PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

wobly92
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la wobly92 » 07 mar 2016, 23:35

MosaaRajvosa je napisao/la:Što se tiće ovog vikenda zbog ranije dogovorenog prenosa utakmice na Moja TV nije se mogao pomjerati termin iste!
Obje utakmice u isti dan ne dolaze u obzir i to niko nebi mogao obezbjediti, cak ni da dodje policija iz drugih kantona sto bi bio apsurd. Vidjeli smo šta se desilo u Širokom kada je u isto vrijeme bio derbi Zrinjski-Velež. Da je pomjerena utakmica za četvrtak opet bi bila pobuna jer je opet kolo za 2 dana. Ne znam samo kako ste ovdje vi oštećeni a da mi nismo? Za ovaj dan više ovog vikenda sam ti napisao zasto je tako bilo..

Moglo se i tu izmajmunisat nešto, samo gotovo je sad, prošlo je. Imamo dan manje za odmor i dan manje da se pripremimo za kup.
Zvuči apsurdno za naše uslove, al npr. za utakmicu Sarajevo - Sloboda ne bi trebale tolike mjere sigurnosti, uprkos izljevu mržnje i ispraznog piskaranja ovdje odnosi na relaciji navijača naša 2 kluba su itekako korektni i ne pamtim kad se zadnji put desio incident. S druge strane na Grbavici se ne može to reći pa i to može i nekako proći da se MUP izvuče da je rizično, mada je i to izvlakuša, vjeruj da bi se moglo organizovat al nema veze. Brate najlogičniji izbor bi bio da se stavi ta naša utakmica u četvrtak i onda ligaške utakmice Sarajeva i Slobode u nedjelju? Koliko-toliko rasteretit ekipe, dan-dva dosta znači.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 07 mar 2016, 23:39

Sto volim kad mi ne kukamo i ne psujemo 15 gradova sirom BiH radi necega drugog :bow:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

rigotina
Kontakt:

Post Postao/la rigotina » 07 mar 2016, 23:41

kada možemo očekivati priopćenje za javnost i prijeteće mekećenje iz tuzle?
goveđigulašmajka

bagrcavi
Kontakt:

Post Postao/la bagrcavi » 07 mar 2016, 23:42

Odem večerati i kad se vratim vidim svi isprskaše ove tuzlake jadne... Naslutih ja danas sa protestima iz tuzle :rol:
DRUG NEBI TI PUNCA

Besic
Kontakt:

Post Postao/la Besic » 07 mar 2016, 23:43

rigotina je napisao/la:kada možemo očekivati priopćenje za javnost i prijeteće mekećenje iz tuzle?

u srijedu na meču PSG - Chelsea od onog morona komentatora
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Ado76
Kontakt:

Post Postao/la Ado76 » 07 mar 2016, 23:44

Besic je napisao/la:
rigotina je napisao/la:kada možemo očekivati priopćenje za javnost i prijeteće mekećenje iz tuzle?

Nije valjda da i njega taksista tambura :lol: :lol:
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

PipiDugaCarapa
Kontakt:

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 07 mar 2016, 23:45

Besic je napisao/la:

Iznad Tušnja zora sviće, isprskaše nas precjedniče !
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

Bolanos
Kontakt:

Post Postao/la Bolanos » 07 mar 2016, 23:47

Nema Tuzlaka. Mozda gledaju Elif po uzoru na svog idola Vugdu.
Sabinho

KRSTE HVALA TI ZA SVE!

High

Post Postao/la High » 07 mar 2016, 23:48

Ažmir je, zbog ove ujdurme protiv tuzlanskih evnuha, najavio blokadu čitave Amerike. Vugdalić je u vidu protesta krenuo na kurs engleskog.

slika
Zadnja izmjena: High, dana/u 07 mar 2016, 23:48, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 07 mar 2016, 23:48

Kakvih prijetnji, iako se pobunimo to je neformalno tipa ovog foruma, nije da nismo navikli na ovakve stvari al pomirimo se s činjenicama uvijek, a sad je to da je ovako odlučeno i da se ovako mora. Na igračima je sad da se maksimalno potrude i izbore s teškom situacijom. Vama čak i ispade dobro što se ispali u kupu.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

MosaaRajvosa
Kontakt:

Post Postao/la MosaaRajvosa » 07 mar 2016, 23:51

wobly92 je napisao/la:Moglo se i tu izmajmunisat nešto, samo gotovo je sad, prošlo je. Imamo dan manje za odmor i dan manje da se pripremimo za kup.
Zvuči apsurdno za naše uslove, al npr. za utakmicu Sarajevo - Sloboda ne bi trebale tolike mjere sigurnosti, uprkos izljevu mržnje i ispraznog piskaranja ovdje odnosi na relaciji navijača naša 2 kluba su itekako korektni i ne pamtim kad se zadnji put desio incident. S druge strane na Grbavici se ne može to reći pa i to može i nekako proći da se MUP izvuče da je rizično, mada je i to izvlakuša, vjeruj da bi se moglo organizovat al nema veze. Brate najlogičniji izbor bi bio da se stavi ta naša utakmica u četvrtak i onda ligaške utakmice Sarajeva i Slobode u nedjelju? Koliko-toliko rasteretit ekipe, dan-dva dosta znači.

