FK Velež (opšte diskusije)

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 01 okt 2019, 13:24

MMM je napisao/la:Cuj Adipas! :rol: :rol:
Pa ja to ti je Kebonijev stajl adipas fipa reebak :D
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Demi » 01 okt 2019, 14:24

ANTIFA ! je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ma evo ljubav mi brojala buseve kombije i aute 2014-te :lol: :lol:

Imas klip :lol: pa to je jedino sto vam je i ostalo :lol: Ostavi realnost papak onim koji se ne prodaju i koji se ne trebaju boriti za titulu da ih negdje ode 200 haj sad pljus pljus pa ti jos koji do kraja sezone :wave:

Ma ne zna covjek stvari o svom bivsem klubu, prvo Sloboda se borila za titulu 15/16 ne 14/15 drugo nemoguce da ih je toliko bilo jer po klipu Fukara u Bl 2016 maksimalno ih je bilo preko 120 ljudi jer bili smo i mi na onoj tribini znamo koliko moze ljudi stati, al hajde nek baca malo garda bombe imamo se cemu smijati.
slika
Recimo da je bilo 200 tako bar izgleda.... 4 busa su oko 230 ljudi plus jos kombiji i auti..... Izgleda racunica prebacila malo stvarnu brojku.Ali moguce da vozila nisu bila popunjena do kraja
" "!
1926

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la drakensang » 01 okt 2019, 23:44

Demi je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ma evo ljubav mi brojala buseve kombije i aute 2014-te :lol: :lol:

Imas klip :lol: pa to je jedino sto vam je i ostalo :lol: Ostavi realnost papak onim koji se ne prodaju i koji se ne trebaju boriti za titulu da ih negdje ode 200 haj sad pljus pljus pa ti jos koji do kraja sezone :wave:

Ma ne zna covjek stvari o svom bivsem klubu, prvo Sloboda se borila za titulu 15/16 ne 14/15 drugo nemoguce da ih je toliko bilo jer po klipu Fukara u Bl 2016 maksimalno ih je bilo preko 120 ljudi jer bili smo i mi na onoj tribini znamo koliko moze ljudi stati, al hajde nek baca malo garda bombe imamo se cemu smijati.
slika
Recimo da je bilo 200 tako bar izgleda.... 4 busa su oko 230 ljudi plus jos kombiji i auti..... Izgleda racunica prebacila malo stvarnu brojku.Ali moguce da vozila nisu bila popunjena do kraja
Jedno od najboljih besplatnih gostovanja u BL ikad.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 02 okt 2019, 19:33

Okrenut se sad prvenstvu i pokušat ugrabit evropu....sve je to u 5 deka ba....žao mi samo berača u pm

Šta kae stručnjak...besplatna gostovanja :rol: :urnebes: :rol: :urnebes:....sve znate, jbt
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la drakensang » 02 okt 2019, 19:44

staragarda je napisao/la:Okrenut se sad prvenstvu i pokušat ugrabit evropu....sve je to u 5 deka ba....žao mi samo berača u pm

Šta kae stručnjak...besplatna gostovanja :rol: :urnebes: :rol: :urnebes:....sve znate, jbt
A nisu besplatna bila, Azmir nije placao buseve jel de :rol: pa te sezone vas/njih je prvi put u mostar doslo u dvocifrnom broju, i znalo se da ste imali besplatan prevoz, mojne nama te price :)

Jel te to punac il sura hercegovac marise pa nas mrzis :lol: jel volis makar zalik :D

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FSB » 02 okt 2019, 20:26

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 02:57, ukupno mijenjano 1 put.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 02 okt 2019, 20:36

FSB je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Okrenut se sad prvenstvu i pokušat ugrabit evropu....sve je to u 5 deka ba....žao mi samo berača u pm

Šta kae stručnjak...besplatna gostovanja :rol: :urnebes: :rol: :urnebes:....sve znate, jbt
A uša čobane idi predstavljaj Elvira Baljića
slika
Joj nadničara jesu se upalili :urnebes: :urnebes:...
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimTz » 02 okt 2019, 21:49

drakensang je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Okrenut se sad prvenstvu i pokušat ugrabit evropu....sve je to u 5 deka ba....žao mi samo berača u pm

Šta kae stručnjak...besplatna gostovanja :rol: :urnebes: :rol: :urnebes:....sve znate, jbt
A nisu besplatna bila, Azmir nije placao buseve jel de :rol: pa te sezone vas/njih je prvi put u mostar doslo u dvocifrnom broju, i znalo se da ste imali besplatan prevoz, mojne nama te price :)

