. Bilo je u Krupi vezano za Perču kad sam bio, a na BP se cuje samo "hoćemo reprogram", ništa više, nema prozivke imenom i prezimenom, parolom, itd .
Prozvao sam te jer svi pisete po postovima da sutimo i ne poduzimamo nista.Pa hajde da svi odemo na grbavicu i 90 min im jbm mamu.Igracima,turcima,fudi i fudinim patuljcima bi sigurno gore bilo i svakako bi ih vise dirnulo kad bi to radilo 500 ljudi nego 50 ljudi .Pa ako treba i u zenici ih ganjat ,razbijat, protestvovat, glasat bilo sta da spasimo Celik.
Ne moras se meni pravdat nit me zanima sto nisi bio na nekoj tekmi, samo kazem da svi ovi sto po gradu pricaju da celik propada a svi sutimo , e pa ne sutimo svi.Ako nekom smeta stanje oko Celika neka se pridruzi masi pa ce nas biti vise koji vjerujemo u pravi ideal, a to je stabilan i transparentan Celik.
SVI U BANJA LUKU!
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Riziko
Postovi: 5807
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Riziko » 11 mar 2018, 18:02

Kod zeničaana Toni Livančić najbolji, bar po meni.
Dobar je bio i Stevo, i igrač s brojem 4.
Objektivno, čelik je za nijansu bio bolji, nije imao nekih 100% prilika, ali je imao 3 dobra slobodnjaka.
Mi nismo ni zaprijetili ko ljudi. Dujković slabo posla imao.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, Bistriksg, Cernica22, ladicar i 71 gost.