PL prepucavanja

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 16 apr 2018, 15:45

skoroalen WroteColonSad se prave da bolje poznaju situaciju na našoj tribini od nas. :urnebes:
Čuj ovo pravi momci, ne brukajte se molim vas, ispravno 15 ljudi s pištoljima a 10 hiljada nije ispravno? Valjda se mi znamo na tribini, znamo ko voli klub a ko ne, zar niste skoro pisali da su ex-manijaci, sad oni tu radi kluba a ljudi koji su odrasli na sjeveru nisu? Pometite ispred svoje avlije prvo, za titulu se borite a dvije milje vas dođe na derbi koji može puno toga riješit.
I pustite više Mirzu da počiva u miru, prvo ste svojom besmislenom parolom uzburkali strasti a sad ovaj osnovac Vedrana spominje, čeka da mu neko odbrusi pa da se rat povede oko mrtvih momaka koji su istinski voljeli klubove. Pusti, obrukali ste se s parolom i nek na tom stane, samo se ovim poređenjima Vedran-Mirza možemo dublje srozat, i jedni i drugi. Počivali u miru obojica, ne ponovilo se nikom više.

Pa nismo u berlinu u vrijeme hladnog rata....kao sto znam manijaka tako znam i pripadnika HZ,a znam cak i par njih iz tog famoznog CF. Naravno da niko ne smije vise stradati jer ljudski zivot nije vrijedan nicega...Ja niti prizivam sukoba niti mi je cak drago sto vam se desava, a da podrzavam neku frakciju to ni u ludilu. Ja samo hocu rec da ste popusili pricu ljudi koji nista nisu drugaciji od tih protiv kojih se nazovi bore....u nekim stvarima su cak i gori. Stavljate moral i etiku u recenicu sa ljudima koji svakim danom krse iste i razumiju iskljucivo jezik sile.

Mada upravu si nema potrebe da se mi bakcemo oko toga ja vise necu ni slovo o tome.

Sto se tice nase avlije takva je kakva je necu da je elaboriram jer nije tema.

:thumbup: :thumbup:
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 16 apr 2018, 16:37, ukupno mijenjano 1 put.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

ex-"irridu"

bihuzur
Kontakt:

PostPostao/la bihuzur » 16 apr 2018, 15:48

slika

SNSa
Kontakt:

PostPostao/la SNSa » 16 apr 2018, 15:49

Eisenbahner1921 WroteColonMa ugasili ih momci jucer kad su trazili ostavke Uprave, sve im palo u vodu. Ocigledno pravo spremna ekipa cim ih rastjerase sa sjevera za sekund, a vala nema ih bas nesto puno. Sve navodi da su u pravu u odnosu na ove sto pricaju o nekakvim pistoljima, a predvodi ih neko ko ima pokusaj ubistva, kucaju trudnicama na vrata i fudbalere samaraju po gradu i to dok su sa djevojkama.

Momak sto ih vodi hladno napisao da ne zele nikakve probleme, da ce iste rijesavati interno ali da tribina ne smije biti ispred podrske klubu.. Eh i da, da sami zele otjerati Upravu.
Zayebani ovi CF.

Pitaj te prijatelje (pojedine ex navijace Zelje, vase bivse ugledne clanove omladine, nasmrkane idiote) kako su plakali u skejt parku, pa poslije potezali pistolje dok su se povlacili.

Ja razumijem sve. Vasa medjusobna prepucavanja, navijacka sukanja, iskoristavnje ove situacije kod hordi za vase nasladjivanje( iako mi nije jasno kakvo nasladjivanje, vi prosli 10x gore, momak nastradao zbog bitke za prevlast i nerazmisljanja ekipa, FF vam se raspao posljje toga(najjaca ekipa)). Ali mi nikako nece biti i nije jasno zbog cega namjerno toliko lazi da je neko preuzeo tribinu, da neko nekog maltretira, da su ovi nekakav bauk.

Da iza ovih idiota nema vecih igraca za 15 minuta bi bili rastjerani. Ali ne shvatate vi to da momcima prijete momci, potezu na njih oruzje, prijete na familiju, momci koji su 10x zajebaniji od od frajera koji vas je drzao godinu i po u saci dok se Zula nije nagodio da dijeli sa njim profit od fan shopa i iz UNFKZ!

Da ste nevini u svemu tome, dalo bi se shvatiti zasto sprdate pitare, ali sa obzirom u kakvoj ste situaciji i sta vam se desava, te kakve idiotarije dizete na tekmama, najbolje vam se samo smijati i gledati kako lazete i rezite preko foruma, te forumskom pucu koji nije iz Sarajeva predstavljate da su se Horde ugasile.

Usput, nista vam dobro nisu donijele prijetnje igracima pred trening za derbi.

bihuzur
Kontakt:

PostPostao/la bihuzur » 16 apr 2018, 16:00

Glupani glupani glupani :opaopa: :opaopa:

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 16 apr 2018, 16:12

SNSa WroteColon
Eisenbahner1921 WroteColonMa ugasili ih momci jucer kad su trazili ostavke Uprave, sve im palo u vodu. Ocigledno pravo spremna ekipa cim ih rastjerase sa sjevera za sekund, a vala nema ih bas nesto puno. Sve navodi da su u pravu u odnosu na ove sto pricaju o nekakvim pistoljima, a predvodi ih neko ko ima pokusaj ubistva, kucaju trudnicama na vrata i fudbalere samaraju po gradu i to dok su sa djevojkama.

