PL prepucavanja

VratiloSeZlo
Kontakt:

PostPostao/la VratiloSeZlo » 17 sep 2019, 16:24

Goosman WroteColon
VratiloSeZlo WroteColon
Goosman WroteColonKlub iznad pojedinca, iznad klub board direktora nakih.
Reklo bi se da su izgubili identitet, ali nisu ga nikad ni imali.

Ti pricaj o pojedincu a na koji nacin ti je otjerana prosla uprava i ko je svoju doveo sada ,uz flasu sampanjca i mohikanca kelnera ae slavilo vracanje u klub i razrada plana za 400 milja ,kamatar iznad svih !

Kada je najteže bilo "pojedinac" je dao svojih 400 milja da bi klub mogao da funkcioniše.
Sve do marke treba da mu se vrati.
Ko od divova dade koji feler za voljeni klub?
Da nebi azijata već bi vas prekrilo busenje zeleno.
Nastali ste kao režimska igračka, sad ste samo privatna.

Dje mu je pecat za tih 400 milja :lol: ,ali onih 600 sto leze na racun hadzija iznese sve crno na bijelo ,pa sta ti mislis ako 7 posto hadzija rekne ovoliko sam ulozio pozajmio kad je trebalo hocu pare uz naravno 7 posto kamatom,moracaete vecu sadaka akciju praviti nego za stolice da megamix podmirite
Zadnja izmjena: VratiloSeZlo, dana/u 17 sep 2019, 16:26, ukupno mijenjano 1 put.

Goosman
Kontakt:

PostPostao/la Goosman » 17 sep 2019, 16:25

Sveznalice naše kvartalne.

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 17 sep 2019, 16:29

Ko iznosi prljavi ves iz vase miskina?
Prokleti bili na rodjendan !!!
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

VratiloSeZlo
Kontakt:

PostPostao/la VratiloSeZlo » 17 sep 2019, 16:30

Goosman WroteColonSveznalice naše kvartalne.

Privatna prcija kamatara i selimovica o necemu prica kakav je to klub gdje trener odredjuje ono sto uprava treba ono kad ih on dovede da dovedu njega hajde guzmane idi lutvu prosetaj da bar nesto korisno od tebe bude,olaksaj mohikancu posao covjek ne moze sve sam stici

Goosman
Kontakt:

PostPostao/la Goosman » 17 sep 2019, 16:36

VratiloSeZlo WroteColon
Goosman WroteColonSveznalice naše kvartalne.

Privatna prcija kamatara i selimovica o necemu prica kakav je to klub gdje trener odredjuje ono sto uprava treba ono kad ih on dovede da dovedu njega hajde guzmane idi lutvu prosetaj da bar nesto korisno od tebe bude,olaksaj mohikancu posao covjek ne moze sve sam stici

Ne sekeraj se, Lutvu šeta Husref.

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 17 sep 2019, 16:40

USTALJENA PROCEDURA:

Ko sjedi na zapadu jasno moze vidjeti kako se odvija protokol u Vip lozi, ko istinski vodi klub. Bio sam gost na derbiju. Proďes hostese, prekrize te na spisku i ides naprijed. Docekuje te Nihad sav nasmijan, hoce da se ljubi iako bonton i poslovno ponasnje se zgrazava na takve izlive simpatija. Pored njega figurira Dzubur u izguzvanom lanenom odjelu, sa kezom ja sam ovdje nako. Glavni serif u Vipu je Ustamujic. Svjetski prvak u uvlacenju sto veceg tijela u sto manje konfekcijske brojeve. Visestruki svjetski prvak je u supljoj prici. Meni je palamudio 11 minuta a nista nine rekao. Do duse nisam ga ni slusao od momenta kada je poceo da sve okrivljuje. Slusao sam Nihada kako se Koldzi uvlaci do pasa u paksu. Pored su dva kerbera v.d. direktora i generalni sekretar. Oni se zabavili uzajamnim asikovanjem i mobitelima. Niti ih ko zanima niti oni koga zanimaju. Prvr dvije glave skupstine ko nebo i zemlja. Pesto u dresu a nesto zavezo oko struka, demper, trenerka... stali, galami iz vipa ko veliki. Dzindo jedini koliko toliko ispunjava minimum ukusa kada je poslovno komuniciranje u pitanju. Izmeďu njih skakuce ko dvorska luda Mustafa, povremeno se cesuci po supku, onako javno, bez ustrucavanja.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

tikatakaboys
Kontakt:

PostPostao/la tikatakaboys » 17 sep 2019, 17:02

ledesma WroteColon
tikatakaboys WroteColon
ledesma WroteColonMa kakva ruka bolan? Ko srbi lazovi, Allaha mi!