Jel te to punac il sura hercegovac marise pa nas mrzis :lol: jel volis makar zalik :D
Mislim da ovo gostovanje nije bilo u vakat Azmira nego poslije.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 02 okt 2019, 22:06

Jeli i Keba zaduzio stiker na kosulju sa doceka nove 1979 godine :urnebes: :urnebes:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 02 okt 2019, 23:31

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Jeli i Keba zaduzio stiker na kosulju sa doceka nove 1979 godine :urnebes: :urnebes:
Ooooo,a evo nam i Smiljana :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlac » 03 okt 2019, 15:54

drakensang je napisao/la:
slika
Recimo da je bilo 200 tako bar izgleda.... 4 busa su oko 230 ljudi plus jos kombiji i auti..... Izgleda racunica prebacila malo stvarnu brojku.Ali moguce da vozila nisu bila popunjena do kraja
Jedno od najboljih besplatnih gostovanja u BL ikad.[/quote]

Ovdje nas je bilo dva puna busa i treći pola.Maksimum 150.Bio sam.

VolimVelez
Postovi: 497
Pridružen/a: 19 maj 2019, 21:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimVelez » 04 okt 2019, 16:11

staragarda je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Jeli i Keba zaduzio stiker na kosulju sa doceka nove 1979 godine :urnebes: :urnebes:
Ooooo,a evo nam i Smiljana :D
Veci je debil onaj sto tebi dade “moderator” nego sto si sam. Tesko za povjerovati, ali evo moguce je. Papane iz kasabe
Mostar u srcu Velež do groba !

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 04 okt 2019, 17:01

VolimVelez je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Jeli i Keba zaduzio stiker na kosulju sa doceka nove 1979 godine :urnebes: :urnebes:
Ooooo,a evo nam i Smiljana :D
Veci je debil onaj sto tebi dade “moderator” nego sto si sam. Tesko za povjerovati, ali evo moguce je. Papane iz kasabe
Opusti se tuljane...ovo je samo forum...opasno si se primio....kakvim vas opijatima hrani taj Hasić pa se primate na svaku...o evropskim ambicijama doskorasnjeg višegodišnjeg nizeligasa drugi put ;)
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

VolimVelez
Postovi: 497
Pridružen/a: 19 maj 2019, 21:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimVelez » 04 okt 2019, 17:39

staragarda je napisao/la:
VolimVelez je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Jeli i Keba zaduzio stiker na kosulju sa doceka nove 1979 godine :urnebes: :urnebes:
Ooooo,a evo nam i Smiljana :D
Veci je debil onaj sto tebi dade “moderator” nego sto si sam. Tesko za povjerovati, ali evo moguce je. Papane iz kasabe
Opusti se tuljane...ovo je samo forum...opasno si se primio....kakvim vas opijatima hrani taj Hasić pa se primate na svaku...o evropskim ambicijama doskorasnjeg višegodišnjeg nizeligasa drugi put ;)[/quote]
Pozdravi sekanu i mrs u nazad u kasabu
Mostar u srcu Velež do groba !

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlac » 05 okt 2019, 11:57

EVO MENE NA TUŠNJU .ČEKAM PENALE.JE LI ZNA NEKO U KOLO ĆE BITI PENALI?

fudbalfudbal
Postovi: 2490
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la fudbalfudbal » 05 okt 2019, 12:03

tuzlac je napisao/la:EVO MENE NA TUŠNJU .ČEKAM PENALE.JE LI ZNA NEKO U KOLO ĆE BITI PENALI?
Je li moguce da se palite na 1-0 pobjedu u kupu, koji je nama bio nebitan a vi igrali sa prvim timom. U nas trojica samo igrala iz Mostara kad smo vas pobjedili :| :mrgreen:
Ti si naša ljubav jedina!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la drakensang » 05 okt 2019, 12:07

tuzlac je napisao/la:EVO MENE NA TUŠNJU .ČEKAM PENALE.JE LI ZNA NEKO U KOLO ĆE BITI PENALI?
Hahaha bolesnik dobili 1 0 C ekipu Veleza al ipak i to je Velez i shvatam zasto si ponosan :D

