Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la solinas » 17 jun 2015, 01:15

ti nisi normalan zivota mi...jel konzumiras ti sta..kakva nejac bog te ....kakve gluposti pises ovdje,imas temu prepucavanja,lijeci frustracije propalim velezom tamo..
opet ti kazem,ordagic i piric imaju odstetnu klazulu vecu neko svi igraci veleza zajedno.
ko ce da bude popisan,i ko je nejac pokazace teren..bog te covjeka...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sssloboda
Postovi: 139
Pridružen/a: 15 maj 2014, 12:19
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la sssloboda » 17 jun 2015, 01:15

katakomba je napisao/la:
sssloboda je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Cuj trenere i igrace koje mi ne mozemo sanjat :urnebes: :urnebes: koga husrefa,zebu od 35 kuka,ivetica koji je igrao kod nas ili nekog ordagica :urnebes: :urnebes: daaaj bola sta ti je umij se hladnom vodom grob te yebo nebi da ste doveli Reusa Lavezzia i Klopa :urnebes: :urnebes: :rol: jao retarda ovog :tokralju:

Tebi Husref nije trener ? Koji si ti mentol!!! nije bitno koga trenira čovjek je murinjo bht premijer lige! sutra neka trenira bilo koga opet cu ovo reci.Zeba moze igrati do 40 te druze ovdje,i sutra da ode iz slobode ovo cu opet reci.

Ti si obican bolesnik koji ti se smije cijeli forum ovdje ,i ovo ti je zadnji post od mene jer nisi vrijedan slova da ti se obratim više!

Ipak ti mogu pozeljeti srecu i reci NEK TI ALLAH DRAGI DA PAMETI I UPUTI NA PRAVI PUT.AMIN !
Ako je on Murinho, sta je onda Gospodin Amar Osim ??

Amaru Osimu kao treneru veliki respekt,Amar, osim :) vama manijacima vjeruj mnogima je arogantan ali to na stranu.Ko moze osporiti ovu dvojicu trenera ? moze cernica ,on moze sve zivo osporiti bez i jednog dokaza :) ..od mene izvinjenje sto se malo tema iskrivila,ali da ispravim u skracenoj ligi ostat ce mnogi klubovi osim Veleza !

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jun 2015, 01:21

katakomba je napisao/la:Gospodin ! Namjesta eno po kataru garant :urnebes:
Meni se vise svidja kako radi Odovic i vise gospodski se ponasa pa vi kako hocete :mrgreen:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la SaltCityAttack » 17 jun 2015, 01:48

Cernica je napisao/la:
solinas je napisao/la:ti nisi normalan zivota mi...jel konzumiras ti sta..kakva nejac bog te ....kakve gluposti pises ovdje,imas temu prepucavanja,lijeci frustracije propalim velezom tamo..
opet ti kazem,ordagic i piric imaju odstetnu klazulu vecu neko svi igraci veleza zajedno.
ko ce da bude popisan,i ko je nejac pokazace teren..bog te covjeka...
Ne raspravljam se s likom koji pise da su fukare bile na sjeveru koseva. Nisam vece neznalice vidio na forumu. Nisi ti stadiona vidio yebo te ordagic propali tslenat u pakas. Da je ista valjo otiso bi u zelju ili sarajevo a ne kod vas da se bori za opstanak iduce sezone :urnebes:
Sto sta je be su fukare tu protiv Grcke , a bio sam vala i ja odnosno nas 12 koji smo dosli 1997/98 kad smo zijanili 4:0 ebiga jug nam bio zatvoren a nismo vise imali para od 2km pa smo usli medju horde tu je kostalo tad toliko jeftinije nego zapad i istok :) ...nije on nista slago ako je rekao da smo nekad bili i na sjeveru :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la solinas » 17 jun 2015, 01:53

slabo on konta moj dado..a bas se lijepo upecao,uzivo sam evo dva dana :urnebes:

frajer nekonta da je na slici u dobrom kadru stara ekipa fukara :)
kada se i na sjever moglo,bez straha da ti neki balavac usere dan :thumbup:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Cernica » 17 jun 2015, 01:55

