PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Sloki
Postovi: 196
Pridružen/a: 23 apr 2016, 22:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sloki » 07 maj 2016, 03:02

Dobrodosli sutra! :thumbup: Ponesite rezervne patike za ne daj Boze :mrgreen: Patike ovaj put vezite pred put, a dva puta provjerite pred ulazak na stadion. Sto je sigurno, sigurno :urnebes:
Sarajevski jalija za svoju Slobodu navija! / Svi u napad! Jedan je Aze!

Avatar
Sloki
Postovi: 196
Pridružen/a: 23 apr 2016, 22:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sloki » 07 maj 2016, 03:06

Lav dodje, a hijene se razbjezase :mrgreen: Laku noc ;)
Sarajevski jalija za svoju Slobodu navija! / Svi u napad! Jedan je Aze!

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la FrancescoTotti » 07 maj 2016, 03:08

kakav bolesnik :lol:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la fukaratz » 07 maj 2016, 03:10

FrancescoTotti je napisao/la:kakav bolesnik :lol:
ko, Alija :?:
Sloboda Tuzla

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MuhamedTM » 07 maj 2016, 03:13

Sloki je napisao/la:Lav dodje, a hijene se razbjezase :mrgreen: Laku noc ;)
Ostani gurabije ti, de reci raji sta je bilo 1945. Molim te evo vidis da te pitam fino ljudski!
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
Sloki
Postovi: 196
Pridružen/a: 23 apr 2016, 22:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sloki » 07 maj 2016, 03:17

MuhamedTM je napisao/la:
Sloki je napisao/la:Lav dodje, a hijene se razbjezase :mrgreen: Laku noc ;)
Ostani gurabije ti, de reci raji sta je bilo 1945. Molim te evo vidis da te pitam fino ljudski!
Jesi li ti Alijoljubac?
Sarajevski jalija za svoju Slobodu navija! / Svi u napad! Jedan je Aze!

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MuhamedTM » 07 maj 2016, 03:20

Sloki je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:
Sloki je napisao/la:Lav dodje, a hijene se razbjezase :mrgreen: Laku noc ;)
Ostani gurabije ti, de reci raji sta je bilo 1945. Molim te evo vidis da te pitam fino ljudski!
Jesi li ti Alijoljubac?
Nisam ba.lija, Tito pa Aljo :kafa: postujem tuđe volim svoje.
Haj sad molim te ponovi onu pricu. Dosli smo negdje do Konjica I tu stali. Nastavi ikone ti.
Odbrana Sarajeva 1945 I mrznja prema Valteru.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
Sloki
Postovi: 196
Pridružen/a: 23 apr 2016, 22:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sloki » 07 maj 2016, 03:35

MuhamedTM je napisao/la:
Sloki je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:
Ostani gurabije ti, de reci raji sta je bilo 1945. Molim te evo vidis da te pitam fino ljudski!
Jesi li ti Alijoljubac?
Nisam ba.lija, Tito pa Aljo :kafa: postujem tuđe volim svoje.
Haj sad molim te ponovi onu pricu. Dosli smo negdje do Konjica I tu stali. Nastavi ikone ti.
Alija i balija idu u paketu. Nije ti ovo svedski stol :nene: Jednom prilikom si napisao da je valjao za ljude sa dna kace. Iz perspektive Sarajeva i pod jakom propagandom, mozda se i tako cini, a i bilo je tako na nekom mikronivou. Zato i imas iskrivljenu sliku. Pitaj i prodane ljude iz istocne Bosne. Imao sam priliku da razgovoram sa njima uzivo, a i potrazi na google-u.

U sustini, dobar si ti covjek, ali sa dna kace (ti napisao!) pa nisi imao pristup pravim informacijama. Pozdrav Muhi :salut:
Sarajevski jalija za svoju Slobodu navija! / Svi u napad! Jedan je Aze!

