PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
bambus
Postovi: 4256
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bambus » 16 avg 2019, 15:55

Kriminalci sa Grbavice.
!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 16 avg 2019, 15:56

skoroalen je napisao/la:
svabo8 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Vi ste u klasi Dokoljenka, što je još gore. Debil i nije tako loše, najblaži stepen mentalne retardacije. Ispod idu imbecil, moron pa Dokoljenko. To zadnje je zabrinjavajuće.
E pa zamisli krezo u kakvom si ti ku.rcu kad si ispod Dokoljenka, u rangu belosevica. Tobe je za vas sve gospodin!
Da nije Tobeti i tebe ganjao kao i Zagora pa ga hvališ? :rol:
Nisam krezo, navijam za Sarajevo, mi za razliku od vas imamo zube. :bih:
@Boston znači i ti priznaješ da je Dokoljenko na dnu liste. Eto ti šefa sad da te naruži. :rol: :rol: :rol:
Po tebi je svaki navijac zelje batler dokoljenka :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Osim mentalne retardacije dijagnosticirana ti je i sizofrenija
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 16 avg 2019, 15:56

Vidi svabacha sto pjeni, Lusijin kerovodja haha
A u zastitu im stao knjizevnik. Jbt ovo krug 99, njih 12 a 99 zuba :bow:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
dynamodresden1
Postovi: 397
Pridružen/a: 29 jun 2016, 18:43

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dynamodresden1 » 16 avg 2019, 15:57

svabo8 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Vi ste u klasi Dokoljenka, što je još gore. Debil i nije tako loše, najblaži stepen mentalne retardacije. Ispod idu imbecil, moron pa Dokoljenko. To zadnje je zabrinjavajuće.
E pa zamisli krezo u kakvom si ti ku.rcu kad si ispod Dokoljenka, u rangu belosevica. Tobe je za vas sve gospodin!
Ti nekom da kazea da je krezav od picuge vam do sad nisu zubi na broju ,a ti ko uvrijedjena mlada sto su rekli da bombe bacaju vasi navijaci na djecija igralista ,neke bombe se i na sjeveru tribine nalazile pistolji u udruzenju itd itd "udruzenje dilera spida " skriveni iza navijacke grupe koju su oteli prisvojili od pravih navijaca ...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 16 avg 2019, 15:58

svabo8 je napisao/la: Jesi krezo papak i ti bi trebao za Rudar iz Breze navijati
Trebao bih al ne navijam eto, šta ćeš sad, ho'š marku da uložiš u evropsku Grbavicu na kojoj nema Evrope?
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Dokoljenko » 16 avg 2019, 15:59

Hajde Manijaci avatar, ko nije stavio. :bih:

Mi smo Željini Željo je naš!



Škoro, pokvarili su te ovi internet huligani. Smatrao sam te inteligentnijim i emacipovanijim papkom. Jako si me razocaro.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dejavu » 16 avg 2019, 15:59

skoroalen je napisao/la:
svabo8 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Vi ste u klasi Dokoljenka, što je još gore. Debil i nije tako loše, najblaži stepen mentalne retardacije. Ispod idu imbecil, moron pa Dokoljenko. To zadnje je zabrinjavajuće.
E pa zamisli krezo u kakvom si ti ku.rcu kad si ispod Dokoljenka, u rangu belosevica. Tobe je za vas sve gospodin!
Da nije Tobeti i tebe ganjao kao i Zagora pa ga hvališ? :rol:
Nisam krezo, navijam za Sarajevo, mi za razliku od vas imamo zube. :bih:
@Boston znači i ti priznaješ da je Dokoljenko na dnu liste. Eto ti šefa sad da te naruži. :rol: :rol: :rol:

slika

i smiju se bombama :facepalm:
.. jedan iz Olova, drugi iz Breze :bih:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 16 avg 2019, 16:00

Dokoljenko je napisao/la:Hajde Manijaci avatar, ko nije stavio. :bih:

Mi smo Željini Željo je naš!



Škoro, pokvarili su te ovi internet huligani. Smatrao sam te inteligentnijim i emacipovanijim papkom. Jako si me razocaro.
Svi su ti stavili. Mozda nije lusija jer je mali :bih: minut posla.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Fareus1921 » 16 avg 2019, 16:01

belosevic28 je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:Hajde Manijaci avatar, ko nije stavio. :bih:

Mi smo Željini Željo je naš!