Pa vi ste brato fenomen. Od 35 000 mjesta vas 12 među horde :urnebes: :urnebes: dobro izdanje fukara 12 ljudi samo vidim opadate. Protiv viteza 9 a sirokog 7 :urnebes: :urnebes:
From father to son

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Cernica » 17 jun 2015, 02:00

Ovaj amer još gori od ovog. Čuj fukare bile s obilježjima slobode među hordama na sjeveru :urnebes: :urnebes: ne mogu da vjerujem koje se nebuloze ovdje pisu :urnebes: daj gdje je onaj admin banuj ih obadvojicu :urnebes: :urnebes: :rol:

Pa rastrgali bi vas hordaši grob te yebo :rol:
From father to son

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la SaltCityAttack » 17 jun 2015, 02:03

Cernica je napisao/la:Pa vi ste brato fenomen. Od 35 000 mjesta vas 12 među horde :urnebes: :urnebes: dobro izdanje fukara 12 ljudi samo vidim opadate. Protiv viteza 9 a sirokog 7 :urnebes: :urnebes:
Nema veze brate 1998 godina i nema se bas para..trebam li napomenut da smo po tom snijegu krenuli autom koji nije registrovano, ljetne gume i uz karaulu i niz nju tako isli a u drugom u Pasatu Taxi 7 ljudi se naguralo ...para nemas platili taxistu, uzeli goriva i da bi svih 12 moglo uci morali smo po 2km ulaz platiti...sve brate da gledas svoju Slobodu smo cinili barem nekadasnje Fukare...i nemas ti sta da nam govoris brini se ti za sebe care

Uz to niko ti nije ni rekao da smo bili sa obiljezjima naravno da nismo ..ali posto ai ti balo balavi ocigledno nemam tebi ko sta da objasnjava..samo glupson moze pomislit da je nekoo i pokusao reci da smo bili sa obiljezjima posebno ne 1998 kad je one 1997 bila frka na Tusnju izmedju nas i Hordi tako da ...
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Batva » 17 jun 2015, 02:07

Zato protiv Celika i Zvijezde vise nego sve zajedno Velezovo. I nebitno, hoces li **** Cernica vise sa svake teme? Ima li ovdje moderatora da skloni ovog smaraca i provokatora, lik toliko sjebaje svaku mogucu temu sa istim jednolicnim pricama. Od jedne teme sam digao ruke, pokusavajuci vise ne ulaziti u rasprave i prepucavanja, ali covjek mjesecari po forumu i smara uzasno.

Eto, Velez ima organizovanije navijace na gostujucim utakmicama ove sezone. Sa druge strane Sloboda ima bolju domacu posjetu i bolje mjesto na tabeli. Sad odyebi vise ba. I vi Slobodasi smarate vise, jednostavno samo preskocite svaki njegov post i neka vodi monolog po forumu dok Rodjenisa svrsava na njegov humor i ozari se kada vidi da se vrati iz Banovica. Preskocite lika, ubija u pojam smaranjem.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Cernica » 17 jun 2015, 02:10

Cuj balo :urnebes: :urnebes: bola ja sam na tribini od kraja sedamdesetih proslog vijeka i nemam sta tebi objasnjavat i pravdat se jer imam gostovanja ko citava vam tribina. Nije prica o tome bila i ne pobijam da ste mozda usli bez obiljezja na sjever. Prica je o onom neznalici iz beca koji je postavio sliku nekoliko fukara s obiljezjima sa utakmice reprezentacije i hvalio se da su to oni a neznajuci da je slika sa sjevera. Levat zesci
From father to son

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la SaltCityAttack » 17 jun 2015, 02:19