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 05 okt 2019, 12:28

Tuzlac navijac zvani iz keca u dvicu, iz Slobode u Tuzlu. Usao im na temu prije utakmice u Mostaru da vidim stanje sa igracima, kad sam mu vidio postove sve mi je bilo jasno i kakvom liku se radi :rol:
tuzlac je napisao/la: DUDIĆ BI NAJRADE DA KAŽE: OVDE KO DOĐE NEĆE IZAĆI ŽIV.
ON SE POUZDA U TAJ NJIHOV JUŽNJAČKI AMBIJENT I PRITISAK NA PROTIVNIKA ,SUDIJE DELEGATE I SVE ŠTO SE PRITISNUT DA.
Dudić nema veliko iskustvo i njemu je hitno potrebno steći reputaciju.Radio je u Travniku 1 sezonu ,Gošku 10 mjeseci i imao rezultat.Sad je od 20. avgusta u Mostaru u Veležu koji se počeo naglo daviti u PL.19/20.
Kad bi ih gledali po utakmici kontra želje onda je Velež tim za sam vrh bh fudbala.To zato jer je Željo bio očajan taj dan.Pobjedu je zaslužio Velež.
Smiješni sudija Sivac je na sve načine gledao da kompenzuje poništeni gol Veleža pa onda i iskjućenje Fajića i dopuštao grubu igru mostaraca.Ne znam je li to neki poklon Želje mostarcima ili promašena taktika Osima ali Željo je bio de fakto poražena ekipa.
Naravno da i iz ove utakmice Bošnjaković može izvući korisne zakljućke i pouke.Mi se nemamo šta podešavati po igri Veleža nego postaviti svoju sad već afirmisanu igru.Veležu bodovi trebaju kao voda ožednjelom.Bujrun neka pokušaju navaliti.Ali, nećemo ih čekati u šesnestercu,ni govora.Mi moramo nametnuti igru u srednjoj trećini terena.Neka probiju ako mogu naš bedem.Čitavu se utakmicu držati kao da smo zadovoljni bodom.Ali i čitavu utakmicu gledati da im strpamo golove od kojih se neće oporaviti.Bit će provokacija,udaranja isl.U to nema sumnje.Na sve to valja odgovoriti borbom tehnikom i maksimalnim požrtvovanjem.I sarajlijama godi naš remi tako da će Mulahasanović gurat utakmicu u tom pravcu.Halabuku sa tribina valja ignorisati.Naši igrači imaju dosta utakmicau nogama i valjda to neće biti problem.

Ovo je sastav kojem Dudić ukazuje povjerenje od kad je na kormilu Veleža
Bobić, -Dario(Ćosić), Zvonić, Manev,Urdinov,-Hasanović, Zeljković,-Behram,Vehabović,Brandao,-Fajić.
tuzlac je napisao/la:Hercegovanci pomahnitali nakon pobjede u Ugljeviku.Hoće haman u Evropu.Kažu "ili dobit ili podrobit".Nema većeg izmeta u ligi od njih.Treba se odmaknuti dobro od Mostara sa konačištem.Doći će drogirane budale pa cijelu noć nedat oka sklopit našim momcima.Ovo je specijalno gostovanje.Ne samo za nas nego svaki tim.Oni utakmicu pretvore u koridu.Psuju i kunu cjelih 90 minuta.Valja biti sabran i koncentrisan na igru .Rezultat će doći.Mi realno dobro idemo ,naravno da se možemo i omaknuti u nekoj utakmici,sve je to fudbal.U ovoj utakmici u Vrapčićima ne bi trebali.Velež je realno po kvaliteti za klasu spod nas.Naravno ,igrati se mora pa dokazati da je to tako.Uvjeren sam da naši momci neće popustiti ni za jotu od dosadašnje igre.Valja mostarskog" vola "prvo umiriti pa mu onda zabiti ili zadati završni udarac.Bitno je vladati igrom na terenu a pomahnitaloj publici na tribinama usta ćemo začepiti samo pobjedom.Sretno plavi.
tuzlac je napisao/la:EH SAD U ERCEGOVINU DA PITAMO ONE ERCEGOVCE ,POŠTO JE MUSA PRODO JARCA.HOĆEMO IH NADOLMIT KO FILOVANE PAPRIKE.NAORALI SU ODAVNO.ONI NAS ZOVU DUŠMANIMA?????
A UŠA SELJAČINO U KASABU
Forzza Velez

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1229
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Kulesza » 05 okt 2019, 12:45

ManciniLevatKlasican je napisao/la:Tuzlac navijac zvani iz keca u dvicu, iz Slobode u Tuzlu. Usao im na temu prije utakmice u Mostaru da vidim stanje sa igracima, kad sam mu vidio postove sve mi je bilo jasno i kakvom liku se radi :rol:
bRAto ovo je naš voljeni doajen <3
Malo se pohasi i malo piše sa 3 razna profila u isto vrijeme, ali no sikiriki
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 05 okt 2019, 20:15

TI NIKAD NISI SAM I NECES BITI SAM


SVI U KAKANJ BAGRO MOSTARSKA

:ljepota: :njanjanja: :ljepota: :njanjanja:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BetonskiMozgovi i 38 gostiju.