Moj Ledesma i u vas jedna granata pogodi 300 ljudi, pa ako đepro, đepro!

Vidi se da nisi to dozivio, đe je to jedna toliko pobila? Nego jedna iza druge idu, kad pogode metu prvi put, znaju da ce doci narod tu da pomogne, pa salju i drugu za svaki slucaj ili njih jos 5.

Pusti patetiku, izvještaj je jedna!

I nisam napisao pobila, nego pogodila!
Zadnja izmjena: tikatakaboys, dana/u 17 sep 2019, 17:16, ukupno mijenjano 1 put.
Slađe je se osvetiti nego posvetiti!

Kockoglavi
Kontakt:

PostPostao/la Kockoglavi » 17 sep 2019, 17:07

DoGroba WroteColon
nekoIzMostara WroteColon
Kao prvo, kultura izrazavanja ti je da te Bog mili sacuva. Vrijedanje nekoga zato sto razlicito misli i iskaze javno svoje misljenje kogu samo bezmozgovici i idioti poput tebe i slicnih tebi. Tvoj stav i vrijedanje se apsolutno ne treba uzimati i dovoditi u kontekst sa svim navijacima Zeljeznicara.
Kao drugo, gol je cist kao suza, to se iz svakog ugla jasno vidi, a potvrduje i igraca vasih igraca koji nisu ni pokusavali protestovati, jer nisu imali nikakvu osnovu. Citavu tekmu su dizali ruke cim puhne hercegovacki vjetric, a o kontaktima sa igracima da ne govorim. Sudija pomocni ne reaguje, a i glavni tek nakon nekog vremena reaguje.
Pod tri, znamo da ste ogorceni prema Velezu jer niko vas nije pbjedivao vise puta u najvaznijim utakmicama za Zelju od Veleza, i to je istina.
Pod cetiri, jeftina opravdanja da niste pod okriljem saveza i sudija ne pije vode. Isti sudac zakine Slobodu i Veleza u razmaku od mjesec dana, ali to i ne cudi jer za one koji nisu upoznati Sivac je sudija koji je rodom iz Zenice ali vec duzi niz godina mjesto stanovanja ima na Grbavici. Dodatak svemu jeste i Amar Osim, vas najtrofejniji trener, koji je dokazao trenersku velicinu u inostranstvu gdje je dobijao noge, jer mu otac nije mogao srediti. Treba biti posten pa reci da je bilo i na vasu stetu par situacija ove sezone, to ne osporavam, ali je peoblem sto se na jednu vasu gresku napravi pet gresaka na protivnicima. Za napad na tu "normalnu" raju sam cuo razlicitih prica i treba osuditi takve napade, ako su se desili nicim izazvani. Okrenite se sebi, okanite se pravdanja i rasprava. Previse ste se digli, spustite loptu jer nemate kvalitet ni blizu da budete prvaci, i to je cinjenica.

Kad meni mostarac prica o kulturi izrazavanja, a nema vremena da pregleda svoje postove sta sve on pise. Ispade ja sad vrijedjao nekoga hahahahaha, pa samo vidi sta vi svi ovde radite, ismijavate bolesnog covjeka od 78 godina, koji u Želji ne radi vec dugi niz godina, koji je spasio vise puta fudbal u ovoj nasoj vukojebini.
Pricas mostarac kako se mi nismo bunili za ruku, a pogledaj je li se brandao bunio kada je sudija svirao ruku, nije jer je igrao rukom.
Sudije su kriticne i to svi priznamo, ali govoriti stalno kako sudije samo Želju guraju, nema vise smisla. Svake godine ako Željo pocne pobjedjivati i bude u vrhu, odma su sudije, savez, kriminalci.
I sad mi se trebamo okanit pravdanje i rasprava, a vi ste ti koji ovuda kmecite i serete samo.
Ja se od ove teme odjavljujem jer ocigledno da se ovde nema s kim normalno prepucavati, treba temu preimenovat u PL VRIJEDJANJA I PSOVKE

Dokoljenko uvijek isto pises

Tekashi
Kontakt:

PostPostao/la Tekashi » 17 sep 2019, 17:24

Porodica Osim nabija komplekse od Sarajeva do Mostara

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 17 sep 2019, 17:42

joker90 WroteColon
SarajevoJeBordo WroteColon
joker90 WroteColonNema **** šanse da je Brandao ovdje rukom igrao, gol čist kao suza, iz kojeg god ugla da sam gledao. Ne bune se ni igrači gurbeta, niko nije ni prigovora imao, ali...

A što ne spomeneš 2 čista penala koja nisu svirana vječno ucvijeljenom i oštećenom Željkanu? Ha? :kafa:

slika

Tek sad vidim sta ti je na avataru! Hahahah! :bow:

Minuta posla, hvala.