Cernica je napisao/la:Cuj balo :urnebes: :urnebes: bola ja sam na tribini od kraja sedamdesetih proslog vijeka i nemam sta tebi objasnjavat i pravdat se jer imam gostovanja ko citava vam tribina. Nije prica o tome bila i ne pobijam da ste mozda usli bez obiljezja na sjever. Prica je o onom neznalici iz beca koji je postavio sliku nekoliko fukara s obiljezjima sa utakmice reprezentacije i hvalio se da su to oni a neznajuci da je slika sa sjevera. Levat zesci
Ok nemam pojma citajuci te mislio sam da si mladji ali ok ...ja ne znam koju je sliku postavljao jedino moze bit ona prptov Grcke repka kad su bili momci na sjeveru..ja sam bio tad na zapadu ali znam da je tad dobar dio bio na sjeveru barem na onoj slici mogu poznat nekoliko osoba ...sad ne znam gdje je postavljao sta
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Aerodromsko
Postovi: 301
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:56
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Aerodromsko » 17 jun 2015, 08:49

Na sve i jednoj temi na koju sam usao tu su strmpaka i fukare :tokralju: :tokralju: :rol: :rol:
The most successful Bosnian club in the old Yugoslavia league, winning the title twice, before becoming founding members of the new Bosnian league, winning the title three times and the cup a record five times.

Avatar
momirpeh
Postovi: 328
Pridružen/a: 29 avg 2014, 11:45
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la momirpeh » 17 jun 2015, 11:25

Prvih 10 sljedeće sezone:
1.Sarajevo
2.Zrinjski
3.Željezničar
4.Sloboda
5.Olimpik
6.Široki Brijeg
7.Radnik
8.Čelik
9.Borac
10.Velež

Niko ne spominje Radnik iz Bijeljine a ta će ekipa sljeedeće sezone biti osjetno jača nego ove.Grad je stao iza kluba,a riječ je o drugom po veličini gradu RS.Imaju preko 100 000 stanovnika.

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la firefirefirely » 18 jun 2015, 16:15

momirpeh je napisao/la:Prvih 10 sljedeće sezone:
1.Sarajevo
2.Zrinjski
3.Željezničar
4.Sloboda
5.Olimpik
6.Široki Brijeg
7.Radnik
8.Čelik
9.Borac
10.Velež

Niko ne spominje Radnik iz Bijeljine a ta će ekipa sljeedeće sezone biti osjetno jača nego ove.Grad je stao iza kluba,a riječ je o drugom po veličini gradu RS.Imaju preko 100 000 stanovnika.

:rol: :rol: :urnebes: :clap:

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 21 jun 2015, 02:02

Neko od ove prve petorke mora ici dolje, jer među prvih 5 će ici Mladost.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la DoeTz » 21 jun 2015, 02:26

FKMLADOSTDK je napisao/la:Neko od ove prve petorke mora ici dolje, jer među prvih 5 će ici Mladost.
De ba spustite loptu malo, sta ste se nafurali...
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
rigotina
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 jun 2014, 23:48
Kontakt:

Re: RE: Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la rigotina » 21 jun 2015, 02:32

FKMLADOSTDK je napisao/la:Neko od ove prve petorke mora ici dolje, jer među prvih 5 će ici Mladost.
Nece vam cele bit u ovoj ligi
goveđigulašmajka

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la uNbx » 21 jun 2015, 02:33

Aerodromsko je napisao/la:Na sve i jednoj temi na koju sam usao tu su strmpaka i fukare :tokralju: :tokralju: :rol: :rol:
Tacno bi forum izgubio smisao da ih nema :mrgreen: :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
brile
Postovi: 1601
Pridružen/a: 17 jan 2015, 01:24
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la brile » 21 jun 2015, 02:38

DoeTz je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Neko od ove prve petorke mora ici dolje, jer među prvih 5 će ici Mladost.
De ba spustite loptu malo, sta ste se nafurali...
E ko im kaze :lol: :lol:

Tipujem da ce Mladost biti ispred Slobode ove sezone :D
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI !

SPARTANS FC

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la DoeTz » 21 jun 2015, 02:42

brile je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Neko od ove prve petorke mora ici dolje, jer među prvih 5 će ici Mladost.
De ba spustite loptu malo, sta ste se nafurali...
E ko im kaze :lol: :lol:

Tipujem da ce Mladost biti ispred Slobode ove sezone :D
ok
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Antipolitika3, boki86, GradKamena2, GrimReaper, Kamaga11, LamineDiarra, Mostarac12345, Pablo11, Riziko, samirr, supervizor i 120 gostiju.