Škoro, pokvarili su te ovi internet huligani. Smatrao sam te inteligentnijim i emacipovanijim papkom. Jako si me razocaro.
Svi su ti stavili. Mozda nije lusija jer je mali :bih: minut posla.
Tebi je đaba govorit
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 16 avg 2019, 16:01

dejavu je napisao/la: slika

i smiju se bombama :facepalm:
.. jedan iz Olova, drugi iz Breze :bih:
Dobra slika. :lol:

Razočarao sam Dokoljenka, odoh se bacit u Stavnju. :cry: :cry: :cry:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

svabo8
Postovi: 66
Pridružen/a: 07 jul 2019, 10:43
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svabo8 » 16 avg 2019, 16:02

skoroalen je napisao/la:
svabo8 je napisao/la: Jesi krezo papak i ti bi trebao za Rudar iz Breze navijati
Trebao bih al ne navijam eto, šta ćeš sad, ho'š marku da uložiš u evropsku Grbavicu na kojoj nema Evrope?
Gubis konce i pricas nebuloze vec. Nije bilo ove godine, bice iduce, sta ima veze mi ga volimo bez obzira na sve. A i vi bi ulozili negdje samo da imate stadion, al je.bi ga. Tacnije ti imas Gradski stadion u Brezi, izvinjavam se.
FK Željezničar-najpoznatiji, najtrofejniji, najgledaniji i najveći klub iz Bosne i Hercegovine.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 16 avg 2019, 16:03

Najjace kad kazu oni gradska raja,mi doslje a njih 50% na forumu iz ZDK :rol:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 16 avg 2019, 16:04

svabo8 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
svabo8 je napisao/la: Jesi krezo papak i ti bi trebao za Rudar iz Breze navijati
Trebao bih al ne navijam eto, šta ćeš sad, ho'š marku da uložiš u evropsku Grbavicu na kojoj nema Evrope?
Gubis konce i pricas nebuloze vec. Nije bilo ove godine, bice iduce, sta ima veze mi ga volimo bez obzira na sve. A i vi bi ulozili negdje samo da imate stadion, al je.bi ga. Tacnije ti imas Gradski stadion u Brezi, izvinjavam se.
Znamo, zato vam GA i stavljamo redovno :opaopa:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
dynamodresden1
Postovi: 397
Pridružen/a: 29 jun 2016, 18:43

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dynamodresden1 » 16 avg 2019, 16:06

BosniaBoston je napisao/la:Najjace kad kazu oni gradska raja,mi doslje a njih 50% na forumu iz ZDK :rol:
A kao da je ovaj usrani forum mjerilo necega ,ovo je mjerilo retarda i morona kao dokoljenko kome je ovo osnova zivota da ima virtualno stado debila a ti si jedan od njih haha

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 16 avg 2019, 16:08

BosniaBoston je napisao/la:Najjace kad kazu oni gradska raja,mi doslje a njih 50% na forumu iz ZDK :rol:
Šta misliš što nas Zeničani ovoliko vole, punimo im kantonalni budžet. :tralala:

@svabo8 džaba morališeš nešta ovdje za tu bombu, zbog nje si se nakačio i ušao u raspravu. Gdje si bio kad je onaj vaš nobelovac ovdje svaki dan spominjao Karadžića? Ako je Radovan činjenica, onda je i vaša bomba u Zenici činjenica. Nemoj mi Boga ti lažnog morala, samo toga nemoj na ovoj temi. Piši mi i da sam krezav i da sam iz Breze il iz bilo koje pizde materine al mi nemoj moralisat, vaši debili s teme su je zatrovali milion puta sa Radovanom a vi "moralni" se u rupe povučete. Čast izuzecima. I naši kad su spominjali Odovića ovdje je nas par rat vodilo da se te teme ukinu, al svi znate isplivat kad neko vas malo bocne.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Dokoljenko » 16 avg 2019, 16:10

Kakva postava vijetnama, olovo, kakanj i swabo huligan iz rogatice.

Podržala "čaršija".
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 16 avg 2019, 16:12

Dokoljenko je napisao/la:Kakva postava vijetnama, olovo, kakanj i swabo huligan iz rogatice.

Podržala "čaršija".

Podrzala carsija
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 16 avg 2019, 16:12

Dokoljenko je napisao/la:Kakva postava vijetnama, olovo, kakanj i swabo huligan iz rogatice.

Podržala "čaršija".
Ovaj vaš Fareus je iz Kaknja lave, pomiješao si ti nešta. :rol:
Ja sam iz Breze k'o onaj vaš "menadžer" što vam iz usta nije izlazio na temi jedno vrijeme. Inače moj dobar prijatelj. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 16 avg 2019, 16:13

Ali fareus putuje, obisao cijelu obalu Zgosce
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
dynamodresden1
Postovi: 397
Pridružen/a: 29 jun 2016, 18:43

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dynamodresden1 » 16 avg 2019, 16:15

Dokoljenko je napisao/la:Kakva postava vijetnama, olovo, kakanj i swabo huligan iz rogatice.

Podržala "čaršija".
Hajd ti nama reci kad ta sela spominjes odakle su tvoji slegli vidim rogatica ti ta ne izlazi iz usta odatle potice ta tvoja retardacija i trauma izgleda ,ili imas korjena kao bivsi vodja vam sa kosova od babine strane, aa ljirime hahah

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], AVNOJ, Cernica22, Direktorcic, Faraon iz Visokog, Kaunas, Lobudaraczapamcenje, rishovski, supervizor, TefalTava, Venom i 104 gosta.