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MuhamedTM » 07 maj 2016, 03:55

Sloki je napisao/la:Alija i balija idu u paketu. Nije ti ovo svedski stol :nene: Jednom prilikom si napisao da je valjao za ljude sa dna kace. Iz perspektive Sarajeva i pod jakom propagandom, mozda se i tako cini, a i bilo je tako na nekom mikronivou. Pitaj i prodane ljude iz istocne Bosne. Imao sam priliku da razgovoram sa njima uzivo, a i potrazi na google-u.

U sustini, dobar si ti covjek, ali sa dna kace (ti napisao!) pa nisi imao pristup pravim informacijama. Pozdrav Muhi :salut:
Bok Sloki :salut:
Tacno za Bosance s dna kace! Valjao meni, tebi ne. Kakve to ima veze s pricom iz 1945. Vise sam sebi dosadio koliko te pitam. Ti si mi ko Kasandra I kad je god bila ta serija gledao sam je i šlajfo na nju. Ti si mi zanimljiva kao ona .Vidis meni su picke zanimljive a ne ko tvom đedu (ti napisao).
Nego sta smo trebali uraditi tokom rata? de navedi ako mozes drugi put, odo I ja iz birtije. Opet I ako si levat nisi hinja barem. Zapali druze zeleni I pomoz Bog junacino. Drug Tito je bio dobar za sve I rahmet mu dusi, pokojnik koji zasluzuje veliko postovanje cim je otego papke odma je krenulo rusenje Juge.

@pino nemoj se ljutiti forum je. Ti ne pominji konjodzu I Alju neces imati ruzne od mene.
mi smo bal.ije predsednika Alije, cesto se molimo ponekad se zalije.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
SempreFedele
Postovi: 20
Pridružen/a: 05 maj 2016, 02:44
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SempreFedele » 07 maj 2016, 04:16

:tralala: Nije ti ovo engleska pe*eru :) slika
Sanjam Sretno Bilino !

Avatar
Sloki
Postovi: 196
Pridružen/a: 23 apr 2016, 22:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sloki » 07 maj 2016, 04:38

MuhamedTM je napisao/la:
Bok Sloki :salut:
Drug Tito je bio dobar za sve I rahmet mu dusi, pokojnik koji zasluzuje veliko postovanje cim je otego papke odma je krenulo rusenje Juge.
Casove imas dokumentovane, samo prelistaj. A nekom je i Hitler valjao, pa ne znaci da je bio dobar. Razmisli o tome :roll:

Mnogi Tita danas prizivaju, cak i oni koji su mu bili smrtni neprijatelji i u ono doba :facepalm: Budi mi dobar :)
Sarajevski jalija za svoju Slobodu navija! / Svi u napad! Jedan je Aze!

Avatar
SempreFedele
Postovi: 20
Pridružen/a: 05 maj 2016, 02:44
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SempreFedele » 07 maj 2016, 04:44

Sloki je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:
Bok Sloki :salut:
Drug Tito je bio dobar za sve I rahmet mu dusi, pokojnik koji zasluzuje veliko postovanje cim je otego papke odma je krenulo rusenje Juge.
Casove imas dokumentovane, samo prelistaj. A nekom je i Hitler valjao, pa ne znaci da je bio dobar. Razmisli o tome :roll:

Mnogi Tita danas prizivaju, cak i oni koji su mu bili smrtni neprijatelji i u ono doba :facepalm: Budi mi dobar :)
TITO je imao zlatne rijeci za staljina sa teglom fafarona, ima nas malo ali smo ljuti :salut:
Sanjam Sretno Bilino !