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 17 sep 2019, 17:48

ElCartel11 WroteColonIli ako pojedinac nije Miske, Amaw...

Lutvo je iznad kluba :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 17 sep 2019, 18:03

BosniaBoston WroteColonŽeljezničar je prvi uspjeh ostvario 1946. godine osvajanjem Prvenstva Narodne republike BiH, a 1972. je postao prvak Jugoslavije.

Prvenstvo BiH su osvajali u šest navrata (1998., 2001., 2002., 2010., 2012. i 2013.), kao i Kup BiH (2000., 2001., 2003., 2011., 2012. i 2018.). Također, osvojili su tri Super kupa BiH i to 1998. 2000. i 2001. godine.

Evo jedan objektivni portal klix(u sportu mislim,ne na politiku) kaze da su ovo zeljini trofeji.Dalje kukanje pitara necu da gledam

:urnebes: E cuj objektivni portal... :urnebes: :urnebes:

Ako imate dva ziva punoljetna svjedoka iz tog vremena il bar neku sliku kako podizu pehar priznacemo vam i to nije problem..

Al sto je vucic jak ja ne mogu jos da vjerujem.. prvo zvijezdi organizovo pehar pa selji. :urnebes:
Znas li jel mu seljo poslao zahvalnicu ?

Goosman WroteColonKada je najteže bilo "pojedinac" je dao svojih 400 milja da bi klub mogao da funkcioniše.
Sve do marke treba da mu se vrati.
Ko od divova dade koji feler za voljeni klub?
Da nebi azijata već bi vas prekrilo busenje zeleno.
Nastali ste kao režimska igračka, sad ste samo privatna.

Kad je najteze bilo njemu il selji ?
Sta da mu vratite ? Ko da vas neko nesto pita, uzece on sam koliko god mu zatreba..

Toliko su divovi dali za svoj klub da se vama jos u glavi ringispil okrece, jos ne znate gdje ste i sta se desava oko vas..

Nismo doduse prosili i cvilili ko vi nego smo trazili i nasli rjesenje.. takvo rjesenje da i drugi klubovi danas imaju korist od toga..

Znaci dok ste vi kuckali markicu po markicu, i usput polizali bezbroj stranackih gu*ica, nasi su navijaci napravili statut, doveli milijardera, otjerali politiku iz kluba i dobar dio nasih "morzeva", napravili akademiju na najljepsem mogucem mjestu u Sarajevu..

Ti nagadjas o tome kako smo mi nastali a mi gledamo svojim ocima ko je seljo i cija je sve qrava..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Rodjeni81
Kontakt:

PostPostao/la Rodjeni81 » 17 sep 2019, 18:44

DoGroba WroteColon jos napali normalnu raju koja je bila na njihovoj tribini gledala utakmicu...

Jos koji komentar ovakav pa mozda vam neko i povjeruje mitomani lazljivi. :rol:

pravnik1981
Kontakt:

PostPostao/la pravnik1981 » 17 sep 2019, 19:18

Rodjeni81 WroteColon
DoGroba WroteColon jos napali normalnu raju koja je bila na njihovoj tribini gledala utakmicu...

Jos koji komentar ovakav pa mozda vam neko i povjeruje mitomani lazljivi. :rol:

Kao prvo nije normalna raja jer su bili navijački obučeni(samo bez obiljezja grupe) a drugo navijali su sa TM par puta tokom tekme...tako da ne prdi

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 17 sep 2019, 20:01

Kad god uđem na ovu temu, samo Simine gluposti, fakat ide na ignore
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 17 sep 2019, 20:02

Virtu4l WroteColonKad god uđem na ovu temu, samo Simine gluposti, fakat ide na ignore

Hvala delijo, cijenim to. ;)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

WestTrebina

PostPostao/la WestTrebina » 17 sep 2019, 22:29

Sta vele, amaw dao zelji pawe :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Goosman
Kontakt:

PostPostao/la Goosman » 18 sep 2019, 05:34

simidobar WroteColon
Toliko su divovi dali za svoj klub da se vama jos u glavi ringispil okrece, jos ne znate gdje ste i sta se desava oko vas...

:lolno:

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 18 sep 2019, 11:25

Mohikanac ili dokoljenko( kurcina). Ciji je on igrac ? :rol: :rol: :rol:

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 18 sep 2019, 11:50

Vase legende nisu htjele da cuju za vas , a nase poput osima i beslije su nas digli sa ruba ponora , sta cu vam ja znam da vam je krivo.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: DembaBa21, Lecler, Salih1984, StarmoCity, Truba1905burazeru i 33 gosta.