Momak sto ih vodi hladno napisao da ne zele nikakve probleme, da ce iste rijesavati interno ali da tribina ne smije biti ispred podrske klubu.. Eh i da, da sami zele otjerati Upravu.
Zayebani ovi CF.

Pitaj te prijatelje (pojedine ex navijace Zelje, vase bivse ugledne clanove omladine, nasmrkane idiote) kako su plakali u skejt parku, pa poslije potezali pistolje dok su se povlacili.

Ja razumijem sve. Vasa medjusobna prepucavanja, navijacka sukanja, iskoristavnje ove situacije kod hordi za vase nasladjivanje( iako mi nije jasno kakvo nasladjivanje, vi prosli 10x gore, momak nastradao zbog bitke za prevlast i nerazmisljanja ekipa, FF vam se raspao posljje toga(najjaca ekipa)). Ali mi nikako nece biti i nije jasno zbog cega namjerno toliko lazi da je neko preuzeo tribinu, da neko nekog maltretira, da su ovi nekakav bauk.

Da iza ovih idiota nema vecih igraca za 15 minuta bi bili rastjerani. Ali ne shvatate vi to da momcima prijete momci, potezu na njih oruzje, prijete na familiju, momci koji su 10x zajebaniji od od frajera koji vas je drzao godinu i po u saci dok se Zula nije nagodio da dijeli sa njim profit od fan shopa i iz UNFKZ!

Da ste nevini u svemu tome, dalo bi se shvatiti zasto sprdate pitare, ali sa obzirom u kakvoj ste situaciji i sta vam se desava, te kakve idiotarije dizete na tekmama, najbolje vam se samo smijati i gledati kako lazete i rezite preko foruma, te forumskom pucu koji nije iz Sarajeva predstavljate da su se Horde ugasile.

Usput, nista vam dobro nisu donijele prijetnje igracima pred trening za derbi.

Nemoj ih toliko. :rol: :bow:
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Za ovaj grad nije umrijeti grijeh!

Čuvajte se svi lopovi iz kluba, jednog dana će doći i vaš kraj!

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 16 apr 2018, 16:20

slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 16 apr 2018, 16:32

svrakino1921 WroteColonSad pregledah izvjestaj 1921
Dva penala nam nije sudija svirao

De još jednom to napiši da se nasmijemo svi, ovako đuture...

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 16 apr 2018, 17:16

SarajevoJeBordo WroteColon
svrakino1921 WroteColonSad pregledah izvjestaj 1921
Dva penala nam nije sudija svirao

De još jednom to napiši da se nasmijemo svi, ovako đuture...

Sad je gotovo
Sad se okrecemo prema srijedi
Sta li ce u Tuzli bit :hmmmmm:

bihuzur
Kontakt:

PostPostao/la bihuzur » 16 apr 2018, 17:25

manjejak doista ne moze biti svak

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 16 apr 2018, 17:26

Probisvjet WroteColonTurci dali prijedlog novog grba Celik Zenica.
slika

Prestajem jesti jaja na oko :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 16 apr 2018, 17:34

E evo im cimbur sto ce ostat :rol:
Odsad kad ulazim na forum nosim ABHO zastitu nema vise zajebancije.trazili su dobice :rol: :geek:

biceDUPLA
Kontakt:

PostPostao/la biceDUPLA » 16 apr 2018, 18:05

hej moj hase...horde ti se gase :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
ŽELJEZNIČAR 1921

Evolution87
Kontakt:

PostPostao/la Evolution87 » 16 apr 2018, 18:16

Haj eto mi se gasimo po prvi put, a oni do sad vec tri out ugaseni :rol: :rol:
Sabrina na dick then out

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

SNSa
Kontakt:

PostPostao/la SNSa » 16 apr 2018, 18:27

biceDUPLA WroteColonhej moj hase...horde ti se gase :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

slika
E moj Boze, ugasen ti Ljoze.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 16 apr 2018, 18:31

bihuzur WroteColonslika

Dolazi Željana u Utorak da cucla Slobodanov slani, u Srijedu ide Public Agent
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 16 apr 2018, 18:48

Revans u Tuzli na SK2

GOLEM SI ZELJO

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 16 apr 2018, 18:53

Bog me ubio ako pojedini manejaci na ovom pdfu imaju više od 17 god

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 16 apr 2018, 18:55

SNSa WroteColon
biceDUPLA WroteColonhej moj hase...horde ti se gase :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

slika
E moj Boze, ugasen ti Ljoze.

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Za ovaj grad nije umrijeti grijeh!

Čuvajte se svi lopovi iz kluba, jednog dana će doći i vaš kraj!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 16 apr 2018, 19:36

sta vele duksevi po 70 KM? :o :lol: jel istina to

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 16 apr 2018, 19:53

Stadion Grbavica i ove godine popriste Europskih utakmica Zelje i reprezentacije Bosne i Hercegovine

GOLEM SI ZELJO

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.