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la wobly92 » 07 maj 2016, 05:26

FrancescoTotti je napisao/la:slika
:lol: :thumbup:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Merhaba » 07 maj 2016, 07:59

Psovati i mrziti prvog predsjednika tvoje drzave je van svake pameti
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 07 maj 2016, 08:19

Sloki je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:
Bok Sloki :salut:
Drug Tito je bio dobar za sve I rahmet mu dusi, pokojnik koji zasluzuje veliko postovanje cim je otego papke odma je krenulo rusenje Juge.
Casove imas dokumentovane, samo prelistaj. A nekom je i Hitler valjao, pa ne znaci da je bio dobar. Razmisli o tome :roll:

Mnogi Tita danas prizivaju, cak i oni koji su mu bili smrtni neprijatelji i u ono doba :facepalm: Budi mi dobar :)
Najveci na ovim prosotorima bez obzira sto mi je ovo uredjenje donijelo dobar i lagodan zivot. Ono je vrijeme nesto drugo!
[youtube][/youtube]
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cocaine » 07 maj 2016, 09:13

Koja je to moc persona bio zabio ga Sofiji Loren. To ti je isto da ga sada Baka Cova ili Dodo stave Charlize Theron :lol: :lol: :thumbup:

Avatar
Sloki
Postovi: 196
Pridružen/a: 23 apr 2016, 22:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sloki » 07 maj 2016, 10:02

Merhaba je napisao/la:Psovati i mrziti prvog predsjednika tvoje drzave je van svake pameti
Predsjednika koji nije ni zastupao jednako interese svog bosnjackog korpusa, kamoli interese svih naroda a sto je prema zakonu bio obavezan. Kasnije u ratu ni interese Hrvata i Srba na teritoriji gdje je on imao de facto vlast.
Dao Hercegovinu Tudjmanu na pocetku sukoba. Bilo je: potpisi Alija, pa nek je i avlija. (samo se ne prica o ovome)
Samo pogledaj sastav Armije BiH sa pocetka rata, gdje je multieticna i onda tokom rata, u njegovoj reziji, sa tendecijom povecavanja broja bosnjaka a smanjivanje broja pripadnika drugih naroda.
Doveo mudzahedine, koji nikad nisu bili na frontovima, gdje su se prave borbe vodile, nego snimali propagande snimke izivljavajuci se nad obicnim pukom i civilima srpske i hrvatske nacionalnosti.
Sa tim potezom nam je i tim vise odmogao, jer je sliku Bosne u medjunarodnim krugovima potpuno uprljao.
Sto je bio covjek Bliskog Istoka, postavljen da siri radikalni islam. Imas dokaza na sve strane, samo pogledaj danasnje Sarajevo. Nije islo iz pocetka tek tako glatko, jer nasi muslimani vole popiti. Pogotovo ovi Tuzlaci :mrgreen:
Unistio je bosanski kozmopolitizam, koji danas jedino vecinski zivi u Tuzli i u manjini u starim Mostarcima, Sarajlijama, Zenicanima i ostalim.
Da ne kazem da je zasluzan za krah bh ekonomije, zbog cega pametan puk ide van svoje drzave a sa ciljem SDA vrhuske da se ovlada polupismenim masama. Dobar primjer je FPN. Fabrika poslusnika, gdje se uci poltronstvu, slusanju i sprovodjenju naredbi bez preispitivanja istih.

Prvi predsjednik lijepe nase je Franjo Tudjman. Jel van pameti i njega psovati? #samopitam

Smrt fasizmu, Sloboda Tuzla
Koja je to moc persona bio zabio ga Sofiji Loren. To ti je isto da ga sada Baka Cova ili Dodo stave Charlize Theron :lol: :lol: :thumbup:
:thumbup: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: Sloki, dana/u 07 maj 2016, 10:53, ukupno mijenjano 1 put.
Sarajevski jalija za svoju Slobodu navija! / Svi u napad! Jedan je Aze!

Avatar
Sloki
Postovi: 196
Pridružen/a: 23 apr 2016, 22:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sloki » 07 maj 2016, 10:45

slika
Sarajevski jalija za svoju Slobodu navija! / Svi u napad! Jedan je Aze!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Rokoko87 » 07 maj 2016, 10:51

Cocaine je napisao/la:Koja je to moc persona bio zabio ga Sofiji Loren. To ti je isto da ga sada Baka Cova ili Dodo stave Charlize Theron :lol: :lol: :thumbup:
:urnebes: :urnebes:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Marsal » 07 maj 2016, 12:03

Bake ga ne može zabit ni Emini Muftić.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 47 gostiju.