Mnogo kukate, i mnogo umišljate da neko nekome namješta, nebuloze su to samo takve. Mup Kantona Sarajevo ne zna s kim igra Sloboda kolo poslije kupa, niti ih zanima, daju naređenje kako ce oni obezbjezivati taj sportski dogadjaj i klubovi se prilagodjavaju tome.
Imate iste uslove kao i mi, osim ovog dana manje zbog prenosa Slo-Radnik, koji je ranije dogovoren, a kukate kao da vam je ne znam ti se šta neko namjestio. Malo sam vam prelistao temu, i ono...mogu misliti sta ce biti ako vas prodjemo, ko ce biti kriv? Moja tv?
Off Jedva čekam utakmicu Željo-Zrinjski, pa nedo Bog da bude dvica, ko ce opstati od priče namještanja i price o sarajevsko škutorskoj vezi.
Halali, al ko ponašate se ko princeze!
Dobro, ljudi nisu naglasili da se Grbavica pravi za sezonu 2021/2022..
Ko radi, taj grijesi...
Skupi pare sad za folije da se to sve umota do boga pitaj kad...
Stari cirkusanti!

Besic
Kontakt:

Post Postao/la Besic » 07 mar 2016, 23:54

slika

"Sramota šta savez radi našim klubovima , što nisu uradili nešta ko u europi "
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

PipiDugaCarapa
Kontakt:

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 08 mar 2016, 00:01

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JEoeY8J0Dys[/youtube]
Vidi ti ovoga, krv mu j.ebem..

Isto kao da ja imam intervju sa Jocom, i počnem mu iznositi statistiku.
Pipi: "Joco, u Borcu si za 32 odigrane utakmice zabio 45 golova. Impozantno ! "
Joco: "Da, moze se reći da jeste hehe."
Pipi: "Joco, uspješnu epizodu si imao i u Modriči gdje si upisao 43 nastupa i postigao 52 gola. Fascinatno, tvoj komentar?"
Joco: "Zadovoljan sam, da.." (zbunjeno)
Pipi: "Moze se reći da si najspektakularniju sezonu imao u Zelji gdje si za 17 nastupa postigao 143 gola. Po ovome si vjerovatno i postao planetarno popularan, šta ti misliš!?"
Joco: "Da, dobro je bilo.."
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

mandraX
Kontakt:

Post Postao/la mandraX » 08 mar 2016, 00:01

:rol: :lol: :urnebes:
Mes Que Un Club!

Jedna si jedina!

Rinuka
Kontakt:

Post Postao/la Rinuka » 08 mar 2016, 00:04

Ljudi iz fc freedom trenutno rade na prevodu istog, na sluzbeni, engleski jezik
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

DoeTz
Kontakt:

Post Postao/la DoeTz » 08 mar 2016, 00:05

Kad ste svi tako fino na okupu, sretan vam 8.mart :*
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

rigotina
Kontakt:

Post Postao/la rigotina » 08 mar 2016, 00:07

PipiDugaCarapa je napisao/la:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JEoeY8J0Dys[/youtube]

Evo što bude kada jedan tuzlak ode u europu... sad zamisli da ih ode 11 + klupa + uprava, pa poslali bi ljudi UN-ovu misiju vamo
Zadnja izmjena: rigotina, dana/u 08 mar 2016, 00:13, ukupno mijenjano 2 puta.
goveđigulašmajka

High

Post Postao/la High » 08 mar 2016, 00:08

DoeTz je napisao/la:Kad ste svi tako fino na okupu, sretan vam 8.mart :*

Hvala, Edina. :salut:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

keno83
Kontakt:

Post Postao/la keno83 » 08 mar 2016, 00:09

Raonffa je napisao/la:
keno83 je napisao/la:
sad da, pije rata, velez imao trofej vise, imao jace igrace veci sarm, vic i prepoznatljivost u igri, tako da ne vidim superirornost zelje u bilo cemu, sa tim da je velez, istina uz zelju, daleko najomiljeniji bih klub na prostorima bivse juge bio.

Pa ja i govorim o cijelokupnoj historiji, nerealno je računati samo jedan period kad se gleda uspješnost klubova. Uostalom i sam znaš da je razlika u Jugi bila mizerna između Veleža, Sarajeva i Želje al' to uopšte nije poenta mog posta kojeg si prvobitno citirao tako da bih stao na ovome što se toga tiče.

Edit: Azmirami Savez se urotio protiv Slobode i opet to očigledno pokazuju, znaju da svi navijaju protiv Slobode pa hoće da cijeli grad Sarajevo dođe navijati protiv Slobode u četvrtak a inače posjeta ne bi bila tolika da i Željo i Sarajevo igraju na isti dan pošto bi se Sarajlije razdjelile na dvije utakmice.

Svaki vaš udarac čini nas jačim! Sloboda since 1919 Azmirami!

ma svaka cast, volim ja sve nase klubove i svima zelim prosperitet, ali jasno je zasto velez nije mogao ici naprijed nakon rata, i odrzati kontinuitet, zamisli da su Velez i Zrinjski jedno i dalje bi sve bilo u 5 deka, da ti dam primjer, nedo Bog zamisli da je rat stao u granicama koje je vojska drzala bez povlacenja, i da zeljo vise nije dobrodosao na Grbavicu kao sto ne bi bio, i da tu igra neko 5ti, sve se to desava i desilo se velezu, i za njega je do nekih novih realnosti i sami opstanak jednak tituli lige prvaka. zeljeznicaru i ostalima puno srece i dalje zelim.
ps zna li iko kakve su to ove celikove evropkse titule, i na koji je nacin uopste uspio da udje u ta evropska takmicenja, posto nisam nikad vidio da su bili medju 5 u jugi da bi izborili neko euro takmicenje.

Besic
Kontakt:

Post Postao/la Besic » 08 mar 2016, 00:10

kako neofirno čita ahhahahahahhahah
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Uyg02ilw8_A[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=07IFkcVbU2M[/youtube]

Evo što bude kada jedan tuzlak ode u europu... sad zamisli da ih ode 11 + klupa + uprava, pa poslali bi ljudi UN-ovu misiju vamo

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.